Hoşgeldiniz!

Nakli Videoları İzle

ABD'de İlk Penis Nakli 00:20
ABD'de İlk Penis Nakli 8.592 izlenme - 1 yıl önce Amerika Birleşik Devletleri’nde ilk kez bir erkek hastaya penis nakli yapıldı. Boston kentindeki bir hastanede 15 saat süren operasyon sonucu Thomas Manning adlı şahsa başarılı bir şekilde naklin yapıldığı açıklandı. Doktorlar, kanser nedeniyle cinsel uzvunu kaybeden 64 yaşındaki Manning’in sağlık durumunun iyi olduğunu açıkladı. Dünyada ilk başarılı penis nakli 2014’te Güney Afrika’da yapılmıştı.
Tam Vücut Nakli Olan İlk Kişi Kafa Nakli Yapılan İlk Kişi 00:59
Tam Vücut Nakli Olan İlk Kişi Kafa Nakli Yapılan İlk Kişi 4.511 izlenme - 9 ay önce 31 yaşındaki Valery Spiridonov, operasyon yapılırsa tam vücut nakli olan ilk kişi olacak Dünyada ilk defa kafa nakli yapılacak kişi 31 yaşındaki Valery Spiridonov. Pek çok bilim insanı için intihar anlamına gelen kafa nakli operasyonunu İtalyan Cerrah Sergio Canavero yapacak. Kafa naklinin en az 100 kişilik bir ekiple Çin'de ya da ABD'de yapılması planlanıyor ve operasyonun bir gün süreceği öngörülüyor. Operasyon 2017'de yapılacak.
Sokak Röportajları - Cinsiyet Değiştirme Hakkında Ne Düşünüyorsunuz? 03:56
Sokak Röportajları - Cinsiyet Değiştirme Hakkında Ne Düşünüyorsunuz? 32.210 izlenme - 4 yıl önce Sokak Röportajları - Cinsiyet Değiştirme Hakkında Ne Düşünüyorsunuz? Sorusuna Verilen Cevaplar
Kafa (Baş) Nakli - Kafası Başka Bedene Takılacak 01:31
Kafa (Baş) Nakli - Kafası Başka Bedene Takılacak 6.089 izlenme - 2 yıl önce Organ Nakli, Yüz Nakli Derken Tıp Dünyası Bir ilke daha imza atmaya hazırlanıyor. 30 yaşındaki Rus bilgisayar mühendisi doğuştan gelen hastalığı nedeni ile kaslarının
Hint Usulü Kalp Nakli 00:54
Hint Usulü Kalp Nakli 2.486 izlenme - 1 yıl önce Sokak lezzeti tadında hint usulü kalp naklini izliyoruz.
Yaratıcı Organ Nakli Reklamı 01:34
Yaratıcı Organ Nakli Reklamı 2.846 izlenme - 2 yıl önce Türkiye'de şu anda binler hasta organ nakli bekliyor. Malesef ülkemizde organ bağışında çok yetersiziz.. Nakil olan insanların gözlerindeki ışıltıyı görmelisiniz. Dünyalara bedel bir duygu. Lütfen duyarlı olalım.
Fuz Hyperblue Feat. Barbara Herhalde Barbara Manken Olan 00:55
Fuz Hyperblue Feat. Barbara Herhalde Barbara Manken Olan 10.758 izlenme - 4 yıl önce Barbara Herhalde. Barbara, Manken Olan.
İlik Nakli 02:31
İlik Nakli 6.755 izlenme - 5 yıl önce İlik Nakli
Amatör Çekim İlik Nakli (Devam) 05:55
Amatör Çekim İlik Nakli (Devam) 14.607 izlenme - 10 yıl önce Daha önce yayınlanan görüntülere ilave,devamı.
massey ferguson 265 s. 02:00
massey ferguson 265 s. 9.314 izlenme - 6 yıl önce mf 265 s... hızlı ve öfkeli
Surgeon Simulator 2013 Bölüm 3 Beyin Nakli 11:32
Surgeon Simulator 2013 Bölüm 3 Beyin Nakli 3.098 izlenme - 3 yıl önce Surgeon Simulator 2013 Bölüm 3 Beyin Nakli
bobrek nakli 06:37
bobrek nakli 4.069 izlenme - 6 yıl önce
Kalp Nakli - Heart Transplant 06:13
Kalp Nakli - Heart Transplant 2.663 izlenme - 2 yıl önce Amerika da ki kalp nakli ameliyatını izliyoruz. Kalp nakli sonrası deli gibi atan kalp dikkatimizi çekmiyor değil.
