Hoşgeldiniz!

myanmar

99 Milyon Yıllık Dinozor Kuyruğu - National Geographic 01:28
99 Milyon Yıllık Dinozor Kuyruğu - National Geographic 2.286 izlenme - 1 yıl önce Sıradışı bir şekilde iyi korunmuş pofuduk tüylerle kaplı bir dinozor kuyruğu, bir parça kehribar içinde sıkışmış halde bulundu. Kuyruğun ait olduğu hayvan yaklaşık 99 milyon önce yaşamış. Çin ve Kanada'dan araştırmacılar, hayvanı, iki ayağı üstünde yürüyen kuş benzeri dinozor türlerini içeren coelurosaur'un bir çeşidinin yavrusu olarak tanımlıyorlar. Fakat kuyruğun kemikleri bir kuşun kuyruğundaki gibi kaynaşmış değil, esnek olduğu için; fosil, normal bir kuştan ziyade karada yaşayan bir dinozora ait olmalı. Keşfi ilan eden çalışmanın yazarı Lida Xing, kehribarı Kuzey Myanmar pazarında satılık olarak bulmuş. Çeviri bana ait, National Geographic'in açıklamasıdır.
Hindistan'ın Sömürgeleştirilme Süreci (1498-2015) 02:39
Hindistan'ın Sömürgeleştirilme Süreci (1498-2015) 1.576 izlenme - 1 yıl önce Bu videomuzda, Hindistan ve civarının (Pakistan, Bangladeş,Myanmar, Nepal, Afganistan, Uyguristan,Tibet,vb) bölgelerin sömürgeleştirmesin harita üzerinde görüyoruz. Bu ülkelerden Hindistan,Pakistan ve Bangladeş halen İngiliz milletler topluluğuna (İngilizce: Commonwealth of Nations) üyedir
BUDİST KAFİRLERE KARŞI ARAKAN MYANMAR BURMADA İLK ÇATIŞMA BAŞLADI BÖYLE HER YERDE OLMASI LAZIM 00:58
BUDİST KAFİRLERE KARŞI ARAKAN MYANMAR BURMADA İLK ÇATIŞMA BAŞLADI BÖYLE HER YERDE OLMASI LAZIM 1.216 izlenme - 1 yıl önce DİGAT! ÇOK MÜHİM UYARI: DÜNYE-E'DAKİ TÜM GUR-ENİ KERIYM’LER: TECWİYD ŞİRKİ İLE HARAKE'LENDİRİLEREK, TEHRIYF EDİLMİŞ'TİR! HARF'LER KESİLİYOR, BİÇİLİYOR, YOK SAYI'LIYOR, TAM OKUNMUYOR. TECWİYD ŞİRKİ İLE GUR-ENİ MÜBİYNİ OKU'YANLAR, EL-LEHÜ TEAELEYE WE NEBİY'LERE, RASÜWLE'RE SAWAŞ AÇAN KİMSE'LERDİR TECWİYD'SİZ GUR-ENİ AZİYMİ YALNIZ BU SAHIYFE'DE BULA'BİLİRSİNİZ SAHIYFEM’DEKİ PAYLAŞIM’LARI WİDEO’LARI FOTO’LARI YAZI’LARI NOT’LARI SİTE’LERİ FORUM’LARI WİDEO SAHIYFE’LERİ BEĞENEN KENDİ SAHIYFE’SİNDE PAYLAŞAN ÖNEREN TEWSİYE EDEN BAŞKALARI’NA ETİKET’LİYEN WEYA BUNLARA YORUM YAPAN KİMSE’LERİN İSİM’LERİ FACEBOOKUN SİTE’LERİN TWİTTEREN İNSTAGRAMIN FORUM’LARIN WİDEO SAHIYFE’LERİN SİSTEMİN’DEN DOLAYI