Hoşgeldiniz!

müze

İnsan Yüzünü Anımsatan Tuhaf Taşlar Müzesi 03:18
İnsan Yüzünü Anımsatan Tuhaf Taşlar Müzesi 1.677 izlenme - 2 ay önce Japonya'da bulunan Chichibu müzesi. İsmi meraklı kayalar anlamına gelen Chinsekikan olan müzede sadece sergilen doğal taşlar yer alıyor. Bu taşların özelliği ise bir insan yüzüne benzemesi. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Rihanna'nın Balmumu Heykeli Sergilendi 01:27
Rihanna'nın Balmumu Heykeli Sergilendi 39.289 izlenme - 5 yıl önce Şarkıcı Rihanna’nın balmumu heykeli 11 Temmuz Perşembe günü New York City’de ki Madame Tussauds müzesinde sergiye açıldı. Kendisiyle neredeyse ayırt edilemeyen heykelin karın kasları dikkat çekti.Karın kasları abartılı olan heykelin gerçeğiyle arasındaki tek kusuru buydu.
Rahmi Koç Müzesi 04:52
Rahmi Koç Müzesi 10.139 izlenme - 1 yıl önce Ankara Kalesi'ndeki Rahmi Koç Müzesi'ne gittik ailecek. Müze yenilendikten ve büyütüldükten sonra ilk gidişimizdi bu. Ama son gidişimi olmayacak sanırım. Çünkü Demir bayıldı oraya. Ama gerçekten son derece güzel bir müze olmuş. Koç Ailesi'ni ve müzeye emek verip bugünkü haline getirenleri takdir ve tebrik ediyorum...
fenerbahçe müzesine telefon şakası:) 01:07
fenerbahçe müzesine telefon şakası:) 30.636 izlenme - 9 yıl önce fenerbahçeliler kızmasın çok zekice bir şaka
İstanbul'u Serserilerden Temizlemek Lazım - İlber Ortaylı 26:14
İstanbul'u Serserilerden Temizlemek Lazım - İlber Ortaylı 2.379 izlenme - 7 ay önce Vefa ve Suriçi İstanbul'u ile ilgili bir konferansta konuşan İlber Ortaylı buraların İstanbul'un kalbi olduğunu ve serserilerden temizlenmesi gerektiğini anlatıyor. Halka sorarak buralara bina dikmenin açacağı zararları anlatırken İstanbul'u "bazı kafadaki" Türklerden korumak gerek diyor. kaynak : https://www.youtube.com/channel/UCTBZqDWmkxHJa-0BMw2qm8A
Müzede Sevişen Çift Kameraya Yakalandı 00:44
Müzede Sevişen Çift Kameraya Yakalandı 12.354 izlenme - 3 yıl önce Amerika’nın Las Vegas kentinde erotik müzede çekilen bu görüntüler “Grinin elli tonu” filmini aratmadı…. Müzedeki Grinin Elli tonu etkinliğine katılan çift, burada seks yaptı… Güvenlik kameralarına yansıyan görüntülerde, sarışın kadın ve sevgilisi el ele yürürken görülüyor… Tenha bir yer bulan çift burada sevişmeye başlıyor… Bu sevişme müzenin değişik yerlerinde devam ediyor… Sarışın kadın yarı çıplak haldeyken, güvenliğe yakalanan çift yangın kapısından kaçıyor…
Cep Telefonlarından Tarihi Müze 02:59
Cep Telefonlarından Tarihi Müze 820 izlenme - 2 ay önce K.Maraş'ta Cep Telefonu Satışı Yapan Mehmet Emin Vakkasoğlu, Uzun Yıllardır Elinde Tuttuğu Eski Telefonları İşyerinde Sergileyerek Müşterilerine Nostalji Yaşatıyor.
