Hoşgeldiniz!

Nakil Videoları İzle

Ezber Bozan Gelin - Kaynana İlişkisi 01:11
Ezber Bozan Gelin - Kaynana İlişkisi 34.308 izlenme - 4 yıl önce İstanbul'da, ezber bozan gelin kaynana ilişkisi... İstanbul Ataşehir'de oğlu ile birlikte yaşayan Emine Koz, gelininin diyalize girmesine dayanamadı
250 Gram Kıkırdakla İnsan Kolunda Yapay Kulak Yetiştirmek 01:27
250 Gram Kıkırdakla İnsan Kolunda Yapay Kulak Yetiştirmek 2.778 izlenme - 4 ay önce Bir düşünsenize kulak yerine başka şeyleri kendimiz yetiştirdiğimizi... Hayal etsenize...Anlayamazsınız.... Çin'de tek kulağını bir kazada kaybeden Ji soyadlı adamın koluna, estetik cerrahiyle yapay kulak nakli yapıldı. Doktor Shuzhonh, hastanın kaburgalarından alınan kıkırdağı yeni bir kulak oluşturmak için ameliyatla Ji'nin koluna nakletti. Ji’nin koluna nakledilen yapay kulağın 4 ay içinde gelişimini tamamladı.
Kadavradan Penis Nakli İsteyen Kadın 01:30
Kadavradan Penis Nakli İsteyen Kadın 9.823 izlenme - 2 yıl önce 9 yıl önce ameliyatla kadın olmayı tercih eden Van nüfusuna kayıtlı 34 yaşındaki D.K., yeniden erkek olmak için kadavradan (beyin ölümü gerçekleşen kişi) penis nakli konusunda yasal düzenleme yapılmasını istedi.
Dünya Şampiyonu Sinan Şamil Sam'ın Son Röportajı 03:06
Dünya Şampiyonu Sinan Şamil Sam'ın Son Röportajı 4.401 izlenme - 1 yıl önce 'Boğazın Boğası' lakabıyla bir döneme damga vuran şampiyon boksör Sinan Şamil Sam, hayatını kaybetmeden önce karaciğer nakli için bir umut beklerken son görüntüsü.
Amatör Çekim İlik Nakli (Devam) 05:55
Amatör Çekim İlik Nakli (Devam) 14.550 izlenme - 10 yıl önce Daha önce yayınlanan görüntülere ilave,devamı.
Bobrek Nakli 08:51
Bobrek Nakli 3.581 izlenme - 6 yıl önce http//bobreknakli.info
Amatör Çekim İlik Nakli (Devam) 03:43
Amatör Çekim İlik Nakli (Devam) 5.965 izlenme - 10 yıl önce Daha önce yayınlanan görüntülere ilave,devamı.
Bobrek Nakli 08:15
Bobrek Nakli 1.600 izlenme - 6 yıl önce
Genel Kurmay Atatürk ün Naaşının Anıtkabire Naklini Yayınladı 05:27
Genel Kurmay Atatürk ün Naaşının Anıtkabire Naklini Yayınladı 835 izlenme - 3 yıl önce Genelkurmay Başkanlığı, Mustafa Kemal Atatürk'ün naaşının Anıtkabir'e nakledilmesi sürecini anlatan Bir Film Yayınladı. Genelkurmay Tarafından Gerçekleştirilme 6 klip Olarak hazırlanan filmde, Atatürk'ün naaşının Anıtkabir'e nakledilişi AYRINTILI bir sekilde anlatılıyor. Genelkurmay Başkanlığı'nın internet sitesinde yayınlanan filmi, '75 Yıl Dolmabahçe ağlıyor once, Türk Ulusu ağlıyor 'cümlesiyle Başlıyor. Filmde Atatürk'ün naaşının Anıtkabir'e nakledilişi AYRINTILI bir sekilde anlatılıyor.
10 Milyon Euro'ya Kafa Nakli Yapılması 00:48
10 Milyon Euro'ya Kafa Nakli Yapılması 622 izlenme - 2 yıl önce Maymunlarda başarılı olan kafa nakli 2 yıl içinde insanlarda, da yapılabilecekmiş.
Organ Bekleyenler 05:37
Organ Bekleyenler 910 izlenme - 8 yıl önce organ bağışı ülkemizde hala yeterli seviyede değildir. herkesi bu kutsal göreve davet ediyoruz.
