Hoşgeldiniz!

Namal Videoları İzle

İdeal Meme Nasıl Olmalı? - O. Çocukları (Küfür İçerir) 02:37
İdeal Meme Nasıl Olmalı? - O. Çocukları (Küfür İçerir) 228.355 izlenme - 3 yıl önce İdeal memenin sırrı kalemde. Bir kalemin bile sanatkarı var, altında durmadığı memenin nasıl olmaz? Neyse çok fazla kelama gerek yok izleyelim.
Merhamet Dizisinin Bu Sahnesi Çok Konuşuldu! 02:30
Merhamet Dizisinin Bu Sahnesi Çok Konuşuldu! 52.604 izlenme - 4 yıl önce Merhamet dizisinin dün geceki bölümüne Narin karakterini canlandıran Özgü Namal'ın iç çamaşırlarıyla ormandan ağlayarak kaçtığı sahne damgasını vurdu.
Narin - Fırat Öpüşme Sahnesi (Merhamet Son Sahne) 07:02
Narin - Fırat Öpüşme Sahnesi (Merhamet Son Sahne) 74.367 izlenme - 4 yıl önce Narin - Fırat Öpüşme Sahnesi (Merhamet 1.bölüm Son Sahne)
hanımın çiftliği öpüşme sahnesi 01:06
hanımın çiftliği öpüşme sahnesi 85.018 izlenme - 7 yıl önce hanımın çiftliği öpüşme sahnesi
Kurtlar Vadisi - Tanrıdan Diledim 06:53
Kurtlar Vadisi - Tanrıdan Diledim 1.703 izlenme - 2 ay önce Polat Alemdar firari ve yaralı halde, bütün riskleri göze alarak sevdiceği Elif'i hastanede görmeye gittiği sahne.
Özgü Namal 01:06
Özgü Namal 37.466 izlenme - 10 yıl önce Özgü Namal resimleri
Özgü Namal İfömss 01:52
Özgü Namal İfömss 54.315 izlenme - 9 yıl önce
Bu İşte Bir Yalnızlık Fragmanı 02:04
Bu İşte Bir Yalnızlık Fragmanı 31.740 izlenme - 3 yıl önce Özgü Namal ve Engin Altan Düzyatan'ın rol aldığı Bu İşte Bir Yalnızlık Var filminin fragmanı. Tuna Kiremitçi'nin aynı adlı romanından uyarlanan filmde Namal ve Düzyatan haricinde Emin Gürsoy, Gaye Gürsel, Polat Bilgin, Ümit Erdim, Wilma Elles ve Atiye gibi isimler yer alıyor. Yönetmenliğini Ketche'in yapımcılığını Fida Film'in yaptığı 'Bu İşte Bir Yalnızlık Var' eşinden boşanmış eski bir müzisyenin kızıyla olan ilişkisini ve evli olan komşusu Ayşe'ye olan aşkı anlatılıyor. Film 13 Aralık'ta vizyona girecek.
Özgü Namal O Gözlerin 04:40
Özgü Namal O Gözlerin 59.804 izlenme - 10 yıl önce senin o gözlerin var ya
Bu İşte Bir Yalnızlık Var Fragmanı 02:04
Bu İşte Bir Yalnızlık Var Fragmanı 25.452 izlenme - 3 yıl önce Engin Altan Düzyatan ve Özgü Namal, Tuna Kiremitçi'nin romanından uyarlanan Bu İşte Bir Yalnızlık Var'da buluştu. Müzik, aşk ve değişim...
Özgü Namal Seksi Dekolte Öpüsme Cilveleşme 02:16
Özgü Namal Seksi Dekolte Öpüsme Cilveleşme 31.707 izlenme - 7 yıl önce hanımın çiftliği özgü namal video
Özgü NamaL AğLarsa (BeyneLmiLeL) 01:02
Özgü NamaL AğLarsa (BeyneLmiLeL) 33.584 izlenme - 9 yıl önce Özgü NamaL AğLarsa (BeyneLmiLeL)
Ben Seni Yasaklarda Sevdim 05:20
Ben Seni Yasaklarda Sevdim 38.141 izlenme - 8 yıl önce polat & elif - ben seni yasaklarda sevdim
Aşkım Ağlarım Ama... 11:14
Aşkım Ağlarım Ama... 26.308 izlenme - 10 yıl önce YA BU NE GÜZELLİK..