Beş Bin Yıllık Oyuncak At Arabası Bulundu 01:30
Beş Bin Yıllık Oyuncak At Arabası Bulundu 1.683 izlenme - 6 ay önce Dünyanın en eski yerleşim yerlerinden Şanlıurfa'da, Hazreti Musa'nın yaşadığı yer olarak rivayet edilen Soğmatar Antik Kenti'ndeki kazı çalışmalarında yaklaşık 5 bin yıllık oyuncak at arabası ve buna ait tekerlekler bulundu.
Ali Gültiken'in 8-0 İsyanı - Beşiktaş 00:29
Ali Gültiken'in 8-0 İsyanı - Beşiktaş 4.587 izlenme - 2 yıl önce O yıllarda Galatasaray, 8-0 yenmesi gereken Ankaragücünü 8-0 la yenince isyan eden Ali Gültiken'i izliyoruz.
Berlin Müzesi’nden 100 Kiloluk Altın Para Çalındı 00:41
Berlin Müzesi’nden 100 Kiloluk Altın Para Çalındı 1.994 izlenme - 12 ay önce Kullanılan altının saflık derecesi nedeniyle madeni paranın değerinin yaklaşık 4 milyon dolar olduğu belirtiliyor.
Alman İmparatoru II.Wilhelm'ı Karşılayan Mehter Takımı 01:26
Alman İmparatoru II.Wilhelm'ı Karşılayan Mehter Takımı 1.815 izlenme - 12 ay önce Mehteran, 1914 yılında tekrar kurulmuş ve Aya İrini Kilisesi'nde ki Askeri Müze emrinde görev yapmıştır.Bu görüntülerde ise Alman İmparatoru II.Wilhelm'ı karşılarken 1917 yılında çekilmiştir.
Mehter Marşı,ceddin Deden Neslın Baban,mehteran Ta 01:08
Mehter Marşı,ceddin Deden Neslın Baban,mehteran Ta 18.219 izlenme - 9 yıl önce mehter milliyetci vatansever turk turkey turkiye CEDDIN DEDEN NESLIN BABAN-MEHTER MARSI yeniden zafer yine zafer Download: MEHTER MARŞI 1.9MB. Yinede şahlanıyor aman Kolbaşını yandım da kır atı Görünüyor yandım aman Bize serhad yolları. Davullar çalınsın aman ...Mehter Takimi - Mehter Marsi Mehter Türk geleneklerinde, bir senlik araci degil, azametin, ihtisamin ve görkemli olmanin bir isaretidir. ... Mehter Sözleri: İhtiyarlar Silah Çatmış Estargon Kal'ası Eski Ordu Marşı Ceddin Deden Mehter Ma
Müzede Sevişen Çift Kameraya Yakalandı 01:11
Müzede Sevişen Çift Kameraya Yakalandı 3.010 izlenme - 3 yıl önce Amerika’nın Las Vegas kentinde erotik müzede çekilen bu görüntüler “Grinin elli tonu” filmini aratmadı
İnsan Bedenini Sergilemek (+18) 04:03
İnsan Bedenini Sergilemek (+18) 3.509 izlenme - 3 yıl önce Abd'nin New York kentinde, plastinasyon işlemi uygulanmış insan bedenleriyle oluşturulan 'Body Worlds: Pulse' adlı sergi büyük ilgi görüyormuş.
Hulk Hogan Bal Mumu Heykellerini Görmeye Gelenleri Korkuttu 01:27
Hulk Hogan Bal Mumu Heykellerini Görmeye Gelenleri Korkuttu 183 izlenme - 2 ay önce ABD'nin güneydoğusundaki Florida eyaletinin Orlando şehrinde bulunan Madame Tussauds müzesinde hayranlarının karşısına çıkan profesyonel güreşçi, aktör ve müzisyen Hulk Hogan insanlara korku dolu anlar yaşattı.
Hababam Sınıfı Adanaspor 01:21
Hababam Sınıfı Adanaspor 1.103 izlenme - 2 yıl önce Hababam Sınıfında elimizden geldikçe birşeyler yapmak istedik.
