Hoşgeldiniz!

nagehan alçı

 Nagehan Alçı: Gezi olayları bir Alevi ayaklanmasıdır 02:25
Nagehan Alçı: Gezi olayları bir Alevi ayaklanmasıdır 1.606 izlenme - 2 yıl önce Nagehan Alçı CNN Türk'te yayınlanan 'Dört Bir Taraf' programında Gezi parkı olayları ile ilgili konuştu. CNN Türk'te Altan Öymen, Nazlı Ilıcak, Kadri Gürsel ve Nagehan Alçı, "Dört Bir Taraf" programında gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Tartışma sırasında konu Gezi Parkı olaylarına gelince Nagehan Alçı, Gezi Parkı olayları hakkında "Gezi protestosu bir Alevi ayaklanmasıdır" dedi.
Nagehan Alçı ile Mastürbasyon 01:21
Nagehan Alçı ile Mastürbasyon 1.386 izlenme - 1 yıl önce CNN Türk'te yayınlanan Dört Bir Taraf programına Nagehan Alçı'nın, Kadri Gürsel'e sarf ettiği söz damga vurdu.
Başbakanın Basın Mensuplarıyla Kahvaltı Buluşması 00:55
Başbakanın Basın Mensuplarıyla Kahvaltı Buluşması 1.511 izlenme - 1 yıl önce Erdoğan, Dolmabahçe'de düzenlediği kahvaltıda gazetecilerin sorularını yanıtladı.
Nagehan Alçı: Vatan Hainleriyle Program Yapmaktan Utanıyorum 03:38
Nagehan Alçı: Vatan Hainleriyle Program Yapmaktan Utanıyorum 1.310 izlenme - 2 yıl önce Nagehan Alçı programda sızdırılan ses kaydı hakkındaki yasağı delen Kadri Gürsel'e tepki gösterdi. CNN Türk ekranlarında yayınlanan 'Dört Bir Taraf' programında Kadri Gürsel'in yayın yasağı getirilen ses kayıdı hakkındaki açıklamalarına oldukça sinirlenen Nagehan Alçı, adeta çileden çıktı. İnternete düşen ses kaydıyla ilgili Kadri Gürsel, Cumhuriyet gazetesinin RTÜK yasağı hakkındaki açıklamasını okudu. Nazlı Ilıcak, bu açıklamayı alkışladı. Gürsel'in açıklamayı canlı yayında okumasına sinirlenen Alçı 'Ben bu programda vatan hainleri ile birlikte olmaktan çok büyük bir esef duyuyorum. Siyaset yapın ama artık güvenliğimiz üzerinden bu kadar çirkin şeylerin aleti olmanız kabul edilemez, ne derseniz deyin. Devlet bugün büyük bir tehdit altındadır. Utanmazsanız! O çok beğendiğiniz batıda ki uygulamalara bakın' dedi.
01:17
1.880 izlenme - 5 yıl önce nagehan alçı paşa ramiz ilker tartışması
Nagehan Alçı: Kendi Masturbasyonunuzu Yapmaya Devam Edin 02:40
Nagehan Alçı: Kendi Masturbasyonunuzu Yapmaya Devam Edin 947 izlenme - 2 yıl önce CNN Türt'te yayınlanan Dört Bir Taraf programına Nagehan Alçı'nın, Kadri Gürsel'e sarf ettiği söz damga vurdu. Twitter yasağının tartışıldığı programda Kadri Gürsel'in sözlerine sinirlenen Alçı 'Benim konuşmamın üzerine, twitter yasağını savunuyor demek, Türkiye'de iletişimin imkansızlaştığı bir ortamda siz kendi kendinize, Türkiye'yi özellikle okumayarak kendi masturbasyonunuzu yapmaya devam edin' dedi
Nagehan Alçı Ve Hülya Avşar Kavga Etti! 03:42
Nagehan Alçı Ve Hülya Avşar Kavga Etti! 1.237 izlenme - 3 yıl önce Nagehan Alçı Ve Hülya Avşar Kavga Etti!
Nazlı Ilıcak Nagehan Alçı Tartışması 02:25
Nazlı Ilıcak Nagehan Alçı Tartışması 706 izlenme - 2 yıl önce CNN Türk'te yayınlanan Dört Bir Taraf'ta Milliyet Gazetesi yazarı Nagehan Alçı ile Gazeteci Yazar Nazlı Ilıcak arasında yaşanan polemik, programda öne çıkan anlardan biri oldu.
5 Yıllık Paramı Versinler Medyadan Çekilirim - Rasim Ozan Kütahyalı 01:00
5 Yıllık Paramı Versinler Medyadan Çekilirim - Rasim Ozan Kütahyalı 384 izlenme - 12 ay önce Rasim Ozan Kütahyalı, kendisinin medya sektöründe sevilmediğini açıklar ve kendisinden kurtulmak isteyenlere tavsiyede bulunur. Herkes 1 lira koysa aslında, şu siteden bile toplasak belki beyler belki bir umut.
