Hoşgeldiniz!

Müzakere

Eski Dep Milletvekili Nizamettin Toğuç Batman'da 02:06
Eski Dep Milletvekili Nizamettin Toğuç Batman'da 301 izlenme - 3 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Hava limanında karşılama- Nizamettin Toğuç ile röportaj- Kızının ağlaması ve konuşması - Toğuç yere eğilirken toprağı öpmesi- HDP seçim lokalinde karşılanması detaylar Eski DEP Miletvekili Nizamettin Toğuç Batman'da- Toğuç; - "Eğer bir kaç yıldır insanımız ölmüyorsa, Türkistan ve Kürdistan'a tabutlar gelmiyorsa güzel bir şeydir.
Neden Norveç? - Cüneyt Özdemir 12:48
Neden Norveç? - Cüneyt Özdemir 168 izlenme - 3 yıl önce Uluslararası müzakere süreçlerinde her daim etkili rol oynamasıyla bilinen Norveç'in neden bu rolün olağan aktörü olduğunu anlatan Cüneyt Özdemir imzalı bir haber-röportaj izleyeceksiniz. Anlaşılan o ki şu hayatta siki taşağına denklikten güzel bir hâl yok. Sıkıntıdan onun bunun işine salça olup, büyük krizler çözmeniz mümkün. Norveç diplomatlarının böyle faydalı hizmetleri dilerim dünya barışına kalıcı katkılar sağlasın.
Bülent Arınç - Biz Örgüt ile Pazarlık Yapacak Namuzsuzlardan Değiliz 00:42
Bülent Arınç - Biz Örgüt ile Pazarlık Yapacak Namuzsuzlardan Değiliz 194 izlenme - 3 yıl önce Fazla değil birkaç yıl önce Bülent ağabeyimizin katıldığı bir davette Recep Tayyip Erdoğan'ın "Teröristlerle pazarlık yaptığımızı ispatlamayan alçaktır,namussuzdur" açıklamasını hatırlatılması üzerine yaptığı yorumu izliyoruz.
Japonya ve Kuzey Kore El Sıkıştı 01:02
Japonya ve Kuzey Kore El Sıkıştı 98 izlenme - 4 yıl önce Japonya ve Kuzey Kore arasında mayıs ayından bu yana devam eden müzakereler sonuç verdi, Japonya yaptırımları hafifletme kararı aldı. Müzakerelerde, Japonya’nın 1970’li yıllarda kaçırılan vatandaşlarının akıbetinin araştırılması talebini Kuzey Kore kabul etti. Japonya Başbakanı Shinzo Abe iki ülke arasında daha önce benzeri görülmemiş bir uzlaşıya varıldığını ve buna karşılık iyi niyet göstergesi olarak Kuzey Kore’ye uyguladıkları yaptırımların bir kısmının kaldırılacağını söyledi. Atılan bu adımların henüz bir başlangıç olduğunu vurgulayan Abe, Kuzey Kore Milli Savunma Komisyonu’nun kaçırılanların dosyasını yeniden inceleyeceğini ifade etti. 1960 ve 70’li yıllarda bilinmeyen sayıda Japonya vatandaşı Kuzey Kore tarafından casus olarak yetiştirilmek üzere kaçırılmıştı. Kuzey Kore sadece 13 kişinin kaçırıldığını iddia etmiş, 8’nin öldüğünü öne sürerek geri kalan 5 kişiyi 2002 yılında serbest bırakmıştı. En az 150 vatandaşın kaçırıldığına inanan Japonlar bu kişilerin akıbetinin araştırılmasını istiyor.
Başbakan Erdoğan'dan Türk Bayrağının İndirilmesine Sert Tepki 03:15
Başbakan Erdoğan'dan Türk Bayrağının İndirilmesine Sert Tepki 172 izlenme - 4 yıl önce Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Diyarbakır 2. Hava Kuvvetleri Komutanlığı'nda Türk bayrağının indirilmesi olayı ile ilgili olarak, 'Bunun çocuk olması bizi ilgilendirmez' dedi.