Elif Dedim 02:37
Elif Dedim 17.091 izlenme - 10 yıl önce YA ABİ NE BİLEYİM ÖYLE İŞTE!...
beynelminel sunam 03:59
beynelminel sunam 13.687 izlenme - 8 yıl önce
kurtlar vadİsİ pusu polat & elİf ahİrİm sensİn    03:12
kurtlar vadİsİ pusu polat & elİf ahİrİm sensİn 26.775 izlenme - 7 yıl önce gönderen: fatİh aslan 34 hatirlama sahnesİ
Ben Seni İskambil Destesinde Bulmadım ki Şansıma Küseyim 01:10
Ben Seni İskambil Destesinde Bulmadım ki Şansıma Küseyim 2.209 izlenme - 8 ay önce Plaza hayatların, yalıların, holdinglerin, kaslı erkeklerin, uzun bacaklı kızların konusu olduğu dizilerin hayatımızı işgal ettiği ahir dönemlerdeyiz. İnsanlığın, dostluğun, aşkın anlatıldığı son dizidir benim gözümde Yeditepe İstanbul. O günlerin geri gelmeyeceğini bilmek daha da üzüyor insanı.
Özgü Namal 03:58
Özgü Namal 15.710 izlenme - 10 yıl önce herşeye rağmen
Narin (Özgü Namal) Ormanda Yarı Çıplak (Merhamet) 00:22
Narin (Özgü Namal) Ormanda Yarı Çıplak (Merhamet) 8.412 izlenme - 4 yıl önce Kanal D'nin sevilen dizisi 'Merhamet' bu sahnesiyle çok konuşuldu. Hande Altaylı'nın 'kahperengi' romanından uyarlanan Merhamet'in son bölümünde özgü namal'ın iç çamaşırları ile ormanda koşarken görüldüğü sahne dikkat çekti. Dizinin yayınlanan bölümünde; Yıllar sonra çocukluk aşkı Narin ile karşılaşmış olması Fırat'ın bütün dengelerini alt üst etti. Irmak ile Yaslıhan'a gidecek olan Fırat, yola çıkmadan önce bir kez daha Narin'in evine gitti. İkilinin geçmişe ait hesaplaşmaları oldukça duygusal anların yaşanmasına neden oldu. Fırat'ı 'seni sevmiyorum' diyerek evden kovan Narin'in yaşadığı kabus flashback'lerle izleyiciye gösterildi. Narin'in iç çamaşırları ile ormanda koşarken görüldüğü sahnelere geceye damgasını vurdu.
özgü namal 01:50
özgü namal 15.163 izlenme - 9 yıl önce özgü namal
Bu İşte Bir Yalnızlık Var 02:04
Bu İşte Bir Yalnızlık Var 9.060 izlenme - 3 yıl önce Film Özeti: Engin Altan Düzyatan ve Özgü Namal, Tuna Kiremitçi'nin romanından uyarlanan Bu İşte Bir Yalnızlık Var'da buluştu. Birkaç yıl öncesine kadar bir rock grubunda çalan, besteler yapan ve zamanında parlak bir gelecek vaat eden, 30’larının sonlarındaki eski müzisyen Mehmet (Engin Altan Düzyatan), müzikten uzaklaşmış, boşanmış ve kıt kanaat geçinen bir adamdır artık... Geçimini gitar tamir ederek ve birkaç kişiye özel ders vererek sağlayabilmektedir. Onu hayata bağlayan en önemli şey, haftada bir gün görüşebildiği 9 yaşındaki kızı Ezgi’dir. Mehmet boşandıktan sonra başka biriyle evlenen eski eşi Nazlı’yla kızı yüzünden hâlâ görüşmektedir. Büyük bir aşkla evlendikleri Nazlı’yla (Gaye Gürsel) artık hiç anlaşamıyorlar ve sürekli atışıyorlardır. Mehmet karısıyla evliyken de sık sık görüştükleri Ayşe (Özgü Namal) ve kocası Orhan’la (Polat Bilgin) aynı apartmanda oturuyordur. Ayşe ve Orhan’ın da evlilikleri son dönemde