17 Aralık Süreci - 5 Absürd Açıklama - Yaşasın Demokrasi 02:31
17 Aralık Süreci - 5 Absürd Açıklama - Yaşasın Demokrasi 320 izlenme - 8 ay önce 17 Aralık Süreciyle ilgili yapılmış, 5 absürd açıklamayı izliyor ve ibret alıyoruz. Nagehan Alçı: Keşke Bakanların aldığı rüşvet minumuma inse...
Nagehan Alçı - Bırakın Konuşalım 14:47
Nagehan Alçı - Bırakın Konuşalım 666 izlenme - 3 yıl önce Bırakın Konuşalım, Nagehan Alçı, 10 09 2013
Nagehan Alçı Ve Hülya Avşar Kavga Etti! 04:27
Nagehan Alçı Ve Hülya Avşar Kavga Etti! 707 izlenme - 3 yıl önce Nagehan Alçı Ve Hülya Avşar Kavga Etti!
Nagehan Alçı'yı Tanıyalım 01:53
Nagehan Alçı'yı Tanıyalım 310 izlenme - 1 yıl önce Nagehan Alçı adlı yazarın Amerika'da okuduğu katolik okulundaki mezuniyet konuşması. Yorumu sizlere bırakıyorum..
Nagehan Alçı: Bak Beni Zorlama 01:19
Nagehan Alçı: Bak Beni Zorlama 571 izlenme - 2 yıl önce Nazlı Ilıcak, Nagehan Alçı, Altan Öymen ve Kadri Gürsel'in yorumlarıyla yer alığı tartışma programı 'Dört Bir Taraf'a Ilıcak ve Alçı'nın diyalogları damga vurdu.
Nagehan Alçı'dan Vatan Hainleri Çıkışı 02:13
Nagehan Alçı'dan Vatan Hainleri Çıkışı 602 izlenme - 2 yıl önce CNN Türk ekranlarında yayınlanan 'Dört Bir Taraf' programında Kadri Gürsel'in yayın yasağı getirilen ses kaydı hakkındaki açıklamalarına oldukça sinirlenen Nagehan Alçı, adeta çileden çıktı. İnternete düşen ses kaydıyla ilgili Kadri Gürsel, Cumhuriyet gazetesinin RTÜK yasağı hakkındaki açıklamasını okudu. Nazlı Ilıcak, bu açıklamayı alkışladı. Nagehan Alçı 'Ben bu programda vatan hainleri ile birlikte olmaktan çok büyük bir esef duyuyorum. Siyaset yapın ama artık güvenliğimiz üzerinden bu kadar çirkin şeylerin aleti olmanız kabul edilemez, ne derseniz deyin. Devlet bugün büyük bir tehdit altındadır. Utanmazsanız! O çok beğendiğiniz batıda ki uygulamalara bakın' dedi.
Nagehan Alçı - CHE Bir Yamyamdır 02:53
Nagehan Alçı - CHE Bir Yamyamdır 141 izlenme - 8 ay önce http://cagdasses.com/haber_detay.asp?haberID=2531 Haberin ayrı Nagehan Alçı, CNN Türk'teki televizyon programında solun simgesi haline gelen liderler olan CHE...
Nagehan Alçı Hamile 01:19
Nagehan Alçı Hamile 451 izlenme - 3 yıl önce Nagehan Alçı Hamile
Nagehan! Bak Beni Zorlama! 01:19
Nagehan! Bak Beni Zorlama! 390 izlenme - 2 yıl önce Nazlı Ilıcak, Nagehan Alçı, Altan Öymen ve Kadri Gürsel'in yorumlarıyla yer aldığı tartışma programı 'Dört Bir Taraf'a; Ilıcak ve Alçı'nın diyalogları damga vurdu.
Nagehan Alçı'ya Şok Protesto 01:40
Nagehan Alçı'ya Şok Protesto 467 izlenme - 2 yıl önce Fatih Belediyesi'nin düzenlediği sempozyuma katılan Nagehan Alçı ülkücüler tarafından protesto edildi. Fatih'te düzenlenilen Ali Emiri Kültür merkezi Türkiye Gündemi konulu konferansa katılan Nagehan Alçı uğradığı protestoyla büyük bir şok yaşadı. Salonun boş olması dikkat çekerken, gelenlerin çoğunun da protestocu olduğu anlaşıldı. "Ölürüm Türkiyem" şarkısıyla protestoya başlayan ülkücüler, "Türkiye Türk'tür Türk kalacak", "Ya İstiklal Ya ölüm Ya Allah Bismillah Allahu ekber" sloganları atarak salondan ayrıldı.
Akp'li Ünlü Düşünür Nagehan Alçı: Mastürbasyondan Bahsetti 01:26
Akp'li Ünlü Düşünür Nagehan Alçı: Mastürbasyondan Bahsetti 222 izlenme - 2 yıl önce Akılları Fikirleri Orada...
Nagehan Alçı, Müge Anlı'ya Rakip Oldu! 01:00
Nagehan Alçı, Müge Anlı'ya Rakip Oldu! 343 izlenme - 3 yıl önce Nagehan Alçı, Müge Anlı'ya Rakip Oldu!
