Hoşgeldiniz!

müşteri temsilcisi

Geciktirici Krem Satan Müş. Temsilcisi (+18) 02:53
Geciktirici Krem Satan Müş. Temsilcisi (+18) 100.141 izlenme - 4 yıl önce Telefon Şakası :))
Müşteri Temsilcisi Semra'ya Türkü Söyledi (Hakkari'li Cihan Dinçer) 06:19
Müşteri Temsilcisi Semra'ya Türkü Söyledi (Hakkari'li Cihan Dinçer) 2.956 izlenme - 2 yıl önce Müşteri hizmetlerinden Semra'ya türkü söyleyen Sosyal Medya Fenomeni Hakkari'li Cihan Dinçer daha önce call center yetkilisi Esra'yı çileden çıkarmıştı. Bir GSM şirketi müşteri temsilcisiyle yaptığı telefon görüşmesi üzerine sosyal medyada fenomen olan Hakkarili sanatçı Cihan Dinçer, GSM şirketini arayarak tekrar şarkı okudu. müşteri temsilcisi,müşteri temsilcisi konuşmaları,müşteri temsilcisi trolleme,müşteri temsilcisi kadını perişan etti,müşteri temsilcisi ses kaydı,müşteri temsilcisi ses kaydı,
Telekom'un Yasaklanan Reklamı - Türkiye'de İnternet Belgeseli 04:00
Telekom'un Yasaklanan Reklamı - Türkiye'de İnternet Belgeseli 3.810 izlenme - 2 yıl önce Bu hafta her bireyin en az 4 milyon kere yaşadığı sağlayıcıların suikast girişimlerini konu alıyoruz.
Çağrı Merkezi Şakası 2 (İlginç Komik) 02:55
Çağrı Merkezi Şakası 2 (İlginç Komik) 737 izlenme - 5 yıl önce Tam Olarak Nereye Nasıl Ve Neyle Gideceğini Bilmeyen Yolcu İle Müşteri Temsilcisi Arasında İlginç Diyalog
Telefon Şakası - Bal 07:31
Telefon Şakası - Bal 504 izlenme - 3 yıl önce Tek amaçları halka ucuz bal yedirmek olan! meşhur bal reklamlarının müşteri temsilcileriyle yapılmış adres tarifi üzerine bir telefon görüşmesidir.
Normal Arkadaşla & Müşteri Temsilcisi Kızla Konuşmak 00:06
Normal Arkadaşla & Müşteri Temsilcisi Kızla Konuşmak 252 izlenme - 4 yıl önce Normal arkadaşla & Müşteri temsilcisi kızla konuşmak
İşte İnterneti Kopartan Video 02:52
İşte İnterneti Kopartan Video 127 izlenme - 3 yıl önce Müşteri temsilcisi kadını perişan etti.. Böyle adamlar yüzünden müşteri hizmetlerini ne zaman arasak hep meşgul.
Müşteri Temsilcisi - Aslı İnandık 01:05
Müşteri Temsilcisi - Aslı İnandık 63 izlenme - 2 yıl önce Snapchat'te uzun süredir yaptığım Müşteri Temsilcisi tiplememi buraya da koymak istedim. Herkesin hayatta en az bir kere başına böyle bir müşteri temsilcisi gelmiştir.
İntikam 00:36
İntikam 183 izlenme - 8 yıl önce müşteri temsilcisinden intiksm alma
11880'i  Arayıp Vedat TOMA'nın Numarasını İstemek (Çarşı) 01:50
11880'i Arayıp Vedat TOMA'nın Numarasını İstemek (Çarşı) 130 izlenme - 3 yıl önce 11880'i arayan çarşı mensubu arkadaş taksim'de yaşanan olayları da konuya dahil ederek dalgasını geçiyor.Telefondaki müşteri temsilciside olayı son anına kadar idrak edemiyor.Abicim birincisinde anlamazsın,ikincisinde anlamazsın ama bari üçüncüde anla artık ya.Vedat TOMA nedir aga hiç mi çakmıyorsun dümeni...
Aboneye Hakaret Eden Müşteri Temsilcisi, Mahkemelik Oldu 00:37
Aboneye Hakaret Eden Müşteri Temsilcisi, Mahkemelik Oldu 8 izlenme - 1 yıl önce Erzurum'da bir müşteri hizmetleri temsilcisine, aboneye hakaret ettiği gerekçesiyle dava açıldı.
Adana'da,  Sahte Müşteri Temsilcisi Yakayı Ele Verdi 01:00
Adana'da, Sahte Müşteri Temsilcisi Yakayı Ele Verdi 12 izlenme - 2 yıl önce Adana'da, kendisini bir bankanın müşteri temsilcisi olarak tanıttığı kişileri dolandıran kadın 20 bin liralık vurgunla yakalı ele verdi.