GÖRÜNMEKTE’DİR . BU KİŞİ’LERİN SAHIYFE’LERİNDEKİ ŞİRK KÜFÜR HARAEM’LARI RAD İNKE-ER EDİYO’RUM WE BÖYLE BİR İÇERİĞE BENİM PAYLAŞIM’LARIM ÜZERİNDEN ULAŞMA’NIZ HAELİNDE HİÇ’BİR SORUMLU’LUK ASLA KABUL ETMİYO’RUM PAYLAŞ'TIĞIM TÜM WİDEO'LARDA, KONUŞAN'LAR KE-EFİR'DİR. HİÇ BİR WİDEO BANA AİT DEĞİL'DİR. HEPSİ KE-EFİR'LERE AİT'TİR. SADECE 'HAG', DOĞRU, YARAR'LI PAYLAŞIM OLDU'ĞU İÇİN PAYLAŞIYO'RUM. BU KONUŞAN KİŞİ'LERLE AGIYDEM ASLA AYNI DEĞİL'DİR. HEPSİ MÜSLİM DEĞİL'DİR, KE-EFİR'DİR, EBEDİ CEHENEM'LİKLERDİR. . BU WİDEO'LAR SİZ'LER UYANIN DİYE YAYIN'LANIYOR WE GERÇEĞİ GÖRMENİZ İÇİN'DİR. BU SAHIYFE'DE ŞİRK EHLİ'Nİ, İFŞE-E ETME'LERİ, DÜNYE-E'DAKİ HİÇ'BİR SAHIYFE'DE BULAMAZ'SINIZ! BU SAHIYFE: HAGI, İSLE-EMİ, İYME-ENİ, GUR-ENİ KERIYMİ, EYET'LERİ, GERÇEK DİYNİ YAYMAK'TADIR. CENETE GİR'MEK İSTİYOR'SANIZ: MİLETİ İBRAEHİYM'LERDEN OLUN. . EMEK WEREREK, WEGIT ZEME-EN HARCAYARAK, ÖZEN’LE TİTİZ’LİKLE YAZI’NIN RENK’LENDİRİLMİŞ HALİY’LE OKU’YUN, PAYLAŞIN, YAYIN, TEWSİYE EDİN. RENK’Lİ HAELDE OKUR’SANIZ GÖĞSE, GALBE, BEYİNE, AGLE, GÖZE DAHA İYİ, DAHA GÜZEL HITAEB EDER GÖNLÜNÜZ, GALBİ’NİZ, AGLİ’NİZ, GÖZÜNÜZ, GÖĞSÜ’NÜZ AÇILIR. YORULMA’DAN, SIKIL’MADAN, DAHA ÇOK AKICI ŞEKİL’DE, İSTEK’LE OKUR’SUNUZ. AŞAĞI’DAKİ LİNK’LERE TEK TEK TIKLA’YIN BAKIN İNCELE’YİN. . 1.JUST: www.justpaste.it/EL-FE-ETIHATI-1 . 2.JUST: www.justpaste.it/YENI-IYME-EN-ETTIM . 1333 SENE İÇİNDE YER'YÜZÜ TE-ERIYHIN'DE BİR İLK! MİLETİ İBRAEHİYM, İSLE-EM, İYME-EN, GUR-EN ÜZERE BİNE-E EDİLEN SİTE'LERİ WE WİDEO KANAL'LARI, HEPSİNİ TEAGIYB EDİN, HERKESE TEWSİYE EDİN, ÇEKİNME'YİN, KORKMA'YIN, PAYLAŞIN, BEĞENİN. . İYME-EN LE-E İ-LEHE İ-LE-E EL-LEHÜ MÜHAMEDÜ RASÜWLÜ EL-LEHİ. . İSLE-EM MİLETİ İBRAEHİYM KEFER NE-E BİKÜM BİZ SİZİ TEKFİYR ET-TİK EL-LEHÜ EKBER. . 3.İNSTAGRAM: www.instagram.com/tekfiyr2019 . 4.SİTE: www.mileti-ibraehiym.simplesite.com . 5.SİTE: www.gurenihakiym.wordpress.com . 6.SİTE: www.eyet-wehy.tumblr.com . 7.WİDEO: www.izlesene.com/iz/sunethadiys . 8.WİDEO: www.dailymotion.com/gur-en-hadiys . 9.WİDEO: www.tune.pk/suneti-ellehi . 10.WİDEO: www.youtube.com/channel/UCRPtWy-e1058_sTy0UlITDg/about . 11.TWİTTER: www.twitter.com/miletiibraehiym . EL-ŞEYHU MÜHAMED ABDÜ EL-MÜNTEGIM RADIYE EL-LEHÜ ANHÜ.
