Hoşgeldiniz!

naim

Nuri, Cep Herkülü'nden Neden Saklanıyor? 02:42
Nuri, Cep Herkülü'nden Neden Saklanıyor? 251.840 izlenme - 4 yıl önce Zıt İkizler'den Nuri, dünya şampiyonu halterci Naim Süleymanoğlu, nam-ı diğer Cep Herkülü ile karşılaşır. Güçlü haltercinin güçlü sesinden etkilenen Nuri, ona albüm çıkarmak ister. Bakalım bu sefer ikizleri nasıl bir macera bekliyor?
Stoichkov'dan Arda Turan Açıklaması 01:46
Stoichkov'dan Arda Turan Açıklaması 10.484 izlenme - 2 ay önce Barcelona'da da forma giyen eski Bulgar futbolcu Hristo Stoichkov, Naim Süleymanoğlu'nun kabrini ziyaretinin ardından Arda Turan'la ilgili konuştu.
Naim Süleymanoğlu'nun Yunan Rakibi Tabutunu Öperek Veda Etti 02:08
Naim Süleymanoğlu'nun Yunan Rakibi Tabutunu Öperek Veda Etti 4.768 izlenme - 4 ay önce Cep herkülü Naim Süleymanoğlu'nun cenazesine katılan Yunan rakibi Leonidis, Süleymanoğlu'nun Türk bayrağına sarılı tabutunu öperek ünlü halterciye veda etti. 50 Yaşında hayatını kaybeden eski milli halterci Naim Süleymanoğlu için Fatih Camii'nde cenaze töreni düzenleniyor. Süleymanoğlu'nun rakibi olan Yunan halterci Leonidis de cenazeye katılan isimler arasındaydı.Eskiden Süleymanoğlu'un en önemli rakibi olan Leonidis Fatih Camii'nde Süleymanoğlu'nun tabutunun yanına geldi. Tabutun başında bir süre bekleyen Leonidis, ardından Süleymanoğlu'nun Türk bayrağına sarılı tabutunu öperek ona veda etti.Bu sırada duygusal anlar yaşandı.
Naim Süleymanoğlu'nun Hayatını Kaybetmesi 02:02
Naim Süleymanoğlu'nun Hayatını Kaybetmesi 1.918 izlenme - 4 ay önce Olimpiyat şampiyonu eski milli halterci Naim Süleymanoğlu,tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.
Naim Süleymanoğlu - Asrın Kaldırışı (1988 Seul Olimpiyatları-190kg) 03:19
Naim Süleymanoğlu - Asrın Kaldırışı (1988 Seul Olimpiyatları-190kg) 6.052 izlenme - 8 ay önce Dünya üzerinde ilk kez bir insanın ağırlığının 3 katından fazlasını kaldırdığı kaldırış "Dünya Rekoru",Türkiye nin Olimpiyatlar daki ilk Olimpiyat ve Dünya Rekoru,o güne kadar güreş dışında Türkiye nin kazandığı ilk altın madalya...Daha yazılabilir ama en önemlisi şu sanırım, 1988 de 60 kg da yarışan Naim Süleymanoğlu nun Silkme de kaldırdığı 190 kiloluk bu kaldırışı,bugün üzerinden 29 yıl geçmesine rağmen halen kırılamadı.Yanına bile yaklaşan olmadı.Yıl 2017 Silkme bir üst sıklet 62 kilo da Dünya Rekoru 183 kg ile Chen Lijun a ait... Naim Süleymanoğlu Seul Olimpiyatları ndaki Tüm Performansları: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/82702/naim-suleymanoglu-1988-seul-olimpiyat-oyunlari
Naim Süleymanoğlu'nun Nihat Doğan Üzerindeki Etkileri 03:57
Naim Süleymanoğlu'nun Nihat Doğan Üzerindeki Etkileri 1.840 izlenme - 4 ay önce Nihat DoÄŸan'ın Beyaz TV'de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programındaki duygu dolu anlarını izliyoruz... Bu izlencede Nihat DoÄŸan'ın çocukluk yıllarına inerek iç dünyası hakkında bilgi ediniyoruz.
halay caney caney 03:23
halay caney caney 53.485 izlenme - 9 yıl önce grup sosyeteden kapaniŞ halayi
Naim Süleymanoğlu Hayatını Kaybetti (18 Kasım 2017) 02:03
Naim Süleymanoğlu Hayatını Kaybetti (18 Kasım 2017) 1.041 izlenme - 4 ay önce Olimpiyat şampiyonu eski milli halterci Naim Süleymanoğlu, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.
