Hoşgeldiniz!

Mustafa Erdoğan

mustafa erdoğan dansçısını dövüyor 02:38
mustafa erdoğan dansçısını dövüyor 21.883 izlenme - 9 yıl önce mustafa erdoğan dansçısını dövüyor
Anadolu Ateşi 03:20
Anadolu Ateşi 24.521 izlenme - 8 yıl önce 2001-2009 yıllarında 1750 gösteri 60 ülke ve 10000000 izleyiciden sonra yine türkiye turnesi ve 19 nisanda anadolu ateşi eskişehir'de
Mustafa Erdoğan'ın Tarkan'ın Klibinde Dans Etmesi (1992) 00:30
Mustafa Erdoğan'ın Tarkan'ın Klibinde Dans Etmesi (1992) 189 izlenme - 2 ay önce Tarkan'ın yıllar önceki klibinde rol alan Mustafa Erdoğan'ın o görüntüleri ortaya çıktı. Gülben Ergen'in eski kocası Mustafa Erdoğan, Tarkan'ın 1992 yılında çıkardığı Kıl Oldum Abi şarkısının klbinde rol aldığı ortaya çıktı. İşte Mustafa Erdoğan'ın dans ettiği o klip
Gülben Ergen Mustafa Erdoğan'dan Neden Ayrıldığını Anlattı! 01:00
Gülben Ergen Mustafa Erdoğan'dan Neden Ayrıldığını Anlattı! 5.415 izlenme - 7 yıl önce
Gülben Ergen'e Canlı Yayında Ayrılık Bestesi 02:05
Gülben Ergen'e Canlı Yayında Ayrılık Bestesi 3.225 izlenme - 7 yıl önce trt'de gülben ergen'in sunduğu canlı yayına bağlanan bir izleyicinin mustafa erdoğan ile sizin için bir beste yaptım sözleri üzerine söylediği ayrılık şarkısı stüdyoda şok etkisi yarattı. işte o görüntüler
Özel Harekat Şehit Polis Mustafa Erdoğanın cenaze töreni 01:02:28
Özel Harekat Şehit Polis Mustafa Erdoğanın cenaze töreni 626 izlenme - 5 yıl önce
Can Tanrıyar: Gülben Ergen'in Ricasıyla Görüntü Çıkarıldı 23:30
Can Tanrıyar: Gülben Ergen'in Ricasıyla Görüntü Çıkarıldı 66 izlenme - 5 ay önce Beyaz TV'de Söylemezsem Olmaz programının sunucusu Nihat Doğan'ın iddiasına göre Gülben Ergen'in Mustafa Erdoğan'ı aldattığı kişinin spor hocası olduğu söylenmişti. Bu sefer de görüntüler ortaya çıktı. SPOR HOCASIYLA MEĞERSE ARABADA YAKALANMIŞ Gülben Ergen'in Show TV'de yayınlanan Seda ve Uğur'la programına bağlanıp "Kimseyi aldatmadım." demesi herkeste şok etkisi yaratmıştı. Söylemezsem Olmaz programı da Ergen'in bu sözlerine ithafen, "Mustafa Erdoğan'ı aldattığın görüntüleri veriyoruz." diyerek ünlü şarkıcının spor hocasıyla arabada çekilmiş görüntülerini gösterdi.
Mustafa Erdoğan-Sarısınım 03:21
Mustafa Erdoğan-Sarısınım 811 izlenme - 8 yıl önce
Tarkan - Kıl Oldum 04:03
Tarkan - Kıl Oldum 12 izlenme - 2 ay önce Tarkan - Kıl Oldum Abi Şarkı Sözleri: Takmış takıştırmış Sürmüş sürüştürülmüş Bir dağınıklık, bir rüküşlük Kıl oldum abi Giyinmiş rengarenk Perperişan hali Üstelik çorabı da kaçmış Kıl oldum abi Kaçacak yer ararım Görsem karanlıkta Basına güneş mi geçti Ne oldu sana? Kendine gel kendine Dönde bir bak haline Aynalara küsmüsün Kıl oldum abi
Mustafa Erdoğan - Yar Ağladı Ben Ağladım 03:40
Mustafa Erdoğan - Yar Ağladı Ben Ağladım 187 izlenme - 3 yıl önce Güller Diyarı Isparta'nın Sanatçılarını Tanıtıyoruz..."Isparta 32"
Mustafa Erdoğan Ilıcapınar 01:35
Mustafa Erdoğan Ilıcapınar 424 izlenme - 8 yıl önce mustafa erdoğan ılıcapınar yaylalrında türkü söylüyor
Anadolu Ateşi Diyarbakırda 03:29
Anadolu Ateşi Diyarbakırda 190 izlenme - 3 yıl önce "Anadolu Ateşi" Diyarbakır'da- Anadolu Ateşi Dans Topluluğu, Diyarbakır'da sahne aldı- Erdoğan, "Barış için buradayız. Ben ve bütün dansçılarım bu süreci ve yapılan görüşmeleri destekliyoruz" Anadolu Ateşi Dans Topluluğu, Diyarbakır'da sahne aldı.
