Hoşgeldiniz!

Mustafa Destici

Mustafa Destici: Benim Memleketimde Eşcinseller Yürüyemez 02:35
Mustafa Destici: Benim Memleketimde Eşcinseller Yürüyemez 3.639 izlenme - 2 yıl önce BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, İstanbul'da yapılması planlanan LGBT yürüyüşü için, "Gitsinler yürüyüşü nerede yapacaklarsa yapsınlar, benim memleketimde yapamazlar. İstanbul'da yapılacak olan LGBT yürüyüşüne de değinen Destici şu ifadeleri kullandı 'Ramazan Ayı'nda gayri ahlakilik adına ne varsa toplumda yaşanıyor ve bunlar meşru gösteriliyor. İslam başkenti, İslam şehri İstanbul'da bizim örfümüze, adetimize, inancımıza göre kabul edemeyeceğimiz gayri ahlaki bir grup, haftalar süren bir program yapıyor. Bunu da bir yürüyüşle taçlandırmak istiyorlar. Bizim genç arkadaşlarımız Alperenler, buna yanlıştır diyor. 'Ey ülkeyi yönetenler buna sessiz kalmayınız ve buna müsaade etmeyin' diyor. Vay efendim kıyamet kopuyor. Evet kardeşim burası Türkiye, burası Müslüman bir ülke. Devlete, yönetenlere ben de buradan sesleniyorum. Sizler, bu muhafazakar kesim bu dindar kesimin Türkiye'de temsilcisi olduğunuz iddiasıyla oy istediniz ve iktidara geldiniz. Eğer o yürüyüşe müsaade ederseniz size oy veren inançlı kesimlere ihanet etmiş olursunuz. Bakalım göreceğiz bu ihaneti yapacak mısınız, yapmayacak mısınız Sapıklığın adı, ahlaksızlığın adı özgürlük olamaz. Bunun kişi hak ve hürriyetiyle alakası yoktur. Böyle kabul edilemez. Batının ahlakıyla benim ahlakım bir değil. Batının inancıyla benim inancım bir değil. Biz birileri gibi bu olaya seyirci kalmayız. Haklı tepkimizi ortaya koyarız. Ama tepkiden kastımız elbette ki sözdür, eylemdir, protestodur. Biz şiddetin her türlüsüne kurulduğu günden beri karşı çıkmış bir siyasi hareketiz. Şiddet kimden gelirse gelsin kime karşı yapılırsa yapılsın biz bunun karşısındayız. Bunun için bedel ödememiz gerekirse öderiz. Gitsinler yürüyüşü nerede yapacaklarsa yapsınlar, benim memleketimde yapamazlar. Benim memleketim bir sapıklar ülkesi gibi gösterilemez.
BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ - BİRLİK MARŞI 05:05
BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ - BİRLİK MARŞI 1.521 izlenme - 2 yıl önce Büyük Birlik Partisi 1 Kasım 2015 Genel Seçimlerine 550 Gül-Hilal ile giriyor. Safını Belirle sloganı ile seçime katılacak olan Büyük Birlik Partisi'nde Genel Başkan Mustafa Destici adayları tanıttı. BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, bildirgelerini yeni seçim marşı eşliğinde açıkladı “Safını Belirle” sloganıyla girecekleri seçimdeki adaylarını da tanıtan Destici, iktidarı sözde çözüm süreci üzerinden sert dille eleştirdi. BBP’nin seçim vaatleri içinde önceliği “terör, ekonomi, eğitim” aldı. BBP, beyannamesini ve seçim sloganını açıkladı Büyük Birlik Partisi (BBP), 1 Kasım’da yapılacak genel seçimler için seçim beyannamesi ve milletvekili aday tanıtımını Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleştirdi. BBP’nin seçim sloganı ise “Safını Belirle” oldu. Helikopter kazasında hayatını kaybeden BBP eski Genel Başkanı rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu’nun hayatından kesitlerin yer aldığı video izlettirildi. BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, konuşmasında, her işin güzel, çabuk ve az maliyetle yapılabilmesi için işi ehline vereceklerini söyledi. “Hiçbir vatandaşımız arasında, ayrımcılık, kayırmacılık yapmayacağız. İnsan haklarına saygılı, huzurlu, mutlu, barış ve kardeşlik içinde yaşanan bir toplum ve Türkiye için çalışıyoruz.” diyen Destici şöyle devam etti: “Ülkemizde terörü sonlandıracak, sosyal birliği ve kardeşliği tesis edeceğiz. Edirne’deki kardeşinin acısını Kars’taki kardeşi duyan, Diyarbakır’dan yükselen sese Konya’dan ses veren bir Türkiye’yi birlikte inşa edeceğiz. Hepimiz aynı kilimin desenleriyiz. İnsanların bir arada ve mutlu yaşayacağı bir ülkeyi el birliğiyle ilmek ilmek dokuyacağız. Temel insan hakları pazarlık konusu yapılamaz. Devlet, bu hakları vermekle yükümlüdür. Tüm vatandaşlarımız bizim yönetimimizde 1. sınıf vatandaş olacak. Hiç kimse siyasi görüşünden, ideolojisinden, dilinden, inancından, mezhebinden, cinsiyetinden, etnik kökeninden, ırkından vb. dolayı ayrımcılığa ve adaletsizliğe uğramayacak. Ancak devletin varlığı ve milletin birliğinin zaafa uğratılmasına asla tahammül edemeyiz. Lakin, bölücüleri, vatan hainlerini, emperyalist küresel güçlerin uşaklarını hak ettikleri sonla buluşturacağız. Çözüm süreci adı altında PKK’yı güçlendiren, ülkemizi bölünme noktasına getiren kardeşliğimize göz diken, çözülme sürecini tüm unsurları ve sonuçları ile birlikte ortadan kaldıracağız. Bu süre içerisinde devleti zaafa uğratanlardan hesabını soracağız.”
Mustafa Destici: Abdullah Gül'ün Gönlü Milli İttifaktan Yana 01:08
Mustafa Destici: Abdullah Gül'ün Gönlü Milli İttifaktan Yana 201 izlenme - 3 yıl önce BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, "Pazar günkü seçimde Abdullah Gül'ün de gönlü milli ittifaktan yana olacak" dedi.
Mustafa Desticiye Ülkücü Ve Alperen Arasında Ne Fark Var Sorusu 03:37
Mustafa Desticiye Ülkücü Ve Alperen Arasında Ne Fark Var Sorusu 520 izlenme - 5 yıl önce Mustafa Destici'ye Ülkücü Ve Alperen Arasında Ne Fark Var Sorusu
BBP Genel Başkanı Destici 05:51
BBP Genel Başkanı Destici 152 izlenme - 3 yıl önce BBP Genel Başkanı Destici: -"Dört Bakana da tavsiyemiz şu; kendiniz Yüce Divan'ı isteyin. Daha fazla haber için www.izlesene.com/sondakikacom kanalına abone olabilirsiniz...
Yıldırım ile Destici Arasında Bedelli Askerlik Sohbeti 01:18
Yıldırım ile Destici Arasında Bedelli Askerlik Sohbeti 29 izlenme - 8 ay önce Başbakan Binali Yıldırım ile bir araya gelen BBP Genel Başkanı Mustafa Destici arasında dikkat çeken bir bedelli sohbeti yaşandı.
Bu Ülke Bonzai ile Akp Döneminde Tanışmıştır - Mustafa Destici 00:59
Bu Ülke Bonzai ile Akp Döneminde Tanışmıştır - Mustafa Destici 173 izlenme - 3 yıl önce Büyük Birlik Partisi (BBP) genel başkanı Mustafa Destici gündeme ilişkin açıklamalarında iktidarı sert sözlerle eleştirdi. Son yıllarda bonzai uyuşturucu maddesine bağlı ölümlere değinen Destici bu illet ile Akp iktidarı ile tanışıldığını belirtti.