çatırdamaktadır. Tartıştıkları bir akşam Orhan evi terk edince Mehmet, Ayşe’ye destek olur. Hiç kimseye gittiği yeri söylemeden evini terk eden Orhan kayıptır, günler geçtikçe de Ayşe’nin endişesi ve merakı artar. Mehmet Ayşe’ye kocasını bulmakta yardım etmeye karar verir. Bu arada çok sevdiği ve ona zamanında çok ağabeylik yapan Nihat’ı tam da o günlerde kaybetmesinin acısını yaşıyordur. Bu acı haberi ulaştıran eski arkadaşı Altan ona popüler bir pop şarkıcısı olan Elvan’ın (Atiye) orkestrasında iş bulur... Mehmet kendi karakterine hiç uygun bulmadığı bu işi hiç istemeden, ‘mecburen’ ve Altan’ın ısrarı yüzünden kabul eder. Bütün bu karışık günlerin içinde Mehmet, Ayşe’yle kocasını aramak için geçirdiği zaman içinde bu hayatın böyle ‘yalnız’ daha nereye kadar gideceğini sorgulamaya ve Ayşe’den de giderek daha fazla hoşlanmaya, hatta ona şiddetli bir aşk duymaya başlar...13 Aralık'ta sinemalarda...
İdeal Meme Nasıl Olmalı? - O. Çocukları (Küfür İçerir) 02:37
İdeal Meme Nasıl Olmalı? - O. Çocukları (Küfür İçerir) 3.216 izlenme - 2 yıl önce İdeal memenin sırrı kalemde. Bir kalemin bile sanatkarı var, altında durmadığı memenin nasıl olmaz?
Merhamet 38. Bölüm Fragmanı 00:40
Merhamet 38. Bölüm Fragmanı 5.134 izlenme - 3 yıl önce Merhamet 38. Bölüm Fragmanı (29. Ocak 2014)
Polis Fragman 02:20
Polis Fragman 5.062 izlenme - 4 yıl önce POLİS filminde, Musa Rami mesleğinin zirvesinde bir cinayet masası polisidir. Bugünlerde kafasını meşgul eden iki şey vardır. Birisi kendisinden 40 yaş küçük üniversite öğrencisi Funda’ya olan aşkı, bir diğeri de ünlü mafya ailesi İzmitliler’in Rami ailesine yönelik bitmek bilmeyen tehditleri. Musa Rami iyi bir baba, iyi bir polis ve iyi bir aşıktır ve görünen o ki Musa Rami işi, aşkı ve ailesi arasında sıkışıp kalacaktır. Aynı günlerde aldığı bir haber ise Musa Rami’yi tamamen altüst eder.
Özgü Namal ( Çapkın Kız ) 02:59
Özgü Namal ( Çapkın Kız ) 7.767 izlenme - 8 yıl önce bi film müziğine özgü namal kendi çapında klip yapmış yorumları size bırakıyorum iyi seyirler
Fırat ve Narin (Merhamet 6. Bölüm) 04:20
Fırat ve Narin (Merhamet 6. Bölüm) 5.728 izlenme - 4 yıl önce Fırat ve Narin (Merhamet 6. Bölüm) Özel Klipler
Özgü Namal Özgür Kurum Parçası Yanyana 04:44
Özgü Namal Özgür Kurum Parçası Yanyana 16.440 izlenme - 9 yıl önce emeğe saygı nasıl olmuş
özgü namal-çapkın kız-hq klip 02:59
özgü namal-çapkın kız-hq klip 7.969 izlenme - 8 yıl önce özgü namal-çapkın kız-hq klip
Özgü Namal 02:27
Özgü Namal 8.430 izlenme - 9 yıl önce bu kız gelecek vadeden biri bence onu bu yere getiren o güzel gülüşü inşallah hiç eksik olmaz yüzünden sadeliğini hiç kaybetmez inşallah mutluluk filmi ile oyunculuğunu kanıtlamış ve devamını getirmekte mutluluk filmi beni derinden etkiledi dünyada böyle şeyler yaşanıyor kimsenin başına vermesin allah