Hoşgeldiniz!

mutlu aşk yoktur

Haluk Özkan - Yuh Yuh 04:33
Haluk Özkan - Yuh Yuh 3.934 izlenme - 7 yıl önce
Haluk Özkan - Mutlu Aşk Yoktur 05:18
Haluk Özkan - Mutlu Aşk Yoktur 1.479 izlenme - 7 yıl önce
Haluk Özkan - Ey Şahin Bakışlım 04:34
Haluk Özkan - Ey Şahin Bakışlım 1.801 izlenme - 7 yıl önce
Haluk Özkan - Allı Turnam 05:14
Haluk Özkan - Allı Turnam 1.011 izlenme - 4 yıl önce Albüm Adı: Mutlu Aşk Yoktur Çıkış Tarihi: 14.07.2011 Türk Halk Müziği Şarkı Sözleri: Allı turnam bizim ele varırsan Şeker söyle kaymak söyle bal söyle Gülüm gülüm kırıldı kolum tutmuyor elim Turnalar ey Ah gülüm gülüm kız gülüm gülüm tutmuyor elim Turnalar ey Eğer bizi sual eden olursa Boynu bükük benzi soluk yar söyle Gülüm gülüm kırıldı kolum tutmuyor elim Turnalar ey Ah gülüm gülüm kız gülüm gülüm tutmuyor elim Turnalar ey Allı turnam ne gezersin havada Kırıldı kanadım kaldım burada Gülüm gülüm kırıldı kolum tutmuyor elim Turnalar ey Ah gülüm gülüm kız gülüm gülüm tutmuyor elim Turnalar ey Ne onmamış kulimişim dünyada Akşam olsun allı turnam dön geri Gülüm gülüm kırıldı kolum tutmuyor elim Turnalar ey Ah gülüm gülüm kız gülüm gülüm tutmuyor elim Turnalar ey.
Haluk Özkan - Yuh Yuh 04:34
Haluk Özkan - Yuh Yuh 714 izlenme - 4 yıl önce Albüm: Mutlu Aşk Yoktur(2011) Şarkı Sözleri(lyrics): Uzaktan yakından yuh çekme bana Sana senin gibi baktım ise yuh Efendi görünüp bütün insana Hak'kın kullarını yıktım ise yuh Yuh yuh soyanlara soyup kaçıp doyanlara İnsana kıyanlara,Yuh nefsine uyanlara yuh Ben hoca değilim muska yazmadım Ben hacı değilim arap gezmedim Kuvvetliyi tutup tutup zayıf ezmedim Namussuza boyun eğdiysem yuh Yuh yuh soyanlara soyup kaçıp doyanlara İnsana kıyanlara, Yuh nefsine uyanlara yuh Ne demek efendi, bey ve amele Fakir soymak yakışır mı kemale Rüşveti hak bilip her dakka hile Yapıp yapıp inkar ettiysem yuh Yuh yuh soyanlara soyup kaçıp doyanlara İnsana kıyanlara, Yuh nefsine uyanlara yuh Mahzuni'yim benden başlar asalet Asillere paydos bey'e nihayet Şu insanlık derde girerse şayet Ona yaraolmaktan bıktım ise yuh Yuh yuh soyanlara soyup kaçıp doyanlara İnsana kıyanlara, Yuh nefsine uyanlara yuh Yuh yuh ben böyleysem Yuh yuh sen öyleysen Yuh yuh soyanlara soyup kaçıp doyanlara İnsana kıyanlara, Yuh nefsine uyanlara yuh.
Haluk Özkan - Boşu Boşuna 04:24
Haluk Özkan - Boşu Boşuna 673 izlenme - 4 yıl önce Albüm Adı: Mutlu Aşk Yoktur Çıkış Tarihi: 14.07.2011 Türk Halk Müziği Şarkı Sözleri: Tanrım bana bir can vermiş Bircan vermiş boşu boşuna Boşu boşuna,boşu boşuna Vücuduma bircan girmiş Bircan girmiş boşu boşuna Boşu boşuna,boşu boşuna Su akar deryaya varır Deryadan mahi çıkarır Gökyüzünde yağmur olur Gökyüzünde yağmur olur Damlaları boşu boşuna Boşu boşuna, boşu boşuna Süleyman bir Sultan olmuş Süleyman bir Sultan olmuş Saltanatı boşu boşuna Boşu boşuna,boşu boşuna.