 Osmanlı şehzadesi İstanbul adayı mı olacak? 02:45
Osmanlı şehzadesi İstanbul adayı mı olacak? 149 izlenme - 4 yıl önce Destici, Sultan Abdülhamit Han’ın Şehzade torunu Kayıhan Osmanoğlu’nun İstanbul Büyükşehir Belediye başkan adaylığı konusunda açıklama yaptı. Destici, Sultan Abdülhamit Han’ın Şehzade torunu Kayıhan Osmanoğlu’nun İstanbul Büyükşehir Belediye başkan adaylığı konusunda açıklama yaptı. Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Sultan Abdülhamit Han’ın Şehzade torunu Kayıhan Osmanoğlu’nun İstanbul Büyükşehir Belediye başkan adaylığı konusunda açıklama yaptı.BBP Kocaeli İl Başkanlığı 6'ıncı Olağan Kongresi’ne katılan Genel Başkanı Mustafa Destici, kongre sonrasında İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Mersin Büyükşehir Belediyesi başkan adayları hakkında açıklamalarda bulundu. Destici, İstanbul Büyükşehir Belediyesi başkan adayı olma konusunda adı sıkça geçen Sultan Abdülhamit Han’ın Şehzade torunu Kayıhan Osmanoğlu’nun kendisinin yakın dostu olduğunu söyleyerek, henüz kesinleşen bir adaylığın söz konusu olmadığını ancak halkın bu yöndeki taleplerini de görmezden gelmeyeceklerini söyledi.Parti olarak Osmanlı’ya ve onun nesline bağlı olan bir siyasi hareket olduklarını söyleyen Genel Başkan Mustafa Destici, “Özelde de Kayıhan Osmanoğlu ile benim bir dostluğum var zaten. Şu anda İstanbul'daki halkın böyle bir talebi var. Henüz bu konuyu biz kendisiyle oturup konuşmuş değiliz. Ama tabi ben olmayacak bir şey olarak da görmüyorum. Halk tarafından teveccüh kazanmış, yerel ve genel siyasette tecrübeli isimlerle de görüşüyoruz. Önümüzdeki yerel seçimleri hem ülkemiz hem partimiz açısından çok önemli viraj olarak görüyoruz. Partimiz için bu seçimleri sıçrama ve yükselme seçimi olarak görüyoruz. Yerel seçimler olduğu için bize emanet edilen, 2009 'da iktidar partisinden devraldığımız belediyelerin konumlarını karşılaştırdığımızda kıyas bile kabul etmez bir duruma getirdik. Halkın beğendiği adaylarla da görüşeceğiz. Şu anda da görüşüyoruz. Bu arkadaşlarımız önümüzdeki günlerde Büyük Birlik Partisi adayları olarak açıklanacak” dedi. Büyük Birlik Partisi'nden aday olarak kazanan belediyeyi ben ve yönetimim yalnız bırakmıyoruz. Sürekli onunla birlikteyiz ve her türlü desteği veriyoruz. İstanbul, Mersin ve Türkiye’nin her ilinde Büyük Birlik Partisi olarak en iyi adayları belirleyip en yakın zamanda bunları açıklayacağız” diye konuştu.
Tayland'da Dondurmayı Böyle Yapıyorlar. 01:46
Tayland'da Dondurmayı Böyle Yapıyorlar. 280 izlenme - 5 yıl önce Tayland'da dondurmayı böyle yapıyorlar
Genel Başkanımız Mustafa Destici, Çubuk Belediyesi Başkan Adayımızı Tanıttı. 13:27
Genel Başkanımız Mustafa Destici, Çubuk Belediyesi Başkan Adayımızı Tanıttı. 107 izlenme - 4 yıl önce Genel Başkanımız Mustafa Destici, Çubuk Belediyesi Başkan Adayımızı Tanıttı.
BBP - Ülkeyi Bu Noktaya Çözüm Süreci Getirdi 00:40
BBP - Ülkeyi Bu Noktaya Çözüm Süreci Getirdi 84 izlenme - 3 yıl önce ÜLKEYİ BU NOKTAYA ÇÖZÜM SÜRECİ GETİRDİ Büyük Birlik Partisi
Destici: 03:36
Destici: "Kim Hangi Kararı Alırsa Alsın Biz Kudüs'ten Vazgeçmeyiz" 3 izlenme - 4 hafta önce BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, "Kim hangi kararı alırsa alsın biz Kudüs'ten vazgeçmeyiz.
Mustafa Destici TV 8'de- Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı 22:31
Mustafa Destici TV 8'de- Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı 139 izlenme - 6 yıl önce
Mustafa Destici: Kerkük Türkiye'ye Dahil Edilmeli 02:10
Mustafa Destici: Kerkük Türkiye'ye Dahil Edilmeli 10 izlenme - 3 ay önce Ankara’da kurultaya gitmeye hazırlanan Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, CNN TÜRK canlı yayınında önemli açıklamalarda bulundu. Partisinin Kuzey Irak konusundaki görüşlerini belirten Destici, bölgede Türkmenlerle birlikte savaşan Türkiye’den gitmiş kişilerin bulunduğunu açıkladı. Musul ve Kerkük'ün Türkiye topraklarına dahil edilmesi gerektiğini söyleyen Destici, "Sadece oralar değil, Batı Trakya ve Kırım'da Türkiye'nin toprağıdır” dedi.
