Hoşgeldiniz!

müşteriler

Rusya'da Utanç Yürüyüşü  00:59
Rusya'da Utanç Yürüyüşü 12.340 izlenme - 2 yıl önce 19 Mayıs tarihinde polisin ruhsatı olmayan geneleve baskın düzenlemesi ile müşterileri ve para karşılığı birlikte olan kadınları sokakta yürüttü. 5 blok ilerdeki karakola gitmek için yaya olarak devam ettiler.
Restourantta Sapık Müşteriler 01:31
Restourantta Sapık Müşteriler 10.114 izlenme - 10 yıl önce garson kız da az değil
Otomobil Firması Hız Tutkunu Müşterilerine Meydan Okudu! 01:40
Otomobil Firması Hız Tutkunu Müşterilerine Meydan Okudu! 866 izlenme - 4 yıl önce Bir otomobil firması potansiyel hız tutkunu müşterilerine nabız testi uyguladı. Test sürüşü ideal güvenlik şartlarında ve profesyonel bir sürücü eşliğinde trafiğe kapalı alanda yapıldı. Müşterilerin önce normal kalp ritimleri ölçüldü. Ritimler 60-65 arası çıktı. Daha sonra sıra ile müşteriler sağ ön koltuğuna oturdular ve emniyet kemerini bağladılar. İlk başta 60 olan kalp ritimleri şoförün virajlara girmesiyle yükselmeye başladı. KALP RİTİMLERİ 120'LERE KADAR YÜKSELDİ Kiminin korkuları yüzünden belli oluyordu. Kimi de korktuğunu gizlemeye çalıştı. Ön koltukta oturan müşterilerin kalp ritimleri 120'lere kadar yükseldi ama bütün test bundan ibaret değildi. Şoförün son bir süprizi vardı işte orada kalp atışları en üst seviyelere çıktı.
 Berberden Müşterilerine Sazlı Sözlü Traş 01:44
Berberden Müşterilerine Sazlı Sözlü Traş 139 izlenme - 1 yıl önce Adana'da Yüreğir ilçesindeki Sepici Mahallesi'nde 17 yıldır berberlik yapan Ercan Yıkıcı, saz çalıp şarkılar söyleyerek müşterilerine keyifli bir tıraş ve cilt bakımı yaşatıyor. Beraberindeki 3 çalışanına da ustalık yapan Yıkıcı'nın salonundaki makas seslerini saz ve şarkı nağmeleri bastırıyor.
Müşterileri Şoka Sokan Görüntü  00:34
Müşterileri Şoka Sokan Görüntü 199 izlenme - 2 yıl önce Şarküteri dolabına giren sıçan ilginç görüntüler oluşturdu. Alışveriş için şarküteriye giren müşteriler şok bir manzarayla karşılaştı. Et ve süt ürünlerinin bulunduğu dolaba giren bir sıçan içeridekilerin dikkatini çekti.
Gerçek Hayatta 360 Derece Olarak 'Five Night's At Freddy's' Oyunu Oynamak 02:11
Gerçek Hayatta 360 Derece Olarak 'Five Night's At Freddy's' Oyunu Oynamak 393 izlenme - 2 yıl önce Freddy Fazbear's Pizza adındaki bir restoranda geçen oyunun mantığı, gündüzleri müşterileri eğlendiren robotlar geceleri canavara dönüşüp kontrolden çıkıyor ve siz de kendinizi bu robotlardan korumak zorundasınız. Ve zamanınız da oldukça kısıtlı gece 12'den sabah 6'ya kadar süreniz var ve bu süre de oyun içinde oynanış platformuna göre 5 ila 10 dakika arasında değişiyor. Devin Super Tramp ekibi ise mantığı anlattığımız şekilde olan oyunu gerçek hayata uyarlayarak 360 derece kayıt aldı. Korku dolu kaçış anlarını izliyoruz...
Akvaryumun Kırılıp Balıkların Yerlere Saçılmasıyla Korku Filmi Dakikaları Yaşayan Müşteriler 00:39
Akvaryumun Kırılıp Balıkların Yerlere Saçılmasıyla Korku Filmi Dakikaları Yaşayan Müşteriler 7 izlenme - 2 ay önce Gürcistan'daki süpermarkette bulunan akvaryum kırılınca içindeki tüm balıklar market zeminine döküldü.
Esnafın Kuzu Gibi Meleyen Dolabı 03:40
Esnafın Kuzu Gibi Meleyen Dolabı 250 izlenme - 3 yıl önce Büfeye gelen bazı müşteriler de duydukları sesin kuzu sesi olduğunu söyledi. Buzdolabının yakınından gelen sesin kanalizasyona giren bir koyunun sesi olduğu sanılınca, belediye ekiplerinden yardım istendi. Çalışmalar sürerken, tekrar duyulmaya başlanan sesin buzdolabından kaynaklandığı ortaya çıktı. Sesin dolabın pervanesinin sıkışma yaptığı anlarda çıktığı belirlendi.
Müşteriyi Azarlayarak Müşteri Çekmek 01:44
Müşteriyi Azarlayarak Müşteri Çekmek 47 izlenme - 1 yıl önce Sirkeci Büyük Postanenin Karşı Sokağında Çiğköfteci Ali Usta adında iş yeri olan kişinin çok konuşup müşteri çekmesi. Boşuna dememişler 'deveyi diken,insanı ... yaranır'
Markette müşteriler birbirine girdi! 00:46
Markette müşteriler birbirine girdi! 102 izlenme - 6 yıl önce Markette müşteriler birbirine girdi!
Rizeli Kuryenin Bahşiş İsyanı 01:10
Rizeli Kuryenin Bahşiş İsyanı 85 izlenme - 2 yıl önce Rizeli bir kuryenin kar yağarken yaptığı servislerde bahşiş alamadığını bir videoya kaydedip internette yayınladı.Lokanta çalışanının motosikletle yemek servisine çıktığı müşterilerine dış serviste yaşadığı olayları anlatması sosyal medyada olay oldu.
Müşterilerine Hız Treni İle Ev Gezdiren Çılgın Emlakçı! 01:29
Müşterilerine Hız Treni İle Ev Gezdiren Çılgın Emlakçı! 79 izlenme - 3 yıl önce Müşterilerine hız treni ile ev gezdiren çılgın emlakçı! Müşterilerine hız treni ile ev gezdiren çılgın emlakçı! Müşterilerine hız treni ile ev gezdiren çılgın emlakçı! Müşterilerine hız treni ile ev gezdiren çılgın emlakçı! Müşterilerine hız treni ile ev gezdiren çılgın emlakçı! Müşterilerine hız treni ile ev gezdiren çılgın emlakçı! Müşterilerine hız treni ile ev gezdiren çılgın emlakçı! Müşterilerine hız treni ile ev gezdiren çılgın emlakçı! Müşterilerine hız treni ile ev gezdiren çılgın emlakçı! Müşterilerine hız treni ile ev gezdiren çılgın emlakçı! Müşterilerine hız treni ile ev gezdiren çılgın emlakçı!
Soilmec Dealer Meeting 2017, Cesena, Italy / Erke Group / 29.05.2017 01:55
Soilmec Dealer Meeting 2017, Cesena, Italy / Erke Group / 29.05.2017 6 izlenme - 10 ay önce