Hoşgeldiniz!

mustafa sarıgül

Mustafa Sarıgül Tanıtım Filmi 00:27
Mustafa Sarıgül Tanıtım Filmi 10.355 izlenme - 4 yıl önce Mustafa Sarıgül 2014 Yerel Seçimleri Promosu. istanbul İçin, Zamanı Geldi!
Mustafa Sarıgül Mikrofon Hareketi (Ümraniye) 00:16
Mustafa Sarıgül Mikrofon Hareketi (Ümraniye) 5.276 izlenme - 4 yıl önce 30 Mart'ta yapılacak yerel seçimlerde Cumhuriyet Halk Partisi'nden İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olan Mustafa Sarıgül, seçim çalışmaları kapsamında gittiği Ümraniye Dudullu'da esnaf ziyaretlerinde bulunmuş sahne şovunuda eksik etmemiş sağolsun.
Mustafa Sarıgül - Durduramazlar Bizi 04:10
Mustafa Sarıgül - Durduramazlar Bizi "Miting Şarkısı" 4.884 izlenme - 4 yıl önce Gülben Ergen'in 'Kandıramazsın Beni' isimli sevilen parçası 'Durduramazsın Bizi'' ismiyle Mustafa Sarıgül'ün miting şarkısı oldu
Sarıgül Az Kalsın Sunucuyu Dövecekti! 01:06
Sarıgül Az Kalsın Sunucuyu Dövecekti! 2.886 izlenme - 4 yıl önce Chp İstanbul Belediye Başkanı Sarıgül Canlı Yayında Kendisine İstmediği Bir Soruyu Soran Sunucuyu Yine Alışkın Olduğumuz Uslubuyla Basyırmaya Çalıştı.
Zamanı Geldi - Chp Seçim Müziği 03:55
Zamanı Geldi - Chp Seçim Müziği 2.414 izlenme - 4 yıl önce Zamanı Geldi - CHP Seçim Müziği
Mustafa Sarıgül, muhtarları tehdit etti 02:57
Mustafa Sarıgül, muhtarları tehdit etti 2.645 izlenme - 4 yıl önce CHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı adaylığı için adı geçen Mustafa Sarıgül'ün, Şişli’deki mahalle muhtarlarını tehdit ettiği iddia edildi. Muhtarlar, Sarıgül'ün kendilerinden AK Partili adayların toplantılarına katılmamalarını istediğini söylediler. Muhtarlar Sarıgül'den şikâyetçi olmuş. Kaynak: Sarıgül, muhtarları tehdit etti - Politika - Star Gazete http://haber.stargazete.com/politika/sarigul-muhtarlari-tehdit-etti/haber-810520#ixzz2lreMrWwd
Sarıgül Teşekküre Geldi 02:15
Sarıgül Teşekküre Geldi 2.588 izlenme - 4 yıl önce Mustafa Sarıgül, Chp Silivri İlçe Örgütü'nü Ve Belediye Başkanı Özcan Işıklar'ı Ziyaret Ederek, Vermiş Oldukları Destekten Dolayı Teşekkür Etti.
Sırrı Süreyya Önder Mustafa Sarıgül'e Hodri Meydan 02:55
Sırrı Süreyya Önder Mustafa Sarıgül'e Hodri Meydan 2.350 izlenme - 4 yıl önce Sırrı Süreyya Önder "sarıgül, Rabbim, Bismillah Ve Atatürk Kelimelerini Kullanmadan 15 Dk Benimle Tartışabilsin Adaylıktan Çekilirim. Sosyal Demokrasiye Çalı...
Mustafa Sarıgül'ü Ağlatan Baba Türküsü 05:26
Mustafa Sarıgül'ü Ağlatan Baba Türküsü 2.748 izlenme - 5 yıl önce Fatih Kısaparmak söyledi Mustafa Sarıgül ağladı.