Şehit Mustafa Erdoğan - Boğazlıyan 04:59
Şehit Mustafa Erdoğan - Boğazlıyan 192 izlenme - 4 yıl önce #Hakkaride Şehit Düşen Şehit Mustafa Erdoğan ' ın Cenaze Töreni#. Boğazlıyan / Yozgat
Gülben Ergen ''mustafa Beni Sevmedi'' 02:21
Gülben Ergen ''mustafa Beni Sevmedi'' 274 izlenme - 4 yıl önce Gülben Ergen: Mustafa Beni Sevmedi Gülben Ergen, Evliliğinin Neden Bittiğini Açıkladı.
Anadolu Ateşi Eskişehir'de 02:46
Anadolu Ateşi Eskişehir'de 159 izlenme - 3 yıl önce - Mustafa Erdoğan'ın sanat yönetmenliğini yaptığı Anadolu Ateşi, Eskişehir'de gösteri sundu. ESKİŞEHİR (AA) - Mustafa Erdoğan'ın sanat yönetmenliğini üstlendiği Anadolu Ateşi Dans Topluluğu, Eskişehir'de gösteri yaptı.
Mustafa Erdoğan - Kaşlarını Eğdirirsin 03:47
Mustafa Erdoğan - Kaşlarını Eğdirirsin 83 izlenme - 3 yıl önce Güller Diyarı Isparta'nın Sanatçılarını Tanıtıyoruz..."Isparta 32"
Hastaların Dilinden: Mustafa Erdoğan 03:19
Hastaların Dilinden: Mustafa Erdoğan 151 izlenme - 4 yıl önce Hastaların Dilinden: Mustafa Erdoğan
şehit mustafa erdoğan mevlid programı 01:58
şehit mustafa erdoğan mevlid programı 101 izlenme - 5 yıl önce
Anadolu Ateşi Eskişehir'de 01:03
Anadolu Ateşi Eskişehir'de 75 izlenme - 3 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -Gösteriden sahneler. Daha fazlası www.izlesene.com/sondakikacom kanalında sizlerle...
Renkli İstanbul Geceleri - Cumartesi Süprizi 08:13
Renkli İstanbul Geceleri - Cumartesi Süprizi 115 izlenme - 4 yıl önce kıvanç tatlıtuğ nasıl salon erkeği oldu, deniz çakır ile murat dalkılıç arasında neler oluyor, aykırı şarkıcı halil sezai yerlerde görüntülendi renkli gece turu başlıyor.
Esra Sönmezer: Mustafa Erdoğan Bana Mesaj Atıyor 08:32
Esra Sönmezer: Mustafa Erdoğan Bana Mesaj Atıyor 19 izlenme - 1 yıl önce Bir televizyon kanalında magazin yorumculuğu yapan Esra Sönmezer, Mustafa Erdoğan'ın yaklaşık 3 yıldan bu yana kendisine mesajlar attığını ve bu durumun kendisinde sıkıntı yarattığını söyledi. - İTİRAFLARI PROGRAMA DAMGA VURDU - Programda Mustafa Erdoğan'ın eski eşi Gülben Ergen'le tekrardan bir araya gelebileceğinin konuşulması üzerine Esra Sönmezer, bunun pek mümkün olmadığını söyleyerek Mustafa Erdoğan'la ilgili şok itiraflarda bulundu. - MESAJI CANLI YAYINDA OKUDU - Esra Sönmezer, "Kendisinin bana ısrarla attığı mesajlar var. Cevap vermiyorum ama artık yeter" dedikten sonra kendisine gelen mesajlardan birini canlı yayında okudu. Esra Sönmezer, mesajda Mustafa Erdoğan'ın "Cevap vermek nezakettir. Bu ne kabalık. Senin gibi zarif bir kıza yakışmıyor. İlk ve sonsuz buluşalım" yazdığını söyledi. - "ONA İLGİ DUYMUYORUM" - Esra Sönmezer; "Mustafa Erdoğan benim sadece arkadaşım olabilir, Gülben Ergen ile evleneceklerse Allah mutlu etsin. Fakat evlenmek isteyen biri bu tür mesajlar atmaz, insanların peşine düşmez. Ona ilgi duymuyorum. Bana ilgi duyabilir ya da hisleri vardır ama, bu beni ilgilendirmiyor" dedi. - "YÜZ YÜZE KONUŞTUK FAKAT ELEKTRİK ALAMADIM" - Mustafa Erdoğan ile ilk kez sosyal medya üzerinden tanıştıklarını ifade eden Esra Sönmezer, "Beni Facebook üzerinden arkadaş listesine ekledi. Daha sonra yazmaya başladı ve numarasını gönderdi. Yüz yüze konuştuk, lakin elektrik alamadım. Bunu da bildiği halde ısrar etmeye devam ediyor. Kendisi gündem olmayı ve magazin sayfalarında boy göstermeyi seven biri. Ben magazinde olmayı çok seven bir insan değilim. Daha çok işimle ve başarılarımla gündem yaratmayı seviyorum" şeklinde konuştu.