Sırada Beklemek İstemeyen Myanmarlı Göçmen Bankayı Yaktı! 01:18
Sırada Beklemek İstemeyen Myanmarlı Göçmen Bankayı Yaktı! 237 izlenme - 6 ay önce Avustralya'da 22 yaşındaki Myanmarlı sığınmacı Nur İslam isimli adam banka sırasında beklemek istemediği için Commonwealth Bank'a ait bir şubede önce yere benzin dökmüş daha sonra müşteriler kaçarken bankayı ateşe vermiş.
Myanmar'da Trene Nasıl Binilir ? 00:51
Myanmar'da Trene Nasıl Binilir ? 1.199 izlenme - 4 yıl önce Myanmar'da Trene Nasıl Binilir ?
Arakanlı Müslümanlar Açlıktan Ağaç Yaprağı Yiyor 00:45
Arakanlı Müslümanlar Açlıktan Ağaç Yaprağı Yiyor 429 izlenme - 3 yıl önce Arakanlı Müslümanlar açlıktan ağaç yaprağı yiyor Myanmarlı Budist çetelerin katliamından canlarını kurtaran Arakanlı Müslümanlar ormanlık arazilere sığınarak hayatta kalmaya çalışıyor.
Filipinler'de Trene Nasıl Binilir 00:51
Filipinler'de Trene Nasıl Binilir 377 izlenme - 3 yıl önce Görüntülerde izlediğiniz üzere bu bayan trene biniyor ama nasıl biniyor, bu durakta mı böyle, çoğu yerde mi böyle, yoksa bu kadına mı böyle denk geliyor bilinmez ama Aşti değnekçileri gibi soğukkanlılıkla ve ustalıkla ablayı trene bindiren abi sanki burda her zaman böyle olur izlenimi veriyor
Mynamar Bayrağı Yaktılar 01:22
Mynamar Bayrağı Yaktılar 63 izlenme - 7 ay önce Mynamar bayrağı yaktılarARDAHAN - Ardahan'daki bir grup genç, Myanmar'ın Arakan eyaletinde Müslümanlara yönelik saldırılara tepki göstererek Myanmar bayrağı yaktı.
Davutoğlu'ndan Ekmeleddin'e Gönül Dili Dersi! 04:01
Davutoğlu'ndan Ekmeleddin'e Gönül Dili Dersi! 352 izlenme - 4 yıl önce Bakan Davutoğlu, birden fazla dil bilen İhsanoğlu'nun Myanmar'da susturamadığı galeyana gelmiş kalabalığı nasıl sakinleştirdiğini anlatmış... Görüntülerde, elinde megafonla orada toplanan insanları İngilizce 'susun, susun' diyerek susturmaya çalışan İhsanoğlu, kalabalığı sakinleştirmeyi başaramazken 'Susmazsanız bak gideriz' diyerek tehdit vari bir ifade de kullanıyor. Bu sırada devreye giren Davutoğlu, "Esselamü Aleyküm, Esselamü Aleyküm, Esselamü Aleyküm, Esselamü Aleyküm Ya İhvan (Ey karşelerim)" diyerek kalabalığı sakinleştirmeyi başarıyor.
