Hoşgeldiniz!

mustafa yenigün

Mustafa Yenigün'ün Manisa'daki Asker Zehirlenmelerine Çıkıştı 02:27
Mustafa Yenigün'ün Manisa'daki Asker Zehirlenmelerine Çıkıştı 2.243 izlenme - 1 yıl önce Flash TV Ana Haber Bülteni'nin sivri dilli sunucusu Mustafa Yenigün, Manisa'da üst üste yaşanan asker zehirlenmeleri sonrası haber bülteninde çok sert çıkışlarda bulundu. "Asker evlatlarının vesikalık fotoğrafını yastığının altında eliyle tutarken uyuyakalan analar, bu evlatları zehirlensin diye mi askere gönderdi" diyen Yenigün'ün tepkisinden Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer de nasibini aldı. Ünlü sunucunun bültende valiye "20 gün önce bu zehirlenmeler psikolojik demeyip bir soruşturma başlatsaydınız; bugün bunlar olmazdı. Şimdi koltuğunuzda rahat mısınız?" dediği bölümler sosyal medyada bir hayli konuşuldu.
Mustafa Yenigün: Bu Yasaklar Uygulanırsa Canlı Yayında Eşek Gibi Anırırım 01:18
Mustafa Yenigün: Bu Yasaklar Uygulanırsa Canlı Yayında Eşek Gibi Anırırım 3.286 izlenme - 2 yıl önce Flash Tv Ana Haber Bülteni'nin sivri dilli sunucusu Mustafa Yenigün, Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu'nun açıkladığı yeni sigara yasaklarıyla ilgili, bakana rest çekti. "Ne eski sigara yasakları, ne de gece alkol satış yasağı uygulanıyor" diyen ünlü sunucu bakanı tebdil-i kıyafet sokağa çıkmaya çağırdı. Yenigün'ün "Eğer bu yasaklar uygulanırsa, canlı yayında eşek gibi anırırım; ya siz ne yaparsınız?" diye rest çektiği haber yorumu, sosyal medyanın en çok konuşulan videoları arasına girdi.
Ana Haberde Nihat Doğan'ın Dönüşüne Tepki 00:50
Ana Haberde Nihat Doğan'ın Dönüşüne Tepki 2.609 izlenme - 1 yıl önce Flash Tv Ana Haber Bülteni'nin yaptığı yorumlarla adından söz ettiren sunucusu Mustafa Yenigün, yorumculuk yaptığı programda Adalet Bakanlığı Müsteşarı Kenan İpek'e "Sen kimsin?" diyerek sivri sözlerle yüklenen Nihat Doğan'a çok sert çıkıştı. Ünlü sunucu, Doğan'ın Adalet eski Bakanı da olan Kenan İpek'le ilgili sözlerinden saatler içerisinde dönmesini kendine has üslubuyla diline doladı. Yenigün'ün "Mehmet Ali Erbil Çarkıfelek'i bu kadar döndürmüş müdür acaba? Yorumculuğu bırakıp türkü söylemeye geri dön diyeceğim de; ona da içim elvermiyor" sözleri sosyal medyada günün en çok konuşulan konuları arasına girdi.
Flash TV Sunucusundan Yavuz Bingöl'e, ''Sen kim, Ahmet Kaya kim'' 01:13
Flash TV Sunucusundan Yavuz Bingöl'e, ''Sen kim, Ahmet Kaya kim'' 2.944 izlenme - 2 yıl önce Flash TV Ana Haber Bülteni sunucusu Mustafa Yenigün, iki yıl aradan sonra ilk kez bir canlı yayına çıkan ve yaşadığı süreci Ahmet Kaya'ya yapılan linçle benzeten Yavuz Bingöl'e sert çıktı. Sivri dilli sunucu Bingöl ve Kaya'nın yaşadığı, pek bilinmeyen bir olayı anlattı. Yavuz Bingöl'ün Ahmet Kaya hayattayken Paris'e gittiğini, Kaya'nın Bingöl'e telefon açıp görüşmek istediğini söylemesine rağmen Bingöl'ün çekinerek görüşmeye gitmediğini hatırlatan sunucu sözlerini, "Sen kim, Ahmet Kaya kim" diyerek bitirdi.
