Hoşgeldiniz!

Namık Havutça

Sıra Beklemek İstemeyen CHP'li Vekil Polisle Tartıştı 03:58
Sıra Beklemek İstemeyen CHP'li Vekil Polisle Tartıştı 26 izlenme - 1 yıl önce CHP Balıkesir Milletvekili Namık Havutça, ailesiyle günübirlik tatil için geldiği Çanakale Bozcaada'dan dönerken, çakar lambalarını yakarak feribota sıra beklemeden binmek istedi. Geçişine izin verilmeyen Havutça polisle tartıştı. Yolcular Havutça'yı yuhalarken, görevini yapan polislere alkışlarla destek oldu.
Gülşen Bandırmalıları coşturdu 02:58
Gülşen Bandırmalıları coşturdu 122 izlenme - 4 yıl önce Kuşcenneti Kültür ve Turizm Festivali kapanış konserini veren Gülşen, seslendirdiği şarkılarla hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.
Tarafsız Bölge - 7 Eylül 2015 02:23:37
Tarafsız Bölge - 7 Eylül 2015 48 izlenme - 2 yıl önce Hakkari Dağlıca’daki terör saldırısı… TSK’nın devam eden operasyonları… Siyasi partilerin terör gündemi… Seçim güvenliği… Saldırı sonrası siyasi strateji ne olacak? Ahmet Hakan sordu, Türksam Başkanı Stratejist Sinan Oğan, AK Parti Milletvekili Aday Adayı Fikri Akyüz, Güvenlik Uzmanı Metin Gürcan, Araştırmacı-Yazar Tarhan Erdem, CHP Balıkesir Milletvekili Namık Havutça ve Avukat Rıza Saka Tarafsız Bölge’de tartıştı
Bandırma - CHP'li Havutça: O Patlama TBMM'de de Olabilirdi 05:22
Bandırma - CHP'li Havutça: O Patlama TBMM'de de Olabilirdi 4 izlenme - 1 yıl önce CHP'li Havutça: O patlama TBMM'de de olabilirdi CHP Balıkesir Milletvekili ve Anayasa Uzlaşma Komisyonu Üyesi Namık Havutça, Uzlaşma Komisyonunu toplantıya çağıran TBMM Başkanı İsmail Kahraman'a tepki gösterdi.