Haluk Özkan - Gönül Dağı 05:34
Haluk Özkan - Gönül Dağı 512 izlenme - 4 yıl önce Albüm Adı: Mutlu Aşk Yoktur Çıkış Tarihi: 14.07.2011 Türk Halk Müziği Şarkı Sözleri: Gönüldağı yağmur yağmur boran olunca Akar can özüne sel gizli gizli Bir tenhada cancananı bulunca Sinemi yaralar yaroy yar oy Dil gizli gizli dil gizli gizli Kentin kırık aynasında eksildikçe düşlerim Söyle benim ömrüm bu kente uğradımı hiç Sahi ben ömrümü hiç kendime yaşadımmı Dost elinden gel olmazsa varılmaz Rızasız Bahçenin gülü derilmez Kalpten kalbe bir yol vardır görülmez Gönülden gönüle gider yaroy yar oy yar Yol gizli gizli, yol gizli gizli Her tarafımı kuşatsalar ne fayda Seni benden alsalar ne fayda İşte seyreyle iki gözüm işte dünya Seher vakti garip garip bülbül öterken Kirpiklerin ok ok yar yar cana batarken Cümle alem uykusunda yatarken Kimseler görmeden yar oy yar oy yar oy Gel gizli gizli,gel gizli gizli.
Haluk Özkan - Çamdan Sakız Akıyor 03:58
Haluk Özkan - Çamdan Sakız Akıyor 461 izlenme - 4 yıl önce Albüm Adı: Mutlu Aşk Yoktur Çıkış Tarihi: 14.07.2011 Türk Halk Müziği Şarkı Sözleri: Çamdan sakız akıyor Kız nişanlın bakıyor Oy zalım nenni nenni Koynundaki memeler Turunç olmuş kokuyor Oy zalım nenni nenni O yanada dönder sar beni Bu yanada dönder sar beni Sağ yanımda yaram var Sol yana dönder beni Dama bulgur sererler Çıkma boyun görürler Oy zalım nenni nenni Saçın ibrişim teli Hançere bağ örerler Oy zalım nenni nenni.
Haluk Özkan - Evvelim Sen Oldun 05:44
Haluk Özkan - Evvelim Sen Oldun 361 izlenme - 4 yıl önce Albüm Adı: Mutlu Aşk Yoktur Çıkış Tarihi: 14.07.2011 Türk Halk Müziği Şarkı Sözleri: Cahildim dünyanın rengine kandım Hayale aldandım boşuna yandım İlelebet seni benimsin sandım Ölürüm sevdiğim zehirim sensin Evelim sen oldun ahirim sensin Sözüm yok şu benden kırıldığına Gidip başka dala sarıldığına Gönlüm inanmıyor ayrıldığıma Göz yaşım sel oldu kahırım sensin Evelim sen oldun ahirim sensin Garibim can yakıp gönül kırmadım Senden ayrı ben bir mekan kurmadım Daha bir gönüle ikrar vermedim Batırım sen oldun zahirim sensin Evelim sen oldun ahirim sensin.
Haluk Özkan - Ey Şahin Bakışlım 04:34
Haluk Özkan - Ey Şahin Bakışlım 374 izlenme - 4 yıl önce Albüm: Mutlu Aşk Yoktur Şarkı Sözleri(lyrics): Ey şahin bakışlım bülbül avazlım Bir eli kadehli bir eli sazlım İşte ben gidiyom kal ahu gözlüm Ne sen beni unut ne de ben seni Hudey hudey hudey dem dem dem dem Yolda harami çok engel arada Ayırma sevdiğim dem de sırada Özüm gider ama gönlüm burada Ne sen beni unut ne de ben seni Hudey hudey hudey dem dem dem dem Kul Hüseyinim der ki gül benzin soluk Serimize yazılmıştır ayrılık Vallahi sevdiğim gönüller birlik Ne sen beni unut ne de ben seni Hudey hudey hudey dem dem dem dem.
