Hoşgeldiniz!

müzede

Müzede Bir Gece 3 (2014) Full HD 02:21
Müzede Bir Gece 3 (2014) Full HD 71.080 izlenme - 4 yıl önce Merakla Beklenen o harika film sizlerle. Müzede Bir Gece 3. Eğlence kaldığı yerden devam ediyor. Tabi Timur Kaygusuz Farkıyla ;)
Maraba Kapuçin Maymunları 00:46
Maraba Kapuçin Maymunları 2.406 izlenme - 11 ay önce Karayip korsanları, müzede bir gece gibi bir çok filmde rol alan kapuçin maymunlarının hizmet sektöründeki diğer görevlerini izliyoruz efendim.
Kızlar müzede birden soyundular 00:50
Kızlar müzede birden soyundular 6.723 izlenme - 6 yıl önce Dünyanın en büyük sanat galerilerinden Musee d'Orsay ziyaretçileri aniden müze içide dalan yarı çıplak mankenleri görünce gözlerine inanamadı.
Müzede Bir Gece: Lahitteki Sır (Türkçe Dublajlı) Fragman 02:14
Müzede Bir Gece: Lahitteki Sır (Türkçe Dublajlı) Fragman 4.159 izlenme - 4 yıl önce ‘Müzede Bir Gece 3: Lahitteki Sır’ (Night at the Museum: Secret of the Tomb) filminin Türkçe dublajlı fragmanı yayında! Daha önce serinin birinci ve ikinci filmlerini yönetmiş olan Shawn Levy üçüncü filminde yönetmenliğini üstlenmiş . Komedi dünyası tarafından gayet iyi tanınan aktör Ben Stiller ise diğer iki filmde olduğu gibi bu filmde de müze gardiyanı Larry Daley’yi canlandırıyor . Gündüzleri müzenin sergi malzemelerini oluşturan fakat geceleri hayata dönen canlılarla başa çıkmaya çalışırken izleyeceğiz kendisini
müzede bir gece 2 fragman trailer 02:22
müzede bir gece 2 fragman trailer 4.995 izlenme - 9 yıl önce müzede bir gece 2 fragman
Müzede Canlanan Şövalye Kamera Şakası 01:42
Müzede Canlanan Şövalye Kamera Şakası 1.244 izlenme - 6 yıl önce müzede canlanan şövalye kamera şakası
müzede bir gece 2 fregmanı 02:33
müzede bir gece 2 fregmanı 1.436 izlenme - 9 yıl önce müzede bir gece 2 fregmanı
Müzede Canlı Bacak 01:56
Müzede Canlı Bacak 1.180 izlenme - 8 yıl önce :)))
kazıda çıkan eserler müzede 05:02
kazıda çıkan eserler müzede 902 izlenme - 7 yıl önce kazıda çıkan eserler müzede
Müzede Bir Gece 01:18
Müzede Bir Gece 629 izlenme - 5 yıl önce Müzede Bir Gece
müzede şaka 01:54
müzede şaka 690 izlenme - 8 yıl önce
Sinema - Müzede Bir Gece: Lahitteki Sır 02:33
Sinema - Müzede Bir Gece: Lahitteki Sır 321 izlenme - 3 yıl önce Müzede Bir Gece serisinin 3. filmi, Lahitteki Sır, izleyicileri yine eğlenceli bir maceraya davet ediyor. 2014'ün Ağustos'unda aramızdan ayrılan Robin Williams'ın Teddy Roosevelt rolünü son kez üstlendiği film, 2015'in ilk haftasında Türkiye'de vizyona girdi. Bu filmde Larry'nin (Ben Stiller) New York'tan Londra'daki British Museum'a uzanan maceralarını izliyoruz.
Müzede Bir Gece: Lahitteki Sır (Night at the Museum Secret of the Tomb) Türkçe Altyazılı Fragman 02:14
Müzede Bir Gece: Lahitteki Sır (Night at the Museum Secret of the Tomb) Türkçe Altyazılı Fragman 243 izlenme - 4 yıl önce Müzede Bir Gece: Lahitteki Sır (Night At The Museum Secret Of The Tomb) Türkçe Altyazılı Fragman
Müzede bir gece 2 tanıtım 00:33
Müzede bir gece 2 tanıtım 211 izlenme - 6 yıl önce
NIGHT AT THE MUSEUM 3 KAMERA ARKASI_SİNEMASKOP_KANAL35 09:55
NIGHT AT THE MUSEUM 3 KAMERA ARKASI_SİNEMASKOP_KANAL35 217 izlenme - 3 yıl önce Sinema Sizin İçin Vazgeçilmezse, büyük Prodüksiyonların Kamera Arkalarını Merak Ediyor, Filmlerin Soundtracklerini Dinliyor,sinema Dünyasından Haberdar Olmak Ve Üstelik Sürpriz Hediyeler Kazanmak İstiyorsanız... sinemaskop Her Cumartesi 16:00'da Kanal 35 Ekranlarında..
night at the museum 2 escape from the smithsonian fragmanı 6 03:49
night at the museum 2 escape from the smithsonian fragmanı 6 347 izlenme - 7 yıl önce doğal tarih müzesi yenilenmek için kapatılır. müze içindeki eserler ise meşhur washington müzesinde devlet tarafından koruma altına alınır. 136 milyon eser ve koleksiyonlar dünyanın en büyük müzesi olan smithsonian kurumunda sergileniyor. filme bu sefer yeni kahramanlar yani yeni eserler ekleniyor ve bunlardan biri de tek başına atlantik'i geçen efsanevi kadın pilot amelia earhart.