Flash Tv Muhabirinden Enerji Bakanına Canlı Yayında Dumanlı Mesaj 02:24
Flash Tv Muhabirinden Enerji Bakanına Canlı Yayında Dumanlı Mesaj 1.877 izlenme - 2 yıl önce Sivri dilli haber sunucusu Mustafa Yenigün, Flash Tv Haber Bülteni'nde bu kez, milyonlarca kişiyi isyan ettiren zamlı elektrik faturalarını eleştirdi. Yenigün bir bakkalın elektrik faturasındaki kullanım bedeli ve toplam fatura tutarını gösterdikten sonra; "Bu ateşin dumanını biri size ulaştırsın; yoksa insanlar bırakın faturayı, kendisini yakacak" diyerek elektrik faturasını ateşe verdi. Ünlü sunucunun bu eylemi günün en çok paylaşılan videoları arasına girdi. İzliyoruz.
Ana Haberde Yeşil Yol'a Havva Ana Tepkisi 01:46
Ana Haberde Yeşil Yol'a Havva Ana Tepkisi 1.937 izlenme - 2 yıl önce Bundan dolayı 301'den dolayı soruşturma açılmış. Ve Gülüyoruz ağlanacak halimize. Flash Haber sunucusu Mustafa Yenigün, Karadeniz yaylalarının "Yeşil Yol" adı altında birleştirilme projesine canlı yayında sert çattı. Kendisinin de Karadenizli olduğunu belirten sunucu; "Yayla çocuğunun önünden lüks cip geçirirsen, senin devletliğin kalmaz" dedi; ve yaptığı eylemle Türkiye'nin konuştuğu Havva Ana gibi bir soru sordu...
Flash Tv Spikerinin Pembe Taksi Tepkisi 01:20
Flash Tv Spikerinin Pembe Taksi Tepkisi 1.174 izlenme - 2 yıl önce Son dönemde yaptığı yorumlarla adından söz ettiren Flash Tv Ana Haber Bülteni sunucusu Mustafa Yenigün, Sivas'ta başlayan kadınlara özel pembe taksi uygulamasına sert tepki gösterdi. Pembe taksileri tacizci ve gaspçılar için "damalı eşek" diye niteleyen Yenigün, "Pembe taksinin kadın sürücülerinin başına bir iş gelirse, günahı bu fikri ortaya çıkaranların boynuna" dedi. Ünlü sunucunun, pembe taksilerin akşam saat sekizden sonra çalışmamasıyla ilgili "Akşam dışarıda olan kadın tacize uğrayınca, işini erken bitirip pembe taksiye yetişseymiş mi diyeceğiz" sözleri, sosyal medyada en çok paylaşılan sözler arasına girdi.
Mustafa Yenigün: Pembe Taksi Damalı Eşekten Farksız 01:20
Mustafa Yenigün: Pembe Taksi Damalı Eşekten Farksız 728 izlenme - 2 yıl önce Flash Tv Ana Haber Bülteni sunucusu Mustafa Yenigün, Sivas'ta başlayan kadınlara özel pembe taksi uygulamasına sert tepki gösterdi.
G.t Korkusu - Flash TV 00:38
G.t Korkusu - Flash TV 1.017 izlenme - 4 yıl önce Her an her türlü ilginçliklerin olabileceği tek kanal olma özelliğindeki Flash TV'de anahaber bülteni sunucusu Mustafa Yenigün'ün dili sürçünce insan ister istemez art niyet arıyor.
Mustafa Yenigün Canlı Yayında Elektrik Faturasını Yaktı 01:12
Mustafa Yenigün Canlı Yayında Elektrik Faturasını Yaktı 528 izlenme - 2 yıl önce Flash Tv'nin deneyimli Ana Haber Sunucusu Mustafa Yenigün 31 Ocak 2016 Pazar tarihli Haftasonu Ana Haber Bülteni'nde elektrik kullanımına getirilen zamlara canlı yayında faturayı yakarak tepki gösterdi.
Ağzı Kapalı Haber Sunmak - Flash Tv 01:09
Ağzı Kapalı Haber Sunmak - Flash Tv 684 izlenme - 3 yıl önce Flash TV Ana Haber spikeri Mustafa Yenigün, Van'daki 5.6'lık depremin ardından ihmalleri ağzını kapatarak protesto etti. bir an içimden hep böyle haber sun mustafa demedim değil hani.
