Hoşgeldiniz!

nakil

Dünyanın İlk Penis ve Testis Torbası Nakli Yapıldı 01:11
Dünyanın İlk Penis ve Testis Torbası Nakli Yapıldı 2.582 izlenme - 2 ay önce Afganistan'da bir patlama esnasında yaralanan kimliği açıklanmayan bir Amerikan askerine dünyanın ilk penis nakli yapıldı. Baltimore'da John Hopkins hastanesinde 26 Mart tarihinde gerçekleştirilen ameliyatın başarılı geçtiği ve hastanın bir hafta içinde taburcu olmasının beklendiği açıklandı. Ameliyatta hastaya testis torbası ile ölen birinin bağışta bulunduğu karın duvarı takıldığı bildirildi. Johns Hopkins Üniversitesi Tıp Fakültesinde estetik ameliyatlardan sorumlu Andrew Lee, "Bu ameliyatın hastanın idrar boşaltım sisteminin yeniden çalışmasına ve cinsel işlevine kavuşmasına yardımcı olacağını umuyoruz." dedi. Hasta, 14 saat süren ameliyat sonrası yaptığı yazılı açıklamada, "Ameliyatın ardından gözlerimi açtığımda kendimi daha normal biri olarak hissettim. Kendimi daha iyi hissetmemi sağlayan bir güven geldi." ifadelerini dile getirdi.
İlk Kez Nefes Alan Kadının İnanılmaz Anları 02:25
İlk Kez Nefes Alan Kadının İnanılmaz Anları 4.824 izlenme - 4 ay önce Kistik Fibros hastalığı ile hayat boyu uğraşan Jennifer isimli kadın, akciğer nakli ameliyatı sonrası doktorlarının kontrolünde ciğerine giden hortumdan kurtulduktan sonra yeni ciğerleriyle ilk kez nefes alan kadının inanılmaz o anları... "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Ezber Bozan Gelin - Kaynana İlişkisi 01:11
Ezber Bozan Gelin - Kaynana İlişkisi 36.041 izlenme - 5 yıl önce İstanbul'da, ezber bozan gelin kaynana ilişkisi... İstanbul Ataşehir'de oğlu ile birlikte yaşayan Emine Koz, gelininin diyalize girmesine dayanamadı
Kadavradan Penis Nakli İsteyen Kadın 01:30
Kadavradan Penis Nakli İsteyen Kadın 13.872 izlenme - 3 yıl önce 9 yıl önce ameliyatla kadın olmayı tercih eden Van nüfusuna kayıtlı 34 yaşındaki D.K., yeniden erkek olmak için kadavradan (beyin ölümü gerçekleşen kişi) penis nakli konusunda yasal düzenleme yapılmasını istedi.
Hastaneden Hastaneye Sedye İle Nakil 00:32
Hastaneden Hastaneye Sedye İle Nakil 1.299 izlenme - 5 ay önce Ağrı da Akıl Almaz Bir Olay Ağrı Devlet Hastensinden Eski Askerye Hastanesine Sedye ile Hasta Görtüren Bir Hasta Yakını isyan Ediyor Edilen Bilgiye Göre Hasta Yakını M.T Hastaneden Ambulans Talebi Eti Ama Ambulans Vermediklerini Söyledi ve hal böyle olunca 2 km yolu sedye ile o güneşin altında hastayı mağdur etiler diğen hasta yakını gereken yerlere bu durumu bildireceğini söyledi..  Ağrı Devlet Hastanesinde Sedye Krizi Not: Arkadaşlar, haber ağustos ayına ait. Lakin başka bir haberi ararken, tesadüfen gördüm.
250 Gram Kıkırdakla İnsan Kolunda Yapay Kulak Yetiştirmek 01:27
250 Gram Kıkırdakla İnsan Kolunda Yapay Kulak Yetiştirmek 2.844 izlenme - 2 yıl önce Bir düşünsenize kulak yerine başka şeyleri kendimiz yetiştirdiğimizi... Hayal etsenize...Anlayamazsınız.... Çin'de tek kulağını bir kazada kaybeden Ji soyadlı adamın koluna, estetik cerrahiyle yapay kulak nakli yapıldı. Doktor Shuzhonh, hastanın kaburgalarından alınan kıkırdağı yeni bir kulak oluşturmak için ameliyatla Ji'nin koluna nakletti. Ji’nin koluna nakledilen yapay kulağın 4 ay içinde gelişimini tamamladı.