Muhsin Yazıcıoğlu Anıldı - Destici 03:09
Muhsin Yazıcıoğlu Anıldı - Destici 108 izlenme - 3 yıl önce Muhsin Yazıcıoğlu'nun ölümünün 6. yılı-BBP Genel Başkanı Destici: -"Onun aramızdaki ve ülke topraklarındaki varlığını yadırgayıp hayatına kastedenler, gerçekten de Türkiye'ye yapılmış en büyük kötülüklerden birini yaptılar" BBP'nin eski Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu, ölümünün 6. yılında Taceddin Dergahı'ndaki mezarı başında anıldı.
BBP Genel Başkanı Mustafa Destici Kosova'da 06:02
BBP Genel Başkanı Mustafa Destici Kosova'da 81 izlenme - 4 yıl önce Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Yunanistan ve Makedonya temasları ardından Kosova'ya geldi. Mustafa Desteci, Kosovalı Türk Partiler...
Mustafa Destici Kimdir? 02:01
Mustafa Destici Kimdir? 39 izlenme - 2 yıl önce Mustafa Destici Biyografi, Mustafa Destici Kim, Mustafa Destici Kimdir, Mustafa Destici Hayatı, Mustafa Destici
BBP Lideri Destici'den Yeni Evlenen Çifte 9 Çocuk Tavsiyesi 01:41
BBP Lideri Destici'den Yeni Evlenen Çifte 9 Çocuk Tavsiyesi 72 izlenme - 3 yıl önce BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, nikah şahitliğini yaptığı düğünde çifte, "Biz 9 kardeştik ve onun için siz 5-7 veya 9 da yapabilirsiniz" tavsiyesinde bulundu.
BBP Genel Başkanı Destici 02:26
BBP Genel Başkanı Destici 3 izlenme - 2 ay önce BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, "Biz kurulduğumuz günden beri yüzde 10 seçim barajının kaldırılması gerektiğini belirten bir siyasi partiyiz.
BBP Genel Başkan Destici 02:58
BBP Genel Başkan Destici 34 izlenme - 3 yıl önce BBP Genel Başkan Destici: -" Recep Tayyip Erdoğan devlet başkanı olmak istiyor. Yani sadece partisine değil Türkiye'nin tamamına hakim olmak istiyor" BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, " Recep Tayyip Erdoğan devlet başkanı olmak istiyor. Yani sadece partisine değil Türkiye'nin tamamına hakim olmak istiyor" dedi.Destici, partisinin Karabük İl Başkanlığı'nda düzenlediği basın toplantısında, parti olarak ülkede ve dünyada gelişen olayları çok yakından takip ettiklerini söyledi.İktidarın Irak ve Suriye'deki dış politikasını eleştiren Destici, bölgede yaşananları aktararak, PKK'nın buralara da özerk bölgeler oluşturacağını iddia etti.Destici, Güney Doğu'da bazı ilçelerin, bazı mahallelerin PKK tarafından kurtarılmış bölge ilan edildiğini, yasal olmasa bile fiili olarak bölgede bir özerkliğin olduğunu öne sürdü. Hızla bir seçimlere gidildiğini ifade eden Destici, yüzde 10 barajının dünyanın hiç bir ülkesinde olmadığını ifade ederek, 3 partiye verilen hazine yardımlarından bahsetti.Başkanlık sistemine geçilmesinde milletin yanlış bilgilendirildiğini ve tam olarak aydınlatılmadığını savunan Destici, "Başkanlık sisteminin altında yatan iki gerçek var. Recep Tayyip Erdoğan devlet başkanı olmak istiyor. Yani sadece partisine değil, Türkiye'nin tamamına hakim olmak istiyor. Birincisi bu. İkincisi ise PKK ile yürütülen çözüm sürecinde PKK'ya verilmiş bir takım sözler var. Bunların başında da özerklik geliyor. Dolayısıyla başkanlık sistemine geçmeden bunu vermek şu anda bizim parlamenter yapımıza göre mümkün değil. Bunu ancak başkanlık sitemine geçerek orada eyalet ya da özerklik sistemini getirerek verebilir. Asıl iki niyet bu" görüşünü dile gtirdi.Türkiye'deki ekonomik durumu, işsizlik ve gelir dağılımını verdiği rakamlarla ortaya koyan Destici, hükümetin darbe Anayasası ile ülkeyi yönetmeye devam edeceğini, yeni bir Anayasa yapmayacağı iddiasında bulundu. -
Serkan Tüzün'den Mustafa Destici'ye: Attığı İftiraları Yutturacağız 00:23
Serkan Tüzün'den Mustafa Destici'ye: Attığı İftiraları Yutturacağız 48 izlenme - 3 yıl önce BBP Genel Başkanı Mustafa Destici tarafından görevden alınan Alperen Ocakları Genel Başkanı Serkan Tüzün, "Attığı iftiraları kendisine bir bir yutturacağız." dedi.
