Hoşgeldiniz!

myanmar

Myanmar'da Trene Nasıl Binilir ? 00:51
Myanmar'da Trene Nasıl Binilir ? 1.195 izlenme - 3 yıl önce Myanmar'da Trene Nasıl Binilir ?
İllegal Ağaç Kesimine İllegal Ceza vermek 02:42
İllegal Ağaç Kesimine İllegal Ceza vermek 178 izlenme - 11 ay önce Olay Myanmar'da oluyor. Yasaklı olduğu halde ormana girip ağaçları kesmek isteyen bir grubu yakalayan polis, yakaladığı gruptaki herkesi sıra dayağına çekiyor.
Filipinler'de Trene Nasıl Binilir 00:51
Filipinler'de Trene Nasıl Binilir 291 izlenme - 2 yıl önce Görüntülerde izlediğiniz üzere bu bayan trene biniyor ama nasıl biniyor, bu durakta mı böyle, çoğu yerde mi böyle, yoksa bu kadına mı böyle denk geliyor bilinmez ama Aşti değnekçileri gibi soğukkanlılıkla ve ustalıkla ablayı trene bindiren abi sanki burda her zaman böyle olur izlenimi veriyor
Davutoğlu'ndan Ekmeleddin'e Gönül Dili Dersi! 04:01
Davutoğlu'ndan Ekmeleddin'e Gönül Dili Dersi! 343 izlenme - 2 yıl önce Bakan Davutoğlu, birden fazla dil bilen İhsanoğlu'nun Myanmar'da susturamadığı galeyana gelmiş kalabalığı nasıl sakinleştirdiğini anlatmış... Görüntülerde, elinde megafonla orada toplanan insanları İngilizce 'susun, susun' diyerek susturmaya çalışan İhsanoğlu, kalabalığı sakinleştirmeyi başaramazken 'Susmazsanız bak gideriz' diyerek tehdit vari bir ifade de kullanıyor. Bu sırada devreye giren Davutoğlu, "Esselamü Aleyküm, Esselamü Aleyküm, Esselamü Aleyküm, Esselamü Aleyküm Ya İhvan (Ey karşelerim)" diyerek kalabalığı sakinleştirmeyi başarıyor.
BUDİST KAFİRLERE KARŞI ARAKAN MYANMAR BURMADA İLK ÇATIŞMA BAŞLADI BÖYLE HER YERDE OLMASI LAZIM 00:58
BUDİST KAFİRLERE KARŞI ARAKAN MYANMAR BURMADA İLK ÇATIŞMA BAŞLADI BÖYLE HER YERDE OLMASI LAZIM 8 izlenme - 1 hafta önce 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ OLAN HERKESİ VE “BU ZAMANDA YAŞAYAN 8 MİLYAR İNSANIN HEPSİNİ HEM MUAYYEN HEM UMUM HEM SİLSİLE OLARAK TEKFİR EDİYORUM”ASL-İ KAFİR DİYORUM. 1333 SENE İÇİNDE OLAN TÜM DEVLET’LERE. VE BU ZAMANDAKİ ( 215’E YAKIN ) DEVLETLERE “KAFİR DEVLETLER- KÜFÜR HÜKÜMETLER” DİYORUM. VE TÜM HALKINI; “HEM TEK-TEK MUAYYEN OLARAK, HEM UMUM, HEMDE SİLSİLE OLARAK, TAMAMINI TEKFİR EDİYORUM”HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR. MÜSLÜMAN DEĞİLLERDİR. HEPSİ KENDİNİ MÜSLÜMAN ( SANAN ) CEHENNEMLİK İMANSIZLARDIR! 1-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ALİM’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 2-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 3-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ İMAM’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 4-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCTEHİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 5-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ ŞEYHUL İSLAMLARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 6-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜFESSİR’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 7-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ CUMHUR ULEMA’LARA ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MUHADDİS’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 9-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ FAKİH’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 10-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ MÜCEDDİD’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 11-1333 SENE İÇİNDE YAŞAMIŞ TÜM CEMAAT’LERE TÜM GRUP’LARA TÜM TAİFE’LERE TÜM CİHAD CEPHE’LERE ASL-İ KAFİR DİYORUM! 