Nagehan Alçı'dan Chp'yi Kızdıracak Sözler! 01:00
Nagehan Alçı'dan Chp'yi Kızdıracak Sözler! 286 izlenme - 3 yıl önce Nagehan Alçı'dan Chp'yi Kızdıracak Sözler!
Medya İğnesi - Nagehan Alçı (Flash TV) 03:37
Medya İğnesi - Nagehan Alçı (Flash TV) 117 izlenme - 12 ay önce Kocası yetmedi birde karısını yüklemeyin diyeceksiniz ama biricik kanalımız Flash TV bu kadına gerçekten gereni söylemiştir...
Hülya Avşar - Nagehan Alçı gerilimi! 04:27
Hülya Avşar - Nagehan Alçı gerilimi! 253 izlenme - 3 yıl önce Hülya Avşar, Nagehan Alçı'nın 'Bırakın Konuşalım' programına telefonla bağlandı. 'Zehra' konusu gerilimi artırdı.
Nagehan Alçı - Vatan Hainleri ile Aynı Ortamda Olmaktan Utanıyorum 06:05
Nagehan Alçı - Vatan Hainleri ile Aynı Ortamda Olmaktan Utanıyorum 124 izlenme - 12 ay önce 27 Mart'ta yayınlanan programda, Kadri Gürsel, Cumhuriyet Gazetesi'nin TİB'e verdiği cevabı okuyunca Nagehan Alçı'nın "Ben de burada vatan hainleriyle bulunmaktan utanç duyuyorum. Utanmazsanız." naralarına tanık oluyoruz. Hatırlanacağı gibi TİB, Suriye konusundaki ses kaydı ile ilgili haberin Cumhuriyet Gazetesi'nin sayfasından kaldırılmasını istemiş, cumhuriyet ise okkalı bir cevap vermişti
Nagehan Alçı - Keşke Bakanların Alabileceği Rüşvet Minimuma İnebilse 00:29
Nagehan Alçı - Keşke Bakanların Alabileceği Rüşvet Minimuma İnebilse 67 izlenme - 8 ay önce Tarafsız gazeteciliğiyle ünlü Nagehan Alçı'dan baknaların aldığı rüşvetlerle ilgili çarpıcı açıklamalar geldi. Bakanların aldığı rüşvetler keşke minimuma inebilse...
Nagehan Alçı Twitter Kapanması Yorumu 04:34
Nagehan Alçı Twitter Kapanması Yorumu 217 izlenme - 2 yıl önce Nagehan Alçı Twitter kapanması yorumu 21 Mart CNN Türk
Nazlı Ilıcak & Nagehan Alçı - Gergin Anlar 05:24
Nazlı Ilıcak & Nagehan Alçı - Gergin Anlar 101 izlenme - 8 ay önce Evet arkadaşlar devletin üstüne çöreklenen erk kavgası yapan 2 siyasi figürün 3. raundunu izledik 17 aralık sabahı. Şimdi tarafları anlamak için medyayı ve sosyal medyayı iyi takip etmek gerekiyor. Yandaş medya ve cemaatin operasyonel kalemleri dün fena birbirlerine girdi. Bu birbirine giren arkadaşlardan biri ılıcak biri alçı. Yıllarca suçluluğu kanıtlanmamış kişiler hakkında 4birtaraf programında lak lak yapanlar bugün birbirlerine garip argümanlarla saldırıyorlar. Dediğim gibi tarafları anlamak için medya ve sosyal medyayı takip etmek gerekiyor. Lütfen ülkeyi bölüyorlar pkk lılrar dış güçler faiz lobisi geziciler falan gibi garip görüşler yazmayın kırmayın birbirinizin kalbini olay açık.
Yavuz Seçkin'in Taklitleri Rasim Ozan Kütahyalı İle Karşı Karşıya 06:09
Yavuz Seçkin'in Taklitleri Rasim Ozan Kütahyalı İle Karşı Karşıya 289 izlenme - 2 yıl önce Yavuz Seçkin'in taklitleri Rasim Ozan Kütahyalı ile karşı karşıya.
Tahammülsüz Nagahen Alçı ve Ayarmatik Nazlı Ilıcak 05:41
Tahammülsüz Nagahen Alçı ve Ayarmatik Nazlı Ilıcak 92 izlenme - 8 ay önce CNN Türk'te yayınlanan 'Dört Bir Taraf' programında Nazı Ilıcak her zamanki gibi Negahan'ı süpürüyor. Nazlı Ilıcak ayarlarına devam ederken milyon dolarlık yalılarının borcunu ödemek için paraya ihtiyaç duyan Negahan Alçı kadını konuşturmamış. Nezaketten,düşüncelere saygıdan bir haber olan terbiyesiz, gayet sakince ayarını veren Nazlı Ilıcak'tan aynı sakinlikte cevabınıda almış. 'Sen ne kadar nezaket dışı bir insansın'