Hoşgeldiniz!

namus

Ozan Doğulu & Gülşen - Namus 03:17
Ozan Doğulu & Gülşen - Namus 298.739 izlenme - 4 yıl önce Albüm: Aradım yıllardır seni her yerde Bir türlü karşıma çıkmadın namus Nihayet bir yerde rastladım ama Utançtan yüzüme bakmadın namus Yaklaşıp yanına dedim nerdesin dedin ki yorulma gelmiyor sesin Gayretleri boşa gitti herkesin Kimseyi yanına sokmadın namus Vaziyet dediğin meğer masalmış Namuslu görünmek kimlere kalmış Zenginmiş fakirmiş halkmış kralmış Gördüm ki kimseyi satmadın namus Hadi yandan Hadi hadi yandan Ben senden ne saray ne ev istedim Seni sevenleri sen sev istedim Kıvılcımla aradım alev istedim Bir tek mumu bile yakmadın namus Azizken gözümde sudan ekmekten Yoruldum uslu dur yapma demekten Yüzyıllardır namussuzluk etmekten Bir türlü uslanıp bıkmadın namus Hadi yandan Hadi hadi yandan Şarkı Sözleri(lyrics):
Nasıl O... Oldum? 02:34
Nasıl O... Oldum? 124.432 izlenme - 3 yıl önce Ergenliğe girerken ilk halvet olduğum bu videoyu you tube da bulunca çok mutlu oldum. Benim o zaman yaşadıklarımı şu an yaşayaşan tüm ergenler için gelsin. Arkadaşlar üzülmeyin daha çok böyle video paylaşacağım, o kadar çok video göndereceğim ki beni mecburen admin bile yapacaklar.Bu konuda iddaya ile girdim. Ayrıca profil resmimi kendime aynada bakarak çizdim umarım beğenmişsinizdir.
Genelevde Çalışıp Namuslu Olmak! - Zerrin Egeliler 03:53
Genelevde Çalışıp Namuslu Olmak! - Zerrin Egeliler 80.293 izlenme - 3 yıl önce Başrollerinde Zerrin Egeliler, Mesut Engin ve Enver Çokgör'ün ol adlığı 1979 Ülkü Erakalın filmi Lekeli Kadın'dan bir sahnedir.
Dino-Oy Yare 05:52
Dino-Oy Yare 344.399 izlenme - 10 yıl önce oy yarê oy hevalê karanlık gecenin yıldızı, bekler soğuk kalbleri göremiyorum benden uzaksın bekler özgürlük için yas olmuştur zagros'un üstü çıktı yukarıya inmez aşağıya. oy yarê oy hevalê gençlik ömrüm nerde yüreğimin beklediği nerde küstüde neden gelmez bu özgür yaşamım çalındı benden çocukluğum nerde oy yarê oy hevalê gözlerimden yaş döktürdüler gönlümü ve yüreğimi dağladılar düş ve hayallerimi sattılar... ben yinede baş kaldırd
Ozan Doğulu feat. Gülşen - Namus 03:21
Ozan Doğulu feat. Gülşen - Namus 27.028 izlenme - 3 yıl önce Ozan Doğulu feat. Gülşen'in, Doğan Müzik etiketiyle yayınlanan "Moderato" albümünden "Namus" çalışması netd Müzik'te!
Vatanına Göz Dikeni Ez Oğlum.! 04:58
Vatanına Göz Dikeni Ez Oğlum.! 77.504 izlenme - 9 yıl önce gez oğlum vatanına göz dikeni ez oğlum.! dostun kim düşmanın kim sez oğlum tarihini şerefinle yaz oğlum yaz oğlum.! senden gider sonsuzluğa yol oğlum dört bir yana salmalısın kol oğlum ekmeğini aç olanla böl oğlum haram yeme, hakk uğruna öl oğlum.! çabuk büyü çabuk yetiş tez oğlum çakal gezen şu dağlarda gez oğlum çabuk büyü çabuk yetiş tez oğlum hain gezen şu dağlarda gez oğlum (ata66kan)
Serseri Bela Namus Fukarası 03:43
Serseri Bela Namus Fukarası 13.445 izlenme - 4 yıl önce Serseri Bela Namus Fukarası -2014
Şıh Hazretlerinin Buyruklarını Halka Anlatan Genç 04:21
Şıh Hazretlerinin Buyruklarını Halka Anlatan Genç 8.949 izlenme - 2 yıl önce Tarih boyunca İnsanların en büyük zaafı olan dinin bir çok yükümlülükleri mevcut . Şimdi bu konuda şıh hazretlerinin emir kulundan ahlak konusunda gerekli bilgileri alıyoruz .
