Hoşgeldiniz!

mustafa elitaş

Başkanlık Kabul Edilirse Erdoğan Cumhurbaşkanlığı Yapmaya Devam Edecek Mi 01:41
Başkanlık Kabul Edilirse Erdoğan Cumhurbaşkanlığı Yapmaya Devam Edecek Mi 323 izlenme - 9 ay önce Başkanlık sistemine ilişkin teklifin ocak ayında Meclis gündemine gelmesi bekleniyor. Peki o anayasal düzenlemelerin içeriğinde hangi başlıklar olacak, anayasa değişikliğinin kabul edilmesi halinde Erdoğan görevine cumhurbaşkanı olarak mı devam edecek, bir erken seçim söz konusu mu? CNN TÜRK'e konuşan AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, erken seçim ihtimaline kapıları kapadı. Başkanlık ile ilgili teknik konuların kanunlarla düzenleneceğini söyledi.
Pazarcılıktan dünya şampiyonluğuna 04:51
Pazarcılıktan dünya şampiyonluğuna 637 izlenme - 2 yıl önce Pazarcı babasının yanında çalışırken Ekonomi Bakanı Mustafa Elitaş'ın 2008 yılında yönlendirmesiyle spora başlayan ve şimdiye kadar birçok başarıya imza atan milli sporcu Yusuf Açık, son olarak Dünya Ağır Sıklet Kick Boks Şampiyonası'nda altın madalya kazanma başarısı gösterdi.
Mustafa Elitaş: 01:35
Mustafa Elitaş: "Yarın Grup Toplantısında AK Parti Genel Başkanı Sıfatıyla Cumhurbaşkanımız... 7 izlenme - 2 ay önce Mustafa Elitaş: "Yarın grup toplantısında AK Parti Genel Başkanı sıfatıyla Cumhurbaşkanımız konuşacak"ANKARA - AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, AK Parti Merkez Karar ve Yönetim Kurulu toplantısı girişinde açıklamalarda bulundu.
14 Mart 2017 Ne Oluyor?'un Özeti 06:24
14 Mart 2017 Ne Oluyor?'un Özeti 18 izlenme - 4 ay önce Şirin Payzın'ın sunduğu Ne Oluyor?'un 14 Mart 2017 tarihli bölümüne, AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş ve ardından CHP Grup Başkanvekili Engin Altay konuk oldu. Programda Hollanda ile yaşanan siyasi kriz masaya yatırıldı. İşte 7 dakikada programdan öne çıkan başlıklar...
Mustafa Elitaş: O Başkan Saçmalamış 02:12
Mustafa Elitaş: O Başkan Saçmalamış 13 izlenme - 4 ay önce CNN TÜRK’te Şirin Payzın’ın sunduğu “Ne Oluyor?” programında Hollanda ile yaşanan kriz ve sonrasında yaşananlar konuşuldu. Programın ilk bölümünün konuğu AK Parti Grup Başkanvekili ve Kayseri Milletvekili Mustafa Elitaş oldu. Elitaş, Kaş Belediye Başkanın ”Hayır diyenler haçlı zihniyetindedir.” sözlerine “O belediye başkanı saçmalamış aklı olan bir kişinin söyleyeceği şeyler değil.” dedi.
Yurt Dışında Seçim Çalışması Yasak Mı? 01:18
Yurt Dışında Seçim Çalışması Yasak Mı? 10 izlenme - 4 ay önce CNN TÜRK’te Şirin Payzın’ın sunduğu “Ne Oluyor?” programında Hollanda ile yaşanan kriz ve sonrasında yaşananlar konuşuldu. Programın ilk bölümünün konuğu AK Parti Grup Başkanvekili ve Kayseri Milletvekili Mustafa Elitaş oldu. Elitaş "yurt dışı seçim çalışmaları yasak mı?" sorusuna, “7 Haziran seçimlerine giderken normal karşılanan seçim çalışmaları şimdi neden sorun oluyor?” diye cevap verdi.
AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş: 07:55
AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş: " İçtüzük Değişikliğine Altı Madde Daha İlave Ederek... 1 izlenme - 2 hafta önce AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş: " İçtüzük değişikliğine altı madde daha ilave ederek toplam 17 maddelik bir ortak kanaate vardık.
