Hoşgeldiniz!

müstehcen

Sıla - Müstehcen (2016) 03:24
Sıla - Müstehcen (2016) 38.492 izlenme - 4 ay önce Daha Fazla Video İçin: www.izlesene.com/iz/yumak04 Sözler; Mucizeye bakar gibi öyle Sana sözüne gözüne hayran Al beni koy sehpanın üstüne Mum gibi yak Beni harca hadi bozuk para gibi Çıkarır mıyım ses anla Sal beni sen günahın üstüne Anlat anlat Fırtınadan kork esen yelden Kaktüs gibi aşk göğsümde diken Dur dur daha neler anlatcam sana Güzel ama biraz müstehcen Fırtınadan kork esen yelden Kaktüs gibi aşk göğsümde diken Dur dur daha neler anlatcam sana Güzel ama biraz müstehcen Duvarlar üstüme üstüme Bir adım gel hadi ben taştım Hadi koş gel iki seksen yığılırım bak Bu nedir ya ayıp mı kalmış Gördün mü nerden nereye Kaderde bu da varmış Anlat anlat Fırtınadan kork esen yelden Kaktüs gibi aşk göğsümde diken Dur dur daha neler anlatcam sana Güzel ama biraz müstehcen Fırtınadan kork esen yelden Kaktüs gibi aşk göğsümde diken Dur dur daha neler anlatcam sana Güzel ama biraz müstehcen Fırtınadan kork esen yelden Kaktüs gibi aşk göğsümde diken Dur dur daha neler anlatcam sana Güzel ama biraz müstehcen Fırtınadan kork esen yelden Kaktüs gibi aşk göğsümde diken Dur dur daha neler anlatcam sana Güzel ama biraz… Bu nedir ya…
İzmir'de Müstehcen Ahşap Heykel Tartışması  01:59
İzmir'de Müstehcen Ahşap Heykel Tartışması 4.083 izlenme - 5 ay önce İzmir’de, bir metro istasyonuna yerleştirilen yarı çıplak ahşap heykel vatandaşların tepkisini çekerken, yolculuk yapanlar heykeli görünce isyan etti. İzmir'de müstehcen heykel tartışmasıİzmir’de, bir metro istasyonuna yerleştirilen yarı çıplak ahşap heykel vatandaşların tepkisini çekerken, yolculuk yapanlar heykeli görünce isyan etti. İzmir’de, en yoğun kullanılan metro istasyonlarından İzmirspor durağına yerleştirilen yarı çıplak ahşap müzisyen heykeli, herkesin dikkatini çekti. Fahrettin Altay ve Evka 3 arasında yolculuk yapan ve İzmirspor durağında inenler yarı çıplak heykeli gördüğünde tepkisini dile getirdi. HEYKELE BAKAN BİR DAHA BAKTI Bazı vatandaşlar heykelin ne olduğunu anlamaya çalışarak anlamsız bulduğunu ifade ederken, kimileri yarı çıplak heykele dönüp bir daha baktı. Metro yolcusu bir kadın vatandaş, heykeli uygun bulmadıklarını ifade ederek, çocuklarına heykelle ilgili bir yanıt cevap veremeyeceğini söyledi. Vatandaşların kimisi de, sanat eserine saygı duymak gerektiğini belirtti. HEYKEL UCUBE TARTIŞMASI Konu sosyal meydanında gündemine taşındı. Birçok kişi, yarı çıplak heykelin fotoğrafını çekerek sosyal medya hesaplarından paylaştı. Bazı kullanıcılarda heykel fotoğrafının altına, “Bu amcanın durumu nedir?” diye not düşerken, bazıları da ‘ucube bir heykel’ yorumunda bulundu.
Aşırı Cinsellik İçeren Oyun Fragmanı - Truckers Delight 03:19
Aşırı Cinsellik İçeren Oyun Fragmanı - Truckers Delight 10.140 izlenme - 1 yıl önce "Truckers Delight" adlı oyunun fragmanıymış. Bel altı vuruşlar ve mizahi abartısı dikkatimi çekti. Videonun sonu çok heyecanlı...