Haluk Özkan - Ah Yalan Dünya 05:57
Haluk Özkan - Ah Yalan Dünya 338 izlenme - 4 yıl önce Albüm Adı: Mutlu Aşk Yoktur Çıkış Tarihi: 14.07.2011 Türk Halk Müziği Şarkı Sözleri: Hep sen mi ağladın sen mi yandın Ben de gülmedim yalan dünyada Sen beni gönlünce mutlu mu sandın Ömrümü boş yere çalan dünyada Ah yalan dünyada yalan dünyada Yalandan yüzüme gülen dünyada Sen ağladın canım ben ise yandım Dünyayı gönlümce olacak sandım Boş yere aldandım boş yere kandım İrengi gözümde solan dünyada Ah yalan dünyada yalan dünyada Yalandan yüzüme gülen dünyada Bilirim sevdiğim kusurun yoktur Sana karşı benim gayetten çoktur Felek vurdu dolu üstüme vurdu Yaşlarım gözüme dolan dünyada
Gözde Mukavelat - Bir Dilek Tut 03:17
Gözde Mukavelat - Bir Dilek Tut 145 izlenme - 2 yıl önce Türk Kalp Vakfı yararına hazırlanan, DMC etiketiyle yayınlanan "12 Kalp" albümünde yer alan, Gözde Mukavelat'ın seslendirdiği "Bir Dilek Tut" isimli şarkı, video klibiyle netd müzik'te. Söz: Sezen Aksu Müzik: Amr Diab Düzenleme: Febyo Taşel
Kayıp Şehir 02:45
Kayıp Şehir 295 izlenme - 9 yıl önce mutlu aşk war mı?
Haluk Özkan - Mutlu Aşk Yoktur 05:18
Haluk Özkan - Mutlu Aşk Yoktur 167 izlenme - 4 yıl önce Albüm: Mutlu Aşk Yoktur (2011) Yapım Şirketi: SEYHAN MÜZİK YAPIM Şarkı Sözleri(lyrics): Taş duvarlara adın yazdım haberin var mı? Karşıyaka'nın kıyısı hasret haberin var mı? Yakamozlar taktım geceden saçlarına haberin var mı? Zindan oldu gecelerim haberin var mı? Yeter yeter söyleme yeter söyleme sevdiğim. Yeter yeter söyleme sözlerin kanatır yaramı. Neye yarar ağlamak güzelim. Yeter yeter söyleme yeter söyleme iki gözüm. Yeter yeter söyleme sözlerin kanatır yaramı. Haberin var mı bilesin. Mutlu aşk yoktur. Seni düşünürüm anamın kokusu gelir burnuma Dünya güzeli anamın. Binmişin atlıkarıncasına içimdeki bayramın, Fır dönersin eteklerinle saçların uçuşur, Bir yitirip bir bulurum al al olmuş yüzünü. Sebebi ne seni bir bıçak yarası gibi hatırlamamın. Sen böyle uzakken senin sesini duyup, Yerimden fırlamamın sebebi ne? Diz çözüp bakarım ellerine Ellerine dokunmak isterim, Dokunamam, Arkasındasın camın. Ben bir şaşkın seyircisiyim gülüm. Alacakaranlığımda oynadığım dramın. Söz-Müzik: Haluk Özkan
Haluk Özkan - Dün Gece Seyrimde 05:25
Haluk Özkan - Dün Gece Seyrimde 156 izlenme - 4 yıl önce Albüm Adı: Mutlu Aşk Yoktur Çıkış Tarihi: 14.07.2011 Türk Halk Müziği Şarkı Sözleri: Dün gece seyrim de coştuydu dağlar Dağlar ağlar ağlar pir sultan deyi Gündüz hayalimde hey dost gece düşümde Düşler ağlar ağlar ağlar Pir Sultan deyi Uzundu usuldu dedemin boyu Yıldızdı yaylası banazdı köyü Yaz bahar ayında hey dost bulanır suyu Sular çağlar çağlar çağlar Pir Sultan deyi Pir Sultan oğluyduk biz de banazda Kanlı yaş akıttık baharda yazda Astılar dedemi hey dost kanlı Sıvasta Dar ağacı ağlar ağlar Pir Sultan Deyi