Nü Resim Sergisinde Ziyaretçilerde Çırılçıplak Olması 00:54
Nü Resim Sergisinde Ziyaretçilerde Çırılçıplak Olması 2.532 izlenme - 3 yıl önce Almanya'daki bir nüdist grubun Schiele’ye ait 'Naked Men' (Çıplak Adamlar) açtığı nü resim ve heykel sergisi Avusturya'nın başkenti Viyana'da açıldı. Grubun başvurusu kabul edilince Viyana'da 200 erkek ziyaretçi sergiyi çırılçıplak gezdi.
MTA Tabiat Tarihi Müzesi 03:00
MTA Tabiat Tarihi Müzesi 1.489 izlenme - 1 yıl önce Ankara Çukurambar' da, MTA'ya ait Tabiat Tarihi Müzesi'ndeydik bu pazar. Çocukların oldukça ilgisini çekti diyebilirim. Paleontolojik döneme ait birçok fosil ve dinozor iskeletleri gördüler. Gerçeğine çok yakın bir mağaraya girdiler. Çocukları AVM'lere götüreceğimize, böyle müzelere götürmek hem daha eğlenceli, hem de faydalı. Hafta sonları müze gezilerimiz devam edecek...
Adamın Aklını Alan Sanal Köpek Balığı 00:31
Adamın Aklını Alan Sanal Köpek Balığı 301 izlenme - 5 ay önce Washington'da bulunan bir müzedeki sanal köpek balığı ekranının karşısına geçen adam, yaşadığı şokun etkisiyle yerde yuvarlanış.
Robot Mankenlerle Yöresel Tanıtım 02:56
Robot Mankenlerle Yöresel Tanıtım 1.172 izlenme - 1 yıl önce Gürsel TASARIM Bülent Gürsel Mekanik Hareketli Vitrin Müze Mankenleri Tasarımı Ve İmalatı Cnc Makine İmalatı - Fuar stant uygulama - Özel tasarımlar Kurumsal logo dizaynı ve Hareketli kurumsal sembol tasarımı Hareketli billboard - Dönen eksen hareketli totem tabela plexsiglas modüler rgb led aydınlatmalı kutu harf sistemleri Yönlendirme Panoları - Krom harf - Tabela reklam sistemleri Ahşap işleme - Ayakkabı vitrin tasarımları - sanatsal çalışmalar. Arge Teknik Tasarım Ve Çözüm Atölyesi www.gurseltasarim.com - gurseltasarim@hotmail.com 0216 325 79 09 - 0541 941 67 10
Kooomik Müze 01:43
Kooomik Müze 4.935 izlenme - 10 yıl önce orda neler oluyor neler
Selanik Atatürk Evi Müzesi’nde Gösterilen İmaj Film 03:01
Selanik Atatürk Evi Müzesi’nde Gösterilen İmaj Film 984 izlenme - 2 yıl önce Mustafa Kemal Atatürk’ün 1895’te Askeri İdadi ile başlayıp 1898’te Harp Okulu’nu kazanmasına kadar süren Manastır günlerinin; Mustafa Kemal Atatürk ve Manastır’ın o döneme ait fotoğraflarından derlenerek anlatıldığı Selanik Atatürk Evi Müzesi’nde gösterilen imaj film.