Londra Sokakları'nda Müstehcen Teletabiler 03:48
Londra Sokakları'nda Müstehcen Teletabiler 1.474 izlenme - 2 yıl önce İki işssiz arkadaşımızın Londra sokaklarındaki eğlencesi. Avrupa başka arkadaş. Bizde olsa... deyip bitireceğim. Devamını siz getirin.
Bilmeden Oluşmuş Komik 20 Müstehcen Gölge 02:29
Bilmeden Oluşmuş Komik 20 Müstehcen Gölge 1.866 izlenme - 2 yıl önce Biz belki bu şekilleri almak istemedik ama gel gör ki bunları gölgelerimize anlatın:) Gölgelerin komik halleri bir o kadarda ilginç hallerinden derlediğimiz 20 fotoğraf efenim.
Müstehcen Almanca Dersi - Amatör Video 01:04
Müstehcen Almanca Dersi - Amatör Video 4.692 izlenme - 7 yıl önce
Dalıma Konar Mısın ? :) 01:55
Dalıma Konar Mısın ? :) 3.358 izlenme - 6 yıl önce
Oflu Hoca'dan Hayat Dersleri 11:22
Oflu Hoca'dan Hayat Dersleri 951 izlenme - 1 yıl önce Türk internet tarihinin efsanesi Oflu Hoca'dan (Yakup Kalaycı) müthiş ve ibretlik hayat derslerini dinleyeceksiniz.
kardashian'ın müstehcen klibi ortalığı karıştırdı 00:54
kardashian'ın müstehcen klibi ortalığı karıştırdı 1.715 izlenme - 5 yıl önce kim kardashian'ın geçtiğimiz yıl kaydettiği ve mart ayında single olarak piyasaya sürdüğü şarkısının daha önce görülmemiş bir klibi ortaya çıktı. jam turn it up adlı şarkı listelerde üst sıralara tırmanamamış ve kısa sürede unutulmuştu. ancak klip içerdiği müstehcen sahnelerle bu sefer unutulmayacak gibi...
Sansüre Sansür 1 00:27
Sansüre Sansür 1 2.767 izlenme - 7 yıl önce sanal ortamda çeşitli yanlış uygulamalar ile giderek artan biçimde kendini gösteren sansür, nihayetinde gerçek hayata, sokağa taşacaktır. bugün internette yasaklanan sitelerin yarın kitaplara, filmlere, sanat eserlerine dönüşmesi ve sansürün hayatımızın her alanında karşımıza çıkacak bir olguya dönüşmesi kaçınılmazdır. bu nedenle, biz sansüre sansür olarak kamuoyunu bu konuda bilinçlendirmeyi ve konuyu gündeme taşımayı hedefliyoruz. www.sansuresansur.org
Cübbeli Ahmet Hoca - Cep Telefonunu Bütün Günahların Kutusu 04:18
Cübbeli Ahmet Hoca - Cep Telefonunu Bütün Günahların Kutusu 333 izlenme - 2 yıl önce Çok enteresan bir cümle kuruyor hoca; "Şu cep telefonu eskiden olsaymış, kimse evliya olamayacakmış" diye. Yani hoca diyor ki, cep telefonu eskiden olsaydı, şimdiki evliya dediğimiz kişiler karı kız fotoğrafı paylaşacaktı, müstehcen mesajlar atacaktı, kötü sitelere gireceklerdi ve bu kişiler evliya olamayacaktı diyor resmen. Adam evliyaların evliya olmasını, cep telefonu olmamasına bağladı. Hooopaa, şimdi hocayı eleştirdik diye dinsiz oluruz.
Hocalarına Müstehcen Şaka Yapan Öğrenciler 00:35
Hocalarına Müstehcen Şaka Yapan Öğrenciler 225 izlenme - 1 yıl önce Efendim birkaç haylaz öğrenci tahtaya kediye benzeyen bir hayvan figürü çizmiş. Tahtadaki resmi silmek isteyen hocada herşeyden habersiz o eşsiz sanat eseriyle yüzyüze kalıyor.
