Hoşgeldiniz!

Mustafa Hoca

Gerger 04:38
Gerger 3.059 izlenme - 9 yıl önce
Laser Işını Ve İhlas.ihlas Nedir? İhlaslı İnsanlar Neler Yapabilir? 01:37
Laser Işını Ve İhlas.ihlas Nedir? İhlaslı İnsanlar Neler Yapabilir? 76 izlenme - 4 ay önce İhlas nedir? İhlaslı insanlar neler yapabilirler kısaca anlatıyor.
Mustafa Hoca 08:57
Mustafa Hoca 198 izlenme - 3 yıl önce Mustafa Kürkün Hoca'dan Mevlit
Herşeye Rağmen Haydi Namaza.namaz... - Sayik Mustafa Akkaya 01:29
Herşeye Rağmen Haydi Namaza.namaz... - Sayik Mustafa Akkaya 27 izlenme - 5 ay önce ŞEYTANLAR İNSAN BEDENİNİ NASIL ELE GEÇİRİYOR VE FARK EDİLİP ORTAYA ÇIKARILDIĞINDA,DEŞİFRE EDİLDİKLERİNDE NASIL BİRBİRLERİYLE KAVGA EDİYOR İZLEYİN.
Hafız Mustafa Şimşek 02:00
Hafız Mustafa Şimşek 378 izlenme - 8 yıl önce ezan
Ümit Büyükşanalan'ın Selası 01:32
Ümit Büyükşanalan'ın Selası 132 izlenme - 3 yıl önce Mustafa Kürkün Hoca....Adana....
mustafa özşimşekler hoca & namaz her türlü beladan korur & 12 mayis 2011 54:07
mustafa özşimşekler hoca & namaz her türlü beladan korur & 12 mayis 2011 166 izlenme - 6 yıl önce mustafa özşimşekler hoca & namaz her türlü beladan korur & 12 mayis 2011
Sayik Mustafa 9.VİDEO KENDİNİ İFTİRA İLE BÜYÜLEYENLER!!! 39:16
Sayik Mustafa 9.VİDEO KENDİNİ İFTİRA İLE BÜYÜLEYENLER!!! 15 izlenme - 5 ay önce Sayik Mustafa 0 539 845 92 66 ÇORUM Şeytan ve zürriyetinin bedeninizdeki musallatından kurtulmak için yalnız Allah'tan(cc) medet umun.Şifanıza vesile olacak sebeplere sarılırken doğru zannettiğiniz yanlışlara sarılmayın.Sizin sorunlarınızı İslam'a uygun olmayan metodlarla(okunmuş sular,muskalar,ahlaksız uygulamalar...)çözmeye çalışan insanlardan(insi şeytanlardan) UZAK DURUN!!!
Mustafa Hoca 01:30
Mustafa Hoca 148 izlenme - 7 yıl önce
Mustafa Hoca 04:55
Mustafa Hoca 162 izlenme - 5 yıl önce adana. güzel ses
8 Yıl Sonra Gelen Misafir 11:01
8 Yıl Sonra Gelen Misafir 36 izlenme - 2 yıl önce SDN'in ilk kurulduğu yıllarda üye olan Mustafa Hoca, ofisi ziyaret etmeye karar veriyor. O sohbetle sizi başbaşa bırakalım.
Sayik Mustafa 12. VİDEO ŞEYTANIN DİLİ, LANET VE GIYBET!!! 02:04:31
Sayik Mustafa 12. VİDEO ŞEYTANIN DİLİ, LANET VE GIYBET!!! 14 izlenme - 5 ay önce Sayik Mustafa 0 539 845 92 66 ÇORUM Şeytan ve zürriyetinin bedeninizdeki musallatından kurtulmak için yalnız Allah'tan(cc) medet umun.Şifanıza vesile olacak sebeplere sarılırken doğru zannettiğiniz yanlışlara sarılmayın.Sizin sorunlarınızı İslam'a uygun olmayan metodlarla(okunmuş sular,muskalar,ahlaksız uygulamalar...)çözmeye çalışan insanlardan(insi şeytanlardan) UZAK DURUN!!!
Rize Koca Cinarini Kaybetti 01:04
Rize Koca Cinarini Kaybetti 171 izlenme - 8 yıl önce rizeli din alimlerinden İrşad vakfı'nın kur zavendikli mustafa yıldız hoca (78) toprağa verildi.