Mustafa Sarıgül Twitter'ın Kapatılmasına Tepki Gösterdi 02:49
Mustafa Sarıgül Twitter'ın Kapatılmasına Tepki Gösterdi 1.517 izlenme - 4 yıl önce Mustafa Sarıgül Twitter' ın Kapatılmasına Tepki Gösterdi.. işte görüntüler sizinle.. Sarıgül halka sandığa gidin çağrısı yaptı Başbakan Erdoğan'ın Bursa mitingindeki 'Twitter mivitır hepsinin kökünü kazıyacağız' sözlerinin ardından Başbakanlık Basın Müşavirliği 'Twitter kapatılabilir' açıklamasını yaptı ve kısa süre sonra da Twitter kapatıldı Başbakanlık Basın Müşavirliği, Başbakan'ın 'Twitter mivitır hepsinin kökünü kazıyacağız'' sözlerinden birkaç saat sonra yaptığı 'Twitter kapatılabilir' açıklamasının ardından Twitter kapatıldı. BTK'nın site bilgileri sorgu sayfasında www.twitter.com adresi sorgulandığı zaman site hakkında alınan mahkeme kararları ile birlikte "TİB tarafından koruma tedbiri uygulanmaktadır" ibaresi yayınlanıyor. Twitter kapatılmadan önce Başbakanlık Basın Müşavirliği şu açıklamayı yapmıştı: “Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın bugün Bursa mitingindeki konuşmasında Twitter hususunda kullandığı ifadelerde, hukuki bir duruma işaret edilmektedir. Halihazırdaki durumda, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının bazı linklerin kaldırılmasına ilişkin mahkemelerden çıkarmış oldukları kararların uygulanması konusunda Twitter yetkililerinin duyarsız kaldıkları bir süreç söz konusudur. Nitekim bu süreç zarfında mahkeme kararları doğrultusunda TİB gerekli girişimlerde bulunmuş, ancak Twitter yetkilileri bu taleplere duyarsız kalmıştır. Mahkeme kararlarını umursamama, hukukun gereğini yerine getirmeme biçimindeki bu tutumda bir değişiklik gözlenmemesi halinde, vatandaşlarımızın mağduriyetini gidermek için teknik olarak, Twitter'e erişimin engellenmesinden başka çare kalmayabileceği belirtilmektedir. Başbakanımız da Bursa'daki konuşmasından bu olguya dikkati çekmiş bulunmaktadır”
Oy Sarıgül - Chp Seçim Müziği 08:29
Oy Sarıgül - Chp Seçim Müziği 1.190 izlenme - 4 yıl önce Oy Sarıgül - CHP Seçim Müziği
Mustafa Sarıgül'e Şiir Okurken Kendinden Geçen Adam 00:27
Mustafa Sarıgül'e Şiir Okurken Kendinden Geçen Adam 1.027 izlenme - 3 yıl önce Seçim meydanında Mustafa Sarıgül'e düzeceği methiyeyi otobüste prova eden takdimcinin kendinden geçme anları.
Sarıgül Vatandaşa Yumruk Mu Attı? 00:25
Sarıgül Vatandaşa Yumruk Mu Attı? 1.278 izlenme - 4 yıl önce CHP 'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Sarıgül, Feshane'de düzenlenen Trabzon Günleri'ne katıldı. Tören sırasında Sarıgül'ün protesto edildiğini, sinirlenerek kürsüden indiğini ve bu sırada kendisini protesto eden bir vatandaşı da yumrukladığını iddia etti. Görüntülerde Sarıgül'ün salondan çıkışı sırasında kısa süreli bir kargaşa yaşandığı görülüyor. Salondan çıkarken moral bozukluğu belli olan Sarıgül'ün korumaları ise olayın yaşandığı yöne doğru hızla ilerlerken görülüyor.