Müthiş 00:51
Müthiş 167 izlenme - 8 yıl önce haluk özkan- mutlu aşk yoktur
Haluk Özkan - Mutlu Aşk Yoktur 05:18
Haluk Özkan - Mutlu Aşk Yoktur 86 izlenme - 7 yıl önce www.facebook.com/vidifunny
Haluk Özkan - Ceviz Ağacı 04:44
Haluk Özkan - Ceviz Ağacı 106 izlenme - 4 yıl önce Albüm: Mutlu Aşk Yoktur Şarkı Sözleri(lyrics): Ben bir ceviz ağacıyım Gülüm gülhane parkında Budak budak şerham şerham İhtiyar bir ceviz Başım köpük köpük bulut İçim dışım deniz Ne sen farkındasın bunun Ne polis farkında Ben bir ceviz ağacıyım Gülüm gülhane parkında Yapraklarım suda balık gibi kıvıl kıvıl Yapraklarım ipek mendil gibi tiril tiril Koparıver gözlerinin Gülüm yaşını sil Yüzbin elle dokunurum sana,istanbula.
Haluk Özkan - Ceviz Ağacı 04:50
Haluk Özkan - Ceviz Ağacı 99 izlenme - 4 yıl önce Albüm Adı: Mutlu Aşk Yoktur Çıkış Tarihi: 14.07.2011 Türk Halk Müziği Şarkı Sözleri: Ben bir ceviz ağacıyım Gülüm gülhane parkında Budak budak şerham şerham İhtiyar bir ceviz Başım köpük köpük bulut İçim dışım deniz Ne sen farkındasın bunun Ne polis farkında Ben bir ceviz ağacıyım Gülüm gülhane parkında Yapraklarım suda balık gibi kıvıl kıvıl Yapraklarım ipek mendil gibi tiril tiril Koparıver gözlerinin Gülüm yaşını sil Yüzbin elle dokunurum sana,istanbula.
Haluk Özkan - Ey Şahin Bakışlım 04:35
Haluk Özkan - Ey Şahin Bakışlım 95 izlenme - 4 yıl önce Albüm Adı: Mutlu Aşk Yoktur Çıkış Tarihi: 14.07.2011 Türk Halk Müziği Şarkı Sözleri: Ey şahin bakışlım bülbül avazlım Bir eli kadehli bir eli sazlım İşte ben gidiyom kal ahu gözlüm Ne sen beni unut ne de ben seni Hudey hudey hudey dem dem dem dem Yolda harami çok engel arada Ayırma sevdiğim dem de sırada Özüm gider ama gönlüm burada Ne sen beni unut ne de ben seni Hudey hudey hudey dem dem dem dem Kul Hüseyinim der ki gül benzin soluk Serimize yazılmıştır ayrılık Vallahi sevdiğim gönüller birlik Ne sen beni unut ne de ben seni Hudey hudey hudey dem dem dem dem.
Haluk Özkan - Ey Şahin Bakışlım ( Clup ) 04:28
Haluk Özkan - Ey Şahin Bakışlım ( Clup ) 78 izlenme - 4 yıl önce Albüm Adı: Mutlu Aşk Yoktur Çıkış Tarihi: 14.07.2011 Türk Halk Müziği Şarkı Sözleri (lyrics): Ey şahin bakışlım bülbül avazlım Bir eli kadehli bir eli sazlım İşte ben gidiyom kal ahu gözlüm Ne sen beni unut ne de ben seni Hudey hudey hudey dem dem dem dem Yolda harami çok engel arada Ayırma sevdiğim dem de sırada Özüm gider ama gönlüm burada Ne sen beni unut ne de ben seni Hudey hudey hudey dem dem dem dem Kul Hüseyinim der ki gül benzin soluk Serimize yazılmıştır ayrılık Vallahi sevdiğim gönüller birlik Ne sen beni unut ne de ben seni Hudey hudey hudey dem dem dem dem.
