Hoşgeldiniz!

Naci Bostancı

Bostancı: Ohal, Ak Parti'nin Tercihi Değildir 01:59
Bostancı: Ohal, Ak Parti'nin Tercihi Değildir 6 izlenme - 3 hafta önce Şirin Payzın'ın sunduğu Ne Oluyor? programına konuk olan AK Parti Grup Başkanvekili ve Amasya Milletvekili Naci Bostancı, olağanüstü hal hakkında konuştu. Bostancı, "OHAL AK Parti'nin tercihi değildir. AK Parti iktidara geldiğinde OHAL'i kaldırdı. Ondan sonra da böyle bir tecrübe, böyle bir yönetme tarzı üzerinden yürümek asla AK Parti'nin tercihi olmadı. OHAL, 15 Temmuz ile gündeme geldi" dedi.
AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı: 05:59
AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı: "Hdp'nin Mahrem Fantezisini İfade Eden Bir Laftır. 1 izlenme - 1 hafta önce AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı: "HDP'nin mahrem fantezisini ifade eden bir laftır.
Bostancı: Yargı Muafiyeti Düzenlemesi İleriye Dönük Değil 01:04
Bostancı: Yargı Muafiyeti Düzenlemesi İleriye Dönük Değil 3 izlenme - 3 hafta önce Şirin Payzın'ın sunduğu Ne Oluyor? programına konuk olan AK Parti Grup Başkanvekili ve Amasya Milletvekili Naci Bostancı, son yayınlanan kanun hükmünde kararnamede yer alan yargı muafiyeti düzenlemesi hakkında konuştu. Bostancı, "Bu düzenleme ileriye dönük değil. AK Parti'ye yönelik buradan ne eleştiri çıkarırım mantığıyla illa ki böyle okumak istiyorum derseniz, bir propaganda unsuru olarak yapabilirsiniz. Fakat hukuken bakarsanız, ileriye dönük olduğu gibi bir sonuç çıkaramazsınız" dedi.
2018 Bütçe Görüşmeleri 07:01
2018 Bütçe Görüşmeleri 2 izlenme - 4 hafta önce 2018 bütçe görüşmeleri AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı: "Her siyasi iktidar siyasal süreçler içerisinde topluma bakar, insanlara bakar, partilerin ne söylediğine bakar, bütün bunları hesap ederek sonuçta bu bütçeyi oluşturur" AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan: "Dünyanın şu an...
AK Parti Grup Başkanvekili Bostancı 03:19
AK Parti Grup Başkanvekili Bostancı 7 izlenme - 5 ay önce AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, "Arakan'da her zaman sakin, sessiz ruh halini temsil eden gibi görünen bu Budistlerin şüphesiz inançlarının öğrettiklerinin dışında vahşi insan yanlarına tekabül eden bir zulümle Müslümanlara davrandıklarını görüyoruz.
Adaylara Karşı Eşit Davranmak, Medyanın İtibarıdır 02:48
Adaylara Karşı Eşit Davranmak, Medyanın İtibarıdır" 33 izlenme - 3 yıl önce Görüntü Dökümü: AK parti Grup Başkanvekili Bostancı ile röp, "Adaylara karşı eşit davranmak, medyanın itibarıdır"- AK Parti Grup Başkanvekili Bostancı: - "Seçim dönemlerinde milletvekili adaylarına ilişkin yorum yaparken adalet ve hakkaniyet ölçüsünü muhafaza etmek ve adaylara karşı eşit davranmak ilgili gazete ve televizyon kuruluşlarının itibarıdır" MÜMİN ALTAŞ - CİHAN OKUR - AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, AK Parti Milletvekili adaylarının bazı basın yayın organlarınca itibarsızlaştırıldığı iddialarına ilişkin, "Seçim dönemlerinde milletvekili adaylarına ilişkin yorum yaparken adalet ve hakkaniyet ölçüsünü muhafaza etmek ve adaylara karşı eşit davranmak, ilgili gazete ve televizyon kuruluşlarının itibarıdır" dedi.
Naci Bostancı: 03:03
Naci Bostancı: "Chp ve Hdp Sınıfta Kaldı, AK Parti ile MHP Kararlı Tavır Sergiledi" 3 izlenme - 6 ay önce - Naci Bostancı: "CHP ve HDP sınıfta kaldı, AK Parti ile MHP kararlı tavır sergiledi" AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı: " 'Ben sadece adalet için yürüyorum'. Peki, millet iradesi, darbe girişimi. Bu çete yapılanması.
Bostancı: 04:34
Bostancı: "Bozkurt'un Ifadeleri Bir Sayıklama Halidir" 4 izlenme - 9 ay önce MURAT DEMİRCİ - AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, CHP Konya Milletvekili Hüsnü Bozkurt'un sözleri ile ilgili, "Bozkurt'un 'evet' çıkarsa Samsun'dan başlayıp Amasya, Sivas, Erzurum, Ankara ve bütün bu evetçileri denize dökeceklerine ilişkin öyle bir anlam içerisindeki ifadeleri...
Ak Parti Grup Başkanvekili Bostancı 03:54
Ak Parti Grup Başkanvekili Bostancı 9 izlenme - 3 yıl önce AK Parti Grup Baskanvekili Bostanci: - "Insallah cozum surecini de bu milletin dirligi ve birligi icerisinde bir neticeye ulastiracagiz. Buradaki en asli aktor biziz, baska hic kimse degil"GIRESUN (AA) - AK Parti Grup Baskanvekili Naci Bostanci, "Insallah cozum surecini de bu milletin dirligi ve birligi icerisinde bir neticeye ulastiracagiz. Buradaki en asli aktor biziz, baska hic kimse degil" dedi.
AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı; 04:40
AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı; "Yeni Sistem Bütün Partileri Türkiye'nin Milli Birliği... 2 izlenme - 10 ay önce AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı; "Yeni sistem bütün partileri Türkiye'nin milli birliği istikametinde çalışan yapılara dönüştürecek"ÇORUM - AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, yeni hükümet sisteminin bütün partileri Türkiye'nin milli birliği istikametinde çalışan...
Bostancı: 04:29
Bostancı: "Çatışma Gerilim İyi Bir Yol Değil" 5 izlenme - 3 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - TBMM Başkanvekili Naci Bostancı'nın Ata Park'ta düzenlenen iftara gelişi- Bostancı'nın konuşması TBMM Başkanvekili Bostancı: -"Koalisyon görüşmelerinde bütün partilerin olumlu yaklaşımına elbetteki ülkenin ihtiyacı var, çatışma gerilim iyi bir yol değil"-"Ülkeyi hükümetsiz bırakmamak için gayret göstereceğiz, CHP ile MHP ile görüşeceğiz, HDP ile de görüşeceğiz elbet ama HDP'nin yürüttüğü mevcut siyaset koalisyon formülünü zora zokuyor" TBMM Başkanvekili Naci Bostancı, koalisyon görüşmelerinde bütün partilerin olumlu yaklaşımına ülkenin ihtiyacı olduğunu belirterek, "Çatışma gerilim iyi bir yol değil" dedi.
Ak Partili Bostancı'dan 06:46
Ak Partili Bostancı'dan "Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Parti Üyelik Sürecine" İlişkin Açıklama 1 izlenme - 9 ay önce AK Partili Bostancı'dan "Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın parti üyelik sürecine" ilişkin açıklama AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı: "Kendisi gelip doğrudan grup toplantılarını yönetebilir, yahut da bazen kendisi gelir bazen gelmeyebilir veya hiç gelmeyebilir.
AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı: 01:24
AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı: "Meclisteki Kavgalara İlişkin Koltuk Renginde Kusur... 1 izlenme - 9 ay önce AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı: "Meclisteki kavgalara ilişkin koltuk renginde kusur aramayalım"ANKARA - AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, "Meclisteki kavgaların koltukların renginden ziyade insanların muhakemesi ile ilgili olduğunu düşünürüm. Renklerde kusur aramayalım" dedi.
AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı: 04:16
AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı: "Esed Yönetimi Suriye'nin Geleceğinde Yok" 1 izlenme - 9 ay önce AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı: "Esed yönetimi Suriye'nin geleceğinde yok" "Amerika'nın Suriye'nin geleceğinde 'Esed artık yok' yaklaşımını da çok önemli buluyoruz"TOKAT - AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, ABD'nin Suriye'de rejime ait üsse hava saldırısı düzenlemesine...
Bostancı: 03:09
Bostancı: "Her Gün Bu Acıyı Yaşayan Şehit Yakınları Diyorlar Ki, 'Barış Olsun!" 3 izlenme - 3 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, Kastamonu Üniversitesi'nin düzenlediği "Siyaset ve Çözüm Süreci Konferansı"nda yaptığı konuşmada, "Şehitlerin evlerinde hangi yemeği seviyorlarsa o yemek bir daha pişmiyor.
Bostancı: 02:22
Bostancı: "Devletimiz PKK Terörüne Karşı Çok Kapsamlı Bir Mücadele Veriyor" 1 izlenme - 1 yıl önce AK Parti TBMM Grup Başkanvekili Naci Bostancı, "Devletimiz PKK terörüne karşı çok kapsamlı bir mücadele veriyor.
Kılıçdaroğlu'nun Türkiye'ye Yetecek Çiftliği Yok 06:16
Kılıçdaroğlu'nun Türkiye'ye Yetecek Çiftliği Yok" 3 izlenme - 3 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı röportaj "Kılıçdaroğlu'nun Türkiye'ye yetecek çiftliği yok"- AK Parti Grup Başkanvekili Bostancı: - "Seçimlerde bir takım vaatlerde bulunuyorsanız bunu nasıl yapacağınıza ilişkin bilgi de ortaya koymak lazım. Öyle popüler bir takım laflarla değil. Bildiğim kadarıyla Kemal Bey'in Türkiye'ye yetecek çiftliği yok"- "CHP uzun yıllardır devlet yönetiminden uzakta.
AK Parti'den, Milletvekili Seçilme Yaşının 18'e İndirilmesi İçin Teklif 00:15
AK Parti'den, Milletvekili Seçilme Yaşının 18'e İndirilmesi İçin Teklif 2 izlenme - 3 yıl önce AK Parti, 25 olan milletvekili seçilme yaşının 18'e indirilmesine ilişkin Anayasa değişikliği teklifini Meclis'e sundu.
Muharrem Erkek ve Naci Bostancı, Khk Hakkında Ne Dedi? - Ne Oluyor? 27.12.2017 Çarşamba 02:47:42
Muharrem Erkek ve Naci Bostancı, Khk Hakkında Ne Dedi? - Ne Oluyor? 27.12.2017 Çarşamba 0 izlenme - 3 hafta önce 17 ayda yayınlanan 30 KHK, ceza muafiyeti ve tek tip kıyafet düzenlemesi, AK Parti ve CHP arasındaki karşılıklı iddialar ve gerilimler, erken seçim söylentileri ve partilerin seçim stratejileri... Şirin Payzın sordu, önce CHP Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek, ardından AK Parti Grup Başkanvekili ve Amasya Milletvekili Naci Bostancı yanıtladı.