Hoşgeldiniz!

Mustafa Elitaş Videoları İzle

Başkanlık Kabul Edilirse Erdoğan Cumhurbaşkanlığı Yapmaya Devam Edecek Mi 01:41
Başkanlık Kabul Edilirse Erdoğan Cumhurbaşkanlığı Yapmaya Devam Edecek Mi 322 izlenme - 5 ay önce Başkanlık sistemine ilişkin teklifin ocak ayında Meclis gündemine gelmesi bekleniyor. Peki o anayasal düzenlemelerin içeriğinde hangi başlıklar olacak, anayasa değişikliğinin kabul edilmesi halinde Erdoğan görevine cumhurbaşkanı olarak mı devam edecek, bir erken seçim söz konusu mu? CNN TÜRK'e konuşan AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, erken seçim ihtimaline kapıları kapadı. Başkanlık ile ilgili teknik konuların kanunlarla düzenleneceğini söyledi.
Pazarcılıktan dünya şampiyonluğuna 04:51
Pazarcılıktan dünya şampiyonluğuna 636 izlenme - 1 yıl önce Pazarcı babasının yanında çalışırken Ekonomi Bakanı Mustafa Elitaş'ın 2008 yılında yönlendirmesiyle spora başlayan ve şimdiye kadar birçok başarıya imza atan milli sporcu Yusuf Açık, son olarak Dünya Ağır Sıklet Kick Boks Şampiyonası'nda altın madalya kazanma başarısı gösterdi.
14 Mart 2017 Ne Oluyor?'un Özeti 06:24
14 Mart 2017 Ne Oluyor?'un Özeti 15 izlenme - 2 hafta önce Şirin Payzın'ın sunduğu Ne Oluyor?'un 14 Mart 2017 tarihli bölümüne, AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş ve ardından CHP Grup Başkanvekili Engin Altay konuk oldu. Programda Hollanda ile yaşanan siyasi kriz masaya yatırıldı. İşte 7 dakikada programdan öne çıkan başlıklar...
Mustafa Elitaş: O Başkan Saçmalamış 02:12
Mustafa Elitaş: O Başkan Saçmalamış 7 izlenme - 2 hafta önce CNN TÜRK’te Şirin Payzın’ın sunduğu “Ne Oluyor?” programında Hollanda ile yaşanan kriz ve sonrasında yaşananlar konuşuldu. Programın ilk bölümünün konuğu AK Parti Grup Başkanvekili ve Kayseri Milletvekili Mustafa Elitaş oldu. Elitaş, Kaş Belediye Başkanın ”Hayır diyenler haçlı zihniyetindedir.” sözlerine “O belediye başkanı saçmalamış aklı olan bir kişinin söyleyeceği şeyler değil.” dedi.
Yurt Dışında Seçim Çalışması Yasak Mı? 01:18
Yurt Dışında Seçim Çalışması Yasak Mı? 7 izlenme - 2 hafta önce CNN TÜRK’te Şirin Payzın’ın sunduğu “Ne Oluyor?” programında Hollanda ile yaşanan kriz ve sonrasında yaşananlar konuşuldu. Programın ilk bölümünün konuğu AK Parti Grup Başkanvekili ve Kayseri Milletvekili Mustafa Elitaş oldu. Elitaş "yurt dışı seçim çalışmaları yasak mı?" sorusuna, “7 Haziran seçimlerine giderken normal karşılanan seçim çalışmaları şimdi neden sorun oluyor?” diye cevap verdi.
Elitaş: Kürtler Sizden İllallah Ediyor 02:15
Elitaş: Kürtler Sizden İllallah Ediyor 21 izlenme - 1 yıl önce Ekonomi Bakanı Mustafa Elitaş, TBMM Genel Kurulu'nda, HDP'nin, önergesinin gündeme alınması önerisinin görüşmelerinde yaptığı konuşmada: 'Hendekler kazacaksınız, çukurlar ortaya koyacaksınız sonra da 'Kürt halkını savunuyorum diyeceksiniz' dedi.
Davutoğlu'ndan 3 Dönem Kuralına Takılanlara Jest 01:17
Davutoğlu'ndan 3 Dönem Kuralına Takılanlara Jest 44 izlenme - 2 yıl önce AK Parti yönetimi, 3 dönem kuralına takılan 70'e yakın isim için özel bir etkinlik düzenleyecek. Ağır abilerin de olacağı etkinlikte her isme özel plaket verilecek.
Elitaş: 03:07
Elitaş: 16 izlenme - 2 yıl önce TBMM Genel Kurulu'ndaki kavga-AK Parti Grup Başkanvekili Elitaş: "Dün TBMM'de yaşanan tablo gösteriyor ki hem CHP hem MHP, HDP'nin vagonu haline dönmüştür.