Afiş - Nefise Karatay 25 Kasım 2014 Salı 10:56
Afiş - Nefise Karatay 25 Kasım 2014 Salı 52 izlenme - 3 yıl önce Kültür ve sanatın renkli dünyasını ekrana getiren Nefise Karatay ile 'AFİŞ', Anadolu Ateşi Genel Sanat Yönetmeni Mustafa Erdoğan'ı konuk etti."İlk bilen siz olun! Türkiye ve Dünya gündemine dair CNN Türk videoları artık İzlesene'de! Hemen Abone Olmak İçin : http://izlesene.com/cnnturk"
Anadolu Ateşi, Afyonkarahisar'da Gösteri Sundu 02:39
Anadolu Ateşi, Afyonkarahisar'da Gösteri Sundu 56 izlenme - 3 yıl önce Anadolu Ateşi Dans Topluluğunun gösterisi Anadolu Ateşi Afyonkarahisar'da gösteri sundu Genel Sanat Yönetmenliğini Mustafa Erdoğan'ın üstlendiği Anadolu Ateşi Dans Topluluğu, Afyonkarahisar'da gösteri sundu.
Mustafa Erdoğan - Unutursun Diye Çok Korkuyorum 04:16
Mustafa Erdoğan - Unutursun Diye Çok Korkuyorum 34 izlenme - 3 yıl önce Güller Diyarı Isparta'nın Sanatçılarını Tanıtıyoruz..."Isparta 32"
Anadolu Ateşi Sığınmacı Trajedisine Dikkati Çekecek 06:30
Anadolu Ateşi Sığınmacı Trajedisine Dikkati Çekecek 5 izlenme - 6 ay önce Anadolu Ateşi Dans Topluluğu Genel Sanat Yönetmeni Mustafa Erdoğan, Türkiye'deki sığınmacıların trajedisine dikkati çekmek, onların Türk toplumuyla uyumlarına katkıda bulunmak, sanatsal yaratıcılıklarını ortaya çıkarmak ve Anadolu kültürüyle dışarıdan gelen sığınmacıların kültürünü...
Mustafa Erdoğan - Yaşamam Artık 04:56
Mustafa Erdoğan - Yaşamam Artık 28 izlenme - 3 yıl önce Güller Diyarı Isparta'nın Sanatçılarını Tanıtıyoruz..."Isparta 32"
Mustafa Erdoğan - Ben Sana Yandım 05:47
Mustafa Erdoğan - Ben Sana Yandım 25 izlenme - 3 yıl önce Güller Diyarı Isparta'nın Sanatçılarını Tanıtıyoruz..."Isparta 32"
Yunus Gökçebay & Mustafa Erdoğan - Çiftetelli & Dilara 02:36
Yunus Gökçebay & Mustafa Erdoğan - Çiftetelli & Dilara 16 izlenme - 2 yıl önce Güller Diyarı Isparta'nın Sanatçılarını Tanıtıyoruz...Isparta 32
Yunus Gökçebay - Gülümse Anne 04:50
Yunus Gökçebay - Gülümse Anne 18 izlenme - 2 yıl önce Güller Diyarı Isparta'nın Sanatçılarını Tanıtıyoruz...Isparta 32
Mustafa Erdoğan - Seher Vakti Çaldım Yarin Kapısın 04:21
Mustafa Erdoğan - Seher Vakti Çaldım Yarin Kapısın 7 izlenme - 3 yıl önce Güller Diyarı Isparta'nın Sanatçılarını Tanıtıyoruz..."Isparta 32"