Oyum Sarıgüle'nin Çocuk Üzerindeki Etkisi 00:42
Oyum Sarıgüle'nin Çocuk Üzerindeki Etkisi 1.157 izlenme - 4 yıl önce oyum sarıgüle'nin çocuk üzerindeki etkisi. sevimli kızın tepkisi sizi güldürecek! 28.03.2014 günü nefer26medya kanalına yüklediğim 'Oyum Sarıgüle'nin Çocuk Üzerindeki Etkisi' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Mustafa Sarıgül'den Çirkin Seçim Taktiği 02:40
Mustafa Sarıgül'den Çirkin Seçim Taktiği 871 izlenme - 4 yıl önce Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül'ün, yerel seçimler öncesinde ilginç bir propaganda yöntemine başvurduğu ortaya çıktı. "Karalama kampanyası"na dönüşen bu yöntemle, otobüs duraklarında bekleyen "ücretli görevliler" ince mesajlarla Sarıgül'e destek istiyor. Sarıgül benzer uygulamayı daha önce taksicileri kullanarak yapmıştı. Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, CHP'ye katıldı. Henüz adaylığı açıklanmadı ama seçim çalışmalarına başladı bile. Sarıgül'ün seçim çalışması sadece otobüsle İstanbul turuyla kalmadı. İddaya göre; halk otobüsleri ve kalabalıkların olduğu yerlerde ilginç bir şekilde Sarıgül propagandası yapılıyor. Eğitimli, entellektüel görünümlü ve dini duyarlılığı yüksek imajı verilmiş kişiler, kendilerinin seçtiği bir muhatapla sohbete başlıyor. Konu seçimlere geliyor. Dikkatleri üzerlerinde toplayan kişi, bütün siyasi partilere uzak olduğunu söylüyor, hepsinin hırsızlardan oluştuğunu iddia ediyor. "AK Partisi bilmem nesi, hepsi..." diyerek devam ederken başka parti ismi vermeyerek dikkati AK Partiye çekiyor ve devam ediyor; "Hiçbirine oy vermeyeceğim, bende AK parti'ye oy verdim ama artık vermeyeceğim. Yeni söyledikleri eski söylediklerinin aynısı. Farklı yüzler gelmeli artık." Ispat edemeyecekleri yalanları ardı ardına sıralayan bu görevliler cümlenin sonunda Mustafa Sarıgül'ün adını söylemeyi ihmal etmiyor. Hakkında bir sürü yolsuzluk dosyası bulunan Mustafa Sarıgül'ün "en dürüst" aday olduğunu iddia ediyorlar. Sarıgül'ün kurduğu paralı ekibin deşifre olan ilk icraatı bu değil. Daha önce de taksicilerle ilgili bir plan ortaya çıkmıştı. Görevli taksicilerin, müşterilere "Az önce sakallı, çarşaflı bir aile geldi. Onlar da AK parti'ye oy vermeyeceğiz" diyor. Ardından da Sarıgül propagandası yapıyorlardı.. Bu taktik tutmayınca bu kez aynı taktiği otobüs duraklarında uygulamay başladılar.
 Mustafa Sarıgül'ün Vatandaşı Yumruklaması 00:25
Mustafa Sarıgül'ün Vatandaşı Yumruklaması 546 izlenme - 4 yıl önce Mustafa Sarıgül'ün Feshane'de Trabzon etkinliklerinde bir vatandaşa yumruk atması gündeme bomba gibi düştü.
Sarıgül: 06:22
Sarıgül: "Durduramazsın Beni, Susturamazsın Beni" 718 izlenme - 4 yıl önce Seçim otobüsü üzerinde meydanda kendisini bekleyen kalabalığın arasına gelen Sarıgül, alkışlar ve sloganlar eşliğinde karşılandı.
Mustafa Sarıgül - Mikrofon Hareketi - Ümraniye 02:24
Mustafa Sarıgül - Mikrofon Hareketi - Ümraniye 718 izlenme - 3 yıl önce 30 Mart'ta yapılacak yerel seçimlerde Cumhuriyet Halk Partisi'nden İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olan Mustafa Sarıgül, seçim çalışmaları kapsamında gittiği Ümraniye Dudullu'da esnaf ziyaretlerinde bulunmuş sahne şovunuda eksik etmemiş sağolsun. Not : 17. saniyeden sonra tercihen izlenmelidir.