AK Partili 68 Vekil, 3 Dönem Kuralını Konuşmak İçin Saray'a Çıktı 00:49
AK Partili 68 Vekil, 3 Dönem Kuralını Konuşmak İçin Saray'a Çıktı 30 izlenme - 2 yıl önce Aralarında eski bakanların da bulunduğu bazı 3 dönemlik milletvekilleri, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile yemekte buluştu; '3 dönem yasağının' partiye zarar vereceğini anlattı.
Mustafa Elitaş: Yüksek Seçim Kurulu'na Kısmi Rtük Modeli Tartışılabilir 01:21
Mustafa Elitaş: Yüksek Seçim Kurulu'na Kısmi Rtük Modeli Tartışılabilir 19 izlenme - 3 yıl önce Mustafa Elitaş: Yüksek Seçim Kurulu'na Kısmi Rtük Modeli Tartışılabilir
AK Partili Elitaş: Darbeyi Önlemede En Önemli Faktör Sayın Cumhurbaşkanıdır 04:31
AK Partili Elitaş: Darbeyi Önlemede En Önemli Faktör Sayın Cumhurbaşkanıdır 3 izlenme - 8 ay önce AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, "Darbe girişiminin önlenmesinde tek ve en önemli faktör Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dır" dedi.TBMM'de gazetecilerin sorularını yanıtlayan Elitaş Türkiye'nin bir çok darbe girişimi...
Ak Parti, Tbmm İçtüzüğü'nün Değişmesi İçin Harekete Geçiyor 00:14
Ak Parti, Tbmm İçtüzüğü'nün Değişmesi İçin Harekete Geçiyor 9 izlenme - 2 yıl önce AK Parti Grup Baskanvekili Mustafa Elitas, "TBMM Ictuzugu'nun degistirilmesi talebimizi, Basbakan Ahmet Davutoglu'na goturecegiz" dedi.
AK Parti Genel Başkan Danışmanı Elitaş 02:29
AK Parti Genel Başkan Danışmanı Elitaş 5 izlenme - 2 yıl önce İftar programından görüntüler-Mustafa Elitaş konuşma-Genel detaylar r- "Koalisyon kurmaktan, hükümet ortağı olmaktan kaçan yanlış yapar ama sandık öne gelmek mecburiyetinde olduğunda sandıktan kaçan sandığın içinde kalır" AK Parti Genel Başkan Danışmanı ve eski Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, "Koalisyon kurmaktan, hükümet ortağı olmaktan kaçan yanlış yapar ama sandık öne gelmek mecburiyetinde olduğunda sandıktan kaçan sandığın içinde kalır" dedi.
Asker Üzerinden Siyaset Yapmak Yakışmaz 15:03
Asker Üzerinden Siyaset Yapmak Yakışmaz 6 izlenme - 2 yıl önce Asker Üzerinden Siyaset Yapmak Yakışmaz
Elitaş: 04:45
Elitaş: "Türkiye Hiçbir Zaman Hükümetsiz Kalmaz" 4 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Genel Başkan Danışmanı ve eski Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş'ın selamlaşması- Gerginlik yaşanması- Elitaş'ın konuşması AK Parti Genel Başkan Danışmanı Elitaş: - "Türkiye hiçbir zaman hükümetsiz kalmaz. Şu anda da hükümet devam ediyor" AK Parti Genel Başkan Danışmanı ve eski Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, "Türkiye hiçbir zaman hükümetsiz kalmaz. Şu anda da hükümet devam ediyor" dedi.
Elitaş: 06:38
Elitaş: 1 izlenme - 2 yıl önce TBMM Genel Kurulu'ndaki kavga-AK Parti Grup Başkanvekili Elitaş: "Dün TBMM'de yaşanan tablo gösteriyor ki hem CHP hem MHP, HDP'nin vagonu haline dönmüştür.
AK Parti'den, Milletvekili Seçilme Yaşının 18'e İndirilmesi İçin Teklif 00:15
AK Parti'den, Milletvekili Seçilme Yaşının 18'e İndirilmesi İçin Teklif 2 izlenme - 2 yıl önce AK Parti, 25 olan milletvekili seçilme yaşının 18'e indirilmesine ilişkin Anayasa değişikliği teklifini Meclis'e sundu.
Elitaş: 04:12
Elitaş: "İç Güvenlik Paketi'ni Geçirmeye Kararlıyız" 1 izlenme - 2 yıl önce "İç Güvenlik Paketi'ni geçirmeye kararlıyız"- AK Parti Grup Başkanvekili Elitaş: "Sabırla ve metanetle İç Güvenlik Paketi'ni sonuna kadar geçirmeye kararlıyız"- "Bir CHP'li grup başkanvekilinin kürsüye saldırması, kürsüye çıkıp orayı işgale yeltenmesi herhalde o partiyi kuranların, o partiye gönül vermiş olanların ecdatlarının kemiklerini sızlatmıştır"- "HDP, diğer partileri hipnotize etti.