Dünya Şampiyonu Sinan Şamil Sam'ın Son Röportajı 03:06
Dünya Şampiyonu Sinan Şamil Sam'ın Son Röportajı 4.504 izlenme - 3 yıl önce 'Boğazın Boğası' lakabıyla bir döneme damga vuran şampiyon boksör Sinan Şamil Sam, hayatını kaybetmeden önce karaciğer nakli için bir umut beklerken son görüntüsü.
Amatör Çekim İlik Nakli (Devam) 05:55
Amatör Çekim İlik Nakli (Devam) 14.682 izlenme - 11 yıl önce Daha önce yayınlanan görüntülere ilave,devamı.
Bobrek Nakli 08:51
Bobrek Nakli 3.601 izlenme - 7 yıl önce http//bobreknakli.info
Amatör Çekim İlik Nakli (Devam) 03:43
Amatör Çekim İlik Nakli (Devam) 5.990 izlenme - 11 yıl önce Daha önce yayınlanan görüntülere ilave,devamı.
Bobrek Nakli 08:15
Bobrek Nakli 1.602 izlenme - 7 yıl önce
Genel Kurmay Atatürk ün Naaşının Anıtkabire Naklini Yayınladı 05:27
Genel Kurmay Atatürk ün Naaşının Anıtkabire Naklini Yayınladı 840 izlenme - 5 yıl önce Genelkurmay Başkanlığı, Mustafa Kemal Atatürk'ün naaşının Anıtkabir'e nakledilmesi sürecini anlatan Bir Film Yayınladı. Genelkurmay Tarafından Gerçekleştirilme 6 klip Olarak hazırlanan filmde, Atatürk'ün naaşının Anıtkabir'e nakledilişi AYRINTILI bir sekilde anlatılıyor. Genelkurmay Başkanlığı'nın internet sitesinde yayınlanan filmi, '75 Yıl Dolmabahçe ağlıyor once, Türk Ulusu ağlıyor 'cümlesiyle Başlıyor. Filmde Atatürk'ün naaşının Anıtkabir'e nakledilişi AYRINTILI bir sekilde anlatılıyor.
10 Milyon Euro'ya Kafa Nakli Yapılması 00:48
10 Milyon Euro'ya Kafa Nakli Yapılması 704 izlenme - 4 yıl önce Maymunlarda başarılı olan kafa nakli 2 yıl içinde insanlarda, da yapılabilecekmiş.
Organ Bekleyenler 05:37
Organ Bekleyenler 916 izlenme - 10 yıl önce organ bağışı ülkemizde hala yeterli seviyede değildir. herkesi bu kutsal göreve davet ediyoruz.
Acil Kalp Nakli 02:40
Acil Kalp Nakli 930 izlenme - 9 yıl önce acil kalp nakli gerekiyor.....
Adnan Menderes - Fatih Rüştü Zorlu - Hasan Polatkan Anıt Mezar'a Nakli Töreni 08:27
Adnan Menderes - Fatih Rüştü Zorlu - Hasan Polatkan Anıt Mezar'a Nakli Töreni 507 izlenme - 3 yıl önce 17.09.1990 günü eski başbakanımız Merhum Adnan Menderes, Dışişleri Eski Bakanımız Merhum Fatih Rüştü Zorlu Ve Maliye Eski Bakanımız Merhum Hasan Polatkan'ın, cenazelerinin Yassıada'dan alınıp İstanbul'da ki, anıt mezara nakli törenini hep birlikte izliyoruz. Video'yu yükleyen; Fthstglbrhm'a teşekkür ederiz.