Tutuklu Nakil Minübüsüne Saldırı 00:32
Tutuklu Nakil Minübüsüne Saldırı 369 izlenme - 3 yıl önce Manchester'da tutuklu nakil minibüsüne saldırı düzenlendi, iki tutuklu firar etti. İki tutuklunun nakil minibüsünden kaçışını gösteren güvenlik kamerası kaydı Manchester polisi tarafından dün basına verildi. Geçen yılın Nisan ayında meydana gelen firar olayında Ryan MacDonald (20) ve Stevie McMullen (32) adlı iki tutuklu maskeli arkadaşlarının yardımıyla firar etmişti. PLANLI FİRAR GİRİŞİMİ Firar girişimini planlamak üzere hapishaneye cep telefonu sokan tutuklular mahkemeye çıkarılmak üzere minibüsle nakledildikleri sırada, pompalı tüfeklerle minibüse saldıran suç ortaklarının yardımıyla polisin elinden kaçmayı başarmıştı.
Acil Kalp Nakli 02:40
Acil Kalp Nakli 928 izlenme - 8 yıl önce acil kalp nakli gerekiyor.....
Adnan Menderes - Fatih Rüştü Zorlu - Hasan Polatkan Anıt Mezar'a Nakli Töreni 08:27
Adnan Menderes - Fatih Rüştü Zorlu - Hasan Polatkan Anıt Mezar'a Nakli Töreni 274 izlenme - 2 yıl önce 17.09.1990 günü eski başbakanımız Merhum Adnan Menderes, Dışişleri Eski Bakanımız Merhum Fatih Rüştü Zorlu Ve Maliye Eski Bakanımız Merhum Hasan Polatkan'ın, cenazelerinin Yassıada'dan alınıp İstanbul'da ki, anıt mezara nakli törenini hep birlikte izliyoruz. Video'yu yükleyen; Fthstglbrhm'a teşekkür ederiz.
Mustafa Kemal Atatürk'ün Naaşının Anıtkabir'e Nakli 05:26
Mustafa Kemal Atatürk'ün Naaşının Anıtkabir'e Nakli 219 izlenme - 2 yıl önce Genelkurmay Başkanlığı, Mustafa Kemal Atatürk'ün naaşının Anıtkabir'e nakledilmesi sürecini anlatan bir film yayınladı. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/20055/mustafa-kemal-ataturk-anitkabir-039e-yolculuk
Necati Şaşmaz Gezi Parkı Konuşması - Beyin Travması Nakli 01:01
Necati Şaşmaz Gezi Parkı Konuşması - Beyin Travması Nakli 284 izlenme - 2 yıl önce Polat alemdarın anlaşılması güç konuşmasından sonra internet alemine geyik oluşunu her an izlemekteyiz.Polat alemdar ve beyin travmalı dublajını hep birlikte izleyelim.
Nakil yapılacak organlar taşınırken yere düştü 01:00
Nakil yapılacak organlar taşınırken yere düştü 320 izlenme - 5 yıl önce
Ağaç Nakil Makinesi Nasıl Çalışır? 03:05
Ağaç Nakil Makinesi Nasıl Çalışır? 154 izlenme - 2 yıl önce Açıklama yapmaya gerek yok. Son dönemlerde sıkça gündeme gelen bir konu bizde de, acaba yol ve inşaat yapımlarında ağaçlar kesiliyor mu sökülüp nakil mi ediliyor?
Babanın Penisini Oğluna Naklederlerse 03:50
Babanın Penisini Oğluna Naklederlerse 247 izlenme - 3 yıl önce "Organ Nakli caiz midir" sorusunu yanıtlayan Milli Gazete yazarı Mevlüt Özcan net cevap verdi: "Hayır!" Gerekçesi ise oldukça ilginç: "Babanın penisi oğlunu takılırsa cinsel ilişki kime yazılacak"
ABD'de Dünyanın İlk Kafatası Nakli Yapıldı 00:51
ABD'de Dünyanın İlk Kafatası Nakli Yapıldı 61 izlenme - 2 yıl önce ABD'de Dünyanın İlk Kafatası Nakli Yapıldı..
