Hoşgeldiniz!

Naci Ağbal

Bakan Soylu ve Ağbal Bayburt'ta 05:12
Bakan Soylu ve Ağbal Bayburt'ta 4 izlenme - 21 saat önce Bakan Soylu ve Ağbal Bayburt'taBAYBURT - İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Maliye Bakanı Naci Ağbal ve Jandarma Genel Komutanı Yaşar Güler bir takım temaslarda bulunmak üzere Bayburt'a geldi.
Maliye Bakanı Naci Ağbal: 06:14
Maliye Bakanı Naci Ağbal: "Milletin Malı Millete Döndü" 2 izlenme - 1 hafta önce Maliye Bakanı Naci Ağbal: "Milletin malı millete döndü"BAYBURT - Maliye Bakanı Naci Ağbal, "Bu binalar esasen milletten toplanan paralarla yapılmıştı, milletin malıydı.
Maliye Bakanı Ağbal Referandumun Bütçesini Açıkladı 01:26
Maliye Bakanı Ağbal Referandumun Bütçesini Açıkladı 21 izlenme - 6 ay önce
Maliye Bakanı Naci Ağbal ile Özel Röportaj 29:11
Maliye Bakanı Naci Ağbal ile Özel Röportaj 27 izlenme - 5 ay önce Maliye Bakanı Naci Ağbal, Doğan TV Ankara Temsilcisi Hakan Çelik'e konuk olduğu canlı yayında Varlık Fonu'na yapılan şirket devirleri, yabancıya konut satışı, beyaz eşya ve mobilya sektörlerinde yapılan vergi indirimi gibi konularda önemli açıklamalar yaptı.
Maliye Bakanı Ağbal’dan Asgari Ücret Açıklaması 02:52
Maliye Bakanı Ağbal’dan Asgari Ücret Açıklaması 28 izlenme - 9 ay önce Maliye Bakanı Naci Ağbal, asgari ücrette yapılması planlanan düzenlemeyle ilgili, “Hiçbir sıkıntı yok 1 Kasım'dan itibaren bu düzenleme hayata girecek ve iş verenlerimiz bordro üzerine çalışanların ücretlerinde asgari geçim indirimini arttırımlı olarak uygulamak suretiyle bu uygulamayı yapacaklar” dedi. Maliye Bakanı Naci Ağbal Vatan KDV İhtisas Vergi Dairesini ziyaret etti. Ziyaretin ardından basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Bakan Ağbal, asgari ücret konusunda açıklamalarda bulundu. Kasım ayı başından itibaren bir grup asgari ücret geliri elde eden vatandaşın eline geçen net tutarın bin 300 liranın altına düşmesi durumuyla karşı karşıya kaldıklarını belirten Ağbal, hükumet olarak bu konuda değerlendirme yaptıklarını söyledi. Ağbal, son 3 ayda gelirleri bin 300 liranın altına düşen çalışanların bu kayıplarını telefi etmek üzere bir çalışmayı tamamladıklarını ve düzenlemenin Bakanlar Kurulunda da kabul edildiğini dile getirdi. Bakan Ağbal, asgari ücret konusunda, ““Değerli arkadaşlar öncelikle hükumet olarak 2016 başında asgari ücretin bin 300 lira olması konusunda 1 Kasım seçimlerinde bir irade koymuştuk ve gerçekten bu iradeyi 1 Ocak 2016'da hayata geçirdik. Özellikle Kasım ayı başından itibaren bir grup asgari ücret geliri elde eden vatandaşımızın eline geçen net tutarın bin 300 liranın altına düşmesi durumuyla karşı karşıya kalınca hükumet olarak bu konuda değerlendirme yaptık. Son 3 ayda gelirleri bin 300 liranın altına düşen çalışanlarımızın bu kayıplarını telefi etmek üzere bir çalışmayı tamamladık. Bakanlar Kurulumuzda da bu kabul edildi. Sizinde ifade ettiğiniz gibi bunun yaklaşık 1 milyar liralıkta yükü mevzu bahis. Bu çalışmayı zaten o zamanda ifade ettik. Bunun için bir yasal düzenleme yapılması gerekiyor. Bu konuda bakanlık olarak hazırlıklarımız tamam bu konuyla ilgili uygulama zamanı gelmeden önce hukuki olarak gereğinin yapılmasıyla ilgili çalışmaları takip ediyorum. Hiçbir sıkıntı yok 1 Kasımdan itibaren bu düzenleme hayata girecek ve iş verenlerimiz bordro üzerine çalışanların ücretlerinde asgari geçim indirimini arttırımlı olarak uygulamak suretiyle bu uygulamayı yapacaklar. Kimse endişe etmesin herhangi bir şekilde uygulamanın hayata geçmesi konusunda bir sıkıntı olmayacak bu konuda gerekli hukuki çalışmalar o tarihten önce tamamlanmış olacak” şeklinde konuştu.
