Hoşgeldiniz!

Mustafa Taşkesen

Vali Ne iş Yapar? 01:52
Vali Ne iş Yapar? 420 izlenme - 3 yıl önce Tokat Valisi Mustafa Taşkesen, Fatih projesi kapsamında, sadece ders çalışmaya yarayacak (söylenene göre Angry Bird oynanamıyomuş) tabletleri dağıtıp, eğitim alanındaki yapılan büyük hamleyi değerlendirmek ve tecrübe etmek adına bir okula gider. Okulun (veya sınıfın) içi elektronik aletle (tahtadan bahsediyorum) muazzam gelişmiş teknolojiyle (kendiliğinden kalkan öğrenciler) doludur. Fakat yetiştirilen öğrencilerde bir gariplik vardır...(!) İzleyelim, feyz ve ibret alalım. Yeşil tuttum cennet cami dedirten site alkislarlayasiyorum.com
  Tokat Valisi Mustafa Taşkesen'in Mikrofonla İmtihanı 01:29
Tokat Valisi Mustafa Taşkesen'in Mikrofonla İmtihanı 88 izlenme - 4 yıl önce Tokat Valisi Mustafa Taşkesen, konuşmaya başladığı anda bozulan mikrofonun azizliğine uğradı. Tokat İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü’nde düzenlene törenle çiftçilere asma fidanı dağıtıldı. Törende konuşma yapan Tokat Valisi Mustafa Taşkesen ise mikrofonun azizliğine uğradı. Konuşması sırasında sık sık bozulan telsiz mikrofon nedeni ile zor anlar yaşan Vali Taşkesen, güçte olsa konuşmasını tamamlayabildi. Vali Taşkesen, konuşmasının ardından çiftçilere asma fidanı dağıttı.
Vali Ne iş Yapar? 01:52
Vali Ne iş Yapar? 106 izlenme - 4 yıl önce Tokat Valisi Mustafa Taşkesen, Fatih projesi kapsamında, sadece ders çalışmaya yarayacak (söylenene göre Angry Bird oynanamıyomuş) tabletleri dağıtıp, eğitim alanındaki yapılan büyük hamleyi değerlendirmek ve tecrübe etmek adına bir okula gider. Okulun (veya sınıfın) içi elektronik aletle (tahtadan bahsediyorum) muazzam gelişmiş teknolojiyle (kendiliğinden kalkan öğrenciler) doludur. Fakat yetiştirilen öğrencilerde bir gariplik vardır...(!) İzleyelim, feyz ve ibret alalım.
Öğrenciler Tokat Valisi Mustafa Taşkesen'i Bozdu... 02:41
Öğrenciler Tokat Valisi Mustafa Taşkesen'i Bozdu... 58 izlenme - 4 yıl önce Www.pihy.com Öğrenciler Tokat Valisi Mustafa Taşkesen'i Bozdu Vali Mustafa Taşkesen Öğrencilere Sorduğu Vali Ne İş Yapar? Sorusuna Cevap Alamadı.