Hoşgeldiniz!

Mustafa Uğurlu

Ağır Roman - 1997 (120 Dakika) 01:54:44
Ağır Roman - 1997 (120 Dakika) 2.683 izlenme - 2 yıl önce Kolera Sokağı'nda ilginç olaylar yaşanmaktadır. Arap Sado, sokaktaki egemenliğini ailenin küçük oğlu Salih'e (Okan Bayülgen)bırakır. Ancak Salih bu görev için henüz hazır değildir. Metropolün arka sokaklarından birinde yaşanan bu karmaşada Salih, Tina'ya (Müjde Ar)aşık olur.Dönemin en iyi filmlerinden biri olan Ağır Roman'ı sizlere sunmaktan mutluluk duyuyorum sayın site sakinleri.
Ağır Roman-Ağla Sevdam 05:23
Ağır Roman-Ağla Sevdam 1.254 izlenme - 2 yıl önce Ağır Roman filminin sonunda Yusuf Taşkın ın söylediği ağlatan müzik.
Ağır Roman - Bereket Suyu 01:37
Ağır Roman - Bereket Suyu 596 izlenme - 2 yıl önce Kolera'nın haybeci serserisi Reis, ayağına çağırdığı vitrayı ayıkladıktan sonra ödemede zorluk çıkarır. Ablamız sinirlenip ananas suyunu fırlatınca kabak Salih'in başına patlar.
Agır Roman - Alternatif Fragman 01:28
Agır Roman - Alternatif Fragman 535 izlenme - 2 yıl önce Hikayesini yazdık işte ahanda şuraya: http://umutkaner.com/portfolio/alternatif-fragman/ Devamı gelecek! Yerler kaymıyo yalnız!
Bir Dilim Aşk - Jenerik (2004 Kanal D) 01:32
Bir Dilim Aşk - Jenerik (2004 Kanal D) 420 izlenme - 2 yıl önce 2004 yılında Kanal D ekranlarında yayınlanan ve başrollerinde Berna Laçin, Mustafa Uğurlu, Esra Akkaya, Hakan Gerçek'in rol aldığı tatlımı tatlı, huzurlumu huzurlu dizinin güzel müziği eşliğindeki jeneriğini tüm site sakinlerinin ve nostaljikolik tüm dostların beğenisine sunarım efendim. İyi seyirler.
Gaftici Fethi'den Manitacılık Dersi 2 02:15
Gaftici Fethi'den Manitacılık Dersi 2 300 izlenme - 2 yıl önce Kolera Açıkhava Üniversitesi'nin (KAÜ) seksoloji profesörü Gaftici Fethi,gündüzleri mahallenin gençlerini gönüllü bir muallim gibi aydınlatırken, geceleri de naiyenin kalender tayfasına uzaylı manitalarla yaşadığı fantastik maceralardan bahsetmektedir. Fakat ortamın ziyadesiyle ağır basan,meyhane adabı görmüş ağır abileri rakının daha fazla sulanmasına izin vermezler. Rahmetli Savaş baba ortayı açar, Sado topu göğsünde yumuşatıp,şık bir plaseyle topu ağlara atar.
Asansör Soundtrack - Yoncalodi 03:36
Asansör Soundtrack - Yoncalodi 186 izlenme - 2 yıl önce Bu mudur yani? Budur abi! Yoncalodi ve Mustafa Uğurlu' un birlikte seslendirdikleri, zor bulunan şarkılardan. alkislarlayasiyorum.com gururla sunar
Düşler ve Umutlar 1.Bölüm Fragmanı (Yeni Dizi) 01:00
Düşler ve Umutlar 1.Bölüm Fragmanı (Yeni Dizi) 402 izlenme - 3 yıl önce Düşler ve Umutlar 1.Bölüm Fragmanı
Ağır Roman - Sen de Ötme Ulan (Küfür İçerir) 01:15
Ağır Roman - Sen de Ötme Ulan (Küfür İçerir) 138 izlenme - 2 yıl önce Reis'in cinnetlerini sevmişizdir. Ayrıca Mustafa Uğurlu'nun performansını da anlatmaya gerek yoktur. Kısacası ötmeyelim çok fazla...
Zor Hedef - Jenerik 01:47
Zor Hedef - Jenerik 91 izlenme - 2 yıl önce İclal Aydın’ın ‘action’ dizilerinin neredeyse atası kabul edilebilecek bir TGRT dizisiydi.İsmixan esrefov youtube kullanıcısına teşekkürler. Konusu: İleri teknoloji casusluğundan yakalanan kardeşini kurtarmak isteyen Mustafa, bunun için çılgınca planlar yaparak İstanbul’u tehdit etmeye başlar. Uçak kaçırmak, tarihi bir yeri havaya uçurmak onun için sıradan bir olaydır. Emniyet Müdürü Rıza, Komiser Murat ve güzel polis Bahar, bu kaçık ve tehlikeli adamın peşindedirler. Ancak Mustafa çok zeki, kurnaz ve intikam hırsıyla yanan biridir. Her defasında kurtulmayı başarır.
Burada Laf Çok   30 Kasım 2015 01:31:03
Burada Laf Çok 30 Kasım 2015 35 izlenme - 2 yıl önce Mesut Yar ile Burada Laf Çok programına 30 Kasım Pazartesi gecesi Mustafa Uğurlu, Yağmur Ünal, Mehtap Bayri, Serkan Şenalp, Sevda Erginci konuk oldu.
Mustafa Uğurlu'nun Evi Yanıyor 00:48
Mustafa Uğurlu'nun Evi Yanıyor 12 izlenme - 1 yıl önce Ünlü Tiyatro ve sinema oyuncusu Mustafa Uğurlu'nun Cihangir'de evinin bulunduğu binada henüz nedeni bilinmeyen bir sebepten dolayı yangın çıktı.