Elitaş: 03:41
Elitaş: "Fetö Terör Örgütünün Temsilcileri, 16 Nisan'da 'Hayır' Çıksın Diye Büyük Bir Gayretle... 5 izlenme - 4 ay önce AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, "FETÖ terör örgütünün temsilcileri 15 Temmuz'da yarım kaldığını düşündükleri işin rövanşını alabilmek için 16 Nisan'da 'Hayır' çıksın diye büyük bir gayretle çalışıyor.
AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş: (İç Tüzük Açıklaması) 06:46
AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş: (İç Tüzük Açıklaması) "Bütün Siyasi Partiler... 2 izlenme - 1 ay önce AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş: (İç tüzük açıklaması) "Bütün siyasi partiler tekliflerini kendi getirecek" "Mühürsüz oylarla ilgili itiraz yoktur" -"CHP, hala halk oylamasını yok sayıyor" -"Ana muhalefet lideri şuurunu toplamalı" -"Yanlış uygulanan maddeler var"ANKARA - AK Parti...
AK Parti Grup Başkanvekili Elitaş: 07:57
AK Parti Grup Başkanvekili Elitaş: "Hükümet Ohal'in Uzatılması ile İlgili Bir Tavsiyeyi Bize... 3 izlenme - 3 ay önce AK Parti Grup Başkanvekili Elitaş: "Hükümet OHAL'in uzatılması ile ilgili bir tavsiyeyi bize getirirse, yarın görüşür karara varırız" "26-27 Nisan tarihlerinden sonra AK Parti olarak, sayın Cumhurbaşkanını kurucusu olduğu partiye davet edeceğiz" ANKARA - TBMM'de gazetecilere referandum...
Davutoğlu'ndan 3 Dönem Kuralına Takılanlara Jest 01:17
Davutoğlu'ndan 3 Dönem Kuralına Takılanlara Jest 44 izlenme - 2 yıl önce AK Parti yönetimi, 3 dönem kuralına takılan 70'e yakın isim için özel bir etkinlik düzenleyecek. Ağır abilerin de olacağı etkinlikte her isme özel plaket verilecek.
Zeytin Sahalarına Yatırım Düzenlemesi Komisyona Çekiliyor - Elitaş 07:10
Zeytin Sahalarına Yatırım Düzenlemesi Komisyona Çekiliyor - Elitaş 1 izlenme - 1 ay önce AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, Sanayinin Geliştirilmesi ve Üretimin Desteklenmesine İlişkin Kanun Tasarısı'ndaki, kamu yararı kararı alınan yatırımlar için zeytinlik sahalarında yatırım yapılmasına izin verilebilmesine yönelik düzenlemeyi içeren 2.
Elitaş: 03:07
Elitaş: 16 izlenme - 2 yıl önce TBMM Genel Kurulu'ndaki kavga-AK Parti Grup Başkanvekili Elitaş: "Dün TBMM'de yaşanan tablo gösteriyor ki hem CHP hem MHP, HDP'nin vagonu haline dönmüştür.
Elitaş Oyunu Kullandı 03:00
Elitaş Oyunu Kullandı 2 izlenme - 3 ay önce - Elitaş oyunu kullandı AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş: "Yönetim sistemi ile ilgili tartışma nihayete erecek"KAYSERİ - AK Parti Grup Başkanvekili ve Ekonomi eski Bakanı Mustafa Elitaş, oyunu kullandı.
AK Partili 68 Vekil, 3 Dönem Kuralını Konuşmak İçin Saray'a Çıktı 00:49
AK Partili 68 Vekil, 3 Dönem Kuralını Konuşmak İçin Saray'a Çıktı 30 izlenme - 2 yıl önce Aralarında eski bakanların da bulunduğu bazı 3 dönemlik milletvekilleri, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile yemekte buluştu; '3 dönem yasağının' partiye zarar vereceğini anlattı.
Ak Parti, Tbmm İçtüzüğü'nün Değişmesi İçin Harekete Geçiyor 00:14
Ak Parti, Tbmm İçtüzüğü'nün Değişmesi İçin Harekete Geçiyor 9 izlenme - 3 yıl önce AK Parti Grup Baskanvekili Mustafa Elitas, "TBMM Ictuzugu'nun degistirilmesi talebimizi, Basbakan Ahmet Davutoglu'na goturecegiz" dedi.