Myanmar Güzellik Kraliçesi Shwe Eain Si'nin Tacı Geri Alındı 03:41
Myanmar Güzellik Kraliçesi Shwe Eain Si'nin Tacı Geri Alındı 40 izlenme - 6 ay önce 19 yaşındaki Shwe Eain Si, Myanmar hükümetinin terör örgütü olarak nitelendirdiği Arakan Royingha Kurtuluş Ordusu'nu (ARSA) Rakhine eyaletinde şiddete neden olmakla suçlayan bir videoyu Facebook hesabında paylaşınca güzellik yarışmasını düzenleyen Hello Madam Group güzelin tacını siyasi yorumları nedeniyle geri almaya karar vermiş.
Myanmar'dan Kaçan Arakanlı Müslümanlar Havadan Görüntülendi 00:54
Myanmar'dan Kaçan Arakanlı Müslümanlar Havadan Görüntülendi 29 izlenme - 5 ay önce Myanmar hükümetinin baskılarından dolayı kimlik sorunu ve soykırım yaşayan Arakanlı Müslümanlar, bölgeden uzaklaşıyor. Son 5 haftada Bangladeş'ten 500 bin Arakanlı Müslüman bölgeden uzaklaşıp çevre şehirlere yerleşti. On binlerce kişi hala hükümetin uyguladığı ayrımcı, vahşi ve zulüm politikasından kaçıyor.
İllegal Ağaç Kesimine İllegal Ceza vermek 02:42
İllegal Ağaç Kesimine İllegal Ceza vermek 218 izlenme - 2 yıl önce Olay Myanmar'da oluyor. Yasaklı olduğu halde ormana girip ağaçları kesmek isteyen bir grubu yakalayan polis, yakaladığı gruptaki herkesi sıra dayağına çekiyor.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Öyle Yogayla Mogayla Geçiştiremezsiniz 01:15
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Öyle Yogayla Mogayla Geçiştiremezsiniz 22 izlenme - 6 ay önce Cumhurbaşkanı Erdoğan: Hıristiyani terör, Yahudi terörü, Budist terör diyorlar mı? Budistleri iyi niyet elçisi gibi gösterirler. Myanmar'da bir Budist terörü var. Erdoğan'a yüklenecekler, varsın yüklensinler. Öyle yoga ile moga ile bu işi geçiştiremezsiniz,
Bangladeş’e Sığınanların Sayısı 603 Bin 02:15
Bangladeş’e Sığınanların Sayısı 603 Bin 16 izlenme - 5 ay önce Arakanlı müslümanların Myanmar’da ordusu ve Budist milliyetçilerin katliamlarından kaçışları sürüyor. Bangladeş’e sığınan arakanlıların sayısı 600 bini aştı. Birleşmiş Milletler’de Arakan’a yardım konferansı düzenlendi. Türkiye’nin yardımları övülürken, Arakanlılar için acil yardım fonuna 344 milyon dolar toplandı. En yeni içerikler ve güncel videolar için kanalımıza abone olmayı unutmayın. Kanalımıza Abone Olmak İçin: https://www.youtube.com/user/diyanettv?sub_confirmation=1&feature=iv&src_vid=Pw6SPinr1CU&annotation_id=annotation_2140645055 Web Sitemiz http://www.diyanet.tv Facebook http://www.fb.com/trtdiyanet Twitter http://www.twitter.com/trtdiyanet Instagram : http://instagram.com/trtdiyanet
Türk Kızılayı Myanmar Kampanyası Tv Spot 00:15
Türk Kızılayı Myanmar Kampanyası Tv Spot 112 izlenme - 6 yıl önce
Geleneksel Myanmar Çocuk Dövüştürme Şenliği 07:25
Geleneksel Myanmar Çocuk Dövüştürme Şenliği 71 izlenme - 3 yıl önce Her sene düzenlenen festivalde, Burmese Boksu denilen bu dövüş Myanmar da çocuklar arasında düzenleniyor. Kuralları Muay Thai'ye benzese de biraz farklılıklar var. Mesela eldiven kullanılmaz Burmese Boksunda ve her türlü kafa vuruşu serbesttir. Mahalle kavgası varya hani, hah öyle bir şey hemen hemen. Ölümcül riski yüksek, vahşet içerek bir dövüş stilidir Burmese Boksu. Her yaştan dövüş yapılabilen bu turnuva da festival başlarında çocuk müsabakaları yapılır. Myanmarlılara da biraz akıl diliyorum, çocuk dövüştürüp çekirdek çitleyerek izlemek nedir arkadaş.. İyi seyirler.