1-EBU HANİFE ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 2-MALİKİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 3-AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! 4-ŞAFİİ ASL-İ KAFİRDİR. TAKLİD EDENLER ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE SÜNNİ İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü SİTTE '6 HADİS KİTABI' KÜTÜB-Ü TİS-A '9 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-BUHARİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MUSLİM ASL-İ KAFİRDİR! 3-TİRMİZİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EBU DAVUD ASL-İ KAFİRDİR! 5-NESA-İ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ MACE ASL-İ KAFİRDİR! 7-MUVATTA İMAM MALİK ASL-İ KAFİRDİR! 8-MÜSNED AHMED BİN HANBEL ASL-İ KAFİRDİR! 9-DARİMİ ASL-İ KAFİRDİR! GÜNÜMÜZDE KENDİNE Şİ-A İSMİ VEREN KENDİNİ MÜSLÜMAN SANAN ASL-İ KAFİRLERİN KÜTÜB-Ü ERBE-A '4 HADİS KİTABI' YAZARLARI OLAN 1-EL-KAFİ CAFER MUHAMMED EL-KULEYNİ ASL-İ KAFİRDİR! 2-MEN LA YEHZURUHUL FAKİH ŞEYH SADIK ASL-İ KAFİRDİR! 3-TEHZİBUL AHKAM EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! 4-EL-İSTİBSARU FİMA UHTİLİFE FİHİ MİNEL EHBAR EBU CAFER ET-TUSİ ASL-İ KAFİRDİR! NECDİ’LERİN HEPSİ ASL-İ KAFİRDİR. VE BU ZAMANDAKİ BİZ NECDİ’YİZ BİZ SELEFİ’YİZ BİZ EHLİ SÜNNETİZ DİYENLERİN HEPSİDE ASL-İ KAFİRDİR! 1-MUHAMMED BİN ABDULVEHHAB ASL-İ KAFİRDİR! 2-OĞULLARIDA TORUNLARIDA TALEBELERİDE BABASIDA DEDESİDE ASL-İ KAFİRDİR! 3-İBNİ TEYMİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 4-İBNİ KAYYİM EL-CEVZİYYE ASL-İ KAFİRDİR! 5-ZEHEBİ ASL-İ KAFİRDİR! 6-İBNİ KESİR ASL-İ KAFİRDİR! 7-TABERİ ASL-İ KAFİRDİR! EN BÜYÜK HÜCCET-BEYYİNE-DELİL-HİKMET-VAHİY-NAS'DA 1-KUR-AN'I KERİM'DİR- AYETLERDİR. 2-KUR-AN'I KERİME UYAN SAHİH HADİSLERDİR- SAHİH SÜNNETLERDİR. 3-İCMA-İ ÜMMETİ, 4-KIYAS'I FUKEHA'YI, RED-İNKAR”EDEN TAM BİR 'MUVAHHİD' MÜSLÜMANDIRA
Arakanlı Müslümanlar Açlıktan Ağaç Yaprağı Yiyor 00:45
Arakanlı Müslümanlar Açlıktan Ağaç Yaprağı Yiyor 69 izlenme - 1 yıl önce Arakanlı Müslümanlar açlıktan ağaç yaprağı yiyor Myanmarlı Budist çetelerin katliamından canlarını kurtaran Arakanlı Müslümanlar ormanlık arazilere sığınarak hayatta kalmaya çalışıyor.
Geleneksel Myanmar Çocuk Dövüştürme Şenliği 07:25
Geleneksel Myanmar Çocuk Dövüştürme Şenliği 41 izlenme - 1 yıl önce Her sene düzenlenen festivalde, Burmese Boksu denilen bu dövüş Myanmar da çocuklar arasında düzenleniyor. Kuralları Muay Thai'ye benzese de biraz farklılıklar var. Mesela eldiven kullanılmaz Burmese Boksunda ve her türlü kafa vuruşu serbesttir. Mahalle kavgası varya hani, hah öyle bir şey hemen hemen. Ölümcül riski yüksek, vahşet içerek bir dövüş stilidir Burmese Boksu. Her yaştan dövüş yapılabilen bu turnuva da festival başlarında çocuk müsabakaları yapılır. Myanmarlılara da biraz akıl diliyorum, çocuk dövüştürüp çekirdek çitleyerek izlemek nedir arkadaş.. İyi seyirler.