Mustafa Sarıgül'ün Vatandaşa Yumruk Atması 01:12
Mustafa Sarıgül'ün Vatandaşa Yumruk Atması 653 izlenme - 4 yıl önce Feshane'de yaptığı konuşmasında Başbakan Erdoğan'ı eleştirince yuhlanarak protesto edilen Mustafa Sarıgül'ün bir vatandaşı yumrukladığı ortaya çıktı.
Süper Ego - Mustafa Sarıgül 01:31
Süper Ego - Mustafa Sarıgül 1.008 izlenme - 3 yıl önce İstanbul Belediye Başkan adayı Sarıgül efendinin ben temalı videosunu sunmuş bulunuyorum. videoyu hazırlayan: aksuck kullanıcı isimli bobiler müridi
Canlı Yayında Ego Patlaması Yaşayan Mustafa Sarıgül 01:09
Canlı Yayında Ego Patlaması Yaşayan Mustafa Sarıgül 980 izlenme - 3 yıl önce Efendim öfkesine bir türlü hakim olamayan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Sarıgül'e evvelki akşam Hakan Çelik adlı gazeteci canlı yayında "Gezi Parkı'nı açar mısınız?" sorusu üzerine coşuyor.
Ali Şen, Kazada Ölen Torunu İçin Ağladı 02:02
Ali Şen, Kazada Ölen Torunu İçin Ağladı 1.548 izlenme - 4 yıl önce Fenerbahçe eski Başkanı Ali Şen, Şile'de geçirdiği kazada hayatını kaybeden torunu Alp Ali Şen (17) için gözyaşı döktü.
 Mustafa Sarıgül: ‘O Soruların Bizde Muhteşem Cevapları Var’ 04:46
Mustafa Sarıgül: ‘O Soruların Bizde Muhteşem Cevapları Var’ 731 izlenme - 4 yıl önce İBB Başkan Adayı ve Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, yarın İstanbul’da açılacak olan İstanbul Büyükşehir Kampanya Merkezi hakkında açıklamalarda bulundu. Başbakan Erdoğan’ın "Yolsuzluk dosyasının önünde poz verdiğiniz Sarıgül'ü aday yaptınız" açıklamalarını yanıtlayan Sarıgül, "O soruların bizde muhteşem cevapları var” dedi. İBB Başkan Adayı ve Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun yarın açacağı İstanbul Büyükşehir Kampanya Merkezi öncesi, 4. Levent’deki Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Binası’nda düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulundu. Burada konuşan Mustafa Sarıgül, “Yarın İstanbul için önemli bir gündür. Yarın Büyükşehir iktidara hazırlık kampanya merkezimizi açacağız. Yarın 1977 yılında 5 Haziran da Bülent Ecevit başbakanlığı nasıl başbakanlığı yaşadıysak, yarın 1989 yılın Prof. Dr. Erdal İnönü’nün genel başkanlığında limon gibi sıktılar kampanyasını nasıl yaşadıysak, yarın öylesine bir gün olacak. Yarın tam saat 12.00 de genel başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nu, Yeşilköy Atatürk Havalimanı’nda karşılayacağız. Yeşilköy Havalimanı’nda hiçbir siyasi parti farkı gözetmeden binlerce yurttaşımız Yeşilköy Havalimanı’nda olacak. Yeşilköy Havalimanı’ndan çıktıktan sonra 14 noktada, e5’in üzerinde genel başkanımızı yurttaşlarımız karşılayacaklar. 