Chawsukhin-Chit Nay Ya Yin P Dar Beh 03:11
Chawsukhin-Chit Nay Ya Yin P Dar Beh 101 izlenme - 7 yıl önce minmawkun saing bo no eaindrakyawzin khineninwai
Davutoğlu'ndan Ekmeleddin'e Gönül Dili Dersi! 04:01
Davutoğlu'ndan Ekmeleddin'e Gönül Dili Dersi! 61 izlenme - 3 yıl önce Bakan Davutoğlu, birden fazla dil bilen İhsanoğlu'nun Myanmar'da susturamadığı galeyana gelmiş kalabalığı nasıl sakinleştirdiğini anlatmış... Görüntülerde, elinde megafonla orada toplanan insanları İngilizce 'susun, susun' diyerek susturmaya çalışan İhsanoğlu, kalabalığı sakinleştirmeyi başaramazken 'Susmazsanız bak gideriz' diyerek tehdit vari bir ifade de kullanıyor. Bu sırada devreye giren Davutoğlu, "Esselamü Aleyküm, Esselamü Aleyküm, Esselamü Aleyküm, Esselamü Aleyküm Ya İhvan (Ey karşelerim)" diyerek kalabalığı sakinleştirmeyi başarıyor.
 Hindistan’ın Myanmar sınırında deprem 01:00
Hindistan’ın Myanmar sınırında deprem 33 izlenme - 2 yıl önce
Ölüme Terk Edilen Rohinyalar - A9 Tv 03:26
Ölüme Terk Edilen Rohinyalar - A9 Tv 7 izlenme - 1 yıl önce Dünya Rohingyalardan ilk kez 2012 yılında Arakan’da Budistlerle Müslümanlar arasında meydana gelen  kanlı çatışmalar sırasında haberdar oldu. Haklarında hemen hemen hiç haber yapılmayan Rohingyalar İnsan Hakları İzleme Örgütü tarafından “dünyanın en fazla zulüm gören halkı” olarak isimlendirildi. Arakan’daki çatışmalar, 9 Ekim’de, dokuz polis müdürünün kimliği belirlenemeyen silahlı saldırganlarca öldürülmesiyle yeniden şiddetlendi. Bu saldırı Myanmar askerlerinin Myanmar -Bangladeş sınırındaki Rohingya köylerini yağmalaması, erkekleri öldürüp kadınlara tecavüz etmesiyle sonuçlandı. 40 gün gibi kısa bir süre içerisinde 100’den fazla insan öldürüldü, 500 dolayında ev yakıldı. İnsani yardımın ulaşmadığı bölgede yetersiz beslenme nedeniyle 3000 çocuk ölüm riski ile karşı karşıya, 150,000 insan gıda ve ilaç yardımına muhtaç. Halk bir yanda tüm bu zorlukları yaşarken, Myanmar’ın fiili lideri San Suu Kyi tüm dünyanın gözü önünde devam eden insanlık suçlarını görmezden geliyor, suçlamaları kabul etmiyor. Nobel Barış Ödülü sahibi olan bu liderin bir yıl önce iktidara gelmesiyle insan hakları sorunlarına çözüm bulunacağı sanılmıştı. Hatta, ABD yönetimi yeni kurulan hükümetin Myanmar’ın kendi halkı olan Rohingyalıların haklarını iade edeceğini düşünerek Myanmar’a karşı yaptırımlarını hafifletti. Ne var ki kendi öz vatanları olan Myanmar’da vatandaş sayılmayan Rohingyalar hala her türlü haktan yoksun; soyadı alamıyor, dini ibadetlerini yerine getiremiyorlar. Diğer yandan evlenme, seyahat etme hatta okula gitme hakları yok. Vatanlarından kaçıp Myanmar-Bangladeş sınırına ulaşanlar ise Naaf Nehrini geçmeye çalışırken Myanmar ordusunca vuruluyor. Bangladeşli yetkililer  Rohingyaları mülteci olarak kucaklayıp korumak yerine onları geri dönmeye zorlayarak adeta ölüme yolluyorlar. Dünyanın bu bölgesinde söz konusu zulüm devam ederken refah içerisinde yaşayan bazı insanlar vicdanlarını tamamen kapatmış durumda.  