Hoşgeldiniz!

Naci Bostancı Videoları İzle

Amasya Milletvekili Naci Bostancı İftarda Taşova'da 05:44
Amasya Milletvekili Naci Bostancı İftarda Taşova'da 24 izlenme - 3 yıl önce Amasya Milletvekili Naci Bostancı Taşova'da
Adaylara Karşı Eşit Davranmak, Medyanın İtibarıdır 02:48
Adaylara Karşı Eşit Davranmak, Medyanın İtibarıdır" 32 izlenme - 2 yıl önce Görüntü Dökümü: AK parti Grup Başkanvekili Bostancı ile röp, "Adaylara karşı eşit davranmak, medyanın itibarıdır"- AK Parti Grup Başkanvekili Bostancı: - "Seçim dönemlerinde milletvekili adaylarına ilişkin yorum yaparken adalet ve hakkaniyet ölçüsünü muhafaza etmek ve adaylara karşı eşit davranmak ilgili gazete ve televizyon kuruluşlarının itibarıdır" MÜMİN ALTAŞ - CİHAN OKUR - AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, AK Parti Milletvekili adaylarının bazı basın yayın organlarınca itibarsızlaştırıldığı iddialarına ilişkin, "Seçim dönemlerinde milletvekili adaylarına ilişkin yorum yaparken adalet ve hakkaniyet ölçüsünü muhafaza etmek ve adaylara karşı eşit davranmak, ilgili gazete ve televizyon kuruluşlarının itibarıdır" dedi.
Ak Parti Grup Başkanvekili Bostancı 03:54
Ak Parti Grup Başkanvekili Bostancı 9 izlenme - 2 yıl önce AK Parti Grup Baskanvekili Bostanci: - "Insallah cozum surecini de bu milletin dirligi ve birligi icerisinde bir neticeye ulastiracagiz. Buradaki en asli aktor biziz, baska hic kimse degil"GIRESUN (AA) - AK Parti Grup Baskanvekili Naci Bostanci, "Insallah cozum surecini de bu milletin dirligi ve birligi icerisinde bir neticeye ulastiracagiz. Buradaki en asli aktor biziz, baska hic kimse degil" dedi.
Bostancı: 04:29
Bostancı: "Çatışma Gerilim İyi Bir Yol Değil" 5 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - TBMM Başkanvekili Naci Bostancı'nın Ata Park'ta düzenlenen iftara gelişi- Bostancı'nın konuşması TBMM Başkanvekili Bostancı: -"Koalisyon görüşmelerinde bütün partilerin olumlu yaklaşımına elbetteki ülkenin ihtiyacı var, çatışma gerilim iyi bir yol değil"-"Ülkeyi hükümetsiz bırakmamak için gayret göstereceğiz, CHP ile MHP ile görüşeceğiz, HDP ile de görüşeceğiz elbet ama HDP'nin yürüttüğü mevcut siyaset koalisyon formülünü zora zokuyor" TBMM Başkanvekili Naci Bostancı, koalisyon görüşmelerinde bütün partilerin olumlu yaklaşımına ülkenin ihtiyacı olduğunu belirterek, "Çatışma gerilim iyi bir yol değil" dedi.
Bostancı: 02:22
Bostancı: "Devletimiz PKK Terörüne Karşı Çok Kapsamlı Bir Mücadele Veriyor" 1 izlenme - 5 ay önce AK Parti TBMM Grup Başkanvekili Naci Bostancı, "Devletimiz PKK terörüne karşı çok kapsamlı bir mücadele veriyor.
Bostancı: 03:09
Bostancı: "Her Gün Bu Acıyı Yaşayan Şehit Yakınları Diyorlar Ki, 'Barış Olsun!" 3 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, Kastamonu Üniversitesi'nin düzenlediği "Siyaset ve Çözüm Süreci Konferansı"nda yaptığı konuşmada, "Şehitlerin evlerinde hangi yemeği seviyorlarsa o yemek bir daha pişmiyor.
Kılıçdaroğlu'nun Türkiye'ye Yetecek Çiftliği Yok 06:16
Kılıçdaroğlu'nun Türkiye'ye Yetecek Çiftliği Yok" 3 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı röportaj "Kılıçdaroğlu'nun Türkiye'ye yetecek çiftliği yok"- AK Parti Grup Başkanvekili Bostancı: - "Seçimlerde bir takım vaatlerde bulunuyorsanız bunu nasıl yapacağınıza ilişkin bilgi de ortaya koymak lazım. Öyle popüler bir takım laflarla değil. Bildiğim kadarıyla Kemal Bey'in Türkiye'ye yetecek çiftliği yok"- "CHP uzun yıllardır devlet yönetiminden uzakta.
AK Parti'den, Milletvekili Seçilme Yaşının 18'e İndirilmesi İçin Teklif 00:15
AK Parti'den, Milletvekili Seçilme Yaşının 18'e İndirilmesi İçin Teklif 2 izlenme - 2 yıl önce AK Parti, 25 olan milletvekili seçilme yaşının 18'e indirilmesine ilişkin Anayasa değişikliği teklifini Meclis'e sundu.