Müzede Bir Gecenin son filmi: Lahitteki Sır vizyonda 02:10
Müzede Bir Gecenin son filmi: Lahitteki Sır vizyonda 115 izlenme - 3 yıl önce “Müzede Bir Gece” serisinin merakla beklenen üçüncü ve son yapımı “Lahitteki Sır” Londra’da Avrupa gösterimini gerçekleştirdi. Popüler komedi yapımın başrollerinde Ben Stiller ve Ricky Gervais yer alıyor. Ben Stiller gece bekçisi Larry rolüyle karşımıza çıkarken, Gervais ise müze kuratörü Dr. McPee’yi canlandırıyor. Ben Stiller, Ricky Gervais ile çalışmayı anlattı: “Açıkçası kendisi benim bu filmde beraber çalıştığım ilk insan. Çünkü ilk haftalar insan dışı bir dolu varlıkla çekim yapıyorduk. Ricky sete geldiğinde ‘Aman Tanrım başka bir aktör’ dedim. Tabi bu duruma çabuk alıştım ve ardından diğer yaratıklar nerede diye sordum.” Ricky Gervais ise: “Bir düşünsenize ilk haftalar tenis toplarıyla etrafta koşup duruyormuş ve ardından beni gördü. Yani bana tenis topundan iyi olduğumu hatırlatıyor. Aktörler tenis toplarıyla mücadele ediyor demek ki” sözleriyle meslektaşına esprili bir cevap verdi. Serinin bu bölümünde Larry dünyaya açılıp, eski ekibi ve aralarına yeni katılmış olan karakterlerle epik bir maceraya atılıyor. Filmin yönetmenliğini ise Shawn Levy üstleniyor. “Müzede Bir Gece: Lahitteki Sır” Türkiye’de 2 Ocak 2015’te gösterime girdi.
Robin Williams Film Portföyü (1951-2014) 04:02
Robin Williams Film Portföyü (1951-2014) 119 izlenme - 3 yıl önce Robin Williams Chicago, Illinois'te doğdu. Annesi Laura McLaurin, (1920-2001) babası da Robert Fitzgerald Williams'di. Üniversitede Siyaset Bilimi okuyan Williams, mezun olduktan sonra gece kulüplerinde gösteriler yaptı. Buradan da sinema sektörüne geçti. 1987'de çevirdiği Günaydın Vietnam filminde bir ordu radyo muhabirini canlandırdığı rolüyle ün kazandı. Yalnız komedi filmleriyle değil, drama dalında da başarılar elde etti. 1997 yılında Empire Magazine dergisince gelmiş geçmiş en yetenekli 100 aktör arasına dahil edilerek 63. sırada yer aldı. Entertainment Weekly tarafından yaşayan en komik adam seçildi. Williams sahne hayatı boyunca bir Oscar, iki Emmy, altı Altın Küre, altı Grammy ve iki Sinema Oyuncuları Derneği ödülüne layık görülmüştür. Sanatçı San Fransisco'da bulunan Rubicon Restaurant'ı, Robert de Niro ile birlikte işletmekteydi. Hobileri arasında bisiklet sürmek, yüzmek ve Rugby oynamak bulunmaktaydı. İlk eşi Valerie Velardi'den bir, ikinci eşi Marsha Garces Williams'den ise iki çocuğu bulunan Williams, 2011'den beri Susan Schneider ile evliydi. 11 Ağustos 2014 tarihinde Kaliforniya'daki evinde ölü bulunmuştur. Yapılan soruşturmanın sonucunda kendisini asarak öldürdüğü anlaşılmıştır.Williams'ın eşi Susan Schneider, Robin'in ölümünden bir süre önce parkinson hastalığının ön safhasında olduğunu öğrendiği ve bu nedenle depresyona girdiğini belirtmiştir.Cenazesi 12 Ağustos'ta yakıldıktan sonra külleri San Francisco Körfezine dökülmüştür.
night at the museum 2 escape from the smithsonian fragmanı 5 01:46
night at the museum 2 escape from the smithsonian fragmanı 5 241 izlenme - 7 yıl önce doğal tarih müzesi yenilenmek için kapatılır. müze içindeki eserler ise meşhur washington müzesinde devlet tarafından koruma altına alınır. 136 milyon eser ve koleksiyonlar dünyanın en büyük müzesi olan smithsonian kurumunda sergileniyor. filme bu sefer yeni kahramanlar yani yeni eserler ekleniyor ve bunlardan biri de tek başına atlantik'i geçen efsanevi kadın pilot amelia earhart.
