Hoşgeldiniz!

mustafa metin atalay

Mekan Batıran Reklam Kampanyası 03:29
Mekan Batıran Reklam Kampanyası 149 izlenme - 3 yıl önce Mustafa Metin ATALAY, yönetmen, yapimci, oyuncu, ışıkçı, kameraman, her s.ke el atmis, sitenin eski ünlülerinden, görsel medyaya gönül vermiş saygı deger kişilik. Internette dolaşırken, denk gelen, küçük esnafı batırmaya yönelik calışması. --- Yönetmenin kendi aciklamasi--- LEZZET LOKANTASI İnsanları kandırırsın ama midelerini değil diyen bir esnafın lokantası.
Mustafa Metin Atalay - Kan Uykusu (9 Dakikalık Dev İşkence) 09:26
Mustafa Metin Atalay - Kan Uykusu (9 Dakikalık Dev İşkence) 136 izlenme - 2 yıl önce Tek kişilik dev kadro lafının neyi çağrıştırdığını daha iyi anladık şimdi. MMA abimiz yine iş başında bir korku filmi çekiyor, ben abimizi çözdüm işsizlikte evde oturmakdan aşırı canı sıkılıyor bu yüzden sürekli video çekiyor, neyse yorum sizin.
Mustafa Metin Atalay - Aktörlüğünü Kanıtlamak 04:40
Mustafa Metin Atalay - Aktörlüğünü Kanıtlamak 63 izlenme - 2 yıl önce Sitemizde daha önce "Ay Çekirdeği Reklamı" adındaki videoda da gördüğümüz Mustafa Metin Atalay kardeşimiz, tahminimce kendine iş bulabilmek amacıyla hem kendini tanıtıcı hem de aktörlüğünü kanıtlayıcı bu videoyu çekmiş. Kendini bir şey sanan insanlara şans tanıyanların sitesinde alkışlarla yaşatalım ya da alkışlarla sataşalım.. Bakınız: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/55761/ay-cekirdegi-reklami-ruh-sagligini-bozabilir
Mustafa Metin Atalay - Beni Terk Ettin (Klip) 02:42
Mustafa Metin Atalay - Beni Terk Ettin (Klip) 60 izlenme - 2 yıl önce Yönetmen, söz yazarı, besteci, kameraman, ışıkçı, senaryo yazarı, artist, actor, şarkıcı, montajcı, kısacası 10 parmak 10 marifet Mustafa Atalay'dan; giden sevgiliye bir ağıt. Maksimum dayanma potensiyelinizi göz önünde bulundurduktan sonra izlemeye başlamanızı önemle rica ederim.
Mustafa Metin Atalay - Tahammül Dersleri 1-2 15:40
Mustafa Metin Atalay - Tahammül Dersleri 1-2 36 izlenme - 2 yıl önce Saygıdeğer site sakinleri, değerli tüketiciler, sinirli abiler, agresif ablalar. İçerik başlığı zaten açık, bu sizin bu tip kişilere vereceğiniz refleksi değerlendirmek için konmuş bir test değildir. İzlerken tüyleriniz dikilebilir, saç baş yolabilir, göz kapaklarınız istemsizce açılıp kapanabilir, ellerde ve yüzde titreme, ateş yükselmesi, diare ve karın bölgesinde şiddetli sancı durumu ortaya çıkabilir. Düşük seyreden semptomlara henüz rastlanmamakla birlikte, acil durumda videoyu kapatmanızı önemli arz ederim. Her şey daha güzel bir sinema için.