Türk Kızılayı Myanmar Kampanyası Tv Spot 00:15
Türk Kızılayı Myanmar Kampanyası Tv Spot 104 izlenme - 4 yıl önce
Davutoğlu'ndan Ekmeleddin'e Gönül Dili Dersi! 04:01
Davutoğlu'ndan Ekmeleddin'e Gönül Dili Dersi! 53 izlenme - 2 yıl önce Bakan Davutoğlu, birden fazla dil bilen İhsanoğlu'nun Myanmar'da susturamadığı galeyana gelmiş kalabalığı nasıl sakinleştirdiğini anlatmış... Görüntülerde, elinde megafonla orada toplanan insanları İngilizce 'susun, susun' diyerek susturmaya çalışan İhsanoğlu, kalabalığı sakinleştirmeyi başaramazken 'Susmazsanız bak gideriz' diyerek tehdit vari bir ifade de kullanıyor. Bu sırada devreye giren Davutoğlu, "Esselamü Aleyküm, Esselamü Aleyküm, Esselamü Aleyküm, Esselamü Aleyküm Ya İhvan (Ey karşelerim)" diyerek kalabalığı sakinleştirmeyi başarıyor.
chawsukhin-chit nay ya yin p dar beh 03:11
chawsukhin-chit nay ya yin p dar beh 101 izlenme - 5 yıl önce minmawkun saing bo no eaindrakyawzin khineninwai
Angelina Jolie Myanmar'da 00:51
Angelina Jolie Myanmar'da 15 izlenme - 1 yıl önce Birleşmiş Milletler (BM) Mülteciler Yüksek Komiserliği Özel Temsilcisi sıfatıyla Güneydoğu Asya turuna çıkan ünlü sinema oyuncusu Angelina Jolie, Kamboçya'dan Myanmar'a gitti. Nobel barış ödülü sahibi kadın politikacı Aung San Suu Kyi'nin davetlisi olarak ülkeye gelen Jolie, ülkede insan hakları kahramanı ve Kasım ayında yapılacak genel seçimlerin favorisi Aung San Suu Kyi ile bir araya geldi.
 Hindistan’ın Myanmar sınırında deprem 01:00
Hindistan’ın Myanmar sınırında deprem 8 izlenme - 10 ay önce
Myanmar baskılar sonucu 700 göçmeni kabul etti 01:18
Myanmar baskılar sonucu 700 göçmeni kabul etti 6 izlenme - 1 yıl önce Myanmar günlerdir denizde bir teknede tutulan 700'den fazla göçmeni baskılar sonucu ülkesine kabul etti. 727 göçmenin tıka basa doldurduğu bir balıkçı teknesi Andaman Denizi'nde bulunmuştu. Myanmar deniz kuvvetlerine ait bir gemi söz konusu göçmenleri Rakhine bölgesinde bir limana getirdi. Teknede bulunan göçmenlerden bazıları yaklaşık 300 kişinin Arakan Müslümanları olduğunu geri kalanın da Bangladeş'den geldiklerini aktardı. 4 binden fazla göçmen son haftalarda Endonezya, Tayland ve Male…
Havada Alev Aldı 00:58
Havada Alev Aldı 8 izlenme - 2 yıl önce Myanmar'da Işık Festivali sırasında havalanan balon, çok geçmeden alev alarak düştü. Meydana gelen olayda balonun düştüğü ormanda büyük çaplı yangın çıktı!
Bu Ayakkabılar Giymek İçin Değil 04:26
Bu Ayakkabılar Giymek İçin Değil 11 izlenme - 2 yıl önce Bu ayakkabılar giymek için değil- Lif sanatçısı Demirkan'ın kağıt malzeme kullandıkları başta, Anadolu'nun tekstil geleneğini yorumladığı ve "sanat eseri" olarak tasarladığı ayakkabılar, büyük ilgi görüyor- Özay'ın eserleri, 38 uluslararası sergide sanatseverlerle buluştu EMRE UMURBİLİR - Lif sanatçısı Suhandan Özay Demirkan'ın, kağıt malzeme kullandıkları başta, Anadolu'nun tekstil geleneğini yorumladığı ve "sanat eseri" olarak tasarladığı ayakkabılar, büyük ilgi görüyor.