Mustafa Kamalak ve Mustafa Destici, Vatandaşları Selamladı 01:21
Mustafa Kamalak ve Mustafa Destici, Vatandaşları Selamladı 42 izlenme - 3 yıl önce Mustafa Kamalak ve Mustafa Destici'nin milletvekili adaylarıyla toplu fotoğraf çektirmesi- Mustafa Kamalak ve Mustafa Destici'nin Şeyh Şehabettin Sühreverdi Türbesini ziyaretleri- Mustafa Kamalak ve Mustafa Destici'nin Odunpazarı bölgesindeki esnafı ziyaret etmeleri- Mustafa Kamalak ve Mustafa Destici'nin vatandaşları selamlamaları ve gül dağıtmaları - Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak ve eski BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, Eskişehir'de vatandaşları selamladı Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak ve eski Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Eskişehir'de vatandaşları selamladı.
BBP, Ekmeleddin İhsanoğlu'nu Destekleyecek 02:34
BBP, Ekmeleddin İhsanoğlu'nu Destekleyecek 39 izlenme - 4 yıl önce BBP, Ekmeleddin İhsanoğlu'nu Destekleyecek
Destici: Türkiye Pkk'ya Yardım Ediyor 03:03
Destici: Türkiye Pkk'ya Yardım Ediyor 20 izlenme - 3 yıl önce Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Türkiye Cumhuriyeti devletinin PKK'ya yardım eder hale geldiğini söyledi.
En Beğenilen Lider Araştırmasında Destici Sürprizi 00:23
En Beğenilen Lider Araştırmasında Destici Sürprizi 19 izlenme - 3 yıl önce ORC'nin 36 ilde yaptığı en beğenilen lider araştırmasında BBP Lideri Mustafa Destici, Kılıçdaroğlu ve Bahçeli'yi geride bırakarak ikinci sırada yer aldı.
Destici, BBP Genel Başkanlığı'na Yeniden Aday 04:43
Destici, BBP Genel Başkanlığı'na Yeniden Aday 2 izlenme - 3 ay önce BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, "10. Olağan Büyük Kurultay"ında genel başkanlığa yeniden aday olduğunu açıkladı.
BBP Genel Başkanı Destici - CHP ve MHP'nin Çatı Adayı Önerisi 04:37
BBP Genel Başkanı Destici - CHP ve MHP'nin Çatı Adayı Önerisi 23 izlenme - 4 yıl önce Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, "İhsanoğlu, gerçekten sadece Türkiye'nin değil uluslararası çevrelerin özellikle İslam coğrafyasının takdir ettiği, kişiliğiyle şahsiyetiyle bilim adamlığı vasfıyla gerçek üst düzey bir şahsiyet, bu makama yakışır mı elbette yakışır" dedi.
Kamalak ve Destici Soruları Cevapladı (1) 02:59
Kamalak ve Destici Soruları Cevapladı (1) 34 izlenme - 3 yıl önce "Saadet BBP ittifakının hedefi en az yüzde 15"-Saadet Partisi Genel Başkanı Kamalak: -"Bu ittifakın, anketlere göre, en az yüzde 15'lerin üzerinde olacağını düşünüyoruz"-"Fatih (Erbakan) Bey kardeşimizin bize herhangi bir müracaatı olmadı.
BBP Genel Başkanı Destici 02:36
BBP Genel Başkanı Destici 27 izlenme - 3 yıl önce BBP Genel Başkanı Destici: - "Yelpazenin sağında olan başta Milliyetçi Hareket Partimiz ve Saadet Partimiz olmak üzere siyasi partiler ile adalet ve samimiyet zemini üzerinde iş birliği yapabiliriz" BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, "Yelpazenin sağında olan başta Milliyetçi Hareket Partimiz ve Saadet Partimiz olmak üzere siyasi partiler ile adalet ve samimiyet zemini üzerinde iş birliği yapabiliriz" dedi.
Destici: 04:49
Destici: " Partimizin Yaptığı Kamuoyu Araştırmalarında Tabanının 'evet' Eğiliminde Olduğunu Gördük" 4 izlenme - 10 ay önce SEFA ŞAHİN/AYNUR EKİZ - Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, ülkenin çıkarları için asla kendi çıkarlarını düşünmeyen bir hareketin mensupları olduğunu belirterek, "Şehit liderimiz Muhsin Başkanımızın arkasında bıraktığı dava adamlarıyız.