14 noktadan sonrada sayın genel başkanımız Zincirlikuyu’ya geldiğinden itibaren binlerce yurttaşımızla birlikte şu anda bulunduğumuz, İstanbul Büyükşehir Kampanya iktidara hazırlık merkezini sayın genel başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu burada açacaklar” dedi. “30 MART GÜNÜ İSTANBUL’DA BEN DÖNEMİ BİTECEK, BİZ DÖNEMİ BAŞLAYACAK” Yarından itibaren İstanbul Büyükşehir iktidar merkezinin günün 24 saati harıl harıl çalışacağını ifade eden Sarıgül, “İstanbul’da çalmadığımız kapı, sıkmadığımız el kalmayacak. Hiçbir siyasi parti farkı gözetmeden ötekisi olmayan bir anlayışla, bütün yurttaşlarımızla beraber olacağız. Projelerimizi, görüşlerimizi ve düşüncelerimizi İstanbul halkıyla buluşturacağız. İnanıyorum ki İstanbul halkı bizim bu çağrımıza çok güzel bir şekilde cevap verecektir. Daha sonra kampanyamızın detaylarını, çalışma şekillerini kadın kollarımızla, gençlik kollarımızla, il ve ilçe yöneticilerimizle ama milyonlarca gönüllü arkadaşımızla birlikte İstanbulumuzun her noktasında olacağız. Yarın İstanbul tarihi bir gün yaşanacak. İstanbul’da yarın barışı, demokrasiyi, şeffaf toplumu arzu eden dürüstlük ilkesini kendisine şiar edinmiş olan, tüyü bitmemiş yetim hakkını korumak isteyen, Cumhuriyetimizin değerlerini geliştirip, güçlendiren, Atatürk’ün ilkelerini muasır medeniyetleri seviyesine ülkemizin çıkmasını arzu eden binlerce yurttaşımızı yarın E5 de bekliyoruz. Levent’teki İstanbul Büyükşehir iktidar hazırlık merkezinde bekliyoruz ve inanıyorum ki, yarın İstanbul’da çok güzel bir düğün ve bayram olacak. Yani İstanbul’da muhteşem bir şenlik olacak ve yarından sonra 30 Mart akşamı da İstanbul’da sevgi, barış ve ötekisi olmayan anlayış kazanacak. İnanıyorum ki, 30 Mart günü İstanbul’da sevgisizlik, ilgisizlik ve ben dönemi bitecek. Biz dönemi başlayacaktır” ifadelerini kullandı. “O SORULARIN BİZDE MUHTEŞEM CEVAPLARI VAR” Konuşmasının ardından gazetecilerini sorularını yanıtlayan Sarıgül, bir gazetecinin Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın "Yolsuzluk ve rüşvet davasında dosyası bulunan Sarıgül’ü nasıl İBB Başkan adayı yaptınız?” açıklamaları üzerine, "Çok teşekkür ediyorum. Biraz daha soruları bekliyorum. O sorular gelsin, iyice gelsin. O soruların bizde muhteşem ama muhteşem cevapları var. O sorular geldikçe ben keyif alıyorum. O sorular geldikçe İstanbul’da iktidara ne kadar yaklaştığımızı da görüyorum” şeklinde konuştu. “BİZİM ADAYLARIMIZ ŞEHİRDE VE KENTTE KENTİN DOĞRULARI DÖNEMİ BAŞLIYOR DİYECEKLER” Bir gazetecinin Emir Sarıgül’ün Şişli Belediye Başkanlığına adaylığını koyacak mı ve ilçe başkan adayları ne zaman açıklanacak sorusu üzerine de Sarıgül, “Emir Sarıgül’ün belediye başkan adayı olması söz konusu değildir. Böyle bir şey söz konusu bile değildir. Şişli’de de İstanbul’da da adaylarımız