Myanmar Fotoğraf Turu | Gazella Turizm 02:49
Myanmar Fotoğraf Turu | Gazella Turizm 10 izlenme - 2 yıl önce Fotoğraf sanatçısı Faruk Akbaş ile gerçekleştirdiğimiz Myanmar fotoğraf turundan görüntüler. http://www.gazellafotosafari.com http://www.facebook.com/gazella...İyi seyirler..
Myanmar'da Gezilecek ve Görülecek Yerler | Gazella Turizm 04:07
Myanmar'da Gezilecek ve Görülecek Yerler | Gazella Turizm 9 izlenme - 2 yıl önce Gazella Turizm profesyonel tur rehberi Ana Leyla Ergin Myanmar'da görülmesi gereken yerleri ve yapılması gerekenleri anlatıyor. 2014 Myanmar Turlarımız: http...
Arakan’da Müslüman baskısını sürekli gündemde tutmak gerekir.  01:12
Arakan’da Müslüman baskısını sürekli gündemde tutmak gerekir. 4 izlenme - 1 yıl önce A9TV Televizyonu Adnan Oktar Harun Yahya Sohbetler Belgeseller A9 TV Yeni Frekansımız: Türksat 3A Uydusu FREKANS: 12524 Dikey Batı Sembol Oranı: 22500 http://www.a9.com.tr/izle/175831/Adnan-Oktarin-Sohbetlerinden-Secme-Bolumler/Arakan’da-Musluman-baskisini-surekli-gundemde-tutmak-gerekir-- A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Mandalay'dan Görüntüler | Myanmar Fotoğraf Turu | Gazella Turizm 02:20
Mandalay'dan Görüntüler | Myanmar Fotoğraf Turu | Gazella Turizm 6 izlenme - 2 yıl önce Fotoğraf sanatçısı Faruk Akbaş ile gerçekleştirdiğimiz Myanmar fotoğraf turundan Mandalay görüntüleri. http://www.gazellafotosafari.com http://www.facebook.c...
İnle Gölü'nden Görüntüler | Myanmar Fotoğraf Turu | Gazella Turizm 02:16
İnle Gölü'nden Görüntüler | Myanmar Fotoğraf Turu | Gazella Turizm 6 izlenme - 2 yıl önce Fotoğraf sanatçısı Faruk Akbaş ile gerçekleştirdiğimiz Myanmar fotoğraf turundan İnle Gölü görüntüleri. http://www.gazellafotosafari.com http://www.facebook....
Bagan'dan Görüntüler | Myanmar Fotoğraf Turu | Gazella Turizm 01:51
Bagan'dan Görüntüler | Myanmar Fotoğraf Turu | Gazella Turizm 5 izlenme - 2 yıl önce Fotoğraf sanatçısı Faruk Akbaş ile gerçekleştirdiğimiz Myanmar fotoğraf turundan Bagan görüntüleri. http://www.gazellafotosafari.com http://www.facebook.com/...
Yusuf Bayhan /Arakan İzlenimleri 09:04
Yusuf Bayhan /Arakan İzlenimleri 3 izlenme - 1 yıl önce Perşembe Beldesi Keçecioğlu Yeni Mahalle Camii din görevlisi imam hatip Yusuf Bayhan, Eylül ayında kurban organizasyonu için gittiği Arakan'daki izlenimlerini anlattı.