Maliye Bakanı Naci Ağbal: 06:41
Maliye Bakanı Naci Ağbal: "Getirdiğimiz Sistem Sizi Çok Daha Güçlü Kılacak" 10 izlenme - 4 ay önce Maliye Bakanı Naci Ağbal: "Getirdiğimiz sistem sizi çok daha güçlü kılacak" "Türkiye bu yapılanları karşılıksız bırakmaz, yapılanların karşılığını misliyle verir"KONYA - Maliye Bakanı Naci Ağbal, AK Parti Konya İl Teşkilatının referandum çalışmaları kapsamında Akören, Güneysınır ve Çumra...
Bakan Ağbal, Küçükçekmece Belediyesi 11'inci Bilgi Evinin Açılışını Yaptı 04:59
Bakan Ağbal, Küçükçekmece Belediyesi 11'inci Bilgi Evinin Açılışını Yaptı 8 izlenme - 4 ay önce Bakan Ağbal, Küçükçekmece Belediyesi 11'inci bilgi evinin açılışını yaptı Başkan Temel Karadeniz: "Çocuklara yatırım yapmamız gerektiğinin farkındayız"İSTANBUL - Maliye Bakanı Naci Ağbal, Küçükçekmece Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan 11'inci bilgi evi olan Kanarya Bilgi Evi, Aile...
Maliye Bakanı Naci Ağbal, Bayburt'ta 02:37
Maliye Bakanı Naci Ağbal, Bayburt'ta 35 izlenme - 1 yıl önce Naci Ağbal'ın esnaf ziyaretinden görseller Ağbal'ın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş ile telefonla görüşmesi Maliye Bakanı Ağbal, Bayburt'ta Ağbal, vatandaşların Bayburt ile İstanbul'un kardeş şehir olması isteğini, cep telefonundan ulaştığı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Topbaş'a ileterek, bu konuda çalışma başlatılmasını sağladı Maliye Bakanı Naci Ağbal, vatandaşların Bayburt ile İstanbul'un kardeş şehir olması isteğini, cep telefonundan ulaştığı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş'a ileterek, bu konuda çalışma başlatılmasını sağladı.
Bakan Ağbal'dan Yeğenine Ziyaret 02:08
Bakan Ağbal'dan Yeğenine Ziyaret 8 izlenme - 4 ay önce Bakan Ağbal'dan yeğenine ziyaretTEKİRDAĞ - Çorlu'da düzenlenen bir toplantıya katılmak üzere gelen Maliye Bakanı Naci Ağbal bir otelde düzenlenen toplantının ardından Çorlu'da ikamet eden yeğenini de ziyaret etti.
Bakan Ağbal: 03:32
Bakan Ağbal: "15 Temmuz'u Unutmayacağız, Unutturmayacağız" 1 izlenme - 2 hafta önce Maliye Bakanı Naci Ağbal, "Darbe girişiminin ilk anından itibaren içinde bulunanları, planlayanları, yönetenleri, terör örgütünün başındaki başta olmak üzere bütün terör örgütünün mensuplarını tekrar tekrar lanetliyoruz.