bilgileriyle, becerileriyle muhteşem bir noktaya gelecekler. Bizim adaylarımız açıklandığı zaman gerçekten hepiniz göreceksiniz ki, herkesi kucaklayan adaylarla geliyoruz. Hiçbir siyasi parti farkı gözetmeyen adaylarla geliyoruz. Ben diyen biz diyen adaylarla geliyoruz. Bizim bütün belediye başkan adaylarımız bilimin, fenin, tekniğin, doğanın ve hukukun arzu etmediği hiçbir projeye imza atmayacaklar. Bizim adaylarımız şöylesine bir mantıkla geliyorlar. Bizim adaylarımız diyecekler ki, şehirde ve kentte benim doğrularımın dönemi bitiyor, kenti doğruları dönemi başlıyor” diye konuştu. “YARIN FULL TİME TIRAŞLAR OLUNACAK, KIRAVATLAR TAKILACAK” Toplantının ardından CHP İl Başkan Yardımcısı Ali Haydar Kahraman’ı yanına çağıran Mustafa Sarıgül Kahraman’a, “Ali Haydar ben gece 01.00’de ilçe başkanını aradığım zaman ilçe başkanının telefonu kapalıysa o iş olmaz. Gece 1’de ben ilçe başkanını arıyorum, ilçe başkanının telefonu kapalı. Gece 10’da arıyorum telefonu kapalı. Dün gece saat 02.30’a kadar baktım, gezdim, planladım ve ilçeleri gezdim. İlçelerin ışıkları yanacak. Artık iktidara gidiyoruz, hazırlıklı olun. Sizden ricam da şu, atılacak olan sloganlar; ‘Başbakan Kemal’, ‘Çalışa çalışa kazanacağız’, ‘El ele kol kola omuz omuza’. Ona göre planlayacağız. Burada hangi arkadaşlar nerede nasıl görev alacak. Kesinlikle otobüsün içerisinde genel başkanımız, il başkanımız ve sadece ve sadece basın mensupları olacak. Bizim çalışmalarımızdaki ölçütümüz, biz yeteri kadar basına önem vermezsek, bu kadar emeği basınımız aktaracak. Hiç kimse kendisini bana göstermek için, genel başkanımıza göstermek için gelmesine gerek yok. Kendinizi orada gösterin. Her arkadaşımız yarın full time tıraşlarını olacaklar, kravatlarını takacaklar. Çünkü yarın biz burada İstanbul Büyükşehir kampanya merkezini değil iktidar merkezini açıyoruz” dedi.
Mustafa Sarıgül İngilizcesi 00:17
Mustafa Sarıgül İngilizcesi 458 izlenme - 4 yıl önce Bir televizyon programına konuk olan CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül'ün ingilizce sayması tebessüm ettirdi.
Mustafa Sarıgül'ü Canlı Yayında Ağlatan Babam Türküsü 04:44
Mustafa Sarıgül'ü Canlı Yayında Ağlatan Babam Türküsü 1.175 izlenme - 5 yıl önce Mustafa Sarıgül'ü canlı yayında ağlatan Babam türküsü Fatih Kısaparmak söyledi Mustafa Sarıgül ağladı. Canlı yayında Sarıgül'ü ağlatan babam türküsü
Mustafa Sarıgül - İngilizce Dersine Giriş 00:37
Mustafa Sarıgül - İngilizce Dersine Giriş 635 izlenme - 4 yıl önce Mustafa Sarıgül - İngilizce Dersine Giriş
Mustafa Sarıgül Oyunu Kullandı 03:45
Mustafa Sarıgül Oyunu Kullandı 703 izlenme - 4 yıl önce CHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Sarıgül, 2014 yerel seçimleri için oyunu kullandı.