Hacı Bektaş-I Veli 04:21
Hacı Bektaş-I Veli 7.443 izlenme - 9 yıl önce hacı bektaş-i veli dergahı ve türbesi
İstanbul Arkeoloji Müzesi Slayt 05:19
İstanbul Arkeoloji Müzesi Slayt 3.284 izlenme - 8 yıl önce istanbul arkeoloji müze gezisi
oflu aliden fıkralar - müze 02:28
oflu aliden fıkralar - müze 3.716 izlenme - 8 yıl önce ayhanca bakışlar 08ayhanca06blogcucom
mehmet arsay klasik otomobil müzesi 08:53
mehmet arsay klasik otomobil müzesi 2.518 izlenme - 7 yıl önce
Sultanahmet Meydanında Ayasofya Müzesini Geziyoruz. 14:37
Sultanahmet Meydanında Ayasofya Müzesini Geziyoruz. 236 izlenme - 4 ay önce Arkadaşlar lütfen videolarımız için yorum yazmayı ihmal etmeyin. Ve videolarımıza puan verin Beğendiyseniz 5 Arkadaşlar lütfen videolarımız için yorum yazmayı ihmal etmeyin. Ve videolarımıza puan verin Beğendiyseniz 5 Beğenmediyseniz 0 -1 Eh şöyle böyle diyorsanız 2-3-4 verin lütfen )) ve lütfen kanalımıza abone olun .. Merhaba ben elif Oyuncakları ve bazende oyuncaksız oynamayı çok seviyorummmmmmm )))) Gezip eğlenmeyi fotoğraflar ve videolar çekmeyi çok seviyorum...))) Bu videoları kanalımızda paylaşmayı ve sizden gelen yorumları okumakta çok güzel .. Hem facebook -twitter-instagramdada kanalımız var... umuyorum kanalımızda bizler için hazırladığım videoları beğeniyorsunuzdur. Ben çok eğlenerek hazırlıyor ve izliyorum. Lütfen videolarımızı beğenmeyi fikirlerinizi yorum kısmına yazmayı ve kanalımıza ABONE olarak ailemize katılmayı ihmal etmeyin. Kendinize iyi bakın yubidubi duuuuu Twitter https://twitter.com/PEprensesselif İnstagram https://www.instagram.com/prenseselifvelera Facebook https://www.facebook.com/prenseseliflera Facebook Sayfa https://www.facebook.com/prenseselifFACE mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com HI!My name is Elif. İ am 4 years old.İ like to walk visit new interesting places, play. On my channel you can see many interesting videoes.My parents will help me to do new videos. Subscribe, leave your comments and rate. Twitter https://twitter.com/PEprensesselif İnstagram https://www.instagram.com/prenseselifvelera/ Facebook https://www.facebook.com/prenseseliflera Facebook Sayfa https://www.facebook.com/prenseselifFACE mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com ??????,???? ????? ????. ??? 4 ????. ? ????? ????? ??????,???????? ????? ?????????? ?????,??????. ?? ???? ?????? ?? ??????? ????? ?????????? ?????,??????? ??? ??????? ?????? ??? ???? ? ????. Twitter https://twitter.com/PEprensesselif İnstagram https://www.instagram.com/prenseselifvelera Facebook https://www.facebook.com/prenseseliflera Facebook Sayfa https://www.facebook.com/prenseselifFACE mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com ?????????????? ?? ??? ????? ,??????????, ?????????? ???? ???????????. Twitter https://twitter.com/PEprensesselif İnstagram https://www.instagram.com/prenseselifvelera Facebook https://www.facebook.com/prenseseliflera Facebook Sayfa https://www.facebook.com/prenseselifFACE mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com
Modern Warfare 2 Müze Bölümü 03:05
Modern Warfare 2 Müze Bölümü 2.232 izlenme - 7 yıl önce creditsi izledikten sonra açılan bölüm
Atatürk'ün Bal Mumu Heykeli (Orjinal) 00:16
Atatürk'ün Bal Mumu Heykeli (Orjinal) 966 izlenme - 3 yıl önce Geçenlerde İstanbul'da Madame Tussauds tarzında bal mumu heykeli müzesi açıldı. Videoda 2 adet Atatürk heykeli var denilmişti ama ben kendimce benzetememiştim şimdi buda Londra'daki Madame Tussauds müzesindeki Atatürk heykeli karar sizin... Bu da İstanbul'daki http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/116574/istanbul-balmumu-heykel-muzesi 38. snden sonra
kayseri'nin doğal güzellikleri 09:16
kayseri'nin doğal güzellikleri 4.342 izlenme - 8 yıl önce kayseri'nin doğal güzellikleri