Maymun Kafa Nakli Deneyi 02:23
Maymun Kafa Nakli Deneyi 2.499 izlenme - 2 yıl önce Harvard Tıp Fakültesi mezunu Case Western Reserve Üniversitesi beyin cerrahisi öğretim görevlisi Dr. Robert J. White da bütün bir kafa naklinin gerçekleşebilmesinin gittikçe daha olası bir ihtimal haline geldiğine inanıyor.Dr. White son 40 yıldan beri kafa nakli yapılması ihtimali üzerinde çalışıyor. 1970’lerde bir maymunun kafasını bedeninden ayırıp başka bir maymunun bedenine takmayı başardı. Kafa nakli yapılan bu yeni maymunun bilincini geri kazandığı, araştırmacıları ısırmaya çalıştığı, gözlerini oynattığı ve sekiz gün yaşadıktan sonra akciğer yetmezliğinden öldüğü bildiriliyor. Kafa naklinin bazı faydalı kullanım alanları olmasına rağmen, ahlaki ve dini soruları gündeme getirmektedir.
Bisikletiyle Dereye Düşen Dayı - Drama Nakli (Serin Sesler) 01:20
Bisikletiyle Dereye Düşen Dayı - Drama Nakli (Serin Sesler) 3.336 izlenme - 2 yıl önce Naçizane bendenizin yaptığı bu çalışmayı, benden başka biri bu platformdan paylaşmasın diye, ilk ben el atayım dedim. Hayırlısı. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/2947/bisikletiyle-dereye-dusen-dayi-18
İlik Nakli 01:20
İlik Nakli 2.932 izlenme - 5 yıl önce
Surgeon Simulator - Prof Dr. Orkun Bölüm 4 Ambulansta Kalp Nakli 05:30
Surgeon Simulator - Prof Dr. Orkun Bölüm 4 Ambulansta Kalp Nakli 3.004 izlenme - 3 yıl önce Evet herkese merhaba ben Orkun. Yine doktorluk yapyorum ve sadece video iinde doktorum. Umalm ki bir gn size ilk yardmda bulunmam gerekmesin , neden mi ? Videoyu izlemeniz yeterli.
İlk Kafa Nakli - Çift Başlı Köpek (+18) 02:43
İlk Kafa Nakli - Çift Başlı Köpek (+18) 1.710 izlenme - 2 yıl önce Vladimir Demikhov adlı rus bilim adamı, 1952 yılında yaptığı bu ameliyatta yavru bir köpeğin başını irice bir alman kurdunun boynuna dikerek çift başlı bir köpek elde etmiş, aynı zamanda bu psikopat çalışmalarıyla ilk kalp naklinin de önünü açmıştır. O dönemlerde ütopya olarak görülebilecek bir olayı gerçekleştirerek, üstüne videodaki köpekleri yaklaşık 6 gün kadar da yaşatabilmiştir. Bu deneyden önce de 1946 yılında bir köpeğin tüm organlarını bir makine sistemiyle değiştirmiş, sırf kafa halinde olan bir köpeği yaşatabilmiştir. 15 yıl boyunca 19 kez bu deneyi farklı hayvanlar üzerinde dener. Hayvancağızlardan en uzunu 1 ay kadar yaşar. Yaptıkları etik midir, tartışılır. Vücudu bulunmadan yaşayan bir canlı neler hisseder, çektiği acılardan nasıl etkilenmiştir diye düşünmekten kafa bile kalmaz şerefsizim. Fakat kalp naklinin mümkünlüğünü kanıtlayarak bir çok insanın haya döndüğü de yadsınamaz...