Naim Süleymanoğlu - 1988 Seul Olimpiyat Oyunları 17:22
Naim Süleymanoğlu - 1988 Seul Olimpiyat Oyunları 10.799 izlenme - 3 yıl önce Naim Süleymanoğlu'nun Türkiye adına katıldığı ikinci organizasyon olan olimpiyat oyunlarında (ilki Avrupa Halter Şampiyonası) yaptığı kaldırışların derlendiği bir video. Naim Seul'de yaptığı bu kaldırışlar neticesinde, toplamda 6 dünya, 9 olimpiyat rekoru kırarak altın madalyayı kazanan sporcu oluyor ve gelecek yıllarda efsanesi haline dönüşeceği spora genç yaşında (20) yeni bir heyecan getiriyor. Not: Videoyu youtube'a yükleyen SERKOPRODUCTION'a teşekkürler.
erzurumlu naim hoca..:)) 01:01
erzurumlu naim hoca..:)) 20.668 izlenme - 9 yıl önce izleyin gülmekten bayılacaksınız
dünya halter şampiyonu naim süleymanoğlu seul 1988 06:01
dünya halter şampiyonu naim süleymanoğlu seul 1988 12.243 izlenme - 6 yıl önce dünya halter şampiyonu naim süleymanoğlu seul 1988
Naim Süleymanoğlu'nun Doktorundan Açıklama 03:04
Naim Süleymanoğlu'nun Doktorundan Açıklama 722 izlenme - 4 ay önce Hayatını kaybeden olimpiyat şampiyonu eski milli halterci Naim Süleymanoğlu'nun doktoru Prof. Dr. Yalçın Polat, "Ameliyat döneminde bir sorun yaşamadık. Ancak ameliyat sonrası işin doğasında olan birtakım problemler yaşadık. Her türlü medikal protokol ve tedaviyi geniş bir ekiple yaptık. Tüm müdahalelerimize rağmen Naim Süleymanoğlu'nu bugün 14.50'de kaybettik" dedi. İstanbul Valisi Vasip Şahin, Süleymanoğlu'nun cenaze töreniyle ilgili bilgi verdi. Olimpiyat şampiyonu eski milli halterci Naim Süleymanoğlu, 50 yaşında tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Süleymanoğlu'nun vefatının ardından İstanbul Valisi Vasip Şahin, Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı ve Eski Milli Güreşçi Hamza Yerlikaya, hastaneye geldi. Vali Şahin ve Hamza Yerlikaya hastane yetkililerinden bilgi aldıktan sonra basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Naim Süleymanoğlu'nun kardeşi Muharrem Süleymanoğlu ise "Başımız sağolsun diyerek" taziyeleri kabul etti. İstanbul Valisi Vasip Şahin, "Bugün Naim Süleymanoğlu'nu uğurluyoruz. Cenab-ı Hak rahmet eylesin. Ailesine milletimize başsağlığı diliyorum. Cenaze yarın Fatih Camii'nde öğle namazına müteakiben kılınacak ve Edirnekapı'da defnedilecektir" dedi. Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı ve Eski Milli Güreşçi Hamza Yerlikaya, "Cumhurbaşkanımız süreci başından sonuna kadar takip ettiler. Malum bir de ziyarette bulundular hatta ziyarette Naim, "Efendim ben sizi çok seviyorum . Devletimi çok seviyorum. Milletimi çok seviyorum. Hiçbir konuda öncelik istemedim hayatımı dolu dolu yaşadım .Eğer bir daha nasip olursa,devletime hizmet etmeyi istiyorum " dedi. Cumhurbaşkanımız da "ne gerekiyorsa hocalarımız tıbben ne gerekiyorsa yapacak" dedi. Yarın hep