Hoşgeldiniz!

Mustafa Yumlu Videoları İzle

Mustafa Yumlu'nun Yaptığı Muhteşem  Defans 00:16
Mustafa Yumlu'nun Yaptığı Muhteşem Defans 13.823 izlenme - 3 ay önce O kadar çabaya rağmen yedikleri gol, Braveheart Mustafa'nın yıkılıp yere kapanması gerçekten iç parçalıyor. harbiden futbolun adaleti yok.
Mustafa Yumlu, Mersin İdmanyurdu maçı sonrası konuştu 01:47
Mustafa Yumlu, Mersin İdmanyurdu maçı sonrası konuştu 120 izlenme - 1 yıl önce Trabzonspor’un başarılı savunma oyuncusu Mustafa Yumlu, Mersin İdmanyurdu’na şans tanımadı. Artık hata yapma lüksleri olmadığının altını çizen Mustafa, “Bu maç bizim için en kritik maçlardan biri olacak. Bulunduğumuz konum itibariyle kazanmaktan başka çıkar yolumuz yok” dedi. Bu maçta tüm güçlerini ortaya koyacaklarını söyleyen Mustafa, “Tek düşüncemiz üç puan. Rakibimize ilk yarıda deplasmanda kaybetmiştik. Bu maç bir anlamda da rövanş niteliği taşıyor. Kazanmaya mecburuz. Mersin İdmanyurdu Trabzon’dan eli boş ayrılacak” ifadelerini kullandı.
Trabzonspor, Aytaç Karayı Kadrosuna Kattı 00:46
Trabzonspor, Aytaç Karayı Kadrosuna Kattı 91 izlenme - 2 yıl önce Trabzonspor, Aytaç Kara'nın transferi için Eskişehirspor ile 2,1 Milyon Euro'ya anlaşmaya vardı. Trabzonspor, Aytaç Kara için 2 milyon 100 bin Euro bonservis ücreti öderken, Emre Güral'ı bonservisi ile Mustafa Yumlu'yu da kiralık olarak Eskişehirspor'a gönderdi. Eskişehirpsor Kulübü Basın Sözcüsü Fatih Sezer, yaptığı açıklama ile bu transferi doğruladı.
Trabzonsporda, Zeki Yavruya Af Çıktı 01:13
Trabzonsporda, Zeki Yavruya Af Çıktı 18 izlenme - 2 yıl önce Trabzonspor'da, yönetim kurulu kararıyla 27 Ekim 2014 tarihinde Mustafa Yumlu ile kadro dışı bırakılan Zeki Yavru affedildi.