Hoşgeldiniz!

mustafa elitaş

Pazarcılıktan dünya şampiyonluğuna 04:51
Pazarcılıktan dünya şampiyonluğuna 638 izlenme - 2 yıl önce Pazarcı babasının yanında çalışırken Ekonomi Bakanı Mustafa Elitaş'ın 2008 yılında yönlendirmesiyle spora başlayan ve şimdiye kadar birçok başarıya imza atan milli sporcu Yusuf Açık, son olarak Dünya Ağır Sıklet Kick Boks Şampiyonası'nda altın madalya kazanma başarısı gösterdi.
Başkanlık Kabul Edilirse Erdoğan Cumhurbaşkanlığı Yapmaya Devam Edecek Mi 01:41
Başkanlık Kabul Edilirse Erdoğan Cumhurbaşkanlığı Yapmaya Devam Edecek Mi 325 izlenme - 1 yıl önce Başkanlık sistemine ilişkin teklifin ocak ayında Meclis gündemine gelmesi bekleniyor. Peki o anayasal düzenlemelerin içeriğinde hangi başlıklar olacak, anayasa değişikliğinin kabul edilmesi halinde Erdoğan görevine cumhurbaşkanı olarak mı devam edecek, bir erken seçim söz konusu mu? CNN TÜRK'e konuşan AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, erken seçim ihtimaline kapıları kapadı. Başkanlık ile ilgili teknik konuların kanunlarla düzenleneceğini söyledi.
14 Mart 2017 Ne Oluyor?'un Özeti 06:24
14 Mart 2017 Ne Oluyor?'un Özeti 20 izlenme - 1 yıl önce Şirin Payzın'ın sunduğu Ne Oluyor?'un 14 Mart 2017 tarihli bölümüne, AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş ve ardından CHP Grup Başkanvekili Engin Altay konuk oldu. Programda Hollanda ile yaşanan siyasi kriz masaya yatırıldı. İşte 7 dakikada programdan öne çıkan başlıklar...
Mustafa Elitaş: O Başkan Saçmalamış 02:12
Mustafa Elitaş: O Başkan Saçmalamış 15 izlenme - 1 yıl önce CNN TÜRK’te Şirin Payzın’ın sunduğu “Ne Oluyor?” programında Hollanda ile yaşanan kriz ve sonrasında yaşananlar konuşuldu. Programın ilk bölümünün konuğu AK Parti Grup Başkanvekili ve Kayseri Milletvekili Mustafa Elitaş oldu. Elitaş, Kaş Belediye Başkanın ”Hayır diyenler haçlı zihniyetindedir.” sözlerine “O belediye başkanı saçmalamış aklı olan bir kişinin söyleyeceği şeyler değil.” dedi.
Ak Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş: 05:49
Ak Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş: " Elinde Çamurla Gezen Kılıçdaroğlu, Çamur Adam Moduna... 3 izlenme - 4 ay önce AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş: "Elinde çamurla gezen Kılıçdaroğlu, çamur adam moduna girmiştir" "O gösterdiği kağıt parçası Albaraka Türk ile Halk Bankası arasındaki döviz transferi"KAYSERİ - Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın akrabalarının Man Adası'nda bulunan bir şirkete...
Yurt Dışında Seçim Çalışması Yasak Mı? 01:18
Yurt Dışında Seçim Çalışması Yasak Mı? 11 izlenme - 1 yıl önce CNN TÜRK’te Şirin Payzın’ın sunduğu “Ne Oluyor?” programında Hollanda ile yaşanan kriz ve sonrasında yaşananlar konuşuldu. Programın ilk bölümünün konuğu AK Parti Grup Başkanvekili ve Kayseri Milletvekili Mustafa Elitaş oldu. Elitaş "yurt dışı seçim çalışmaları yasak mı?" sorusuna, “7 Haziran seçimlerine giderken normal karşılanan seçim çalışmaları şimdi neden sorun oluyor?” diye cevap verdi.
Mustafa Elitaş: 01:35
Mustafa Elitaş: "Yarın Grup Toplantısında AK Parti Genel Başkanı Sıfatıyla Cumhurbaşkanımız... 7 izlenme - 10 ay önce Mustafa Elitaş: "Yarın grup toplantısında AK Parti Genel Başkanı sıfatıyla Cumhurbaşkanımız konuşacak"ANKARA - AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, AK Parti Merkez Karar ve Yönetim Kurulu toplantısı girişinde açıklamalarda bulundu.