Bu insanlar her an benzeri bir felaketi kendileri de yaşayabilecekken, başkalarının çektiği zorluklara çok rahat kayıtsız kalabiliyorlar. Ne var ki, insanı insan yapan şey Allah’ın ona ilhamı olan vicdandır. Doğru ve adil kararlar yalnızca Allah korkusuna dayalı bir vicdanla alınabilir. Zulüm görenler dünyanın diğer ucunda da olsa dünyadaki tüm insanlar zulme uğrayan mazlumlardan sorumludur. Bir Kuran ayetinde Allah bizlere bu sorumluluğumuzu şu şekilde bildirmektedir:  “Size ne oluyor ki, Allah yolunda ve: "Rabbimiz, bizi halkı zalim olan bu ülkeden çıkar, bize Katından bir veli (koruyucu sahib) gönder, bize Katından bir yardım eden yolla" diyen erkekler, kadınlar ve çocuklardan zayıf bırakılmışlar adına mücadele etmiyorsunuz?” (Nisa Suresi, 75) İster bir devlet memuru olun, ister bir düşünce kuruluşunda uzman, ister bir ev hanımı yada öğrenci; vicdanlı düşünüldüğü sürece herkesin zulme uğrayan insanlar için yapılabileceği şeyler vardır. Bu bağlamda Myanmar gibi insanlık suçu işlenen ülkelerde bu duruma son vermek için vicdan sahibi liderlere çok iş düşmektedir. http://www.a9.com.tr/izle/238710/Kisa-filmler---Mutlaka-izleyin/Olume-Terk-Edilen-Rohinyalar A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Tayland - Myanmar (ÖZET) 01:29
Tayland - Myanmar (ÖZET) 6 izlenme - 1 yıl önce
Nijerya Devlet Başkanı Buhari: 02:52
Nijerya Devlet Başkanı Buhari: "Myanmar Krizi Bosna ve Ruanda'daki Olayları Anımsatıyor" 2 izlenme - 6 ay önce - Nijerya Devlet Başkanı Buhari: "Myanmar krizi Bosna ve Ruanda'daki olayları anımsatıyor"NEW YORK - Nijerya Devlet Başkanı Muhammed Buhari, "Myanmar krizi, 1995'te Bosna'da ve 1994'te Ruanda'da gerçekleşen olayları anımsatıyor" dedi.
Bu Ayakkabılar Giymek İçin Değil 04:26
Bu Ayakkabılar Giymek İçin Değil 14 izlenme - 3 yıl önce Bu ayakkabılar giymek için değil- Lif sanatçısı Demirkan'ın kağıt malzeme kullandıkları başta, Anadolu'nun tekstil geleneğini yorumladığı ve "sanat eseri" olarak tasarladığı ayakkabılar, büyük ilgi görüyor- Özay'ın eserleri, 38 uluslararası sergide sanatseverlerle buluştu EMRE UMURBİLİR - Lif sanatçısı Suhandan Özay Demirkan'ın, kağıt malzeme kullandıkları başta, Anadolu'nun tekstil geleneğini yorumladığı ve "sanat eseri" olarak tasarladığı ayakkabılar, büyük ilgi görüyor.
