Hoşgeldiniz!

Nafaka Videoları İzle

Boşanma Davalarında Maddi ve Manevi Tazminat Hangi Durumlarda Alınabilir? 01:14
Boşanma Davalarında Maddi ve Manevi Tazminat Hangi Durumlarda Alınabilir? 576 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/bosanma-davalarinda-maddi-ve-manevi-tazminat-hangi-durumlarda-alinabilir/ Boşanma sürecinin en yıpratıcı noktalarından biri de çiftler arasındaki tazminat, nafaka vb. gibi durumlarda mutabık kalınma çabası. Av. Rüya Beril Çetintaş'a boşanma davalarında maddi ve manevi tazminatın hangi durumlarda alınabileceğini sorduk. Yanı sıra, bu davalarda kimlerin şahit olarak gösterilebileceği sorusunun yanıtı da MigrosTV'de.
Boşanma Sonrasında Mal Paylaşımı Nasıl Gerçekleştirilir? 02:11
Boşanma Sonrasında Mal Paylaşımı Nasıl Gerçekleştirilir? 782 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/bosanma-sonrasinda-mal-paylasimi-nasil-gerceklestirilir/ Boşanma öncesi yaşanan sorunlardan biri de mal paylaşımı. Peki boşanma sonrasında mal paylaşımı nasıl gerçekleşir? Boşanma sürecine dair aradığınız her şey MigrosTV'de!
Boşanma Davasında Nafaka Hangi Durumlarda Ödenir? 01:54
Boşanma Davasında Nafaka Hangi Durumlarda Ödenir? 481 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/bosanma-davasinda-nafaka-hangi-durumlarda-odenir/ Boşanma davasının hangi gerekçelerle ve nasıl açıldığını sorduğumuz Av. Rüya Beril Çetintaş'a şimdi de boşanma davasında nafaka sürecini danışıyoruz. Boşanma hakkında merak edilenler MigrosTV'de!
David Copperfield' a Rakip Dilenci 01:20
David Copperfield' a Rakip Dilenci 695 izlenme - 2 yıl önce Bacağını çok seri bir şekilde kaybedip, geri getirebilen sihirbaz dilenci abimiz ve akla zarar görüntüleri.
Anlaşmalı Boşanma Nedir? 01:37
Anlaşmalı Boşanma Nedir? 490 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/anlasmali-bosanma-nedir/ Mutlu evliliğin sırrını öğrenmek, uygulamak kadar başarılı olamayabiliyor. Şiddetli geçimsizliğin üzücü sonlarından biri ile hiç beklenmedik anda karşılaşılabiliyor. Bu konuya değinmek istedik ve boşanma üzerine Av. Rüya Beril Çetintaş ile konuştuk. Anlaşmalı boşanma nedir? Yanıtı videomuzda! Boşanma konusunda daha pek çok konunun yanıtı da MigrosTV'de; Boşanma davalarında kimler şahit olarak gösterilebilir? Şiddet gördüğü için boşanmak isteyenler ne yapmalıdır?
Nafaka Vermemek İçin Kızını Uçurumdan Attı! 01:21
Nafaka Vermemek İçin Kızını Uçurumdan Attı! 58 izlenme - 2 yıl önce Boşandığı eski karısına 1000 USD nafaka ödememek için kızını uçurumdan attı. 15 yıl önce gerçekleşen olay, kayıtlara kaza olarak geçti. Ancak olayın seyri annenin açtığı dava sonucu yapılan tatbikat ile değişti.  Cani babanın, 4 yaşındaki kızını 120 metrelik uçurumdan aşağıya attığı ortaya çıktı.
çalışıp kendisnin ve ailesinin nafakasını kazanmak 10:31
çalışıp kendisnin ve ailesinin nafakasını kazanmak 103 izlenme - 7 yıl önce bu sohbette insanın çalışıp kazanması gerektiği peygamberlerinde çalışıp kazandıkları bildirilmekte alın terinin fazileti yanında başkasına yük olup dilenmenin kötülüğü anlatılmaktadır..
Nafaka Parası İstemiyordum Ama Artık İsteyeceğim! 01:00
Nafaka Parası İstemiyordum Ama Artık İsteyeceğim! 41 izlenme - 3 yıl önce Simge Tertemiz boşanmak üzere olduğu eşi Murat Kadıoğlu ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu
Aldatılan Eşten, Ersun Yanala 20 Milyon Liralık Dava 01:20
Aldatılan Eşten, Ersun Yanala 20 Milyon Liralık Dava 19 izlenme - 2 yıl önce Özel yaşantısı nedeniyle F.Bahçe'den ayrılan Ersun Yanal'a, 28 yıllık eşi Şenay Yanal boşanma davası açtı. Mahkeme, Yanal'ın eşine 20 bin lira nafaka ödemesine karar verdi.
Ennner Valencia'yı Polisten Kaçırdılar - Sporx 00:54
Ennner Valencia'yı Polisten Kaçırdılar - Sporx 5 izlenme - 7 ay önce Ekvador Milli Takımı'nın Şili ile oynayacağı maç öncesi, çocuğunun nafakasını ödemeyen Enner Valencia polisler tarafından tutuklanmaya çalışıldı ancak teslim olmadı. Maçta forma giyen Enner Valencia, 82. dakikada sakatlık gerekçesiyle oyundan çıktı ama sakatlığı gerçek değildi. Ambulansa bindirilen Enner Valencia, polislerden kaçırıldı.
4 Yaşındaki Kızını Nafaka İçin Uçurumdan Attı 01:51
4 Yaşındaki Kızını Nafaka İçin Uçurumdan Attı 8 izlenme - 2 yıl önce 15 yıl önce rancho palos verdes vadisi’nde yaşanan olayda, 4 yaşındaki lauren sarene key, babasıyla yürüyüş yaparken uçurumdan düşerek hayatını kaybetti. olayın bir kaza olduğunu ileri süren 47 yaşındaki baba cameron brown, geçen sürede eski eşi sarah key-meyer’in konuyla ilgili açtığı iki davada suçsuz bulundu.