Mir Zahit Karabağ ve Mustafa Hocamız Lapa Çalışması 04:20
Mir Zahit Karabağ ve Mustafa Hocamız Lapa Çalışması 82 izlenme - 3 yıl önce Mir Zahit Karabağ ve Mustafa Hocamız Lapa Çalışması
Sayik Mustafa 5.video(2.bölüm) Adaktan Şeytan-Cin Musallat Olur Mu? 53:34
Sayik Mustafa 5.video(2.bölüm) Adaktan Şeytan-Cin Musallat Olur Mu? 8 izlenme - 4 ay önce Şeytanla sohbet devam ediyor.Adağın kesilme anında kare kare bir gerçeğe şahit olacaksınız.Yerine getirilmeyen Adaktan şeytan nasıl musallat olur.Adak bulunur ve yerine getirlirse neler olur??????, sayik mustafa şeytan cin musallatı tedavisi Kur'an ve Sünnet işığında İslami tedavi Ruhsal danışmanlık Aile danışmanlığı terapi Büyü sihir bağlama çözümü Panik atak şizofren sara uykusuzluk okb karabasan evlilik yapamama intihar düşüncesi Aile içi geçimsizlik Ve birçok ruhsal sorunlarınıza çözüm noktanız. Sayik Mustafa www.sayikmustafa.com
Sayik Mustafa Sohbetler 1 Sayiklik Eğitimi Ve Çorum Ofis Açılış. 55:06
Sayik Mustafa Sohbetler 1 Sayiklik Eğitimi Ve Çorum Ofis Açılış. 9 izlenme - 5 ay önce Sayik Mustafa 0 539 845 92 66 ÇORUM Şeytan ve zürriyetinin bedeninizdeki musallatından kurtulmak için yalnız Allah'tan(cc) medet umun.Şifanıza vesile olacak sebeplere sarılırken doğru zannettiğiniz yanlışlara sarılmayın.Sizin sorunlarınızı İslam'a uygun olmayan metodlarla(okunmuş sular,muskalar,ahlaksız uygulamalar...)çözmeye çalışan insanlardan(insi şeytanlardan) UZAK DURUN!!!
Sayik Mustafa 5.VİDEO MUSKACILARI KORKUTAN İFRİT ORDUSU!!! 01:18:37
Sayik Mustafa 5.VİDEO MUSKACILARI KORKUTAN İFRİT ORDUSU!!! 8 izlenme - 5 ay önce Sayik Mustafa 0 539 845 92 66 ÇORUM Şeytan ve zürriyetinin bedeninizdeki musallatından kurtulmak için yalnız Allah'tan(cc) medet umun.Şifanıza vesile olacak sebeplere sarılırken doğru zannettiğiniz yanlışlara sarılmayın.Sizin sorunlarınızı İslam'a uygun olmayan metodlarla(okunmuş sular,muskalar,ahlaksız uygulamalar...)çözmeye çalışan insanlardan(insi şeytanlardan) UZAK DURUN!!!
Sayik Mustafa Fragman 00:32
Sayik Mustafa Fragman 7 izlenme - 5 ay önce SAYİK MUSTAFA Çorum ili merkezde, bulunan SAYİK RUHSAL DANIŞMANLIK OFİSİ' nde, İslama uygun metodlarla cin ve şeytan musallatı tedavisi yapmaktadır. Şeytan ve cin musallatınız varsa,hayatınızda,işinizde evinizde,sağlığınızda sorunlar yaşıyorsanız İrtibata geçin. Tel: 0 539 845 9266 İşimiz; medyumluk,falcılık,muskacılık DEĞİLDİR!!! Yaşadığınız musallata ve sorunlarınıza Kur'an ve Sünnet ışığında şifa arıyorsanız bizimle irtibata geçin. Telefonda bakım YAPMIYORUZ!!! Lütfen bizi ön bilgi ve randevu dışında ARAMAYINIZ!!!