Maliye Bakanı Naci Ağbal: 05:12
Maliye Bakanı Naci Ağbal: "Çanakkale Ruhunun Her Zaman Dipdiri Ayakta Durduğunu Gösteren Bir... 1 izlenme - 2 hafta önce - Maliye Bakanı Naci Ağbal: "Çanakkale ruhunun her zaman dipdiri ayakta durduğunu gösteren bir kurtuluş günü olma özelliğini de taşıyor"BAYBURT - Bir takım ziyaretlerde bulunmak üzere memleketi Bayburt'a gelen Maliye Bakanı Naci Ağbal, Bayburt Valiliğini ziyaret etti.
Bakan Ağbal: 05:29
Bakan Ağbal: "Vergi Bürokrasisini Kökünden Kazıyacağız" 9 izlenme - 4 ay önce Bakan Ağbal: "Vergi bürokrasisini kökünden kazıyacağız" Bakan Ağbal, Konya SMMMO'nun düzenlediği istişare toplantısına katıldıKONYA - Maliye Bakanı Naci Ağbal, Konya Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odasının düzenlediği "Meslekte İtibar, Ülkede İstikrar" konulu istişare toplantısına katıldı.
Maliye Bakanı Naci Ağbal: 02:12
Maliye Bakanı Naci Ağbal: "Her Günümüz 15 Temmuz Ruhu Gibi Olsun İnşallah" 2 izlenme - 4 hafta önce - Maliye Bakanı Naci Ağbal: "Her günümüz 15 Temmuz ruhu gibi olsun inşallah"BAYBURT - Ramazan Bayramını memleketi Bayburt'ta geçiren Maliye Bakanı Naci Ağbal, Karasakal Mahalle Odasında düzenlenen bayramlaşma törenine katıldı.
Bakan Naci Ağbal, Demirözü İlçesinde Vatandaşlarla Buluştu 06:05
Bakan Naci Ağbal, Demirözü İlçesinde Vatandaşlarla Buluştu 7 izlenme - 4 ay önce Bakan Naci Ağbal, Demirözü ilçesinde vatandaşlarla buluştuBAYBURT - Maliye Bakanı Naci Ağbal, Bayburt'un Demirözü İlçesinde vatandaşlarla buluştu.
Maliye Bakanı Naci Ağbal, Gebze Ticaret Odasını Ziyaret Etti 06:25
Maliye Bakanı Naci Ağbal, Gebze Ticaret Odasını Ziyaret Etti 7 izlenme - 5 ay önce Maliye Bakanı Naci Ağbal, Gebze Ticaret Odasını ziyaret etti "Global kriz sonrasında Türkiye'nin büyüme oranları olağanüstü" "Hükümetin tarafında bir yargı istemiyoruz, herkese karşı tarafsız olsun"KOCAELİ - Maliye Bakanı Naci Ağbal, "Mevcut anayasada olağanüstü yetkileri olan bir...
Naci Ağbal: Kamuya 97 Bin Yeni Personel Alınacak 02:08
Naci Ağbal: Kamuya 97 Bin Yeni Personel Alınacak 31 izlenme - 2 yıl önce Maliye Bakanı Naci Ağbal, 2015 Yılı Merkezi Yönetim Bütçe Gerçekleşme Sonuçları İle 2016 Yılı Merkezi Yönetim Bütçe Kanun Tasarısı hakkında açıklamalarda bulundu. Ağbal, kamuya 2016 yılında 97 bin yeni personel alınacağını söyledi. * Bütçe hedefi 18 milyar lira üzerinde gerçekleşti. Bütçeyi esas olarak vergi gelirleriyle finanse edebileceğiniz ölçüde sağlıklı bir bütçeden bahsedebilirsiniz. * Genel bütçe vergi gelirleri tahsilatına baktığımızda gelir vergisi 85.8 milyar TL, kurumlar vergisi 33.4 milyar TL, motorlu taşıtlar vergisi 8.9 milyar TL, KDV 46.4 milyar TL, ÖTV 105.9 milyar TL, ithalatta alınan katma değer vergisi 74.4 milyar TL olarak gerçekleştirmiştir.