AK Parti Grupbaşkanvekili Elitaş: 06:58
AK Parti Grupbaşkanvekili Elitaş: "Anayasayı Kılıçdaroğlu da Baykal da Bilmiyor" 1 izlenme - 4 ay önce AK Parti Grup Başkanvekili Elitaş: "Anayasayı Kılıçdaroğlu da, Baykal da bilmiyor" "Millet 15 Temmuz'un rövanşını almak isteyenlerinin başına balyozu 16 Nisan'da vuracak"SİVAS - AK Parti Grupbaşkanvekili ve Kayseri Milletvekili Mustafa Elitaş,16 Nisan referandum süreciyle ilgili,"Bu anayasa...
AK Partili Elitaş: Darbeyi Önlemede En Önemli Faktör Sayın Cumhurbaşkanıdır 04:31
AK Partili Elitaş: Darbeyi Önlemede En Önemli Faktör Sayın Cumhurbaşkanıdır 3 izlenme - 12 ay önce AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, "Darbe girişiminin önlenmesinde tek ve en önemli faktör Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dır" dedi.TBMM'de gazetecilerin sorularını yanıtlayan Elitaş Türkiye'nin bir çok darbe girişimi...
AK Parti Genel Başkan Danışmanı Elitaş 02:29
AK Parti Genel Başkan Danışmanı Elitaş 5 izlenme - 2 yıl önce İftar programından görüntüler-Mustafa Elitaş konuşma-Genel detaylar r- "Koalisyon kurmaktan, hükümet ortağı olmaktan kaçan yanlış yapar ama sandık öne gelmek mecburiyetinde olduğunda sandıktan kaçan sandığın içinde kalır" AK Parti Genel Başkan Danışmanı ve eski Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, "Koalisyon kurmaktan, hükümet ortağı olmaktan kaçan yanlış yapar ama sandık öne gelmek mecburiyetinde olduğunda sandıktan kaçan sandığın içinde kalır" dedi.
Elitaş: 04:45
Elitaş: "Türkiye Hiçbir Zaman Hükümetsiz Kalmaz" 4 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Genel Başkan Danışmanı ve eski Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş'ın selamlaşması- Gerginlik yaşanması- Elitaş'ın konuşması AK Parti Genel Başkan Danışmanı Elitaş: - "Türkiye hiçbir zaman hükümetsiz kalmaz. Şu anda da hükümet devam ediyor" AK Parti Genel Başkan Danışmanı ve eski Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, "Türkiye hiçbir zaman hükümetsiz kalmaz. Şu anda da hükümet devam ediyor" dedi.
Elitaş: 06:38
Elitaş: 1 izlenme - 2 yıl önce TBMM Genel Kurulu'ndaki kavga-AK Parti Grup Başkanvekili Elitaş: "Dün TBMM'de yaşanan tablo gösteriyor ki hem CHP hem MHP, HDP'nin vagonu haline dönmüştür.
AK Parti'den, Milletvekili Seçilme Yaşının 18'e İndirilmesi İçin Teklif 00:15
AK Parti'den, Milletvekili Seçilme Yaşının 18'e İndirilmesi İçin Teklif 2 izlenme - 2 yıl önce AK Parti, 25 olan milletvekili seçilme yaşının 18'e indirilmesine ilişkin Anayasa değişikliği teklifini Meclis'e sundu.
Elitaş: 04:12
Elitaş: "İç Güvenlik Paketi'ni Geçirmeye Kararlıyız" 1 izlenme - 2 yıl önce "İç Güvenlik Paketi'ni geçirmeye kararlıyız"- AK Parti Grup Başkanvekili Elitaş: "Sabırla ve metanetle İç Güvenlik Paketi'ni sonuna kadar geçirmeye kararlıyız"- "Bir CHP'li grup başkanvekilinin kürsüye saldırması, kürsüye çıkıp orayı işgale yeltenmesi herhalde o partiyi kuranların, o partiye gönül vermiş olanların ecdatlarının kemiklerini sızlatmıştır"- "HDP, diğer partileri hipnotize etti.
AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş: 05:25
AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş: "Zeytinliklerle İlgili Düzenleme Komisyona Çekilecek" 0 izlenme - 1 ay önce AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş: "Zeytinliklerle ilgili düzenleme komisyona çekilecek" -"15 Temmuz'da 15 Temmuz'u anmak için olağanüstü toplantı gerçekleştireceğiz"ANKARA - AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, basın mensuplarının sorularını cevapladı.