Hoşgeldiniz!

mustafa kemal üniversitesi

iskenderun meslek yüksek okulu öğrenci temsilcisi 31:54
iskenderun meslek yüksek okulu öğrenci temsilcisi 1.098 izlenme - 8 yıl önce mustafa kemal üniversitesi iskenderun meslek yüksek okulu temsilcisi eşref özdemir ve yunus bal katıldıkları tv programında iskenderun meslek yüksek okulu ile alakalı söyleşide bulundular
mustafa kemal ünİversİtesİ,mkü,hatay,antakya,güney 05:20
mustafa kemal ünİversİtesİ,mkü,hatay,antakya,güney 921 izlenme - 8 yıl önce mustafa kemal ünİversİtesİnİn yenİpaylaŞim adresİ
Hasanın Sandalye Kırması (Mkütit) 00:34
Hasanın Sandalye Kırması (Mkütit) 345 izlenme - 9 yıl önce sevgili doktor 'anton çehov' mustafa kemal üniversitesinde yaşanan kaza sonucu mükemmel oyun döngüsü !
Mustafa Kemal Üniversitesi Güneyhilali Ekibi 04:32
Mustafa Kemal Üniversitesi Güneyhilali Ekibi 246 izlenme - 8 yıl önce gönül ne kahve ister nekahvehane gönül sohbet ister kahve bahane
Varise 03:09
Varise "Danslı" Tedavi 56 izlenme - 3 yıl önce Görüntü Dökümü: -Okul tabelası-Yeni yöntemin öğrenciler üzerinde uygulanması-Fizyoterapist Doğru ile röp.-Öğrencilerin projeyi tanıtıcı halk oyunları Varise "danslı" tedavi- Mustafa Kemal Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Yüksekokulu, varisli hastaları müzik ve dans eşliğinde geliştirdiği yöntemle tedavi edecek- Projesi TÜBİTAK tarafından onaylanan "dansla terapi" yöntemiyle, hastalar hem sistemli şekilde tedavi olacak hem de günlük terapisini sıkılmadan gerçekleştirebilecek- Proje Danışmanı Dr. Fizyoterapist Doğru: - "Hasta terapiye daha eğlenceli daha aktif şekilde katılabiliyor.
İsk Mekatronik Ögrencilerinin Dostlugu 03:19
İsk Mekatronik Ögrencilerinin Dostlugu 187 izlenme - 10 yıl önce blackhackeriz__@hotmail.com mekatronik öğrencilerine ufak bir hatıraa..
AK Parti Genel Merkezinde Mülakat Hareketliliği Yaşanıyor 03:37
AK Parti Genel Merkezinde Mülakat Hareketliliği Yaşanıyor 99 izlenme - 3 yıl önce Genel seçime doğru-AK Parti Genel Merkezinde mülakat hareketliliği yaşanıyor-Genel başkan yardımcılarının başkanlığında, MKYK üyeleri ve bazı milletvekillerinden oluşan komisyonlar, aday adayları ile yüz yüze mülakat yapıyor-Aday adayları içerde ter dökerken dışarda da yakınlarının heyecanlı bekleyişi sürüyor AK Parti Genel Merkezi'nde 7 Haziran'da yapılacak milletvekili genel seçimleri için başvuran aday adaylarının mülakatları nedeniyle hareketlilik yaşanıyor.
ay bile tutulur güneyhilali tutulmaz 03:16
ay bile tutulur güneyhilali tutulmaz 92 izlenme - 8 yıl önce mustafa kemal üniversitesinin paylaşım platformu
Kafkas Arısına Dondurulmuş Spermle Koruma 03:40
Kafkas Arısına Dondurulmuş Spermle Koruma 21 izlenme - 3 yıl önce Kafkas arısına dondurulmuş spermle koruma- MKÜ Ziraat Fakültesi'nin, dünyada önemli 4 arı ırkından olan Kafkas arısını koruma amaçlı yürüttüğü projede, bu ırkın spermleri dondurularak saklanıyor- MKÜ Ziraat Fakültesi Zootekni Bölümü Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Gül: - "Şu ana kadar yürütülen depolama çalışmalarında, gen kaynaklarımızın sonraki dönemlere aktarılması açısından yaklaşık yüzde 70 başarı gösteren arı gruplarımız var" HALİT DEMİR - Dünyada önemli 4 arı ırkından olan Kafkas arısı, Mustafa Kemal Üniversitesi (MKÜ) Ziraat Fakültesi tarafından TÜBİTAK'ın desteğiyle yürütülen proje kapsamında bu ırkın spermleri doldurularak genlerinin aktarılması sağlanıyor.