Maliye Bakanı Naci Ağbal Bayburt'ta 04:36
Maliye Bakanı Naci Ağbal Bayburt'ta 2 izlenme - 1 ay önce Maliye Bakanı Naci Ağbal Bayburt'taBAYBURT - Maliye Bakanı Naci Ağbal bir takım incelemelerde bulunmak üzere memleketi Bayburt'ta geldi.
Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek İle Orta Vadeli Program Canlı Yayında Açıklandı 01:10:14
Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek İle Orta Vadeli Program Canlı Yayında Açıklandı 28 izlenme - 2 yıl önce 2016-2018 dönemi Orta Vadeli Programı, Başbakan Yardımcısı Mehmet ŞİMŞEK, Kalkınma Bakanı Cevdet YILMAZ ve Maliye Bakanı Naci AĞBAL'ın katılımları ile Kalkınma Bakanlığında açıklandı.
Maliye Bakanı Naci Ağbal: 05:22
Maliye Bakanı Naci Ağbal: "Artık Millet Sözün Tek Sahibi Olacak" 4 izlenme - 4 ay önce Maliye Bakanı Naci Ağbal: "Artık millet sözün tek sahibi olacak" "Futbolda jübile var da siyasette yok mu?"ÇORUM - Maliye Bakanı Naci Ağbal, Anayasa değişikliğinin 14 yılda yapılan hizmetlerin tamamını taçlandıracağını belirterek, "Siyasete bereket getirecek, istikrar getirecek.
Maliye Bakanı Naci Ağbal: 05:07
Maliye Bakanı Naci Ağbal: "İnşallah 16 Nisanda Piyasanın da İstediği ve Ekonominin de İhtiyacı Olan. 3 izlenme - 4 ay önce Maliye Bakanı Naci Ağbal: "İnşallah 16 Nisanda piyasanın da istediği ve ekonominin de ihtiyacı olan halk oylamasında başarılı sonucu hep beraber yakalayacağız" "Referandumdan çıkacak olumlu netice piyasada iş yapan herkesi mutlu edecek"AFYONKARAHİSAR - Maliye Bakanı Naci Ağbal, 16 Nisanda...
Bakan Ağbal: 01:24
Bakan Ağbal: "Avrupa'daki Birtakım Vatandaşlar da PKK'sı da Deaş'ı da Fetö'sü de Sus Pus Olacak,... 3 izlenme - 4 ay önce Maliye Bakanı Naci Ağbal, "Her yüzyılda bir lider gelir, bu defa Rabbim İslam ümmeti için de bu milet için de Recep Tayyip Erdoğan'ı nasip etmiş.
Ağbal: 04:48
Ağbal: "Gelir Idaresi Başkanlığına 3 Milyon 413.757 Başvuruyu Aldık" 7 izlenme - 9 ay önce Salondan detay -Naci Ağbal'ın konuşması ANKARA - Maliye Bakanı Naci Ağbal, TÜRMOB'un 22. Olağan Genel Kuruluna katıldı.
Maliye Bakanı Naci Ağbal: 04:42
Maliye Bakanı Naci Ağbal: "Avrupa'da Hortlayan, Irkçılık, İslamafobiya ve Türk Düşmanlığı Var" 3 izlenme - 4 ay önce Maliye Bakanı Naci Ağbal: "Avrupa'da hortlayan, ırkçılık, islamafobiya ve Türk düşmanlığı var" "Dünya'da güç dengeleri batıdan doğuya kayıyor" "Global medya bu ülkenin cumhurbaşkanı, başbakanı bu ülkede ne yapıyor diye takip ediyor"EDİRNE - Maliye Bakanı Naci Ağbal, Hollanda'da Dışişleri...