Bobrek Nakil 03:21
Bobrek Nakil 140 izlenme - 6 yıl önce
Kök hücre nakli sonrası hasta nelere dikkat etmeli? 04:44
Kök hücre nakli sonrası hasta nelere dikkat etmeli? 61 izlenme - 2 yıl önce Kök hücre nakli sonrası dikkat edilmesi gerekenler, hastanın bulunduğu evreye göre değişkenlik gösterir. Hastanın taburcu olduktan sonraki ilk yüz gün boyunca aile bireyleri dahil herkesten izole olması gerekir. Yalnızca pişmiş gıdalar tüketmesi, çiğ besinlerden uzak durması büyük önem taşır. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Dünyada İlk Defa Bir Çocuğa El Nakli Yapıldı 01:08
Dünyada İlk Defa Bir Çocuğa El Nakli Yapıldı 60 izlenme - 2 yıl önce ABD'de 8 yaşındaki bir çocuğun iki eline birden nakil yapılarak dünyada bir ilk gerçekleşti. ABD'nin Baltimore şehrinde yaşayan 8 yaşındaki Zion Harvey, iki yaşında geçirdiği enfeksiyon nedeniyle ellerini ve ayaklarını kaybetti. Salı günü Philadelphia'da gerçekleştirilen ameliyatta bir ilk yaşandı. Zion, dünyada ilk defa bu kadar genç yaşta, iki ele de nakil yapılan hasta olmayı başardı.
Dünyada İlk Çift El Ve Kol Nakli 01:25
Dünyada İlk Çift El Ve Kol Nakli 67 izlenme - 2 yıl önce Amerika’nın Baltimore kentinde yaşayan 8 yaşındaki Zion Harvey, henüz 2 yaşında geçirdiği bir enfeksiyon sonucu ellerini ve kollarını kaybetti. Philadelphia kentindeki doktorlar küçük Zion’ın yaşıtları gibi büyüyebilmesi için harekete geçti. Scott Levin’in öncülük ettiği 40 kişilik sağlık ekibi dünyada ilk kez bir çocuğa çift el ve kol nakli yaptı. İlk el nakli 1998 yılında Fransa’da yapılmıştı. Doktorları sinirlerin yeniden üretime geçebilmesi için 8 aylık bir süreye ihtiyaç duyulduğunu, bu süre zarfında Harvey’in ellerini ve kollarını kullanamayacağını açıkladı. Uzmanlar daha önce kendisine böbrek nakli yapılan Harvey’in el nakli için uygun bir aday olduğunu çünkü vücudunun böbreği kabul etmesi için ilaç tedavisi döneminde olduğunu söylüyor. Annesi Patty May ameliyatın bir risk olduğunu bildiğini ancak bunu göze aldığını dile getirdi. Zion Harvey yeniden el ve kollarına kavuşmanın mutluluğunu yaşıyor. En çok istediği ise yaşıtları gibi oyun oynayabilmek. “Eğer ameliyat iyi geçmeseydi, çok da üzülmezdim çünkü beni destekleyen bir ailem var.”
Kök hücre nakli nasıl gerçekleştiriliyor? 03:32
Kök hücre nakli nasıl gerçekleştiriliyor? 47 izlenme - 2 yıl önce İlk olarak aferez adı verilen cihazla kök hücre toplanır. Kök hücre toplama işleminden önce donöre kök hücreyi hareketlendirici bir ilaç verilir. Kök hücre toplanması, yaklaşık iki saat sürer. İkinci aşamada alıcı, nakil işlemine hazırlanır. Alıcının işlemden önce mevcut sağlık sorunlarından kurtulması gerekir. Bu aşamalardan sonra nakil işlemine başlanır. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
05:28
"Lise Nakillerinde Paniğe Gerek Yok" (1) - Ankara 74 izlenme - 3 yıl önce ANKARA (AA) - Milli Eğitim Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Muhterem Kurt, "Geçen senenin 9. sınıf açık lise ve özel okula geçiş rakamlarını topladığınızda yaklaşık 200 bine yakın bin kontenjan boşluğu oluşacak.
Transatlantiklasyon 00:34
Transatlantiklasyon 53 izlenme - 2 yıl önce Beyin naklini gerçekleştirebilen Dr Tina aslında tam da ünlü mafya babası Abdülkadir' in aradığı kişidir. Böylece hem Tayfun' un hafızasını yerine getirebilecek hem de adamlarının düşünebilme yetilerini arttıracaktır. Çalışan beyin bulmanın zorluğu hayatın her alanında karşımıza çıkmaktadır. İşte transatlantiklasyon bu yüzden önemlidir.
Ayak Parmağı Eline Nakledildi 01:27
Ayak Parmağı Eline Nakledildi 66 izlenme - 2 yıl önce İstanbul'da bir marangoz atölyesinde çalışan üç çocuk babası Ömer Türkan (34), yaklaşık bir ay önce sağ elini makineye kaptırdı. Türkan’ın kopan üç parmağından ikisi yerine dikilse de işlevini yerine getiremedi. Sağ elini kullanamayan Türkan, Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine başvurdu. Hastanenin Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Zekeriya Tosun ve ekibi, Türkan’ın sol ayağının ikinci parmağını sağ elinin baş parmağına başarılı şekilde nakletti. Elini kullanmaya başlayan Türkan, nakledilen parmağını da hissetmeye başladı.
