Hoşgeldiniz!

nafaka

15 Gün Evli Kalıp 4 Yıldır Nafaka Ödemek 02:55
15 Gün Evli Kalıp 4 Yıldır Nafaka Ödemek 4.669 izlenme - 3 ay önce Trabzon'da geçen olay Semih Brinci,Tuba Uzun, 4 yıl önce evlenip 15 gün sonra boşanmışlar.Burda kötü olan durum adam 15 gün evli kalmış nasıl 4 yıldır nafaka ödetiyolar ilginç,evlenmek hakketen tehlike bir durum
Kediye Nafaka Veren Adam - Röportaj Adam 00:58
Kediye Nafaka Veren Adam - Röportaj Adam 3.739 izlenme - 5 ay önce Adana'da eşinden ayrılan adamın kızının kedisine nafaka vermesinin röportaj adam tarafından trollemesi
Bir Günlük Evliliğe Üç Yıldır Nafaka Ödeyen Adam 02:58
Bir Günlük Evliliğe Üç Yıldır Nafaka Ödeyen Adam 208 izlenme - 2 ay önce 28 yaşındaki Atakan Varlı tanıştığı genç kızla evlendi... Ancak eşi bir gün sonra ortadan kayboldu... Eline ulaşan tebligatla bir günlük karısının kendisine boşanma davası açtığını öğrenen genç, 24 saat süren evliliği için üç yıldır nafaka ödüyor.. İddiasına göre onu dolandıran sadece 1 günlük eşi değildi...
Boşanma Davalarında Maddi ve Manevi Tazminat Hangi Durumlarda Alınabilir? 01:14
Boşanma Davalarında Maddi ve Manevi Tazminat Hangi Durumlarda Alınabilir? 681 izlenme - 4 yıl önce http://www.migrostv.com/bosanma-davalarinda-maddi-ve-manevi-tazminat-hangi-durumlarda-alinabilir/ Boşanma sürecinin en yıpratıcı noktalarından biri de çiftler arasındaki tazminat, nafaka vb. gibi durumlarda mutabık kalınma çabası. Av. Rüya Beril Çetintaş'a boşanma davalarında maddi ve manevi tazminatın hangi durumlarda alınabileceğini sorduk. Yanı sıra, bu davalarda kimlerin şahit olarak gösterilebileceği sorusunun yanıtı da MigrosTV'de.
Boşanma Sonrasında Mal Paylaşımı Nasıl Gerçekleştirilir? 02:11
Boşanma Sonrasında Mal Paylaşımı Nasıl Gerçekleştirilir? 957 izlenme - 4 yıl önce http://www.migrostv.com/bosanma-sonrasinda-mal-paylasimi-nasil-gerceklestirilir/ Boşanma öncesi yaşanan sorunlardan biri de mal paylaşımı. Peki boşanma sonrasında mal paylaşımı nasıl gerçekleşir? Boşanma sürecine dair aradığınız her şey MigrosTV'de!
Boşanma Davasında Nafaka Hangi Durumlarda Ödenir? 01:54
Boşanma Davasında Nafaka Hangi Durumlarda Ödenir? 665 izlenme - 4 yıl önce http://www.migrostv.com/bosanma-davasinda-nafaka-hangi-durumlarda-odenir/ Boşanma davasının hangi gerekçelerle ve nasıl açıldığını sorduğumuz Av. Rüya Beril Çetintaş'a şimdi de boşanma davasında nafaka sürecini danışıyoruz. Boşanma hakkında merak edilenler MigrosTV'de!
David Copperfield' a Rakip Dilenci 01:20
David Copperfield' a Rakip Dilenci 734 izlenme - 3 yıl önce Bacağını çok seri bir şekilde kaybedip, geri getirebilen sihirbaz dilenci abimiz ve akla zarar görüntüleri.
Anlaşmalı Boşanma Nedir? 01:37
Anlaşmalı Boşanma Nedir? 583 izlenme - 4 yıl önce http://www.migrostv.com/anlasmali-bosanma-nedir/ Mutlu evliliğin sırrını öğrenmek, uygulamak kadar başarılı olamayabiliyor. Şiddetli geçimsizliğin üzücü sonlarından biri ile hiç beklenmedik anda karşılaşılabiliyor. Bu konuya değinmek istedik ve boşanma üzerine Av. Rüya Beril Çetintaş ile konuştuk. Anlaşmalı boşanma nedir? Yanıtı videomuzda! Boşanma konusunda daha pek çok konunun yanıtı da MigrosTV'de; Boşanma davalarında kimler şahit olarak gösterilebilir? Şiddet gördüğü için boşanmak isteyenler ne yapmalıdır?
Talihsiz Genç Bir Gün Evli Kaldığı Eşine 3 Yıldır Nafaka Ödüyor 02:02
Talihsiz Genç Bir Gün Evli Kaldığı Eşine 3 Yıldır Nafaka Ödüyor 10 izlenme - 2 ay önce Nikahtan sonra yüz yüze gelmediği eşinden gelen boşanma tebligatı ile büyük şok yaşayan genç mahkemede bir kez daha yıkıldı. Bir gün evli kaldığı eşi tarafından terk edilen genç üç yıldır nafaka ödüyor.
