Hoşgeldiniz!

Mutlu Etmek Videoları İzle

Kız Arkadaş Nasıl Mutlu Edilir 03:08
Kız Arkadaş Nasıl Mutlu Edilir 2.859 izlenme - 2 yıl önce Erkek arkadaş nasıl rahatsız edilir serisinden tanıdığımız tifani ablamız ve jeff abimizin yeni videosu. Önceki videolarda tifani ablamızı siklemediği için bolca sövenler oldu jeff abimize. Yorumları okumuş olacak ki böyle bir video yapmaya karar vermiş. İzliyoruz.
Bu numaraları nereden öğrendin!.. :) 00:31
Bu numaraları nereden öğrendin!.. :) 2.259 izlenme - 8 yıl önce her bildiğini uygulamak bazen risklidir :d
Bir İnsanı Mutlu Etmek! (Ödüllü Video) 01:30
Bir İnsanı Mutlu Etmek! (Ödüllü Video) 1.712 izlenme - 8 yıl önce insanları mutlu edeli mutlu olalım
Ali Seven - Seni Mutlu Etmek İçin 05:36
Ali Seven - Seni Mutlu Etmek İçin 1.127 izlenme - 5 yıl önce
Birilerini Mutlu Etmek En Büyük Mutluluk Kaynağıdır 03:22
Birilerini Mutlu Etmek En Büyük Mutluluk Kaynağıdır 253 izlenme - 2 yıl önce Videodaki iki genç arkadaş kendilerine harika bir sorumluluk yüklemişler. Kendi imkanlarınca sokakta yatan evsizlere yiyecek, içecek ve kıyafet yardımı yapan bu arkadaşları can-ı gönülden tebrik ediyor ve kendilerine bu gibi misyon yükleyen diğer insanlara da teşekkür ediyoruz.
Connor'un Hayalini Gerçekleştirmek! 05:23
Connor'un Hayalini Gerçekleştirmek! 118 izlenme - 2 yıl önce Dünyada milyonlarca çocuk gibi, 8 yaşındaki Connor Michalek büyük bir güreş hayranı ve diğerleriyle arasındaki fark bir kanser hastası.en büyük hayalide güreşe katılmak, kısacası insanların çocuğu mutlu etme çabası, alkışlanması gereken bir durum, daha önce san Franciscoda lösemili çocuk için yapılan batman olayını çoğu bilir,şehir organizasyona katılıyor, insana değer veriyorlar arkadaş harbi insan bunlar. batman çocuk; http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/158802/batman-hayrani-losemi-hastasinin-hayali-batkid
Azra Akın İçindeki Çocuğu Mutlu Etti! 00:12
Azra Akın İçindeki Çocuğu Mutlu Etti! 114 izlenme - 3 yıl önce Dünya Güzeli unvanlı Azra Akın çekip hayranlarıyla "İçimizdeki çocuğu günde bir kere mutlu edelim" notuyla paylaştığı videoda sportif haliyle göz doldurdu.
İnsanlık İçin Küçük, Tembel Hayvan İçin Büyük Bir Adım 00:41
İnsanlık İçin Küçük, Tembel Hayvan İçin Büyük Bir Adım 136 izlenme - 2 yıl önce Ağır hareketleriyle bilinen çoğu insanın yaptığı gibi tembellik yapan bu hayvan bir halk kahramanın yardımıyla karşıya geçiyor. (gurur içerir)
Bir Çocuğun Hayalini Gerçekleştirmek 03:22
Bir Çocuğun Hayalini Gerçekleştirmek 99 izlenme - 2 yıl önce Amerika, Bir Dilek Tut (Make a Wish) derneği hasta olan çocukların dileklerini, hayallerini gerçekleştirdiğini eminin bir çoğunuz biliyordur. Bunlardan biride McClain. McClain çok nadir görülen bir kan bozukluğu hastalığına sahip. Onun hayali kırmızı formayla futbol oynamak. Make a Wish ve USC Trojans bu hayali gerçekleştiriyor.
Hasta Çocuğun Hayalini Gerçekleştirmek! 05:23
Hasta Çocuğun Hayalini Gerçekleştirmek! 65 izlenme - 3 yıl önce Dünyada milyonlarca çocuk gibi, 8 yaşındaki Connor Michalek büyük bir güreş hayranı ve diğerleriyle arasındaki fark bir kanser hastası.en büyük hayalide güreşe katılmak, kısacası insanların çocuğu mutlu etme çabası, alkışlanması gereken bir durum, daha önce san Franciscoda lösemili çocuk için yapılan batman olayını çoğu bilir,şehir organizasyona katılıyor, insana değer veriyorlar arkadaş harbi insan bunlar.
Hayat Sevincini Kaybetmiş Köpeği Mutlu Etmek 01:36
Hayat Sevincini Kaybetmiş Köpeği Mutlu Etmek 11 izlenme - 12 ay önce 11.07.2016 günü nefer26medya kanalına yüklediğim Hayat Sevincini Kaybetmiş Köpeği Mutlu Etmek başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Seversen Eğer- ( Kumru ) 09:35
Seversen Eğer- ( Kumru ) 7 izlenme - 1 yıl önce sen baharsın ben kumruyum -seversen eğer -özlersen eğer- seni mutlu etmek için hayatımı yakar gelirim...metin çoruhlu...