Barzani Ne İstiyor? - Hafta Sonu 23.09.2017 Cumartesi 43:21
Barzani Ne İstiyor? - Hafta Sonu 23.09.2017 Cumartesi 8 izlenme - 6 ay önce Türkiye Büyük Millet Meclisi olağanüstü toplanıyor, Hafta Sonu Ankara’dan özel yayınla gündemdeki kritik sorulara parti temsilcileriyle yanıt arıyor. Kuzey Irak referandumuna Türkiye’nin tepkisi nasıl olacak? Bölgede yeni bir çatışma ihtimali var mı? ABD, Rusya ve Avrupa Birliği’nin tavrı Kuzey Irak’ta ne kadar etkili? AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, CHP Grup Başkanvekili Engin Ayhan ve MHP Grup Başkanvekili Erhan Usta yanıtladı.
Davutoğlu'ndan 3 Dönem Kuralına Takılanlara Jest 01:17
Davutoğlu'ndan 3 Dönem Kuralına Takılanlara Jest 46 izlenme - 3 yıl önce AK Parti yönetimi, 3 dönem kuralına takılan 70'e yakın isim için özel bir etkinlik düzenleyecek. Ağır abilerin de olacağı etkinlikte her isme özel plaket verilecek.
Mustafa Elitaş ve Özgür Özel, Ne Oluyor?'da Soruları Yanıtladı - 12.12.2017 Salı 02:35:13
Mustafa Elitaş ve Özgür Özel, Ne Oluyor?'da Soruları Yanıtladı - 12.12.2017 Salı 3 izlenme - 3 ay önce ABD'nin dünyayı sarsan Kudüs kararı, AK Parti ve CHP arasındaki gerilim, CHP'li belediye başkanının görevden uzaklaştırılması, Reza Zarrab dosyası, FETÖ ile mücadelede gelinen aşama ve seçime doğru partiler arası ittifak söylemleri ve stratejiler.. Şirin Payzın sordu, önce AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, ardından CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel yanıtladı.
Elitaş: 03:07
Elitaş: 17 izlenme - 3 yıl önce TBMM Genel Kurulu'ndaki kavga-AK Parti Grup Başkanvekili Elitaş: "Dün TBMM'de yaşanan tablo gösteriyor ki hem CHP hem MHP, HDP'nin vagonu haline dönmüştür.
AK Parti Grup Başkanvekili Elitaş: 07:57
AK Parti Grup Başkanvekili Elitaş: "Hükümet Ohal'in Uzatılması ile İlgili Bir Tavsiyeyi Bize... 5 izlenme - 11 ay önce AK Parti Grup Başkanvekili Elitaş: "Hükümet OHAL'in uzatılması ile ilgili bir tavsiyeyi bize getirirse, yarın görüşür karara varırız" "26-27 Nisan tarihlerinden sonra AK Parti olarak, sayın Cumhurbaşkanını kurucusu olduğu partiye davet edeceğiz" ANKARA - TBMM'de gazetecilere referandum...
Elitaş: 03:41
Elitaş: "Fetö Terör Örgütünün Temsilcileri, 16 Nisan'da 'Hayır' Çıksın Diye Büyük Bir Gayretle... 5 izlenme - 12 ay önce AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, "FETÖ terör örgütünün temsilcileri 15 Temmuz'da yarım kaldığını düşündükleri işin rövanşını alabilmek için 16 Nisan'da 'Hayır' çıksın diye büyük bir gayretle çalışıyor.
Mustafa Elitaş: Chp, Soylu Hakkında Gensoru Verdi 02:04
Mustafa Elitaş: Chp, Soylu Hakkında Gensoru Verdi 2 izlenme - 3 ay önce Şirin Payzın'ın sunduğu Ne Oluyor? programının konuğu AK Parti Grup Başkan Vekili Mustafa Elitaş'tı. Elitaş programda bir son dakika bilgisi paylaştı. CHP'nin İçişleri Bakanı Süleyman Soylu hakkında gensoru verdiğini söyledi. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun dekont iddialarına tepki göstermiş. Bakan Soylu, "Kılıçdaroğlu, senin aklın gibi, ipin de çürüktür. Kılıçdaroğlu, sana açık açık söylüyorum, sen bittin. Gözlerinden öpüyorum Kılıçdaroğlu. 'Gözlerinden öperim' demekle bırakmıyorum, daha yeni başladık yanına bir doktor al Kılıçdaroğlu. Sen daha kimi tehdit ettiğinin farkında bile değilsin. Hepimizin alnı açıktır" demişti. CNN TÜRK'te Ne Oluyor? programına katılan AK Parti Grup Başkan Vekili Mustafa Elitaş, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun bu çıkışı için CHP'nin gensoru verdiğini söyledi.