Tutuklu Nakil Minübüsüne Saldırı 00:32
Tutuklu Nakil Minübüsüne Saldırı 369 izlenme - 4 yıl önce Manchester'da tutuklu nakil minibüsüne saldırı düzenlendi, iki tutuklu firar etti. İki tutuklunun nakil minibüsünden kaçışını gösteren güvenlik kamerası kaydı Manchester polisi tarafından dün basına verildi. Geçen yılın Nisan ayında meydana gelen firar olayında Ryan MacDonald (20) ve Stevie McMullen (32) adlı iki tutuklu maskeli arkadaşlarının yardımıyla firar etmişti. PLANLI FİRAR GİRİŞİMİ Firar girişimini planlamak üzere hapishaneye cep telefonu sokan tutuklular mahkemeye çıkarılmak üzere minibüsle nakledildikleri sırada, pompalı tüfeklerle minibüse saldıran suç ortaklarının yardımıyla polisin elinden kaçmayı başarmıştı.
Çin'li Adam İnşaatı Durdurmak İsterken Çimentoya Gömüldü! 01:59
Çin'li Adam İnşaatı Durdurmak İsterken Çimentoya Gömüldü! 64 izlenme - 8 ay önce Çin'de meydana gelen olayda anlaşmazlık bulunan bir arazideki inşaatı durdurmak isteyen adam çimentoya gömülmüş. Yakınları adamı bir an önce kurtarmaya çalışırken çimentoya gömülen adamın sağlık durumu hakkında bilgi bulunmuyor efendim.
Nakil yapılacak organlar taşınırken yere düştü 01:00
Nakil yapılacak organlar taşınırken yere düştü 322 izlenme - 6 yıl önce
Mustafa Kemal Atatürk'ün Naaşının Anıtkabir'e Nakli 05:26
Mustafa Kemal Atatürk'ün Naaşının Anıtkabir'e Nakli 256 izlenme - 3 yıl önce Genelkurmay Başkanlığı, Mustafa Kemal Atatürk'ün naaşının Anıtkabir'e nakledilmesi sürecini anlatan bir film yayınladı. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/20055/mustafa-kemal-ataturk-anitkabir-039e-yolculuk
Necati Şaşmaz Gezi Parkı Konuşması - Beyin Travması Nakli 01:01
Necati Şaşmaz Gezi Parkı Konuşması - Beyin Travması Nakli 332 izlenme - 3 yıl önce Polat alemdarın anlaşılması güç konuşmasından sonra internet alemine geyik oluşunu her an izlemekteyiz.Polat alemdar ve beyin travmalı dublajını hep birlikte izleyelim.
Babanın Penisini Oğluna Naklederlerse 03:50
Babanın Penisini Oğluna Naklederlerse 357 izlenme - 5 yıl önce "Organ Nakli caiz midir" sorusunu yanıtlayan Milli Gazete yazarı Mevlüt Özcan net cevap verdi: "Hayır!" Gerekçesi ise oldukça ilginç: "Babanın penisi oğlunu takılırsa cinsel ilişki kime yazılacak"
Ağaç Nakil Makinesi Nasıl Çalışır? 03:05
Ağaç Nakil Makinesi Nasıl Çalışır? 205 izlenme - 3 yıl önce Açıklama yapmaya gerek yok. Son dönemlerde sıkça gündeme gelen bir konu bizde de, acaba yol ve inşaat yapımlarında ağaçlar kesiliyor mu sökülüp nakil mi ediliyor?
Kök hücre nakli sonrası hasta nelere dikkat etmeli? 04:44
Kök hücre nakli sonrası hasta nelere dikkat etmeli? 99 izlenme - 3 yıl önce Kök hücre nakli sonrası dikkat edilmesi gerekenler, hastanın bulunduğu evreye göre değişkenlik gösterir. Hastanın taburcu olduktan sonraki ilk yüz gün boyunca aile bireyleri dahil herkesten izole olması gerekir. Yalnızca pişmiş gıdalar tüketmesi, çiğ besinlerden uzak durması büyük önem taşır. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Dünyanın İlk Penis ve Testis Torbası Nakli 01:11
Dünyanın İlk Penis ve Testis Torbası Nakli 7 izlenme - 2 ay önce Afganistan'da bir patlama esnasında yaralanan kimliği açıklanmayan bir Amerikan askerine dünyanın ilk penis nakli yapıldı. Baltimore'da John Hopkins hastanesinde 26 Mart tarihinde gerçekleştirilen ameliyatın başarılı geçtiği ve hastanın bir hafta içinde taburcu olmasının beklendiği açıklandı. Ameliyatta hastaya testis torbası ile ölen birinin bağışta bulunduğu karın duvarı takıldığı bildirildi. Johns Hopkins Üniversitesi Tıp Fakültesinde estetik ameliyatlardan sorumlu Andrew Lee, "Bu ameliyatın hastanın idrar boşaltım sisteminin yeniden çalışmasına ve cinsel işlevine kavuşmasına yardımcı olacağını umuyoruz." dedi. Hasta, 14 saat süren ameliyat sonrası yaptığı yazılı açıklamada, "Ameliyatın ardından gözlerimi açtığımda kendimi daha normal biri olarak hissettim. Kendimi daha iyi hissetmemi sağlayan bir güven geldi." ifadelerini dile getirdi.