Konuşarak Can Kurtarıyorlar 01:25
Konuşarak Can Kurtarıyorlar 65 izlenme - 3 yıl önce Asayiş Şube Müdürlüğü Gasp Büro Amirliği bünyesinde 1,5 yıl önce kurulan "Rehin Alma ve Müzakere Timi", İstanbul'da bugüne kadar 192 intihara teşebbüs ve 58 rehin alma olayına başarıyla müdahale etti Anlama ve dinleme becerileri yüksek, sabırlı polislerden oluşan tim, bazen intihar girişiminde bulunan kişiyi, bazen de rehin aldığı mağduru öldürmek isteyen saldırganı, saatlerce konuşarak ikna ediyor Sabiha Gökçen Havalimanı'da, Kharkov-İstanbul seferini yapan uçağı kaçırma girişiminde bulunan Ukrayna uyruklu Artem Kozlov da Rehin Alma ve Müzakere Timi tarafından ikna edilerek etkisiz hale getirilenler arasında yer alıyor
Demirtaş: Seçilirsem İmralı'ya Gitmem 00:19
Demirtaş: Seçilirsem İmralı'ya Gitmem 62 izlenme - 4 yıl önce HDP'nin Köşk adayı Selahattin Demirtaş, seçilmesi durumunda İmralı Adası'nda Abdullah Öcalan'ı ziyaret etmeyeceğini belirtti.
Devlet Bahçeli'den Türk Bayrağının İndirilmesine Sert Tepki 02:36
Devlet Bahçeli'den Türk Bayrağının İndirilmesine Sert Tepki 64 izlenme - 4 yıl önce MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Diyarbakır 2'nci Hava Kuvvet Komutanlığı'ndanki Türk bayrağının bir gösterici tarafından indirilmesine ilişkin, sert açıklamalarda bulundu.
Baluken: Öcalan'ın Çalışma Koşullar Değişmeden Müzakere Olmaz 08:35
Baluken: Öcalan'ın Çalışma Koşullar Değişmeden Müzakere Olmaz 23 izlenme - 3 yıl önce İdris Baluken, Öcalan'ın çalışma koşullarıyla ilgili bir adım atılmadan müzakere aşamasına geçilmeyeceğini söyledi.
Erdoğan'ın İran Ziyareti Neden 1 Güne İndirildi? 01:14
Erdoğan'ın İran Ziyareti Neden 1 Güne İndirildi? 37 izlenme - 3 yıl önce Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın, Erdoğan'ın İran ziyaretiyle ilgili "Cumhurbaşkanımızın Ankara'da programları olduğu için bu ziyaretin günü birlik olarak yapılabileceği planlandı." dedi.
Leyla Zana HDP'ye Üye Oldu, Milletvekilliğine Adaylığını Koyuyor 02:22
Leyla Zana HDP'ye Üye Oldu, Milletvekilliğine Adaylığını Koyuyor 42 izlenme - 3 yıl önce Siyasi yasağı biten Leyla Zana, HDP'ye üye oldu. Zana'nın üyelik adımı, İmralı ziyareti sonrası geldi. Zana, 7 haziran seçimlerinde HDP'den milletvekili seçilmek için de aday olacak.
Emre Belözoğlu'nun Menajeri, Fenerbahçe'yle 2 Yıllık Anlaştı 00:47
Emre Belözoğlu'nun Menajeri, Fenerbahçe'yle 2 Yıllık Anlaştı 19 izlenme - 3 yıl önce Emre Belözoğlu'nun menajeri, Başkan Aziz Yıldırım'la 2 yıllık sözleşme üzerinde uzlaştı. Emre, 2 yılın sonunda futbolu bırakırsa takımın yeni sportif direktörü olacak.
Arınç'tan Öcalan Mesajı: Platonik Bir Aşk Değil! 07:33
Arınç'tan Öcalan Mesajı: Platonik Bir Aşk Değil! 38 izlenme - 3 yıl önce Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Abdullah Öcalan'la ilgili "Biz platonik bir aşkın içinde değiliz. Öcalan'ın bacak bacak üstüne atan sekreterlere ihtiyacı yok!" dedi.
Vatan Partisi Genel Başkanı Perinçek 00:45
Vatan Partisi Genel Başkanı Perinçek 31 izlenme - 3 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Miting alanından görüntü- Doğu Perinçek'in konuşması Vatan Partisi Genel Başkanı Perinçek: - "Ege Denizi'ndeki 152 ada ve adacık Türkiye Cumhuriyeti'nin topraklarıdır.