AK Partili 68 Vekil, 3 Dönem Kuralını Konuşmak İçin Saray'a Çıktı 00:49
AK Partili 68 Vekil, 3 Dönem Kuralını Konuşmak İçin Saray'a Çıktı 31 izlenme - 3 yıl önce Aralarında eski bakanların da bulunduğu bazı 3 dönemlik milletvekilleri, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile yemekte buluştu; '3 dönem yasağının' partiye zarar vereceğini anlattı.
Elitaş: 05:42
Elitaş: "Kılıçdaroğlu, Artık Bir Mertebe Daha Yükselerek Çamur Adam Moduna Girmiştir" 1 izlenme - 4 ay önce AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, "Sayın Kılıçdaroğlu belgede sahtekarlık yapmıştır.
AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş: 03:33
AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş: "Kılıçdaroğlu'nu Sağduyulu CHP'lilere Havale Ediyorum" 1 izlenme - 4 ay önce AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş: "Kılıçdaroğlu'nu sağduyulu CHP'lilere havale ediyorum" "Kılıçdaroğlu, FETÖ'nün elemanı gibi gayret göstermektedir"KAYSERİ - AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun FETÖ'nün elemanı gibi gayret...
Elitaş Oyunu Kullandı 03:00
Elitaş Oyunu Kullandı 3 izlenme - 11 ay önce - Elitaş oyunu kullandı AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş: "Yönetim sistemi ile ilgili tartışma nihayete erecek"KAYSERİ - AK Parti Grup Başkanvekili ve Ekonomi eski Bakanı Mustafa Elitaş, oyunu kullandı.
AK Parti Grup Başkan Vekili Mustafa Elitaş, 03:09
AK Parti Grup Başkan Vekili Mustafa Elitaş, "Bayramda Hiç Kucaklaşmayacağımız Gruplar Var"Ek" 2 izlenme - 7 ay önce AK Parti Grup Başkan Vekili Mustafa Elitaş, "Bayramda hiç kucaklaşmayacağımız gruplar var"ek" "Nerede kripto FETÖ'cü varsa ilgili kuruluşlara bildireceğiz" "Ülkenin birliğine engel olmaya çalışanlara hasımlığımız devam edecek"KAYSERİ - AK Parti Grup Başkan Vekili Mustafa Elitaş,...
Ak Parti, Tbmm İçtüzüğü'nün Değişmesi İçin Harekete Geçiyor 00:14
Ak Parti, Tbmm İçtüzüğü'nün Değişmesi İçin Harekete Geçiyor 9 izlenme - 3 yıl önce AK Parti Grup Baskanvekili Mustafa Elitas, "TBMM Ictuzugu'nun degistirilmesi talebimizi, Basbakan Ahmet Davutoglu'na goturecegiz" dedi.
AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş: (İç Tüzük Açıklaması) 06:46
AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş: (İç Tüzük Açıklaması) "Bütün Siyasi Partiler... 2 izlenme - 9 ay önce AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş: (İç tüzük açıklaması) "Bütün siyasi partiler tekliflerini kendi getirecek" "Mühürsüz oylarla ilgili itiraz yoktur" -"CHP, hala halk oylamasını yok sayıyor" -"Ana muhalefet lideri şuurunu toplamalı" -"Yanlış uygulanan maddeler var"ANKARA - AK Parti...