Haluk Özkan - Yuh Yuh 04:36
Haluk Özkan - Yuh Yuh 65 izlenme - 4 yıl önce Albüm Adı: Mutlu Aşk Yoktur Çıkış Tarihi: 14.07.2011 Türk Halk Müziği Şarkı Sözleri: Uzaktan yakından yuh çekme bana Sana senin gibi baktım ise yuh Efendi görünüp bütün insana Hak'kın kullarını yıktım ise yuh Yuh yuh soyanlara soyup kaçıp doyanlara İnsana kıyanlara,Yuh nefsine uyanlara yuh Ben hoca değilim muska yazmadım Ben hacı değilim arap gezmedim Kuvvetliyi tutup tutup zayıf ezmedim Namussuza boyun eğdiysem yuh Yuh yuh soyanlara soyup kaçıp doyanlara İnsana kıyanlara, Yuh nefsine uyanlara yuh Ne demek efendi, bey ve amele Fakir soymak yakışır mı kemale Rüşveti hak bilip her dakka hile Yapıp yapıp inkar ettiysem yuh Yuh yuh soyanlara soyup kaçıp doyanlara İnsana kıyanlara, Yuh nefsine uyanlara yuh Mahzuni'yim benden başlar asalet Asillere paydos bey'e nihayet Şu insanlık derde girerse şayet Ona yaraolmaktan bıktım ise yuh Yuh yuh soyanlara soyup kaçıp doyanlara İnsana kıyanlara, Yuh nefsine uyanlara yuh Yuh yuh ben böyleysem Yuh yuh sen öyleysen Yuh yuh soyanlara soyup kaçıp doyanlara İnsana kıyanlara, Yuh nefsine uyanlara yuh.
Haluk Özkan - Ey Şahin Bakışlım ( House ) 04:35
Haluk Özkan - Ey Şahin Bakışlım ( House ) 46 izlenme - 4 yıl önce Albüm Adı: Mutlu Aşk Yoktur Çıkış Tarihi: 14.07.2011 Türk Halk Müziği şarkı sözleri: Ey şahin bakışlım bülbül avazlım Bir eli kadehli bir eli sazlım İşte ben gidiyom kal ahu gözlüm Ne sen beni unut ne de ben seni Hudey hudey hudey dem dem dem dem Yolda harami çok engel arada Ayırma sevdiğim dem de sırada Özüm gider ama gönlüm burada Ne sen beni unut ne de ben seni Hudey hudey hudey dem dem dem dem Kul Hüseyinim der ki gül benzin soluk Serimize yazılmıştır ayrılık Vallahi sevdiğim gönüller birlik Ne sen beni unut ne de ben seni Hudey hudey hudey dem dem dem dem.