Mustafa Sarıgül Gözyaşlarını Tutamadı 01:23
Mustafa Sarıgül Gözyaşlarını Tutamadı 634 izlenme - 4 yıl önce Türkiye Değişim Hareketi Üyesi Gençlerle Bir Araya Gelmek Üzere Şişli Kent Kültür Merkezi’ne Gelen Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül Gazetecilerin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı İçin Chp’den Aday Olup Olmayacağına Yönelik Sorularını Yanıtladı.sahnede Konuşması Sık Sık Sloganlarla Ve Alkışlarla Kesilen Sarıgül Oğulları Emir Ve Ömer’i Sahneye Çağırdı. Çocuklarını Kucaklayıp Öpen Sarıgül, 'yüzünüzü Kara Çıkaracak Hiçbir Şey Yapmadım' Diyerek Göz Yaşı Döktü. 'hakkımda Verilmiş Bir Karar, Bir Soruşturma Yok' Diyen Sarıgül, 'ne Yaptımsa Çocuğumun Rızkını Helal Yollardan Kazanmak İçin Yaptım. Bütün Soruşturmalar Yapıldı. En Büyük Soruşturma Da Chp Disiplin Kurulu Tarafından Yapıldı. Soruşturmaların Hepsi Reddildi. Çünkü Onların Hepsi Siyasiydi Günü Kurtarmak İçindi' Diye Konuştu.
8 Yıl Önce Deniz Baykal'ın Mustafa Sarıgül'ü Bozduğu An 06:14
8 Yıl Önce Deniz Baykal'ın Mustafa Sarıgül'ü Bozduğu An 671 izlenme - 4 yıl önce CHP Genel Başkanı Deniz Baykal'ın Mustafa Sarıgül hakkındaki yolsuzluk dosyaları tartışıldı. Programda o gün yaşananlar kesit kesit izleyicilere izleyeceksiniz.... İŞTE O GÖRÜNTÜLER İZLE / İZLETTİR
Mustafa Sarıgül ''Başbakan Erdoğan Dünya Lideridir'' 01:54
Mustafa Sarıgül ''Başbakan Erdoğan Dünya Lideridir'' 858 izlenme - 4 yıl önce CHP'li Mustafa Sarıgül Erdoğan Dünya Lideridir Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, Başbakan Erdoğan'ın artık bir dünya lideri olduğunu söyledi. CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Sarıgül'ün bu sözlerine katıldığı televizyon programında yanıt verdi. Geçtiğimiz günlerde yeniden CHP'ye katılan Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, bir radyo programında "14.5 yıldır belediye başkanıyım, uzun yıllardan beri Ak Parti ile çalışıyorum. Sayın Başbakan dünya lideri artık, İstanbul ile ilgilenmez" dedi. Kemal Kılıçdaroğlu ise katıldığı bir televizyon programında Sarıgül'ün bu sözlerinin sorulmasına üzerine şunları söyledi: Sayın Erdoğan'ın dünya lideri olup olmadığını yakın çevreye bakıp görelim. Dünya lideri olan bir kişinin, öncelikle kendi komşularıyla ilişkileri iyi olur. Erdoğan'ın ilişkileri İran'la mı iyi, Irak'la mı iyi, Suriye ile mi iyi Mısır ile mi? Hiçbiriyle iyi değil. Liderlik farklı bir şeydir. "POLİTİK OLARAK SÖYLENEBİLİR" Kendi ülkesinde lider olamayanın, dünyada lider olma şansı yok. Sizin kendi kendinizi dünya lideri olarak ilan etmenizin anlamı yoktur. Başkalarının sizi lider olarak görmesi gerekir. Kalkıp herhangi bir yabancı ülkenin devlet başkanı sizi lider olarak tanımlıyor mu? Dünya lideri olarak tanımlıyor mu? Politik olarak bu tür söylemler söylenebilir. Ancak liderlik farklı bir şeydir. Lider olan kişinin egosunu yenmesi lazım, ihtiraslarını yenmesi lazım. Dünya dengelerini iyi okuması lazım. Dünyayı iyi okuması lazım, bilmesi lazım. Lider olacak kişinin ülkenin sorunlarına kitlenmesi lazım. Sorun yaratmaması lazım. Herkesi kucaklaması lazım. Liderlik dünya liderliğiyse sizin dünya barışına oynamanız lazım.