Hoşgeldiniz!

muz kabuğu

elektrip çarpılması 00:15
elektrip çarpılması 5.665 izlenme - 9 yıl önce şaka ol ,
Muz Ağacında Kalan Adanalı 02:13
Muz Ağacında Kalan Adanalı 721 izlenme - 2 yıl önce Güzide ülkemin diğer 80 iline benzemeyen Adana' da olay yerindeki polisin deyimiyle muz ağacında mahsur kalan ve itfaiye gelmeyince kendi çabasıyla inen neidüğü belirsiz genci ve arkadaşlarını izliyoruz, olay ise şöyle olmuş kız arkadaşıyla konuşurken telefondan ses duyamayan genç sinirlenip tekme attığı telefon ağaçta kalınca arkadaşını ağaca çıkartmış, ben pek inanmadım
Pepe'nin Balonu 00:47
Pepe'nin Balonu 402 izlenme - 2 yıl önce Zamanında izleyenlerin akıl ve ruh sağlığını olumsuz yönde etkilemiş dehşet verici animasyon. "üzüntü ve muz kabuğu", "hay bin yer fıstığı" gibi şaheser laflar yine bu animasyondan kalmadır.
Elif Bilgin - Google Science Fair Global Finalist 01:44
Elif Bilgin - Google Science Fair Global Finalist 176 izlenme - 2 yıl önce 16 yaşındaki Elif Bilge'nin çalışması Google Bilim Fuarı’nda binlerce proje arasından sıyrılarak 15 Global Finalist’ten biri olmaya hak kazandı ve popüler bilim dergisi Scientific American'ın “Science in Action” ödülünün de sahibi oldu. Koç Lisesi'nde okuyan Elif şimdi Google Bilim Fuarı kapsamında çevre, sağlık veya kaynak sıkıntısı gibi sorunlara yönelik fark yaratacak projesini hayata geçirmeye çalışacak. Bu proje için Elif'e 1 yıl süreyle mentorluk ve 50 bin Amerikan doları tutarında bütçe desteği sağlanacak. Evet, benim yorumuma gelirsek sizde de bi boşluk hissi oluştu mu ? hani millet kaç yaşında neler yapıyor dedirten boşluk..
Pazarlamada Anadolu Ekolü 01:29
Pazarlamada Anadolu Ekolü 196 izlenme - 2 yıl önce Okullarda pazarlama eğitimi almış,şık,prezantbl satış yetkililerine her daim inatla karşı koymayı başarıp,direnmiş bu yürek, ayağında sandaleti, üstünde yıllanmış t shirt ve kot pantolonu ile doğuştan pazarlamacı anadolu girişimcisine her nedense asla karşı koyamaz.Öyle ikna edicidir ki!Asla teknik terimlerle teorik konuşup kafamı karıştırmaz , alır eline tabağı kamyonun kasasına vura vura kırılmadığını pratik uygulamayla beynime işler ve aynı esnada ''abi çekiç veya keser olarak ta kullanabilirsin'' diyerek benim dilimden konuşur.Bedava,bedava diyerek doldurduğu poşeti elime tutuşturup anasının ak sütü gibi helal parasını cebimden alarak batan güneşe doğru sürer kamyonunu.Bana ise akşam evde hanımın vereceği '' allah belanı versin işe yaramaz ne kadar cam çanak varsa almışsın yine'' küsküsü ve çaresizce ''ama karıcığım bak kırılmüyür'' diyerek tabağı tezgaha vururken kulağıma gelen kırılma sesi kalır.
Muz Ve Bebek 00:31
Muz Ve Bebek 210 izlenme - 4 yıl önce Muz Ve Bebek