Flash Tv Sunucusunun Müge Anlı'ya Atarlanması 01:21
Flash Tv Sunucusunun Müge Anlı'ya Atarlanması 382 izlenme - 2 yıl önce Flash Tv Ana Haber Bülteni'nin yaptığı sert yorumlarla gündem yaratan sunucusu Mustafa Yenigün; Müge Anlı'nın Atv'deki Tatlı Sert adlı programına bir insan kaçakçısını bağlatıp, seri katil Atalay Filiz'i kaçırmayacakları sözünü almasına çok sert çıkıştı. Müge Anlı'nın bunu rating amacıyla yaptığını söyleyen ünlü sunucu, "Madem bu adam açık açık insan kaçakçısı olduğunu söylüyor; telefonunu emniyete verin de operasyon yapsınlar" diyerek; Müge Anlı'ya bundan sonra Müge (Z)anlı diye sesleneceğini belirtti. Geçtiğimiz hafta da hakkında TCK 301'den soruşturma açıldığı ortaya çıkan Yenigün'ün bu çıkışı, sosyal medyada günün en çok konuşulanları arasına girdi.
Tesettüre Giren Niran Ünsal'a Flash Tv Spikerden Atar 01:31
Tesettüre Giren Niran Ünsal'a Flash Tv Spikerden Atar 476 izlenme - 4 yıl önce Flash Tv Ana Haber Bülteni sunucusu Mustafa Yenigün şarkıcı Niran Ünsal'ın, muhafazakar Ayşa Dergisi için tesettüre girmesini sert şekilde eleştirmiş, Ünsal'ın tesettüre girmesini; Bülent Ersoy'un kandil gecesi canlı yayınlanan müzik eğlence programına tesettüre çıkmasıyla karşılaştırmış, izliyoruz ve yorumlarınızı bekliyoruz efenim.
Flash Tv Spikerinden Sert Çıkış: Hepinize Yazıklar Olsun 00:58
Flash Tv Spikerinden Sert Çıkış: Hepinize Yazıklar Olsun 440 izlenme - 4 yıl önce Flash Tv spikeri Mustafa Yenigün, 24 Mayıs 2014 Cumartesi günü gerçekleşen deprem sonrası deprem bilimcilerin yaptığı açıklamaları eleştirdi.
Flash Tv - Şafak Sezer'e İnce Ayar 03:16
Flash Tv - Şafak Sezer'e İnce Ayar 295 izlenme - 3 yıl önce Flash Tv Ana Haber Bülteni sunucusu Mustafa Yenigün'den, Şafak Sezer'in başbakan Erdoğan'dan Gezi Parkı eylemlerine katılması sebebiyle özür dileyişine sert bir cevap verdi. iyi seyirler..
Flash Tv'de Kafasında Huni İle Ana Haberi Sunan Sunucu 01:04
Flash Tv'de Kafasında Huni İle Ana Haberi Sunan Sunucu 115 izlenme - 2 yıl önce Flash Tv Ana Haber Bülteni'nin yaptığı yorumlarla adından söz ettiren sunucusu Mustafa Yenigün, Pazar günkü haber bülteninde ekrana getirdiği bir haberin ardından yorumunu "kafasına huni takarak" yaptı. Ünlü sunucu Denizli'de 62 yaşındaki bir kadının, oğluna terlik fırlatması sonucu hakkında 5 yıl hapis istemiyle iddianame hazırlanıp dava açılmasını "Sonunda delirdik" diyerek huniyle yorumladı. Yenigün'ün "Terlik bir silahsa, şimdi buna bir de ruhsat almak lazım. Acaba bir kişi kaç terlik taşıyabilir? Taşıma ve bulundurma ruhsatı ne şartlarda verilir? Vallahi bir hunimiz eksikti, onu da ben tamamladım. Tamam anneler evlatlarına terlik fırlatmasın ama, terlik fırlatmaya da beş yıl hapis istemiyle dava mı açılır arkadaşım?" sözleri sosyal medyada bir hayli konuşuldu.
Haber Bülteninde Buz Banyosu 01:35
Haber Bülteninde Buz Banyosu 179 izlenme - 4 yıl önce Flash Tv'de Haber Programı Sunan Mustafa Yenigün, Als Hastaları İçin Ice Bucket Challenge'a Katıldı Ve Para Bağışında Bulundu. Yenigün, Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Fatih Portakal Ve Yeni Türkü Grubuna Meydan Okudu.
