Hoşgeldiniz!

Namlu Videoları

Kafamda Namlu-Arsız Bela...süper... 02:27
Kafamda Namlu-Arsız Bela...süper... 3.771 izlenme - 6 yıl önce arsız bela-kafamda namlu..._rap kral kalpler_
kurtlar kuŞlar alemİ 3 01:46
kurtlar kuŞlar alemİ 3 8.498 izlenme - 8 yıl önce geldi geliyor derken bir anda gelecek, delikanlı nasıl olur belletecek. çakma delikanlıların aklı gidecek. İmansızın imanını gevretecek..
kurtlar kuŞlar alemİ 5 kızgın mermi 01:53
kurtlar kuŞlar alemİ 5 kızgın mermi 6.885 izlenme - 8 yıl önce kafası bozulursa tutmaz ayarı sökmez artık ne ihtar ne de uyarı İster ufak olsun ister iriyarı anında yer tuzlamadan her cins hıyarı
namlu döndü bağrıma... 01:36
namlu döndü bağrıma... 3.015 izlenme - 8 yıl önce
Tam Namlusundan 0.50 Kalibre Av Tüfeğini Vurursanız Ne Olur? 05:25
Tam Namlusundan 0.50 Kalibre Av Tüfeğini Vurursanız Ne Olur? 1.000 izlenme - 1 yıl önce Bunu daha önce düşünmemiştim, ancak gerçek hayatta denendiğini görmek güzel. Eğer 0.50 cal av tüfeğini tam namlusundan vurursanız ne olur? Eğer kusursuz nişan alırsanız öylece namlunun içerisinden geçerek diğer yönden çıkar mı? Bu denemenin sonrasında av tüfeğini tekrar kullanabilir misiniz? FullMag de cevabı merak etmiş ve denemeye karar vermişler. Deney düzeneğinin kurulumu ise kusursuz olmalı. Cevabı aşağıdaki videodan öğrenebilirsiniz. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İki Adet Çift Namlulu Silahın İnanılmaz Görüntüsü 05:02
İki Adet Çift Namlulu Silahın İnanılmaz Görüntüsü 1.058 izlenme - 2 yıl önce Çift namlulu silahlar ile ağır çekim kaydedilen görüntüler gerçekten muazzam! Silahları eline alıp hedefe ateş eden adam yaklaşık 1.5 saniyede 20 adet mermiyi ateşliyor.
Sivas Bıçağı Namlusu Nasıl Dövülür ? 00:45
Sivas Bıçağı Namlusu Nasıl Dövülür ? 595 izlenme - 3 yıl önce Sivas Bıçak Namlusu : Veli Oğulları Bıçakcılık ,
Kafamda Namlu 02:26
Kafamda Namlu 1.060 izlenme - 5 yıl önce
Kardeşlerime 02:42
Kardeşlerime 443 izlenme - 6 yıl önce kardeşlerime
Sağa Ve Sola Dönen Namlu 01:30
Sağa Ve Sola Dönen Namlu 459 izlenme - 8 yıl önce güzel icat
 Tüfeğin namlusunu çocuklarına doğrultan baba 00:57
Tüfeğin namlusunu çocuklarına doğrultan baba 89 izlenme - 1 yıl önce Denizli’de bir babanın, eline aldığı tüfekle çocuklarına yaptığı sözde şaka, izleyenlerin kanını dondurdu.
Silahın Namlusuna Karanfil Takmak - Candan Erçetin 01:47
Silahın Namlusuna Karanfil Takmak - Candan Erçetin 161 izlenme - 2 yıl önce Emniyet Teşkilatı'nın 168. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla Tunceli'de Kışla Meydanı'nda konser vermeye gelen sanatçı Candan Erçetin özel harekat noktasında silah namlusuna karanfil taktı. Erçetin, "Namluların ucunda artık çiçekten başka bir şey olmasın. Namlular hiç olmasın, bunu sadece bu bölge için değil genel anlamda söylüyorum." dedi. Özel harekat müdürü de "Umarım bu silahları bundan sonra kullanmak zorunda kalmayız." ifadesini kullandı.
İnsan Avcısı Film Müziği - The Soul of Nigger Charley (1973) 03:00
İnsan Avcısı Film Müziği - The Soul of Nigger Charley (1973) 89 izlenme - 2 yıl önce İnsan Avcısı filminde adamları vururken,döverken calan müziği sizler için buldum.Bir Damla ateş filminde çalar bu muzik. Aslında bu muzik 1973 yapımlı The Soul of Nigger Charley adlı filme aittir.
Gölge Flex Kafamda Namlu 2012 02:20
Gölge Flex Kafamda Namlu 2012 122 izlenme - 5 yıl önce Gölge Flex Kafamda namlu 2012
Cücü ve 'No Pain No Game' Felsefesi 02:27
Cücü ve 'No Pain No Game' Felsefesi 87 izlenme - 2 yıl önce Fahrettin abinin hayatta ki durusunu ve alkolun yani sira daha binevi yabanci maddeler kullandigini kanitlayan film
Uzun Namlulu Silahlarla Banka Soydular 02:12
Uzun Namlulu Silahlarla Banka Soydular 1 izlenme - 7 ay önce Olay, Büyükçekmece'de E-5 karayolu kenarında bulunan özel bir banka şubesinde sabah saatlerinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, ellerinde uzun namlulu silah bulunan yüzleri maskeli 2 kişi, banka şubesine gelerek güvenlik görevlisini etkisiz hale getirdi. Daha sonra bankaya girerek gişe görevlisini silahla tehdit eden şahıslar, kasadaki paraları istedi. Paraları alan şahıslar, ön ve arka plakası farklı bir araçla olay yerinden kaçtı. Banka çalışanlarının ihbarı üzerine olay yerine çok sayıda polis ekibi sevk edildi. Polis ekipleri banka şubesinde parmak izi ve güvenlik kamerası çalışmaları yaparak, incelemelerde bulundu. Çalınan paranın miktarı henüz belirlenemezken, polisi soyguncuları yakalamak için çalışma başlattı.
Namlu Çapı Geniş Tahrip Gücü Yüksek Çok Fazla Top Üretilmeli 03:31
Namlu Çapı Geniş Tahrip Gücü Yüksek Çok Fazla Top Üretilmeli 0 izlenme - 12 ay önce Namlu çapı geniş tahrip gücü yüksek çok fazla top üretilmeli.