birlikte Fatih Camii'nde sonrasında Edirnekapı Mezarlığı'nda olacağız. Milletimiz başı sağolsun" ifadelerini kullandı. Milli haltercinin doktoru açıklama yaptı Naim Süleymanoğlu'nun hayatını kaybettiği hastanenin Organ Nakli Merkezi Başkanı Prof. Dr. Yalçın Polat, açıklamalarda bulundu. Prof. Dr. Polat, "Naim Süleymanoğlu'nu 23 Eylül tarihinde ağır karaciğer komasıyla hastanemize kabul etmiştik. Bir müddet medikal tedaviyle toparlamaya çalıştık ancak çok daha fazla düzeltemedik. Karaciğer nakli ameliyatı yapmamız gerekiyordu ve tek seçeneğimiz buydu. 6 Ekim'de karaciğer nakli yaptık. Ameliyat döneminde bir sorun yaşamadık. Ancak ameliyat sonrası işin doğasında olan birtakım problemler yaşadık. Her türlü medikal protokol ve tedaviyi geniş bir ekiple yaptık. Tüm müdahalelerimize rağmen Naim Süleymanoğlu'nu bugün 14.50'de kaybettik. Başımız sağolsun, kendisine Allah'tan rahmet diliyorum. Ailesine başsağlığı diliyorum. Tüm milletimizin başı sağolsun, ruhu şadolsun" diye konuştu.
Naim Süleymanoğlu Tüm Rekor ve Şampiyonlukları 01:49
Naim Süleymanoğlu Tüm Rekor ve Şampiyonlukları 2.857 izlenme - 2 yıl önce Naim Süleymanoğlu Türk sporunun efsanevi ismi. Namı değer Cep Herkülü. Tüm otoritelere göre tüm zamanların en iyi haltercisi… 1967 yılında Mestanlı, Bulgaristan’da doğdu. 15 yaşında Brezilya'da düzenlenen Dünya Gençler Halter Şampiyonası'nda iki altın madalya alarak ilk dünya şampiyonluğunu yaşadı. On altı yaşında rekor kırarak yine şampiyon olduğunda en genç dünya rekortmeni ünvanını aldı ve silkme kategorisinde vücut ağırlığının üç katını kaldıran ikinci halterci olarak tarihe geçti. 1984 Los Angeles Olimpiyatları'na Bulgaristan'ın da Sovyet'lerle boykota katılması nedeniyle katılamadı. Bu dönemde Bulgar Hükümeti'nin Türk isimlerini yasaklaması nedeniyle adı Naum Shalamanov olarak biliniyordu. Bulgaristan'daki bu baskılardan kurtulmak ve Türkiye adına müsabakalara katılmak için 1986'da Melbourne'de düzenlenen Dünya Halter Şampiyonası'nda Türkiye Büyükelçiliği'ne sığınarak Türkiye'ye iltica etti. Türkiye Vatandaşı olduktan sonra 1988 yılında Seul olimpiyatlarında 9 dünya 6 Olimpiyat rekoru kırarak büyük bir zafer kazanmıştır. O yılında Time dergisine kapak oldu. 1988 Seul, 1992 Barcelona ve 1996 Atlanta Olimpiyatları olmak üzere üç kez olimpiyat şampiyonu oldu. Bu benzersiz kariyeri boyunca 7 Kez dünya, 6 kez Avrupa Şampiyonluğu kazandı ve tam 46 dünya rekoru kırdı.
1996 Atlanta Olimpiyatlarında Destansı Kapışma 15:04
1996 Atlanta Olimpiyatlarında Destansı Kapışma 3.265 izlenme - 3 yıl önce 96 Atlanta Olimpiyatlarında tarihe geçmiş, başarılı yunan sporcu Valerios Leonidis' in önce podyuma çıkıp rekorlar kırdığı, ardından çıkan Naim' in de onun rekorlarını alt üst ettiği unutulmaz mücadele. Tekrar hatırlamaya ne dersiniz ?