Nafaka Vermemek İçin Kızını Uçurumdan Attı! 01:21
Nafaka Vermemek İçin Kızını Uçurumdan Attı! 84 izlenme - 3 yıl önce Boşandığı eski karısına 1000 USD nafaka ödememek için kızını uçurumdan attı. 15 yıl önce gerçekleşen olay, kayıtlara kaza olarak geçti. Ancak olayın seyri annenin açtığı dava sonucu yapılan tatbikat ile değişti.  Cani babanın, 4 yaşındaki kızını 120 metrelik uçurumdan aşağıya attığı ortaya çıktı.
Avukat, Nafaka Davası Açan Kadını 00:34
Avukat, Nafaka Davası Açan Kadını "Yatak Odasında Çok İyiyim, Benimle Yaşamalısın" Diyerek Taciz Ett 3 izlenme - 2 ay önce Kocaeli'nde 8 Mart'ta akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. Avukat, eşine nafaka davası açan kadını "Yatak odasında çok iyiyim, beni cinsel olarak yaşamalısın" diyerek taciz etti.
Nafaka Mağdurları, Düzenleme İstiyor - 7 Mart 2018 02:43
Nafaka Mağdurları, Düzenleme İstiyor - 7 Mart 2018 2 izlenme - 4 hafta önce Hızlı, doğru, tarafsız habercilik anlayışı... atv Haber, Türkiye'nin ve dünyanın sıcak gündemini aktarırken, hızlı, doğru, tarafsız habercilik anlayışıyla güvenirliğin ve saygınlığın adresi olmaya devam ediyor. Abone olun: https://goo.gl/H2eUiW
Hamza Hamzaoğlu, Evlilik Dışı Çocuğu Nedeniyle 3500 TL Nafaka Ödeyecek 00:46
Hamza Hamzaoğlu, Evlilik Dışı Çocuğu Nedeniyle 3500 TL Nafaka Ödeyecek 13 izlenme - 6 ay önce Teknik direktör Hamza Hamzaoğlu, evlilik dışı ilişkisi nedeniyle eski sevgilisiyle mahkemelik oldu. Mahkeme, Hamzaoğlu'nun dava sonuçlanana kadar 3 bin 500 TL nafaka ödemesine karar verdi.
çalışıp kendisnin ve ailesinin nafakasını kazanmak 10:31
çalışıp kendisnin ve ailesinin nafakasını kazanmak 103 izlenme - 8 yıl önce bu sohbette insanın çalışıp kazanması gerektiği peygamberlerinde çalışıp kazandıkları bildirilmekte alın terinin fazileti yanında başkasına yük olup dilenmenin kötülüğü anlatılmaktadır..
1 Yıllık Evliliğe, Ömür Boyu Nafaka! - 8 Mart 2018 03:03
1 Yıllık Evliliğe, Ömür Boyu Nafaka! - 8 Mart 2018 1 izlenme - 4 hafta önce Hızlı, doğru, tarafsız habercilik anlayışı... atv Haber, Türkiye'nin ve dünyanın sıcak gündemini aktarırken, hızlı, doğru, tarafsız habercilik anlayışıyla güvenirliğin ve saygınlığın adresi olmaya devam ediyor. Abone olun: https://goo.gl/H2eUiW
Aldatılan Eşten, Ersun Yanala 20 Milyon Liralık Dava 01:20
Aldatılan Eşten, Ersun Yanala 20 Milyon Liralık Dava 20 izlenme - 3 yıl önce Özel yaşantısı nedeniyle F.Bahçe'den ayrılan Ersun Yanal'a, 28 yıllık eşi Şenay Yanal boşanma davası açtı. Mahkeme, Yanal'ın eşine 20 bin lira nafaka ödemesine karar verdi.
Eski Futbolcu Lemi Çelik: Eşimin Korkusundan Ölen Kedim İçin Nakafa Ödüyorum 00:30
Eski Futbolcu Lemi Çelik: Eşimin Korkusundan Ölen Kedim İçin Nakafa Ödüyorum 7 izlenme - 12 ay önce Eski futbolcu Lemi Çelik, eski eşinde kalan ve 2 ay önce ölen kedisi için nafaka ödemeye devam ettiğini belirtti, "Korktuğum için nafakayı bitirelim diyemedim." dedi.
Ennner Valencia'yı Polisten Kaçırdılar - Sporx 00:54
Ennner Valencia'yı Polisten Kaçırdılar - Sporx 5 izlenme - 2 yıl önce Ekvador Milli Takımı'nın Şili ile oynayacağı maç öncesi, çocuğunun nafakasını ödemeyen Enner Valencia polisler tarafından tutuklanmaya çalışıldı ancak teslim olmadı. Maçta forma giyen Enner Valencia, 82. dakikada sakatlık gerekçesiyle oyundan çıktı ama sakatlığı gerçek değildi. Ambulansa bindirilen Enner Valencia, polislerden kaçırıldı.