Madonna - Erotica  (1992) 05:16
Madonna - Erotica (1992) 109 izlenme - 1 yıl önce Madonna'nın içinde bulunduğu 1992 çıkışlı albümede ismini veren, bulunduğu yıllarda sansasyon yaratmış şarkısının müstehcen bulunmuş klibi sizlerle...
müstehcen tatlılar yediriyorlar bana 01:16
müstehcen tatlılar yediriyorlar bana 439 izlenme - 5 yıl önce müstehcen tatlılar yediriyorlar bana
Müstehcen Pisuvarlar Tayland'ı Ayağa Kaldırdı 00:53
Müstehcen Pisuvarlar Tayland'ı Ayağa Kaldırdı 62 izlenme - 11 ay önce Müstehcen Pisuvarlar Tayland'ı Ayağa Kaldırdı
erman toroğlun'dan f.bahçe'ye müstehcen yorum! 01:00
erman toroğlun'dan f.bahçe'ye müstehcen yorum! 416 izlenme - 6 yıl önce
kinky boots 02:01
kinky boots 425 izlenme - 5 yıl önce son derece eğlenceli ve orijinal müstehcen çizmeler uyum sağlamanın tek yolunun pes etmemek olduğunu ispatlayan ve mutlaka görmeniz gereken bir film!price ailesi nesillerdir son derece kullanışlı ve muhafazakar erkek ayakkabıları imal etmektedir. fakat aile işini iflastan kurtarmak için genç charlie price yeni ve sıradışı bir tasarım danışmanına başvurmak zorunda kalır göz alıcı ve vahşi sitili ile tozlu eski dükkana taze bir nefes getiren seksi bir travesti şarkıcı!
Gökyüzünde Oluşan Müstehcen Şekille Birlikte Gülme Krizine Giren Sunucu 00:25
Gökyüzünde Oluşan Müstehcen Şekille Birlikte Gülme Krizine Giren Sunucu 25 izlenme - 4 ay önce Bu defa kurmaca değil gerçek bir olay olan bu durumda, gökyüzünde oluşan hortumun şekli sunucuyu gülme krizine soktu. Yeni Zelanda'da bir tv kanalında ekrana gelen görüntü sonrasında hem hava durumu sunucusu hem de stüdyodaki sunucu gülme krizine giriyor.
Napolinin Müstehcen Takvimi Kızdırdı 00:19
Napolinin Müstehcen Takvimi Kızdırdı 158 izlenme - 2 yıl önce Futbol kulüpleri içerisinde 'en aykırı' takvimler yaptırmasıyla ünlü Napoli, 2015 yılı için de şimdiden 'çok tartışılan' bir takvim hazırladı.
Olumsuz İçerik Temizleme 09:46
Olumsuz İçerik Temizleme 14 izlenme - 3 ay önce OLUMSUZ İÇERİK TEMİZLEME UZMANI EMRE HASAN ATEŞ www.cyberajans.com internetten olumsuz ,müstehcen resim ve video temizleme. www.cyberajans.com internete koyulan istenmeyen resimler kaldırılır, itibar korunur. bilişim suçluları yakalanır. internette istenmeyen haberler kaldırılır. markanız için logo oluşturma , gazete ve televizyonda reklam çalışmasında yardım.
Orhan Gencebay Filminde Tabloyu Sansürlemek 00:47
Orhan Gencebay Filminde Tabloyu Sansürlemek 46 izlenme - 1 yıl önce Orhan Gencebay görünce üzülmüş müdür yoksa akil bir şekilde sakince mi karşılamıştır acaba bu görüntüyü. Bence kesin akilce davranmış ne de olsa kaç akil adam kaldı ki caanım ülkemde... Sansürü yapan kanalında geçtiğimiz günlerde tmsf tarafından el konulmuş olduğu ayrıntısını da belirtmeden geçemeyeceğim öhöm öhööm...