Naim Süleymanoğlu'nun Doktorundan Açıklama (26 Eylül 2017) 02:15
Naim Süleymanoğlu'nun Doktorundan Açıklama (26 Eylül 2017) 475 izlenme - 6 ay önce Eski şampiyon halterci Naim Süleymanoğlu'nun tedavi gördüğü hastaneden Süleymanoğlu'nun sağlık durumu ile ilgili açıklama yapıldı. Başhekim Mehmet Emin Güneş, Naim Süleymanoğlu'nun şuurunun bu sabah kısmen açıldığını ve tedavisinin devam ettiğini açıkladı.
Grup Sosyete 04:34
Grup Sosyete 10.201 izlenme - 8 yıl önce grup sosyete roman havasi
Naim Süleymanoğlu - 2000 Sidney Olimpiyatları (Pocket Hercules) 03:10
Naim Süleymanoğlu - 2000 Sidney Olimpiyatları (Pocket Hercules) 1.801 izlenme - 3 yıl önce Naim Süleymanoğlu, bundan önce katıldığı son üç olimpiyatta rekor üstüne rekor kırarak rakipleriyle adeta dalga geçerek şampiyon olmuş ve olimpiyat tarihine geçmiştir. 2000 Sidney Olimpiyatlarına gelindiğinde artık 33 yaşındadır ve hafif birde sakatlığı bulunmaktadır. Naim, katıldığı son olimpiyatta sıfır çeker ve kariyerini 3 Olimpiyat Altın madalyası, 7 Dünya Şampiyonluğu, 6 Avrupa Şampiyonluğu vede tam 46 kez dünya rekoru kırarak noktalar.
Naim Süleymanoğlu'nun Ölmeden Önce Oynadığı Akbank Reklamı 00:56
Naim Süleymanoğlu'nun Ölmeden Önce Oynadığı Akbank Reklamı 278 izlenme - 4 ay önce Cep Herkülü namıyla tanınmış olan rahmetli Naim Süleymanoğlu ölmeden önce İlker Ayrık ve Kıvanç Tatlıtuğ ile birlikte Akbank reklamında oynamıştı.
Naim Süleymanoğlu (1988) 21:01
Naim Süleymanoğlu (1988) 1.257 izlenme - 3 yıl önce 1988 Seul Olimpiyatları'na Türkiye adına katılabilmesi için Türk hükümetince Bulgaristan'a 1 milyon dolar ödenerek gerekli izin alındı. Bu olimpiyatlarda Süleymanoğlu 60 kg koparmada sırasıyla 145 kg, 150.5 kg, 152.5 kg, silkmede 175 kg, 188,5 kg, 190 kg, toplamda da 320 kg, 339 kg, 342.5 kg kaldırarak 6 dünya 9 olimpiyat rekoru kırarak muhteşem bir zafer elde etti ve böylece Türkiye'ye olimpiyatlar tarihinde güreş dışında ilk altın madalya kazandıran sporcu oldu.
Yaël Naïm - Toxic 04:34
Yaël Naïm - Toxic 1.868 izlenme - 5 yıl önce Photo by Greg Kadel. http://www.facebook.com/EccoVediamo
Bedrettin Naim Arslan 05:47
Bedrettin Naim Arslan 6.406 izlenme - 9 yıl önce en güzel sevda türküleri. dinleyin. çok seveceksiniz. tüm sevenlere saygımla...
Cep Herkülü vs. Bahtsız Bedevi 03:49
Cep Herkülü vs. Bahtsız Bedevi 1.307 izlenme - 3 yıl önce Tek şanssızlığı Naim Süleymanoğlu ile aynı dönemde halter sporu ile uğraşmak olan bahtsız halterci Leonidis'in 190 kilo altında kalışı. Naim Süleymanoğlu gibi bir rakibi olmasa muhtemelen bir halter efsanesi olacaktı ancak tarih onu Naim'i geçemeyen olarak kaydetti. Bahtsızlık budur işte. Sevinç gösterisi esnasında sevinç yumağını ıska geçip arkaya uçan hoca da keşke uzun atlama branşında yarışsaymış. Ne heyecanlar yaşamışız be.