Flash Tv Sunucusundan Mehmet Görmez'e Canlı Bomba Eleştirisi 01:19
Flash Tv Sunucusundan Mehmet Görmez'e Canlı Bomba Eleştirisi 74 izlenme - 2 yıl önce Flash Tv Ana Haber Bülteni'nin dikkat çekici çıkışlarda bulunan sunucusu Mustafa Yenigün, Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez'in "Türkiye'de İmam Hatip Liseleri olduğu için canlı bomba eylemleri olmuyor" açıklamasına canlı yayında tepki gösterdi. Görmez'e "Siz mi, biz mi Türkiye'de yaşıyoruz" diyen sivri dilli sunucu, yakın zamanda gerçekleşen bazı bombalı eylemlerin faillerinin adını söyleyerek, "Hepsi Türk vatandaşı. Son günlerin moda deyimiyle hepsi yerli ve milli" ifadesini kullandı. Yenigün Mehmet Görmez'e son olarak, "Bu eylemleri görün. İnşallah soyadınız, aynı zamanda özelliğiniz değildir" dedi. Ünlü sunucunun bu sözleri sosyal medyada günün en çok konuşulanları arasına girdi.
 Flash Tv Sunucusu, Beşiktaş'ı Yaralanan Taraftarları Ziyaret Etmediği İçin Eleştirdi 01:02
Flash Tv Sunucusu, Beşiktaş'ı Yaralanan Taraftarları Ziyaret Etmediği İçin Eleştirdi 24 izlenme - 1 yıl önce Flash Tv Ana Haber Bülteni sunucusu Mustafa Yenigün, kutlama organizasyonunda bacakları kopan 2 taraftarı ziyaret etmediği için Beşiktaş camiasını eleştirdi.
Haber Sunucusu Canlı Yayında İsyan Etti 01:21
Haber Sunucusu Canlı Yayında İsyan Etti 71 izlenme - 3 yıl önce Flash Ana Haber sunucusu Mustafa Yenigün, gün içerisinde art arda yaşanan siyasi gelişmeler sonrası canlı yayında isyan etti. Yaptığı sivri çıkışlarla adından söz ettiren Yenigün, Bülent Arınç'ın Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yönelik tartışma yaratan izleme heyeti eleştirilerini ekrana getirdikten sonra "Ülkeyi yöneten isimler arasındaki bağ bu kadar mı koptu, bilinçli olarak mı basın yoluyla tartışma yaratıyorlar?" dedi; ve "Hepsi vatan için yanıp tutuşuyor ama, halk ozanı Aşık Veysel'in ölüm yıldönümünde onu hatırlayıp bir dua eden olmadı" dedi. Ünlü sunucunun bu çıkışı sosyal medyada da çokça paylaşıldı.
Flash Tv Sunucusu Mustafa Yenigün'ün Hero Gözaltılarına Tepkisi 02:38
Flash Tv Sunucusu Mustafa Yenigün'ün Hero Gözaltılarına Tepkisi 22 izlenme - 11 ay önce Flash Tv Ana Haber bülteninin yaptığı yorumlarla adından söz ettiren sunucusu Mustafa Yenigün "Hero" gözaltılarına canlı yayında çok sert çıkıştı. Fetö davasından tutuklu bir subayın duruşmaya Hero (Kahraman) yazılı tişörtle giderek mesaj vermesinin ardından, ülke genelinde aynı tişörtü giyen onlarca kişinin gözaltına alınması sonrası ünlü sunucu bu gözaltıları sorguladı. "Polisler kuvvetle muhtemel bu tişörtü giyenleri gözaltına almazsa, bu kez kendisinin Fetöcü ilan edileceğini düşünüyor" diyen Yenigün'ün yorum yaparken "Göğsünde Hero yazanlar gözaltında ama, alnında Fetö yazanlar dışarıda" demesi, sosyal medyada günün en çok paylaşılan konularından biri oldu.
Canlı Yayında Öfkeden Deliye Döndü 00:58
Canlı Yayında Öfkeden Deliye Döndü 69 izlenme - 4 yıl önce Bugün yaşanan deprem sonrası Flash Tv Ana Haber Bülteni'nde deprem bilimcilerle ilgili çok sert bir yorum yapıldı. Sunucu Mustafa Yenigün, bağlandıkları yayınlarda öncelikle birbirini eleştiren veya siyasi yorum yapan bilim adamlarını hedef alarak "Hepinize yazıklar olsun" dedi. İşte Yenigün'ün yayına verilen deprem haberi sonrasında öfkeden deliye döndüğü o anlar.
Flash Tv Spikerinden Sert Çıkış: Hepinize Yazıklar Olsun 00:58
Flash Tv Spikerinden Sert Çıkış: Hepinize Yazıklar Olsun 38 izlenme - 4 yıl önce Flash Tv spikeri Mustafa Yenigün, 24 Mayıs 2014 Cumartesi günü gerçekleşen deprem sonrası deprem bilimcilerin yaptığı açıklamaları eleştirdi.