Hoşgeldiniz!

Müzik Klibi

Zum Etkisi Yapan 1987 Tarihli Hint Müzik Klibi 04:31
Zum Etkisi Yapan 1987 Tarihli Hint Müzik Klibi 671 izlenme - 4 yıl önce İzlerken tuhaf etki yaratan tuhaf dans hareketleri ile 1987 tarihinde yayınlanan Hint müzik video klibi. Break dansı özelliğini taşıyan ilk telugu film şarkısı. Bu şarkıda Megastar Chiranjeevi ve Vijayashanti 'Pasivadi Pranam' yer alıyor.
90'lardan Makarna Tarifli Daft Punk Rev909 Klibi 03:54
90'lardan Makarna Tarifli Daft Punk Rev909 Klibi 986 izlenme - 6 yıl önce Müzik camiasında video kliplerin tavan yaptığı 90'larda Daft Punk'ın da bu klibi sürekli dönerdi ekranlarda, hatırlayanınız vardır 25 yaş üzeri olanlar ergenliğinde bu klibe en az bir defa denk gelmişlerdir. Klipte gençlikten, polise, uyuşturucudan bir spagetti tarifine kadar bir çok şeyi görebiliyor be bunlar o kadar zekice birbiriyle ilişkilendirilmiş ki, farklı bir akış yöntemiyle çekilen bu klipte basitliğin içindeki zekayı görmek mümkün.
Çocuk İstismarına Hayır .. Söz - Müzik : Gökhan Şe 03:36
Çocuk İstismarına Hayır .. Söz - Müzik : Gökhan Şe 2.703 izlenme - 14 yıl önce çocuk İstİsmarina son.. İŞte İzlenme rekorlari kian o toplumsal klİp
İran Cumhurbaşkanı Ruhani'nin Müzik Klibi 04:38
İran Cumhurbaşkanı Ruhani'nin Müzik Klibi 740 izlenme - 8 yıl önce İran Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani, ülkesinin liderleri arasında bir ilke daha imza attı. Ruhani'nin 3 Ağustos'ta yemin ederek göreve başladığında yaptığı konuşma, bir müzik klibine dönüştürüldü. Amerikan basını, bu videoyla, 2008'deki seçimlerde Başkan Barack Obama'nın "Yes We Can" kampanyası için hazırlanan klip arasında benzerlik kurmakta gecikmedi. Toplumun farklı kesimlerinden İranlılar'ın, Cumhurbaşkanı Ruhani'nin sözlerini tekrarladıkları siyah-beyaz videoda, işaret dili de kullanıldı. Ruhani'nin müzik klibi, video paylaşım sitesine Ruhani'nin seçim kampanyası için de bir video hazırlayan Hüseyin Dehbaşi tarafından yüklendi. - Abi en son kaça bırakırsın. -Gülüm vallaha çok kaliteli malzeme,üstündekide sonuncusu hepsini sattık.
Cem Altıntaş - Hayal 04:39
Cem Altıntaş - Hayal 264 izlenme - 8 yıl önce Yeni bir yıldız doğuyor, kendinden emin, yakışıklı, iffetli, çizgileri olan bir anadolurockçı o, Barış Manço'nun izlerini taşıyor ve kızlara asla güvenmiyor, klibi kızların izlemesi önerilmez. (gençkızlar henüz bu karizmaya olmayabilir)
Drowning Pool - Sinner  (Türkçe Altyazı) 02:43
Drowning Pool - Sinner (Türkçe Altyazı) 57 izlenme - 7 yıl önce Drowning Pool - Sinner Lyrics Bend me shape me misdirect me It's all the same to me Look at all this useless talk [x3] Upon the cross [Chorus:] You look at me but you don't see Understand I'm a sinner Don't corner me Don't lecture me Raise your hands you're a sinner Is this everything you wanted find another dream You never hear a word I say [x3] So pray [Chorus] I'm a sinner Look at all these people in front of me [x4] How?! [Chorus] You look at me (you look at me) Don't corner me You look at me Raise your hands you're a sinner! Understand I'm a sinner.. Daha Fazlası İçin : https://www.izlesene.com/iz/negativechannel