Hayko Cepkin Ve Şebnem Ferah Hatay(Videoların Bi K 05:03
Hayko Cepkin Ve Şebnem Ferah Hatay(Videoların Bi K 7.298 izlenme - 10 yıl önce hatay kırıkhan m.kemal üniversitesi hayko cepkin ve şepnem ferah konseri
Mecliste İroni Yapmak - Sırrı Süreyya Önder 00:46
Mecliste İroni Yapmak - Sırrı Süreyya Önder 2.166 izlenme - 3 yıl önce Meclis içerisindeki en sağlam ironilerden biri olarak görüyorum ben bunu. Zamanında arşivime almıştım ama Alkışlarla'da göremedim bunun videosunu. Paylaşayım istedim, iyi seyirler gençler.
Naim Süleymanoğlu'nun Dünya Rekoru Kırdığı O An 00:19
Naim Süleymanoğlu'nun Dünya Rekoru Kırdığı O An 133 izlenme - 4 ay önce Seul Olimpiyatları'na Türkiye adına katılabilmesi için Türk hükümetince Bulgaristan'a 1 milyon dolar ödenerek gerekli izin alındı. Bu olimpiyatlarda Naim Süleymanoğlu, 60 kilo koparmada sırasıyla 145, 150,5, 152,5, silkmede 175, 188,5, 190, toplamda da 320, 339, 342,5 kilo kaldırarak 6 dünya, 9 olimpiyat rekoru kırarak muhteşem bir zafer elde etti ve böylece Türkiye'ye olimpiyatlar tarihinde güreş dışında ilk altın madalya kazandıran sporcu olmuştu.
Mfö - Adı Naim (Eurovision 1989 Türkiye Elemeleri) 04:55
Mfö - Adı Naim (Eurovision 1989 Türkiye Elemeleri) 1.133 izlenme - 3 yıl önce 1989 yılının Eurovision şarkısını seçmek için yapılan ulusal finallerde yarışan MFÖ grubunun "Adı Naim" adlı güzel mi iğrenç mi olduğuna karar veremediğim şarkısı. Bu şarkının sadece İzmir jürisinden 3 puan alıp 15. olduğunu belirtmekte yarar var.
Naim Süleymanoğlu'nun Veliahtı Halil Mutlu, Ağlayarak Konuştu: Benim için Ulaşılmazdı 01:12
Naim Süleymanoğlu'nun Veliahtı Halil Mutlu, Ağlayarak Konuştu: Benim için Ulaşılmazdı 132 izlenme - 4 ay önce Olimpiyat ve dünya şampiyonu eski milli halterci Halil Mutlu, efsane halterci Süleymanoğlu'nun ölümünün ardından ağlayarak konuştu: Halterde ilklerin adamıydı. Benim için ulaşılmazdı.
Barış Manço  - Naim Süleymanoğlu Röportajı 07:39
Barış Manço - Naim Süleymanoğlu Röportajı 813 izlenme - 3 yıl önce Rahmetle ve saygıyla andığımız barış abimizin 1988 olimpiyatlarında 190 kg kaldırıp şampiyon olan cep herkülümüz naim süleymanoğlu ile yaptığı söyleşiyi izleyeceğiz, gazeteler cep herkülünün kartondan maketini bile vermişti o dönem...
Naim  Bakar - Dertler Derya Olmuş Bende Bir Sandal 01:13
Naim Bakar - Dertler Derya Olmuş Bende Bir Sandal 1.442 izlenme - 8 yıl önce
Resul Balay - Oy Naim Naim 03:45
Resul Balay - Oy Naim Naim 104 izlenme - 5 ay önce Güneş Plak Resul Balay