Bobrek Nakil 03:21
Bobrek Nakil 143 izlenme - 7 yıl önce
ABD'de Dünyanın İlk Kafatası Nakli Yapıldı 00:51
ABD'de Dünyanın İlk Kafatası Nakli Yapıldı 65 izlenme - 3 yıl önce ABD'de Dünyanın İlk Kafatası Nakli Yapıldı..
Dünyada İlk Defa Bir Çocuğa El Nakli Yapıldı 01:08
Dünyada İlk Defa Bir Çocuğa El Nakli Yapıldı 67 izlenme - 3 yıl önce ABD'de 8 yaşındaki bir çocuğun iki eline birden nakil yapılarak dünyada bir ilk gerçekleşti. ABD'nin Baltimore şehrinde yaşayan 8 yaşındaki Zion Harvey, iki yaşında geçirdiği enfeksiyon nedeniyle ellerini ve ayaklarını kaybetti. Salı günü Philadelphia'da gerçekleştirilen ameliyatta bir ilk yaşandı. Zion, dünyada ilk defa bu kadar genç yaşta, iki ele de nakil yapılan hasta olmayı başardı.
Dünyada İlk Çift El Ve Kol Nakli 01:25
Dünyada İlk Çift El Ve Kol Nakli 78 izlenme - 3 yıl önce Amerika’nın Baltimore kentinde yaşayan 8 yaşındaki Zion Harvey, henüz 2 yaşında geçirdiği bir enfeksiyon sonucu ellerini ve kollarını kaybetti. Philadelphia kentindeki doktorlar küçük Zion’ın yaşıtları gibi büyüyebilmesi için harekete geçti. Scott Levin’in öncülük ettiği 40 kişilik sağlık ekibi dünyada ilk kez bir çocuğa çift el ve kol nakli yaptı. İlk el nakli 1998 yılında Fransa’da yapılmıştı. Doktorları sinirlerin yeniden üretime geçebilmesi için 8 aylık bir süreye ihtiyaç duyulduğunu, bu süre zarfında Harvey’in ellerini ve kollarını kullanamayacağını açıkladı. Uzmanlar daha önce kendisine böbrek nakli yapılan Harvey’in el nakli için uygun bir aday olduğunu çünkü vücudunun böbreği kabul etmesi için ilaç tedavisi döneminde olduğunu söylüyor. Annesi Patty May ameliyatın bir risk olduğunu bildiğini ancak bunu göze aldığını dile getirdi. Zion Harvey yeniden el ve kollarına kavuşmanın mutluluğunu yaşıyor. En çok istediği ise yaşıtları gibi oyun oynayabilmek. “Eğer ameliyat iyi geçmeseydi, çok da üzülmezdim çünkü beni destekleyen bir ailem var.”
Bankanın Para Nakil Aracını Soyan İki Hırsız, Yaklaşık 2 Milyon Lira İle Yakalandı 01:06
Bankanın Para Nakil Aracını Soyan İki Hırsız, Yaklaşık 2 Milyon Lira İle Yakalandı 7 izlenme - 4 ay önce Kocaeli'nde bir bankaya ait nakil aracının soyup kaçan iki hırsız, yaklaşık 2 milyon TL ile Eskişehir'de yakalandı.