Beşir Atalay: Çözüm Süreci Normal Olarak Yürüyor 02:26
Beşir Atalay: Çözüm Süreci Normal Olarak Yürüyor 40 izlenme - 4 yıl önce Başbakan Yardımcısı Beşir Atalay, HDP heyetinin ziyaretine ilişkin, "Çözüm süreciyle ilgili olağanüstü bir durum yok, aksama yok." dedi.
İran Dışişleri Bakanı Zarif 02:25
İran Dışişleri Bakanı Zarif 32 izlenme - 4 yıl önce İran Dışişleri Bakanı Muhammed Cevad Zarif, ülkesinin 20 Temmuza kadar nükleer anlaşma sağlanması konusunda kararlı olduğunu belirterek, "Önümüzdeki üç hafta içerisinde gereksiz nükleer krizi sonlandırmak ve tarih yazmak için eşsiz bir fırsata sahibiz" dedi.
18 Yıl Aradan Sonra Tarihi Buluşma 01:06
18 Yıl Aradan Sonra Tarihi Buluşma 36 izlenme - 4 yıl önce Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, 18 yıl aradan sonra devlet ziyareti gerçekleştiren İran Cumhurbaşkanı Ruhani’nin ziyaretinin önemine dikkat çekerek, 'Bu ziyaretin bir dönüm noktası olacağına inanıyorum.
Türkiye 13 yılda ne kazandı ne kaybetti? - 28 Nisan 2017 Cuma 01:11:58
Türkiye 13 yılda ne kazandı ne kaybetti? - 28 Nisan 2017 Cuma 7 izlenme - 11 ay önce 13 yıllık Avrupa Birliği ile müzakere süreci Türkiye’ye ne kazandırdı? Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi'nin olumsuz denetim kararının anlamı nedir? Avrupa ve Türkiye nerelerde hata yaptı? Türkiye'de ekonomi, hukuk ve demokrasi bundan nasıl etkilenir? Türkiye ne yapmalı? TÜSİAD Genel Sekreteri Bahadır Kaleağası ve Emekli Büyükelçi Ünal Çeviköz, Eğrisi Doğrusu'nda Taha Akyol'un sorularını cevaplandırdı.
GalatasarayIn Borcu Belli Oldu 08:29
GalatasarayIn Borcu Belli Oldu 25 izlenme - 3 yıl önce Galatasaray Spor Kulübü Başkanı Duygun Yarsuvat, sarı-kırmızılı kulübün 376 milyon dolar net borcu olduğunu açıklarken eki başkan Ünal Aysal'ı sert sözlerle eleştirdi.
Bahçeli: 04:37
Bahçeli: "Heyet, Neyi İzleyecek, Neleri Seyredecektir" 27 izlenme - 3 yıl önce MHP 11. Olağan Büyük Kurultayı-Genel Başkan Bahçeli: (2)- "Nevruz'da hainler meydanlara çıkmaktadır.
12 Eylül davasında karar - 05:26
12 Eylül davasında karar - 21 izlenme - 4 yıl önce 12 Eylül Davası'nda sanıklar Kenan Evren ve Tahsin Şahinkaya, 765 sayılı TCK'nın "Devlet kuvvetleri aleyhine cürümler" başlıklı 146. maddesi uyarınca önce "ağırlaştırılmış müebbet hapis" cezasına çarptırıldı, ardından takdiri indirimle bu cezaları "müebbet hapis cezasına" çevrildi.
MHP Grup Başkanvekili Vural 03:05
MHP Grup Başkanvekili Vural 18 izlenme - 3 yıl önce -Toplantı salonundan detaylar-Oktay Vural'ın basın açıklaması Genel seçime doğru-MHP Grup Başkanvekili Vural: -"Seçim döneminde, 1 Mayıs'ta, Taksim'de yeni provokasyonlar ve senaryoların uygulanmasına izin verilmemeli"- "Suriye'de, sorunun kendi iç dinamikleriyle çözüm sürecine sokularak Suriyelilerin kendi vatanlarına gidecekleri politikayı yürütmek gerekiyor" Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Grup Başkanvekili Oktay Vural, seçim döneminde olunduğunu belirterek, "1 Mayıs'ta Taksim'de yeni provokasyonlar ve senaryoların uygulanmasına izin verilmemeli" dedi.