Dünyada İlk Çift El ve Kol Nakli Olan Çocuk Şimdi Beyzbol Oynayabiliyor 13:11
Dünyada İlk Çift El ve Kol Nakli Olan Çocuk Şimdi Beyzbol Oynayabiliyor 12 izlenme - 8 ay önce Amerika’nın Baltimore kentinde yaşayan 8 yaşındaki Zion Harvey, henüz 2 yaşında geçirdiği bir enfeksiyon sonucu ellerini ve kollarını kaybetmişti. Philadelphia'da harekete geçen doktorlar küçük Zion’ın yaşıtları gibi büyüyebilmesi için ellerinden geleni yaptılar.
7 Yıl Her Gün Ölmeyi Bekledi 01:23
7 Yıl Her Gün Ölmeyi Bekledi 73 izlenme - 2 yıl önce Doktoru "Senin için yapılabilecek bir şey kalmadı" deyince, tam 7 yıl ölümü bekleyen ve her gün ayrı bir vasiyet hazırlayan Sayılır, ailesinin zoruyla gittiği hastanede yapılan nakille yeniden hayata döndü. Hepatit B nedeniyle siroza yakalanan ve kanser olduğu anlaşılan inşaat işçisi Mehmet Sayılır (50), yıllarca tedavi için uğraştıktan sonra, doktorundan duyduğu "Seninle ilgili yapacak bir şey yok" cümlesinin ardından 7 yıl boyunca hastanelere uğramadı. Sabahları öleceğini düşünerek uyanan her gün farklı vasiyetler hazırlayan ve birkaç kez intihar girişiminde bulunan Sayılır, ailesi tarafından zorla götürüldüğü özel bir hastanede kardeşinden nakledilen karaciğerle sağlığına yeniden kavuştu. "Çarem yok" dedi ama... 2001'de ameliyat olan amcası için kan vermeye gittiğinde kendisine Hepatit B tanısı konulduğunu söyleyen Sayılır, "Tedavi için 3 hastaneye yattım, ancak sonuç alamadım. Son olarak biyopsi yaptılar ve 'seninle ilgili yapacak bir şey yok' dediler. Bende iki hastalık tespit edildi. Biri sarılık diğeri de kanser başlangıcıydı. En son gittiğim doktor kanser ve sarılık ilaçlarının birbirini tetiklediğini anlattı. Nereye başvurmam ve ne yapmam gerektiğini sordum, doktor başını önüne eğdi. Artık yapılabilecek bir şey olmadığını, tedavi olamayacağımı söyledi. 'Ölecek miyim, tedaviyi bırakayım mı' dediğimde 'siz bilirsiniz' dedi. Öleceğimi anlayınca elim ayağım buz kesti. 'Çarem yok' dedim ve 7 sene ölümü bekledim, doktora da hayata küstüm. .." 2007 yılında Manisa'daki evine kapandığını söyleyen Mehmet Sayılır, "Evde kaldığım süre içinde her gün ölümü düşündüm ve farklı vasiyetler hazırladım. Arkadaşlarımı arayıp hellaleşiyordum" dedi. Ailesinin zoruyla 7 yıl sonra doktora yeniden başvurduğunu söyleyen Sayılır, "Kent Hastanesi'nde kız kardeşim Kezban Zencir'den alınan karaciğerin nakledilmesiyle yeniden sağlığıma kavuştum. Çok mutluyum. Yaşamayı da çok seviyorum" diye konuştu. "En büyük hata doktorlara küsmek" Hastanenin karaciğer nakil bölümü doktorlarından Onur Duygu da toplumda yapılan en büyük hatanın doktorlara küsmek olduğunu, bunun da sağlık sistemini iyi tanımamaktan kaynaklandığını belirtti. Hastaneye geldiğinde Mehmet Sayılır'ın durumunun çok da iyi olmadığına değinen Duygu, "Karaciğer sirozu grubu bir hastalığı vardı ve nakil gereksinimi söz konusuydu. Hocalarımız tarafından durumu değerlendirildi sonra da nakil işlemi başarıyla gerçekleştirildi. Doktora küsme süreci kendisine epey zarar vermiş ama şu anda durumu iyi. Daha iyi günler göreceğine inanıyorum" dedi.