Myanmar Fotoğraf Turu | Gazella Turizm 02:49
Myanmar Fotoğraf Turu | Gazella Turizm 12 izlenme - 3 yıl önce Fotoğraf sanatçısı Faruk Akbaş ile gerçekleştirdiğimiz Myanmar fotoğraf turundan görüntüler. http://www.gazellafotosafari.com http://www.facebook.com/gazella...İyi seyirler..
Mandalay'dan Görüntüler | Myanmar Fotoğraf Turu | Gazella Turizm 02:20
Mandalay'dan Görüntüler | Myanmar Fotoğraf Turu | Gazella Turizm 11 izlenme - 3 yıl önce Fotoğraf sanatçısı Faruk Akbaş ile gerçekleştirdiğimiz Myanmar fotoğraf turundan Mandalay görüntüleri. http://www.gazellafotosafari.com http://www.facebook.c...
Myanmar'da Gezilecek ve Görülecek Yerler | Gazella Turizm 04:07
Myanmar'da Gezilecek ve Görülecek Yerler | Gazella Turizm 10 izlenme - 3 yıl önce Gazella Turizm profesyonel tur rehberi Ana Leyla Ergin Myanmar'da görülmesi gereken yerleri ve yapılması gerekenleri anlatıyor. 2014 Myanmar Turlarımız: http...
Rohingyalara Sesimiz Ulaşsın 06:20
Rohingyalara Sesimiz Ulaşsın 1 izlenme - 5 ay önce A9 TV Yeni FREKANSIMIZ: Türksat 3A Uydusu FREKANS: 12524 Dikey Batı Sembol Oranı: 22500 http://www.a9.com.tr/izle/259665/Kisa-filmler---Mutlaka-izleyin/Rohingyalara-sesimiz-ulassin A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
İnle Gölü'nden Görüntüler | Myanmar Fotoğraf Turu | Gazella Turizm 02:16
İnle Gölü'nden Görüntüler | Myanmar Fotoğraf Turu | Gazella Turizm 8 izlenme - 3 yıl önce Fotoğraf sanatçısı Faruk Akbaş ile gerçekleştirdiğimiz Myanmar fotoğraf turundan İnle Gölü görüntüleri. http://www.gazellafotosafari.com http://www.facebook....
Burma'daki Müslümanlar'ın kurtuluşu NATO değil Türk-İslam Birliği’dir. 01:56
Burma'daki Müslümanlar'ın kurtuluşu NATO değil Türk-İslam Birliği’dir. 4 izlenme - 3 yıl önce A9TV Televizyonu Adnan Oktar Harun Yahya Sohbetler Belgeseller A9 TV Yeni Frekansımız: Türksat 3A Uydusu FREKANS: 12524 Dikey Batı Sembol Oranı: 22500 http://www.a9.com.tr/izle/145587/Adnan-Oktarin-Sohbetlerinden-Secme-Bolumler/Burmadaki-Muslumanlarin-kurtulusu-NATO-degil-Turk-Islam-Birligi’dir A9 uygulama mobil linkler : A9 TV iphone : http://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv/id432879700 A9 Radyo iphone : https://itunes.apple.com/tr/app/a9-tv-radio/id929302730 A9 TV Android : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.client.a9tv A9 Radyo Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chelik.clients.a9radyo
Bagan'dan Görüntüler | Myanmar Fotoğraf Turu | Gazella Turizm 01:51
Bagan'dan Görüntüler | Myanmar Fotoğraf Turu | Gazella Turizm 6 izlenme - 3 yıl önce Fotoğraf sanatçısı Faruk Akbaş ile gerçekleştirdiğimiz Myanmar fotoğraf turundan Bagan görüntüleri. http://www.gazellafotosafari.com http://www.facebook.com/...