Haluk Özkan - Mutlu Aşk Yoktur 05:21
Haluk Özkan - Mutlu Aşk Yoktur 28 izlenme - 4 yıl önce Albüm Adı: Mutlu Aşk Yoktur Çıkış Tarihi: 14.07.2011 Türk Halk Müziği Şarkı Sözleri: Taş duvarlara adın yazdım haberin var mı? Karşıyaka'nın kıyısı hasret haberin var mı? Yakamozlar taktım geceden saçlarına haberin var mı? Zindan oldu gecelerim haberin var mı? Yeter yeter söyleme yeter söyleme sevdiğim. Yeter yeter söyleme sözlerin kanatır yaramı. Neye yarar ağlamak güzelim. Yeter yeter söyleme yeter söyleme iki gözüm. Yeter yeter söyleme sözlerin kanatır yaramı. Haberin var mı bilesin. Mutlu aşk yoktur. Seni düşünürüm anamın kokusu gelir burnuma Dünya güzeli anamın. Binmişin atlıkarıncasına içimdeki bayramın, Fır dönersin eteklerinle saçların uçuşur, Bir yitirip bir bulurum al al olmuş yüzünü. Sebebi ne seni bir bıçak yarası gibi hatırlamamın. Sen böyle uzakken senin sesini duyup, Yerimden fırlamamın sebebi ne? Diz çözüp bakarım ellerine Ellerine dokunmak isterim, Dokunamam, Arkasındasın camın. Ben bir şaşkın seyircisiyim gülüm. Alacakaranlığımda oynadığım dramın. Söz-Müzik: Haluk Özkan
Haluk Özkan - Hasret Denen Kör Karanlık Kuyu'ya 04:42
Haluk Özkan - Hasret Denen Kör Karanlık Kuyu'ya 35 izlenme - 4 yıl önce Albüm Adı: Mutlu Aşk Yoktur Çıkış Tarihi: 14.07.2011 Türk Halk Müziği
Haluk Özkan - Yuh Yuh ( House ) 04:35
Haluk Özkan - Yuh Yuh ( House ) 22 izlenme - 4 yıl önce Albüm Adı: Mutlu Aşk Yoktur Çıkış Tarihi: 14.07.2011 Türk Halk Müziği şarkı sözleri lyrics: Uzaktan yakından yuh çekme bana Sana senin gibi baktım ise yuh Efendi görünüp bütün insana Hak'kın kullarını yıktım ise yuh Yuh yuh soyanlara soyup kaçıp doyanlara İnsana kıyanlara,Yuh nefsine uyanlara yuh Ben hoca değilim muska yazmadım Ben hacı değilim arap gezmedim Kuvvetliyi tutup tutup zayıf ezmedim Namussuza boyun eğdiysem yuh Yuh yuh soyanlara soyup kaçıp doyanlara İnsana kıyanlara, Yuh nefsine uyanlara yuh Ne demek efendi, bey ve amele Fakir soymak yakışır mı kemale Rüşveti hak bilip her dakka hile Yapıp yapıp inkar ettiysem yuh Yuh yuh soyanlara soyup kaçıp doyanlara İnsana kıyanlara, Yuh nefsine uyanlara yuh Mahzuni'yim benden başlar asalet Asillere paydos bey'e nihayet Şu insanlık derde girerse şayet Ona yaraolmaktan bıktım ise yuh Yuh yuh soyanlara soyup kaçıp doyanlara İnsana kıyanlara, Yuh nefsine uyanlara yuh Yuh yuh ben böyleysem Yuh yuh sen öyleysen Yuh yuh soyanlara soyup kaçıp doyanlara İnsana kıyanlara, Yuh nefsine uyanlara yuh.
Haluk Özkan - Hasret Denen Kör Karanlık Kuyuya 04:46
Haluk Özkan - Hasret Denen Kör Karanlık Kuyuya 10 izlenme - 4 yıl önce Albüm Adı: Mutlu Aşk Yoktur Çıkış Tarihi: 14.07.2011 Türk Halk Müziği şarkı sözleri (lyrics): Hasret denen kör karanlık kuyuya Susuz kalmış güller gibi solmaya Çıkmaz bir sokakta kara sevdaya Tutuldum kaldımda gidemiyorum Çıkmaz bir sokakta kara sevdaya gülüm Tutuldum kaldımda gidemiyorum Seni anlatabilmek seni Namussuza, halden bilmeze Kahpe yalana Ard,arda kaç zemheri Kurt uyur,kuş uyur,zindan uyurdu Dışarda gürül gürül akan bir dünya Bir ben uyumadım Kaç leylim bahar Hasretinden prangalar eskittim Vakti gelmeyince bülbül öter mi Bülbülün konduğu dallar solar mı Herkes sevdiğine böyle yapar mı gülüm Sırrımı kimseye diyemiyorum Kırıldı kollarım diyemiyorum gülüm Sırrımı kimseye diyemiyorum.