Önce Sınav, Sonra Maç (2) 02:59
Önce Sınav, Sonra Maç (2) 7 izlenme - 2 yıl önce Önce sınav, sonra maç- PTT 1. Lig'de bugün saat 15.00'te Osmanlıspor ile sahasında karşılaşacak Orduspor'da 14 futbolcu, maç öncesi YGS'de ter döktü- Orduspor Teknik Direktörü Özcan: "Özellikle PTT 1. Lig'de oynanacak bu maça karmaşa içerisinde çıkılması düşündürücü ve üzücü"- Futbolcu Serkan Korkmaz: "İki sınavdan da başarılı olmak istiyoruz"- Furkan Mızrak: "Osmanlıspor maçının sınava denk gelmesi bizleri biraz zorladı"- Burak Demireğen: "Eğitimimiz için YGS'yi Orduspor geleceği içinse Osmanlıspor maçını çok önemsiyoruz" PTT 1. Lig'de bugün saat 15.00'te Osmanlıspor ile sahasında karşılaşacak Orduspor'da 14 futbolcu, maç öncesi Yükseköğretime Geçiş Sınavı'na (YGS) girdi.
Mısır'la neden bu kadar çok ilgileniyoruz? Gülgün Göktan 04:36
Mısır'la neden bu kadar çok ilgileniyoruz? Gülgün Göktan 3 izlenme - 1 yıl önce A9TV Televizyonu Adnan Oktar Harun Yahya Sohbetler Belgeseller A9 TV Yeni Frekansımız: Türksat 3A Uydusu FREKANS: 12524 Dikey Batı Sembol Oranı: 22500 http://www.a9.com.tr/izle/167525/Kisa-filmler---Mutlaka-izleyin/Misirla-neden-bu-kadar-cok-ilgileniyoruz-Gulgun-Goktan A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Burma'daki Müslümanlar'ın kurtuluşu NATO değil Türk-İslam Birliği’dir. 01:56
Burma'daki Müslümanlar'ın kurtuluşu NATO değil Türk-İslam Birliği’dir. 2 izlenme - 1 yıl önce A9TV Televizyonu Adnan Oktar Harun Yahya Sohbetler Belgeseller A9 TV Yeni Frekansımız: Türksat 3A Uydusu FREKANS: 12524 Dikey Batı Sembol Oranı: 22500 http://www.a9.com.tr/izle/145587/Adnan-Oktarin-Sohbetlerinden-Secme-Bolumler/Burmadaki-Muslumanlarin-kurtulusu-NATO-degil-Turk-Islam-Birligi’dir A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Burma'nın kurtuluşu için Türk-İslam Birliği şarttır. 01:50
Burma'nın kurtuluşu için Türk-İslam Birliği şarttır. 2 izlenme - 1 yıl önce ADNAN OKTAR: Hayret, mesela Burma’ya da gitseniz mahvoluyor Müslümanlar. Orada hoca, alimler var, hocam ne yapalım diyoruz? “Burma’nın kurtuluşu mesele” diyor. Canım hocam, İttihad-ı İslam desene. Allah bela verir aksinde. “Filistin’in kurtuluşu.” Kardeşim Filistin’in kurtuluşu olmaz. Bütün İslam aleminin, bütün dünyanın kurtuluşunu hedefleyeceksin. Yazık, Hıristiyanlara da şefkat duy, Musevilere de şefkat duy, dinsizlere de şefkat duy hepsini kurtaralım. Dünya kardeş olsun, herkes huzur içinde yaşasın. Acı olmasın, ızdırap olmasın. Nefreti, din gibi gösteriyorlar. Mesela Yahudi nefreti, mason nefreti, müşrik nefreti, ateist nefreti, Budist nefreti. Kardeşim şefkat duymazsan nasıl kurtaracaksın? Peygamberimiz (s.a.v)’in yolu böyle değildi. Şefkat duyuyordu, acıyordu, iyi olmalarını istiyordu. Dolayısıyla o bir yöntem değil. Bazı böyle ucuz Hocalar, bazı cahil kitlelerin beğenisini kazanmak için nefret politikası kullanıyorlar. Mesela masondan nefret ederse o onu kutsal biliyor, değerli hoca diye görüyor. Nefret fikrinden buğz edersin, yanlışlığını düşünürsün, fikrine. Şahsına niye nefret duyuyorsun?  http://www.a9.com.tr/izle/145356/Adnan-Oktarin-Sohbetlerinden-Secme-Bolumler/Burmanin-kurtulusu-icin-Turk-Islam-Birligi-sarttir A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Burma’daki zulmün sık sık gündeme getirilmesi gerekir. 02:12