Pkk'nın Masada Ne İsteyeceği Belli, Türkiye'yi Ve Halkın Kanını İstiyorlar. Müzakere Asla Olmayacak. 02:09
Pkk'nın Masada Ne İsteyeceği Belli, Türkiye'yi Ve Halkın Kanını İstiyorlar. Müzakere Asla Olmayacak. 4 izlenme - 2 yıl önce Adnan Oktar’ın 25 Nisan 2016 tarihli A9 TV röportajından http://www.a9.com.tr/izle/220402/Adnan-Oktarin-Sohbetlerinden-Secme-Bolumler/PKKnin-masada-ne-isteyecegi-belli-Turkiyeyi-ve-halkin-kanini-istiyorlar-Muzakere-asla-olmayacak A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
ABD Büyükelçisi Bass Açıklaması 03:18
ABD Büyükelçisi Bass Açıklaması 13 izlenme - 3 yıl önce Amerika Birleşik Devletleri (ABD) Ankara Büyükelçisi John Bass, “Türkiye’nin demokratik yönetim biçimi Türk insanın karar vereceği bir durum.
Çavuşoğlu: 04:29
Çavuşoğlu: "Türkiye Cumhuriyeti Olmadan Doğu Akdeniz'deki Hiçbir Kısıtlama Hiçbir Adım Geçerli... 14 izlenme - 3 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Mersin Valiliği - Bakan Mevlüt Çavuşoğlu'nun Mersin Valiliği'ne gelişi ve karşılama - Bakan Çavuşoğlu ile Mersin Valisi Özdemir Çakacak görüşmesi - Bakan Çavuşoğlu'nun açıklaması - Bakan Çavuşoğlu'nun valilikten ayrılışı Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, Mersin'de: - "Yunanistan'ın, Kıbrıs'ta müzakerelerin tekrar başlaması ve bu yıl içinde bir çözüme ulaşılması için gayret sarf etmesi lazım"- "Türkiye Cumhuriyeti olmadan Doğu Akdeniz'deki hiçbir kısıtlama hiçbir adım geçerli değildir.
Galatasaray Mevlüt Erdinç'le Anlaşmaya Vardı 00:31
Galatasaray Mevlüt Erdinç'le Anlaşmaya Vardı 11 izlenme - 4 yıl önce Mevlüt Erdinç'in temsilcisi, "Galatasaray ile St. Etienne'yle anlaşmaya varmak üzere. Biz zaten her konuda Sarı-Kırmızılı takımla anlaşmaya vardık." dedi.
Çiçek: 02:34
Çiçek: "Gerginlik Bu Sürece Uygun Düşmüyor" 6 izlenme - 3 yıl önce TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Meclis'teki tartışmalarla ilgili, "Ümit ederiz son müzakerelerde daha sükunet içeresinde bu işler yürütülsün. Kaldı ki son çalışma ayındayız. Temenni ederiz, herkes Meclis'e gelsin ama gerginlik içerisinde olanların bir kısmı da Meclis'te olamayabilecektir.
Kıbrıs Müzakere Süreci - Özel Danışmanı Eide ve AP Başkanı Schulz'un Basın Toplantısı 03:24
Kıbrıs Müzakere Süreci - Özel Danışmanı Eide ve AP Başkanı Schulz'un Basın Toplantısı 4 izlenme - 3 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: -BM Genel Sekreteri'nin Kıbrıs Özel Danışmanı Espen Barth Eide ve Brüksel'de Avrupa Parlamentosu Başkanı Martin Schulz'un basın toplantısı Kıbrıs müzakere süreci- BM Genel Sekreteri'nin Kıbrıs Özel Danışmanı Eide: - "BM, AB ve Kıbrıs sorunu umurunda olan herkes olarak yapmamız gereken, bu önemli süreçte onları desteklemek.
AB Bakanı Çavuşoğlu, İtalya'da 03:03
AB Bakanı Çavuşoğlu, İtalya'da 10 izlenme - 4 yıl önce Avrupa Birliği (AB) Bakanı ve Başmüzakereci Mevlüt Çavuşoğlu, AB Dönem Başkanı İtalya'nın Dışişleri Bakanı Federica Mogherini ile görüştü.
Tahkim, Fenerbahçe'nin Cezasını Onadı 00:20
Tahkim, Fenerbahçe'nin Cezasını Onadı 9 izlenme - 4 yıl önce Tahkim Kurulu PFDK'nın Fenerbahçe'ye verdiği bir maçlık seyircisiz oynama cezasını onadı.