İlik Nakli (Amatör Çekim) 02:09
İlik Nakli (Amatör Çekim) 6.704 izlenme - 10 yıl önce İlik nakli olan bir bayan hastanın amatör çekim nakil operasyonundan bir kesit. İlik naklinden korkan veya bu nasıl bir iştir diyenlerin bilgi edinmesi için hemen hemen herkesin izlemesinde fayda var. İlik nakli olan hasta adına düzenlenmiş birde web sayfası var,isteyenler orayıda ziyaret edip hastaya moral mesajları yazabilirler. Hastanın web sayfası www.deryademirel.com
Organ Naklinden Sonra Cinsel İlişki Kime Yazılacak 03:10
Organ Naklinden Sonra Cinsel İlişki Kime Yazılacak 1.584 izlenme - 3 yıl önce Milli Gazete yazarı Mevlüt Özcan, kendince delillerle organ nakline karşı çıkıyor. En vurucu sözleri de muhtemel penis nakli üzerine.
Gizem son görüntüsünde ilik naklinin önemini anlattı... 04:55
Gizem son görüntüsünde ilik naklinin önemini anlattı... 2.290 izlenme - 4 yıl önce Gizem son görüntüsünde ilik naklinin önemini anlattı...
Surgeon Simulator - Prof Dr. Orkun Bölüm 3 Beyin Nakli 04:18
Surgeon Simulator - Prof Dr. Orkun Bölüm 3 Beyin Nakli 2.181 izlenme - 3 yıl önce Gelen istekler zere tabiki sizi kramayp oynamaya karar verdim , bir ka blm daha gelecek. Biliyorsunuz videolar iin ok urayorum ve bir teekkr yeterli oluyor arkadalar. Sizinde oyun neriniz var ise forumdan veya steam den bana ulaabilirsiniz.
Köpek Ve Fareye Kafa Nakli Yapılması - Tam Vücut Nakli 00:35
Köpek Ve Fareye Kafa Nakli Yapılması - Tam Vücut Nakli 468 izlenme - 9 ay önce İtalyan Cerrah Sergio Canavero 2017 yılında insanlarda denemek istediği tam vücut naklini köpek ve fare üzerinde deneyip videosunu paylaşmış.
Surgeon Simulator - Prof Dr. Orkun Bölüm 6 (Ambulansta Böbrek Nakli) 07:05
Surgeon Simulator - Prof Dr. Orkun Bölüm 6 (Ambulansta Böbrek Nakli) 2.096 izlenme - 3 yıl önce Evet Herkese Merhaba Ben Orkun. Yine Doktorluk Yapyorum Ve Sadece Video inde Doktorum. Umalm Ki Bir Gn Size lk Yardmda Bulunmam Gerekmesin , Neden Mi ? Videoyu zlemeniz Yeterli.
Surgeon Simulator - Prof Dr. Orkun Bölüm 1 Kalp Nakli 06:51
Surgeon Simulator - Prof Dr. Orkun Bölüm 1 Kalp Nakli 2.047 izlenme - 3 yıl önce Gelen istekler zere tabiki sizi kramyp oynamaya karar verdim. bir ka blm daha gelecek. Biliyorsunuz videolar iin ok urayorum ve bir teekkr yeterli oluyor arkadalar. Sizinde oyun neriniz var ise forumdan veya steam den bana ulaabilirsiniz.
Babasının Kalbi Nikahına Geldi 01:53
Babasının Kalbi Nikahına Geldi 479 izlenme - 10 ay önce Pensilvanya eyaletinde ilkokul öğretmeni olan gelin Jeni Stepien, babasının kalbinin nakledildiği adamla düğünde misafirlerin karşısına çıktı. Jeni Stepien’ın babası Michael Stepien, 2006 yılında işten evine giderken yolda 16 yaşındaki bir hırsız tarafından yakın mesafeden başına ateş edilerek öldürülmüştü. 53 yaşında yaşamını yitiren baba Michael Stepien’in kalbi, ölüm döşeğindeki dört çocuk babası Tom Thomas’a nakledilmişti. Thomas, ailenin özel günlerini çiçek, kart yollayarak kutlasa da aileyle hiç bir araya gelmemişti. Ta ki Jeni Stepien’ın düğününe kadar. 72 yaşındaki Tom Thomas, kendisini mektup yazarak düğüne davet eden Jeni Stepien’in isteğini reddetmeyerek New Jersey’dan Pensilvanya’ya gitti. Geçen cuma günü gerçekleşen kilisedeki düğünde babası yerine kendisi gelinin koluna girdi ve onunla mihraba kadar yürüdü, düğününde dans etti. Tom Thomas o anlarla ilgili “Ona bu özel gününde babasını hissettirmenin en iyi yolunun bu olduğunu düşünüyorum. Babasının kalbi bende atıyordu” dedi. Stepien ise çok duygulandığını söyleyerek “O an babamın bizimle olduğunu düşündüm” dedi.
6'ncı Yüz Nakli Yapılan Salih Üslün Öldü 01:19
6'ncı Yüz Nakli Yapılan Salih Üslün Öldü 1.380 izlenme - 3 yıl önce Türkiye'nin 6'ncı yüz nakli yapılan hastası Salih Üslün'ün doku uyuşmazlığı sebebi ile yüzü geri alınmıştı. Antalya'dan acı haber geldi Salih Üslün öldü. Türkiye'nin 6'ncı yüz nakli yapılan 55 yaşındaki Salih Üslün, uyuşmazlık nedeniyle yüzün geri alınması amacıyla ameliyata alınmıştı. Karaciğer ve böbreğe bağlı organ yetmezliğinin doku uyuşmazlığı doğurduğu, bu nedenle yüzün alınmasına karar verildiği belirtilmişti. Antalya'dan acı haber bugün geldi ve Salih Üslün hayatını kaybetti.Antalya'da 10 ay önce tam yüz nakli olan ve iki hafta önce doku uyuşmazlığı nedeniyle yüzünün yüzde 60'lık bölümü alındıktan sonra yoğun bakımda tedavisi süren 55 yaşındaki Salih Üslün kurtarılamadı.Antalya'da geçirdiği trafik kazası sonucu beyin ölümü gerçekleşen 31 yaşındaki Muhittin Turan'ın yüzü, Akdeniz Üniversitesi Hastanesi'nde, Edirne'den gelen çiftçi Salih Üslün'e geçen 23 Ağustos'ta, 7.5 saat süren ameliyatla nakledildi. Hastanenin 4'üncü, Türkiye'nin 6'ncı yüz nakli operasyonunda Salih Üslün'e alt-üst çene, saçlı deri ve dil de dahil olmak üzere tam yüz nakli yapıldı. Operasyon sonrasında gençlenen Salih Üslün'ün yüzünün yüzde 60'lık bölümü, 16 Haziran'da uyuşmazlık nedeniyle 5 saat süren operasyonla alındı. Sağ bacağından alınan deri parçası, çıkartılan yüzün yerine nakledilen Salih Üslün'ün alt ve üst çene kemikleri alınmadı. Operasyon sonrasında durumu ağırlaşan Salih Üslün, doktorların tüm çabasına karşın yaşamını yitirdi.Salih Üslün, 2008 yılında samanlığına giren bir fareyi yakalamak için kovalarken av tüfeğinin namlusunun üzerine düşüp silahın ateş alması sonucu yaralanmış ve çok sayıda operasyon geçirmişti.
Amatör Çekim İlik Nakli (Devam) 03:43
Amatör Çekim İlik Nakli (Devam) 5.975 izlenme - 10 yıl önce Daha önce yayınlanan görüntülere ilave,devamı.
Surgeon Simulator: Diş Nakli - Bölüm 6 - TF2 ÇILDIRDIM! 20:19
Surgeon Simulator: Diş Nakli - Bölüm 6 - TF2 ÇILDIRDIM! 1.139 izlenme - 2 yıl önce Surgeon Simulator: Diş Nakli - Bölüm 6 - TF2 ÇILDIRDIM! Daha fazlası www.izlesene.com/leafgaming35 kanalında....
Surgeon Simulator - Prof Dr. Orkun Bölüm 2 06:21
Surgeon Simulator - Prof Dr. Orkun Bölüm 2 "Böbrek Nakli" 1.347 izlenme - 3 yıl önce Gelen istekler zerine tabiiki sizi kramayp oynamaya karar verdim, bir ka blm daha gelecek. Biliyorsunuz videolar iin ok urayorum ve bir teekkr yeterli oluyor arkadalar. Sizinde oyun neriniz var ise forumdan veya steam den bana ulaabilirsiniz.