Burma’daki zulmün sık sık gündeme getirilmesi gerekir. 0 izlenme - 1 yıl önce ADNAN OKTAR: Burma’da yaşayan Müslüman kardeşlerimize müthiş bir şiddet politikası uygulanıyor. Burma’ya yapılan baskıyla ilgili hükümetimiz açıklamada bulunsun, her yerde yapılan şiddetle ilgili hükümetimiz sık sık açıklamada bulunsun. Birleşmiş Milletler nezdinde, yurt içinde, yurt dışında sürekli gündeme gelmesi onları bezdirir. Çünkü Bakan açıklaması, Başbakan açıklaması, mühim toplantılarda açıklanması yani müthiş bir baskıdır. Çok etkili olur. Onun için istirham ediyoruz, özellikle Burma’da da yaşanan zulmün gündeme getirilmesi. Mesela Doğu Türkistan’da yapılan zulüm üstüne oraya bir heyet gidiyor. Bu çok güzel bir baskıdır. Sık sık gündeme getirilmesi, Burma’nın sık sık gündeme getirilmesi, her yerin velveleye verilmesi, yani Müslümanlara yapılan baskının, onlara uygulanan şiddetin, onlara verilen acıların kapsamlı olarak delillendirilerek, uzun uzun dile getirilmesi, çok yıldırıcıdır. Yani bir yerde yangın var diye bağırırsan, yangına koşan çok olur. Ama yangın var diye bağırmazsan, o ev orada kendi kendine yanar, kül olur. Her yerde yangına velveleyle haber verelim. Hükümetimizde hep bunu yapsın. Bakanlarımız yapsın, Başbakanımız yapsın. Tayyip Hocam yer yer söylüyor ama hiç çekinmesin, çok kapsamlı anlatsın. Her toplantıda, her yerde ısrarla dile getirsin. Biz ondan istirham ediyoruz. http://www.a9.com.tr/izle/173075/Adnan-Oktarin-Sohbetlerinden-Secme-Bolumler/Burma’daki-zulmun-sik-sik-gundeme-getirilmesi-gerekir A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Dünya Müslümanlara ne diyor? - Serap Akıncıoğlu 04:40
Dünya Müslümanlara ne diyor? - Serap Akıncıoğlu 1 izlenme - 1 yıl önce A9TV Televizyonu Adnan Oktar Harun Yahya Sohbetler Belgeseller A9 TV Yeni Frekansımız: Türksat 3A Uydusu FREKANS: 12524 Dikey Batı Sembol Oranı: 22500 http://www.a9.com.tr/izle/168928/Kisa-filmler---Mutlaka-izleyin/Dunya-Muslumanlara-ne-diyor---Serap-Akincioglu A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Burma'ya giden Sayın Ahmet Davutoğlu Müslümanlara çok duyarlı. 01:03
Burma'ya giden Sayın Ahmet Davutoğlu Müslümanlara çok duyarlı. 0 izlenme - 1 yıl önce A9TV Televizyonu Adnan Oktar Harun Yahya Sohbetler Belgeseller A9 TV Yeni Frekansımız: Türksat 3A Uydusu FREKANS: 12524 Dikey Batı Sembol Oranı: 22500 http://www.a9.com.tr/izle/173248/Adnan-Oktarin-Sohbetlerinden-Secme-Bolumler/Burmaya-giden-Sayin-Ahmet-Davutoglu-Muslumanlara-cok-duyarli A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Mynmar’daki vahşeti görüp hala İslam alemi rahat diyen bazı hocalar var. 01:23
Mynmar’daki vahşeti görüp hala İslam alemi rahat diyen bazı hocalar var. 0 izlenme - 1 yıl önce A9TV Televizyonu Adnan Oktar Harun Yahya Sohbetler Belgeseller A9 TV Yeni Frekansımız: Türksat 3A Uydusu FREKANS: 12524 Dikey Batı Sembol Oranı: 22500 http://www.a9.com.tr/izle/181542/Adnan-Oktarin-Sohbetlerinden-Secme-Bolumler/Mynmar’daki-vahseti-gorup-hala-Islam-alemi-rahat-diyen-bazi-hocalar-var A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo