Hoşgeldiniz!

nakşi

cübbeli ahmet hoca fatih altaylı murat bardakçı 04:38
cübbeli ahmet hoca fatih altaylı murat bardakçı 61.294 izlenme - 8 yıl önce cübbeli ahmet hoca fatih altaylı ve murat bardakçı İle kahkaha Şov
Şeyhin Gözüne Bakan Kömür Gibi Yanar - Menzil Tarikatı - Hurafelife 01:33
Şeyhin Gözüne Bakan Kömür Gibi Yanar - Menzil Tarikatı - Hurafelife 9.168 izlenme - 2 yıl önce Eski Gavs'ın Oğlu, Şimdiki Gavs'ın Yeğeni Fevzeddin'in Hikayeleri. Gavs'ın gözüne bakmamesi lazım! Gavs'ın gözüne bakan kömür gibi yanar.
Cariye İdrarını İçti - Cübbeli - Hurafe Life 01:51
Cariye İdrarını İçti - Cübbeli - Hurafe Life 9.737 izlenme - 2 yıl önce Cübbelinin sapık hikayeleri. Cariye Peygamber Efendimizin idrarını içmiş.
Tuvalet Taşının Allah'la Konuşması - Hurafe Life  Cübbeli Hoca 00:55
Tuvalet Taşının Allah'la Konuşması - Hurafe Life Cübbeli Hoca 8.093 izlenme - 2 yıl önce Cübbeli Ahmet Hoca Tuvalet Taşının Allah'la Konuşmasını Anlatıyor. - Ya Rabbim ne suçum vardı da beni tuvalet taşı yaptın? Sus! 60 Yaşını geçip de sakalsız ölene mezar taşı yaparsam daha mı iyi olur? Hurafe Life
Din ile Aldatanlar - Hurafeler Derlemesi 08:25
Din ile Aldatanlar - Hurafeler Derlemesi 4.772 izlenme - 1 yıl önce Amacımız İslam'ı kötülemek değil, İslam'ı kötüleyenleri deşifre etmektir.
Müridlerini Ezerek Şifa Dağıtan Şeyh - Hurafe Life 00:38
Müridlerini Ezerek Şifa Dağıtan Şeyh - Hurafe Life 4.979 izlenme - 2 yıl önce Şeyh'imiz müridlerini ezerek şifa dağıtıyor! Her türlü tedaviyi yapıyor. Hurafe Life
dergah nakşi dergahı 03:32
dergah nakşi dergahı 2.119 izlenme - 7 yıl önce hizmet nimettir vermek rahmettir sayfası sunar
Pakistan'da Nakşilerin Ayini 08:01
Pakistan'da Nakşilerin Ayini 833 izlenme - 2 yıl önce Olay Pakistan'da geçiyor. Bir sakallı şeyh var. Onun yardımcıları var. Millet sırayla onların ellerini sıkıp titriyor. Köşede şarkı mı ilahi mi kuran mı anlamadığım bir şeyler söyleyen tipler var. Sırada bekleyenler hu çekerek bunlara eşlik ediyor. Saçma sapan bir tarikat ortamı ama inançlara saygı duymalıyız arkadaşlar aleyhlerinde konuşmayın. Neden? Çünkü o şeyhin kılı kutsal. Sakın şeyh aleyhinden konuşmayın. İnançlara saygı.
Menzilli 02:10
Menzilli 1.331 izlenme - 7 yıl önce menzilli. yar menzillimenzilliler besbelli
İsmailağa, Menzil, Nakşiler ve Kadirileri hedef alıyorlar Onlar devlete saygılı güzel insanlardır 02:35
İsmailağa, Menzil, Nakşiler ve Kadirileri hedef alıyorlar Onlar devlete saygılı güzel insanlardır 124 izlenme - 11 ay önce İsmailağa, Menzil, Nakşiler ve Kadirileri hedef alıyorlar Onlar devlete saygılı güzel insanlardır.