AK Parti Genel Başkan Danışmanı Elitaş 02:29
AK Parti Genel Başkan Danışmanı Elitaş 5 izlenme - 3 yıl önce İftar programından görüntüler-Mustafa Elitaş konuşma-Genel detaylar r- "Koalisyon kurmaktan, hükümet ortağı olmaktan kaçan yanlış yapar ama sandık öne gelmek mecburiyetinde olduğunda sandıktan kaçan sandığın içinde kalır" AK Parti Genel Başkan Danışmanı ve eski Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, "Koalisyon kurmaktan, hükümet ortağı olmaktan kaçan yanlış yapar ama sandık öne gelmek mecburiyetinde olduğunda sandıktan kaçan sandığın içinde kalır" dedi.
AK Partili Elitaş: Darbeyi Önlemede En Önemli Faktör Sayın Cumhurbaşkanıdır 04:31
AK Partili Elitaş: Darbeyi Önlemede En Önemli Faktör Sayın Cumhurbaşkanıdır 3 izlenme - 2 yıl önce AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, "Darbe girişiminin önlenmesinde tek ve en önemli faktör Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dır" dedi.TBMM'de gazetecilerin sorularını yanıtlayan Elitaş Türkiye'nin bir çok darbe girişimi...
AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş: 03:43
AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş: "Adalet Kurultayı, Şehitlerimize Hakaret Kurultayına... 1 izlenme - 7 ay önce AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş: "Adalet Kurultayı, şehitlerimize hakaret kurultayına döndü"KAYSERİ - AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, Cumhuriyet Halk Partisi'nin Adalet Kurultayı'nın yapıldığı tarihi Gelibolu Yarımadası'ndaki kamp alanında alkol alınmasına tepki...
Elitaş: 04:45
Elitaş: "Türkiye Hiçbir Zaman Hükümetsiz Kalmaz" 4 izlenme - 3 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Genel Başkan Danışmanı ve eski Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş'ın selamlaşması- Gerginlik yaşanması- Elitaş'ın konuşması AK Parti Genel Başkan Danışmanı Elitaş: - "Türkiye hiçbir zaman hükümetsiz kalmaz. Şu anda da hükümet devam ediyor" AK Parti Genel Başkan Danışmanı ve eski Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, "Türkiye hiçbir zaman hükümetsiz kalmaz. Şu anda da hükümet devam ediyor" dedi.
Zeytin Sahalarına Yatırım Düzenlemesi Komisyona Çekiliyor - Elitaş 07:10
Zeytin Sahalarına Yatırım Düzenlemesi Komisyona Çekiliyor - Elitaş 1 izlenme - 9 ay önce AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, Sanayinin Geliştirilmesi ve Üretimin Desteklenmesine İlişkin Kanun Tasarısı'ndaki, kamu yararı kararı alınan yatırımlar için zeytinlik sahalarında yatırım yapılmasına izin verilebilmesine yönelik düzenlemeyi içeren 2.
AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş: 07:55
AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş: " İçtüzük Değişikliğine Altı Madde Daha İlave Ederek... 1 izlenme - 8 ay önce AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş: " İçtüzük değişikliğine altı madde daha ilave ederek toplam 17 maddelik bir ortak kanaate vardık.
AK Parti Grupbaşkanvekili Elitaş: 06:58
AK Parti Grupbaşkanvekili Elitaş: "Anayasayı Kılıçdaroğlu da Baykal da Bilmiyor" 1 izlenme - 12 ay önce AK Parti Grup Başkanvekili Elitaş: "Anayasayı Kılıçdaroğlu da, Baykal da bilmiyor" "Millet 15 Temmuz'un rövanşını almak isteyenlerinin başına balyozu 16 Nisan'da vuracak"SİVAS - AK Parti Grupbaşkanvekili ve Kayseri Milletvekili Mustafa Elitaş,16 Nisan referandum süreciyle ilgili,"Bu anayasa...
Elitaş: 06:38
Elitaş: 1 izlenme - 3 yıl önce TBMM Genel Kurulu'ndaki kavga-AK Parti Grup Başkanvekili Elitaş: "Dün TBMM'de yaşanan tablo gösteriyor ki hem CHP hem MHP, HDP'nin vagonu haline dönmüştür.
AK Parti'den, Milletvekili Seçilme Yaşının 18'e İndirilmesi İçin Teklif 00:15
AK Parti'den, Milletvekili Seçilme Yaşının 18'e İndirilmesi İçin Teklif 2 izlenme - 3 yıl önce AK Parti, 25 olan milletvekili seçilme yaşının 18'e indirilmesine ilişkin Anayasa değişikliği teklifini Meclis'e sundu.