Sayik Mustafa AHİR ZAMAN ÜMMETİNİN NAMAZI.. 01:29
Sayik Mustafa AHİR ZAMAN ÜMMETİNİN NAMAZI.. 7 izlenme - 5 ay önce sayik mustafa şeytan cin musallatı tedavisi Kur'an ve Sünnet işığında İslami tedavi Ruhsal danışmanlık Aile danışmanlığı terapi Büyü sihir bağlama çözümü Panik atak şizofren sara uykusuzluk okb karabasan evlilik yapamama intihar düşüncesi Aile içi geçimsizlik Ve birçok ruhsal sorunlarınıza çözüm noktanız. Sayik Mustafa www.sayikmustafa.com
Sayik Mustafa 4.video Fragman 6000 Yaşında Şeytan Ağlıyor!!! 06:27
Sayik Mustafa 4.video Fragman 6000 Yaşında Şeytan Ağlıyor!!! 6 izlenme - 5 ay önce Sayik Mustafa 0 539 845 92 66 ÇORUM Şeytan ve zürriyetinin bedeninizdeki musallatından kurtulmak için yalnız Allah'tan(cc) medet umun.Şifanıza vesile olacak sebeplere sarılırken doğru zannettiğiniz yanlışlara sarılmayın.Sizin sorunlarınızı İslam'a uygun olmayan metodlarla(okunmuş sular,muskalar,ahlaksız uygulamalar...)çözmeye çalışan insanlardan(insi şeytanlardan) UZAK DURUN!!!
Sayik Mustafa 13.VİDEO ŞEYTANIN ÇOCUKLARI, NİKAHSIZ EVLİLİKLER! 01:55:06
Sayik Mustafa 13.VİDEO ŞEYTANIN ÇOCUKLARI, NİKAHSIZ EVLİLİKLER! 5 izlenme - 5 ay önce Sayik Mustafa 0 539 845 92 66 ÇORUM Şeytan ve zürriyetinin bedeninizdeki musallatından kurtulmak için yalnız Allah'tan(cc) medet umun.Şifanıza vesile olacak sebeplere sarılırken doğru zannettiğiniz yanlışlara sarılmayın.Sizin sorunlarınızı İslam'a uygun olmayan metodlarla(okunmuş sular,muskalar,ahlaksız uygulamalar...)çözmeye çalışan insanlardan(insi şeytanlardan) UZAK DURUN!!!
Sayik Mustafa 7.VİDEO KINAMADAN GELEN ŞEYTANLAR,LANET KURBANLARI!!! 01:06:42
Sayik Mustafa 7.VİDEO KINAMADAN GELEN ŞEYTANLAR,LANET KURBANLARI!!! 5 izlenme - 5 ay önce Sayik Mustafa 0 539 845 92 66 ÇORUM Şeytan ve zürriyetinin bedeninizdeki musallatından kurtulmak için yalnız Allah'tan(cc) medet umun.Şifanıza vesile olacak sebeplere sarılırken doğru zannettiğiniz yanlışlara sarılmayın.Sizin sorunlarınızı İslam'a uygun olmayan metodlarla(okunmuş sular,muskalar,ahlaksız uygulamalar...)çözmeye çalışan insanlardan(insi şeytanlardan) UZAK DURUN!!!
Sayik Mustafa 3.VİDEO BÖLÜM1 ŞEYTANLAR KAVGA EDİYOR!!! 46:27
Sayik Mustafa 3.VİDEO BÖLÜM1 ŞEYTANLAR KAVGA EDİYOR!!! 5 izlenme - 5 ay önce Sayik Mustafa 0 539 845 92 66 ÇORUM Şeytan ve zürriyetinin bedeninizdeki musallatından kurtulmak için yalnız Allah'tan(cc) medet umun.Şifanıza vesile olacak sebeplere sarılırken doğru zannettiğiniz yanlışlara sarılmayın.Sizin sorunlarınızı İslam'a uygun olmayan metodlarla(okunmuş sular,muskalar,ahlaksız uygulamalar...)çözmeye çalışan insanlardan(insi şeytanlardan) UZAK DURUN!!!
Oğuz Çetin: Fatih Terim Önümüzü Açmadı 01:48
Oğuz Çetin: Fatih Terim Önümüzü Açmadı 57 izlenme - 3 yıl önce Eski F.Bahçeli futbolcu ve teknik direktör Çetin, Terim'in birlikte çalıştığı kişilerin önünü açmadığını Mustafa Denizli'nin ise Türk futbolu için çalıştığını söyledi.
Mehmet Demirkol: Mustafa Hoca'nın Yerine Başkasını bakıyorlar 01:17
Mehmet Demirkol: Mustafa Hoca'nın Yerine Başkasını bakıyorlar 16 izlenme - 1 yıl önce Mehmet Demirkol, Mustafa Denizli'nin ayrılacağı haberlerinin yönetimden çıktığını ifade ederken "Demek ki; yönetimde yerine birisini bakalım diyen var" dedi.