Müzede Bir Gece: Lahitteki Sır Filmi Tanıtım 00:59
Müzede Bir Gece: Lahitteki Sır Filmi Tanıtım 56 izlenme - 3 yıl önce Müzede Bir Gece: Lahitteki Sır Filmi Tanıtım
night at the museum 2 escape from the smithsonian fragmanı 4 01:55
night at the museum 2 escape from the smithsonian fragmanı 4 181 izlenme - 7 yıl önce doğal tarih müzesi yenilenmek için kapatılır. müze içindeki eserler ise meşhur washington müzesinde devlet tarafından koruma altına alınır. 136 milyon eser ve koleksiyonlar dünyanın en büyük müzesi olan smithsonian kurumunda sergileniyor. filme bu sefer yeni kahramanlar yani yeni eserler ekleniyor ve bunlardan biri de tek başına atlantik'i geçen efsanevi kadın pilot amelia earhart.
night at the museum 2 escape from the smithsonian fragmanı 1 02:18
night at the museum 2 escape from the smithsonian fragmanı 1 175 izlenme - 7 yıl önce doğal tarih müzesi yenilenmek için kapatılır. müze içindeki eserler ise meşhur washington müzesinde devlet tarafından koruma altına alınır. 136 milyon eser ve koleksiyonlar dünyanın en büyük müzesi olan smithsonian kurumunda sergileniyor. filme bu sefer yeni kahramanlar yani yeni eserler ekleniyor ve bunlardan biri de tek başına atlantik'i geçen efsanevi kadın pilot amelia earhart.
night at the museum 2 escape from the smithsonian fragmanı 3 01:26
night at the museum 2 escape from the smithsonian fragmanı 3 143 izlenme - 7 yıl önce doğal tarih müzesi yenilenmek için kapatılır. müze içindeki eserler ise meşhur washington müzesinde devlet tarafından koruma altına alınır. 136 milyon eser ve koleksiyonlar dünyanın en büyük müzesi olan smithsonian kurumunda sergileniyor. filme bu sefer yeni kahramanlar yani yeni eserler ekleniyor ve bunlardan biri de tek başına atlantik'i geçen efsanevi kadın pilot amelia earhart.
night at the museum 2 escape from the smithsonian fragmanı 2 02:15
night at the museum 2 escape from the smithsonian fragmanı 2 90 izlenme - 7 yıl önce doğal tarih müzesi yenilenmek için kapatılır. müze içindeki eserler ise meşhur washington müzesinde devlet tarafından koruma altına alınır. 136 milyon eser ve koleksiyonlar dünyanın en büyük müzesi olan smithsonian kurumunda sergileniyor. filme bu sefer yeni kahramanlar yani yeni eserler ekleniyor ve bunlardan biri de tek başına atlantik'i geçen efsanevi kadın pilot amelia earhart.
SİNEMASKOP_BÖLÜM 171_NIGHT AT THE MUSEUM 3_KANAL35 50:58
SİNEMASKOP_BÖLÜM 171_NIGHT AT THE MUSEUM 3_KANAL35 23 izlenme - 3 yıl önce Sinema Sizin İçin Vazgeçilmezse, büyük Prodüksiyonların Kamera Arkalarını Merak Ediyor, Filmlerin Soundtracklerini Dinliyor,sinema Dünyasından Haberdar Olmak Ve Üstelik Sürpriz Hediyeler Kazanmak İstiyorsanız... sinemaskop Her Cumartesi 16:00'da Kanal 35 Ekranlarında..
night at the museum 2 escape from the smithsonian fragmanı 7 02:24
night at the museum 2 escape from the smithsonian fragmanı 7 40 izlenme - 7 yıl önce doğal tarih müzesi yenilenmek için kapatılır. müze içindeki eserler ise meşhur washington müzesinde devlet tarafından koruma altına alınır. 136 milyon eser ve koleksiyonlar dünyanın en büyük müzesi olan smithsonian kurumunda sergileniyor. filme bu sefer yeni kahramanlar yani yeni eserler ekleniyor ve bunlardan biri de tek başına atlantik'i geçen efsanevi kadın pilot amelia earhart.
night at the museum 2 escape from the smithsonian fragmanı 9 02:31
night at the museum 2 escape from the smithsonian fragmanı 9 40 izlenme - 7 yıl önce doğal tarih müzesi yenilenmek için kapatılır. müze içindeki eserler ise meşhur washington müzesinde devlet tarafından koruma altına alınır. 136 milyon eser ve koleksiyonlar dünyanın en büyük müzesi olan smithsonian kurumunda sergileniyor. filme bu sefer yeni kahramanlar yani yeni eserler ekleniyor ve bunlardan biri de tek başına atlantik'i geçen efsanevi kadın pilot amelia earhart.