Naci Ağbal - Mavi Marmara Gemisine Yönelik Saldırıda Şehit Olanların Ailelerine Tazminat Ödenmesi 02:58
Naci Ağbal - Mavi Marmara Gemisine Yönelik Saldırıda Şehit Olanların Ailelerine Tazminat Ödenmesi 1 izlenme - 1 ay önce Maliye Bakanı Naci Ağbal, Mavi Marmara gemisine yönelik saldırıda şehit olanların ailelerine tazminat ödenmesine ilişkin, "Önümüzdeki hafta inşallah Adalet Bakanlığımız ailelerle görüşecek, ardından çok süratli şekilde komisyon çalışmasını tamamladıktan sonra Maliye Bakanlığı olarak biz de...
Naci Ağbal: Yeniden Yapılandırma Başvuruları Artıyor 01:18
Naci Ağbal: Yeniden Yapılandırma Başvuruları Artıyor 6 izlenme - 9 ay önce Maliye Bakanı Naci Ağbal, Editör Masası'nda Gündeme İlişkin Değerlendirmelerde Bulundu. Maliye Bakanı Ağbal, Yeniden Yapılandırma Çalışmalarına İlişkin, "19 Ekim İtibarıyla 3 Milyon 980 Bin 450 Başvuru Aldık. Bu Kapsamda Da 32 Milyar 727 Milyon 948 Bin Liralık Bir Alacağı Yapılandırmışız." Dedi.
AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, 'Abidik Gubidik' Açıklaması 05:36
AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, 'Abidik Gubidik' Açıklaması 3 izlenme - 5 ay önce AK Parti Grup Başkanvekili Naci bostancı, 'abidik gubidik' açıklaması Bostancı: "Yakın siyasi tarihi bilenler gayet iyi hatırlayacaklardır.
Bakan Ağbal Ankara Sanayi Odası İstihdam Ödül Törenine Katıldı 07:43
Bakan Ağbal Ankara Sanayi Odası İstihdam Ödül Törenine Katıldı 2 izlenme - 3 ay önce Bakan Ağbal Ankara Sanayi Odası istihdam ödül törenine katıldıANKARA - Maliye Bakanı Naci Ağbal, Ankara Sanayi Odası istihdam ödül töreninde konuştu.
Maliye Bakanı Ağbal 04:33
Maliye Bakanı Ağbal "Kararsız" Vatandaşların Sorularını Yanıtladı 2 izlenme - 3 ay önce Maliye Bakanı Naci Ağbal, "Burada tek adam sisteminin olduğu bir sistemden bahsetmek mümkün değil. Cumhurbaşkanı üzerindeki bütün denetim yetkileri aynen var." dedi.
Maliye Bakanı Ağbal: 06:04
Maliye Bakanı Ağbal: "Bir Mehmetçik Ölür, Şehit Olur, Bin Mehmetçik Doğar" 1 izlenme - 2 ay önce Maliye Bakanı Ağbal: "Bir Mehmetçik ölür, şehit olur, bin Mehmetçik doğar"KİLİS - Maliye Bakanı Naci Ağbal, "En son terör yuvası en son terör inini yıkılana kadar yok olana kadar bu mücadele devam edeceğiz.
Maliye Bakanı Naci Ağbal (Kimyasal Saldırı) 03:00
Maliye Bakanı Naci Ağbal (Kimyasal Saldırı) "Bütün Dünyanın Ayağı Kalkması Gereken Bir Hadise Oldu" 2 izlenme - 4 ay önce Maliye Bakanı Naci Ağbal (Kimyasal Saldırı) "Bütün dünyanın ayağı kalkması gereken bir hadise oldu" " Suriye İdlib'de rejim masum insanların üzerine kimyasal silahla saldırdı"AFYONKARAHİSAR - Maliye Bakanı Naci Ağbal, Suriye İdlib'de rejim güçleri tarafından sivillere yönelik...