Sayik Mustafa 11.VİDEO BÖLÜM 1CİNLER YAZI YAZMAYI UNUTTURDU!! 01:30:47
Sayik Mustafa 11.VİDEO BÖLÜM 1CİNLER YAZI YAZMAYI UNUTTURDU!! 3 izlenme - 5 ay önce Sayik Mustafa 0 539 845 92 66 ÇORUM Şeytan ve zürriyetinin bedeninizdeki musallatından kurtulmak için yalnız Allah'tan(cc) medet umun.Şifanıza vesile olacak sebeplere sarılırken doğru zannettiğiniz yanlışlara sarılmayın.Sizin sorunlarınızı İslam'a uygun olmayan metodlarla(okunmuş sular,muskalar,ahlaksız uygulamalar...)çözmeye çalışan insanlardan(insi şeytanlardan) UZAK DURUN!!!
Sayik Mustafa 5.video (1. Bölüm)adaktan Şeytan-Cin Musallat Olur Mu? 01:28:56
Sayik Mustafa 5.video (1. Bölüm)adaktan Şeytan-Cin Musallat Olur Mu? 3 izlenme - 4 ay önce Yerine getirilmeyen adaktan dolayı insana şeytan musallat olur mu? Merak ediyorsanız size CANLI CANLI bir seans.Adak seanstaki kardeşimiz adına babası tarafından adanmış ve yerine getirilmemiştir.Bundan dolayı musallat olan şeytan kardeşimizi anne babasına kışkırttığı gibi toplum içindede sorunlar yaşamaya başlamış.Her ne kadar haramlara karşı kendisini muhafaza etmeye çalışsada şeytan bir yolunu bularak sonunda kandırıp hataya düşürmüş.Video daki seansın 2. bölümünü mutlaka seyredin ve adak kesildiğinde neler yaşandı hayretle seyredin. sayik mustafa şeytan cin musallatı tedavisi Kur'an ve Sünnet işığında İslami tedavi Ruhsal danışmanlık Aile danışmanlığı terapi Büyü sihir bağlama çözümü Panik atak şizofren sara uykusuzluk okb karabasan evlilik yapamama intihar düşüncesi Aile içi geçimsizlik Ve birçok ruhsal sorunlarınıza çözüm noktanız. Sayik Mustafa www.sayikmustafa.com
Sayik Mustafa 10. Video Şeytana Çekilen Silah Tövbe!!! 43:15
Sayik Mustafa 10. Video Şeytana Çekilen Silah Tövbe!!! 2 izlenme - 5 ay önce Sayik Mustafa 0 539 845 92 66 ÇORUM Şeytan ve zürriyetinin bedeninizdeki musallatından kurtulmak için yalnız Allah'tan(cc) medet umun.Şifanıza vesile olacak sebeplere sarılırken doğru zannettiğiniz yanlışlara sarılmayın.Sizin sorunlarınızı İslam'a uygun olmayan metodlarla(okunmuş sular,muskalar,ahlaksız uygulamalar...)çözmeye çalışan insanlardan(insi şeytanlardan) UZAK DURUN!!!
Sayik Mustafa 6.video Fragmanı Adaktan Gelen Şeytan!!! 07:23
Sayik Mustafa 6.video Fragmanı Adaktan Gelen Şeytan!!! 2 izlenme - 5 ay önce Sayik Mustafa 0 539 845 92 66 ÇORUM Şeytan ve zürriyetinin bedeninizdeki musallatından kurtulmak için yalnız Allah'tan(cc) medet umun.Şifanıza vesile olacak sebeplere sarılırken doğru zannettiğiniz yanlışlara sarılmayın.Sizin sorunlarınızı İslam'a uygun olmayan metodlarla(okunmuş sular,muskalar,ahlaksız uygulamalar...)çözmeye çalışan insanlardan(insi şeytanlardan) UZAK DURUN!!!
Arif Erdem: Galatasaray Yönetimi, Sabri'ye Ayıp Etti 01:13
Arif Erdem: Galatasaray Yönetimi, Sabri'ye Ayıp Etti 21 izlenme - 3 yıl önce Galatasaray'ın eski futbolcusu Arif Erdem, Sabri Sarıoğlu'nun kadro dışı kalmasıyla ilgili olarak Sarı-Kırmızılı kulübün tecrübeli isme ayıp ettiğini söyledi.