Hoşgeldiniz!

Naif Videoları

Mecnun'dan Leyla'ya İlan-ı Aşk (Duygu Yoğunluğu İçerir) 03:26
Mecnun'dan Leyla'ya İlan-ı Aşk (Duygu Yoğunluğu İçerir) 3.183 izlenme - 6 ay önce Seven, samimi, naif, iyi insanların dizisi Leyla ile Mecnun'un bana göre en naif sahnelerinden biri. Mecnun konuştukça eminim herkes kendinden ve hayatından bir parça bulup efkarlanacak coşacak bir hal gelecek. Dizi bittiğinden beri sitede hakkında çok video göremeyince dahası bu müthiş duygulu şirinli sahneyi göremeyince hemen yükleyeyim dedim. Bize bizi anlatacak böyle bir yapımın tekrar gelmesi dileğiyle... Umarım herkes sevdiğine böyle açılıp sarılabilir.
Naif Barzo - Serin Sesler 01:40
Naif Barzo - Serin Sesler 987 izlenme - 3 yıl önce Naif Barzo - Serin Sesler
Naif -  Con Toda Palabra (Lhasa De Sela) 04:11
Naif - Con Toda Palabra (Lhasa De Sela) 1.144 izlenme - 5 yıl önce
Naif Vanlı 05:39
Naif Vanlı 1.125 izlenme - 8 yıl önce çavreŞamin
Naif Bir Şekilde Elenmek - Kim Milyoner Olmak İster 00:59
Naif Bir Şekilde Elenmek - Kim Milyoner Olmak İster 359 izlenme - 2 yıl önce evet efenim bu defada Steeve Roso isimli bir genç yarışmacı enteresan anlar yaşattı kim milyoner olmak ister adlı yarışmada. amerikalı bir ailenin çocuğu olan steeve Türkiye'de doğup büyümüş ve de amerikada sinema eğitimi almış. lakin yarışmadaki sinema klişesi bir soruyu bilmesine yetmemiş bu eğitim.
Acil Güldürü 8 - Naif Öldü Kadayif Ölmesin 10:18
Acil Güldürü 8 - Naif Öldü Kadayif Ölmesin 334 izlenme - 5 yıl önce
Ólöf Arnalds - Ég Umvef Hjarta Mitt 03:52
Ólöf Arnalds - Ég Umvef Hjarta Mitt 85 izlenme - 2 yıl önce İzlandalı olup folk müzik yapan bu güzel ablamızın, naif sesiyle ruhumuzu dinlendirdiği muazzam şarkı.
Erdal Güney - Hilmi Yarayıcı - Naif 02:30
Erdal Güney - Hilmi Yarayıcı - Naif 199 izlenme - 5 yıl önce
Kumdan Kale Yapan Erkekler Yalan Söylemez 02:41
Kumdan Kale Yapan Erkekler Yalan Söylemez 88 izlenme - 2 yıl önce Arkadaşlarla biz genelde kumdan kale değilde daha çok turist kızlara bakarak artezyen kuyusu çalışmaları yapmışızdır. Ayrıca erkek dudağı, kadın dudağı gibi terimler delikanlı adama ters olaylardır. Bu da böyle biline... Zeki Paşamıza olan saygımızdan dolayı herkesi kahır mektubu dinlemeye davet ediyorum. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/3399/zeki-muren---kahir-mektubu-yarim-saat-suren-nadide-eser
Naif İşlek 08:11
Naif İşlek 114 izlenme - 6 yıl önce
Cam Sanatçısı Amca 02:02
Cam Sanatçısı Amca 38 izlenme - 1 yıl önce Sıcak camla harikalar yaratan amca, huzursuz gündemden biraz uzaklaşın, kafanızı dağıtın, rahatlayın ve gerçek sanatçıyı izleyin, saatlerce yanında oturup izleyebilirim, cizgili kapriside naifliğini gösteriyor
Evlerinin Önü Bakla - Ruhi Su 02:28
Evlerinin Önü Bakla - Ruhi Su 34 izlenme - 2 yıl önce Halk müziği ve ona hizmet edenler arasında müstesna bir yeri olan Ruhi Su gerek kişiliği, gerek örnek yaşamı, gerekse sanatıyla müziğimiz içinde önemli bir yapı taşıdır. Günümüz koşullarında benim gibi pek çok müzisyenin halk müziğiyle tanışmasında ve bu müziği sevmesinde önemli bir etken olmuştur. Üstad Barabar albümünde icra ettiği bu türküyle ruhumuzu okşamaktadır.
Çeşitli Sanatçılar - Naif (Enst.) 02:29
Çeşitli Sanatçılar - Naif (Enst.) 51 izlenme - 5 yıl önce
Naif al Faisal - Secde Suresi ve Meali  720p 10:55
Naif al Faisal - Secde Suresi ve Meali 720p 13 izlenme - 2 yıl önce Her gün daha da gelişen, Dünya`nın en büyük mealli Kur`an-ı Kerim Videoları Kanalındasınız. Diğer hafızların sesinden Kur`an videolarına ulaşmak için lütfen youtube kanalını ziyaret edin veya abone olun. http://www.youtube.com/user/ozkulersin https://www.facebook.com/meallivideo Meal tercihi olarak Diyanet mealleri ve Elmalılı Hamdi Yazır Mealleri, Ömer Nasuhi Bilmen meali tercih ediyorum. Açıklama kısmı içinse Elmalılı Hamdi Yazır Tefsiri ve Nasuhi Bilmen Tefsiri, detaylı bir açıklama gerekecek olursa da Taberi, Kurtubi, İbni Kesir ve Beyzavi tefsirlerini tercih ediyorum. Hiç bir videodan maddi ve manevi bir beklenti yoktur; bu yüzden sizler de paylaşmayı ihmal etmeyin. Ayrıca bilgisayarınıza dilediğiniz gibi indirip üzerinde değişiklik yapmadan paylaşabilirsiniz.
Naif Al Faisal - Bakara Sûresi (284-286) ve Meali  03:32
Naif Al Faisal - Bakara Sûresi (284-286) ve Meali 17 izlenme - 2 yıl önce Türkçe Mealli Kur`an-ı Kerim Videoları için: http://www.youtube.com/user/ozkulersin https://www.facebook.com/meallivideo Meal tercihi olarak başta Diyanet eski meali ve Elmalılı Hamdi Yazır Açıklamalı kısmı içinse Ömer Nasuhi Bilmen Tefsiri, Elmalılı Hamdi Yazır Tefsiri, Kurtubi Tefsiri, Beydavi ve Tefsiri ve Feyzül Furkan meali tercih ediyorum. Yayınlamadan önce her ne kadar kontrol etmeye çalışsam da gözden kaçan yazım hataları ve ses yazı sekron sorunları olabiliyor gözünüze çarpanları video yorumunda belirtirseniz en kısa sürede düzeltip yeniden yayınlarım. Videoları paylaşıp herkese ulaştırmayı ihmal etmeyin.