Hoşgeldiniz!

Müsteşar Videoları İzle

Başbakanlık Müsteşarlığı'na Fahri Kasırga Atandı 01:04
Başbakanlık Müsteşarlığı'na Fahri Kasırga Atandı 554 izlenme - 3 yıl önce İçişleri Bakanı Efkan Ala'dan boşalan Başbakanlık Müsteşarlığı koltuğuna Fahri Kasırga atandı. Efkan Ala'nın İçişleri Bakanı olmasının ardından devletin 1 numaralı bürokrasi koltuğu olan Başbakanlık Müsteşarlığı'na kimin atanacağı merak konusuydu. Başbakan Müsteşarlığı koltuğuna seçim döneminde Adalet Bakanlığı da yapan Fahri Kasırga atandı. ALA'NIN YERİNE KASIRGA GELDİ İçişleri Bakanlığı koltuğuna oturan Efkan Ala'nın yerine de Fahri Kasırga'nın adı konuşuluyordu. Kasırga bugün itibariyle devletin 1 numaralı bürokrasi koltuğuna oturdu. BAŞBAKAN'IN HEMŞEHRİSİ Fahri Kasırga, Adalet Bakanlığı Müsteşarlığı'na atanan Kenan İpek gibi Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın hemşehrisi.
Mit Müsteşarı Hakan Fidan: Nokta Operasyonuna geçtik 04:06
Mit Müsteşarı Hakan Fidan: Nokta Operasyonuna geçtik 95 izlenme - 9 ay önce Mit Müsteşarı Hakan Fidan: Nokta Operasyonuna geçtik MİT Müsteşarı Hakan Fidan: "Sistematik operasyon bitti. Nokta operasyonuna geçtik"
Adam,japon,kadın,yerli,yani,tm 02:23
Adam,japon,kadın,yerli,yani,tm 588 izlenme - 9 yıl önce
Başbakanlık Müşavirinin Madenci Yakınını Tekmelemesi 00:28
Başbakanlık Müşavirinin Madenci Yakınını Tekmelemesi 130 izlenme - 2 yıl önce Efendim, edinilen bilgiye göre Soma'da halkın Erdoğan'a gösterdiği tepki ve Erdoğan'ın makam aracının plakasını söktürüp, markete sığınması Başbakanlık Müşaviri Yusuf Yerkel'i kızdırdı. Hızını alamayan Yerkel, yerdeki madenci yakınını özel harekat polislerinin arasında tekmeledi. Olayın nasıl başladığı, neden bu raddeye vardığı ve o madenci yakınının o anda neden yerde olduğu hakkında bilgi yok. görsel: https://pbs.twimg.com/media/Bnnje1eIcAAVEwG.jpg:large
Mehmet Ali Birand'ın Mit Müsteşarını 'Kaplan' Yapması 01:00
Mehmet Ali Birand'ın Mit Müsteşarını 'Kaplan' Yapması 109 izlenme - 2 yıl önce Mehmet Ali Birand artık bir üstat olarak sadece Kanal D anahaber de değil katıldığı diğer programlarda bile gaf yapmaktadır. Mit müsteşarı Hakan Fidan'ı anlaşılmaz bir şekilde "Kaplan" yapmış meslektaşlarını bile şaşırtmıştır.