Ahmet Safak  Türkiyem 04:11
Ahmet Safak Türkiyem 30.756 izlenme - 9 yıl önce ahmet safak kırmızı bayaz yarim
Küçük Emrah Genelevde (1985) 07:15
Küçük Emrah Genelevde (1985) 11.963 izlenme - 4 yıl önce Emrah'ın Boynu Bükükler adlı filmine at bir sahnedir, hatırlamayan yoktur herhalde.
Kızına Mesaj Atan Futbolcuyu Döven Malzemeci 01:15
Kızına Mesaj Atan Futbolcuyu Döven Malzemeci 5.835 izlenme - 2 yıl önce Erbaasporlu futbolcuyu attığı yumrukla yere seren Yeni Amasyaspor’un 35 yıllık malzemecisi Reşat Özlü, "Kızıma sosyal medyadan ’Arkadaş olmak istiyorum’ diye mesaj çekmiş" dedi.
Ermeni'yi Çıldırtan Türk 01:00
Ermeni'yi Çıldırtan Türk 9.072 izlenme - 2 yıl önce Amerika'da yapılan Ermeni eylemini sadece bayrak açarak protesto eden Türk kardeşimiz , ermeni'leri çıldırtıyor. Sadece bayrak ile orada beklemesine rağmen ermeniler bunu kaldıramadı.. Ve son olarak Mustafa Kemal Atatürk'ün 21 Mart 1923 'de Hakimiyeti Milliye'ye verdiği şu demeci paylaşmak isterim ; Ermeniler sanat ocaklarımızı işgal etmişler ve bu memleketin sahibi gibi bir vaziyet almışlardır. Şüphesiz haksızlık ve küstahlığın bundan fazlası olamaz. Ermenilerin bu feyizli ülkede hiçbir hakkı yoktur. Memleketiniz sizindir. Türklerindir. Bu memleket tarihte Türk'tü, o halde Türktür ve ebediyen Türk olarak yaşayacaktır.
Türklerde İman Yok Hristiyanlar Daha İyi 01:10
Türklerde İman Yok Hristiyanlar Daha İyi 6.710 izlenme - 3 yıl önce Cüneyt Özdemir'in 5N1K programı için hazırladığı özel dosya "Umuda Yolculuğun Otobanı" programında botlarla yunan adalarına geçmek için bekleyen göçmenlerle yapılan röportajlarda hepsinin ortak şikayeti çalıştıkları paraları alamamalarıydı. şimdi Cuma'ları kaçırmayan aksatmadan oruç tutup tutmayanlara saldıran pek dindar pek bi muhafazakar esnafımızın mülteci seviciliğin altında yatan nedeni daha iyi anlıyoruz.ağzını açınca muhacir ensar muhabbeti yapan adamların aslında kan emici bir vampir olduğu anlaşılıyor.
Can Bonomo - Namus Belası 03:44
Can Bonomo - Namus Belası 240 izlenme - 1 ay önce
Cem Karaca - Namus Belası - Canlı Performans (1988) 02:55
Cem Karaca - Namus Belası - Canlı Performans (1988) 909 izlenme - 3 ay önce Düştüm mapus damlarına öğüt veren bol olur Toplasam o öğütleri burdan köye yol olur Ana baba bacı kardaş dar günümde el olur Namus belasına kardaş döktüğümüz kan bizim Hep bir halli Turhalliyiz biz bize benzeriz Yüz bin kere tövbe eder gene şarap içeriz At bizim avrat bizim silah bizim şan bizim Namus belasına kardaş yatarız zindan bizim Kız gelinim şuna boylum doyamadan biz bize Besmeleyle yüzün açıp oturmadan diz dize Almış kaçırmışlar seni çökertmişler ıssıza Namus belasına kardaş kıydığimız can bizim Ağam kurban beyim kurban hallarimi eyledim Ne bir eksik ne bir fazla hepsi tamam söyledim Kır kalemi kes cezamı yaşamayı neyleyim Namus belasına kardaş verdiğimiz can bizim Söz - Müzik:Cem Karaca
Mustafa Yıldızdogan 05:11
Mustafa Yıldızdogan 24.583 izlenme - 10 yıl önce Şehİler ölmez
Annem Beni Yetiştirdi Bu Ellere Yolladı... 03:50
Annem Beni Yetiştirdi Bu Ellere Yolladı... 1.494 izlenme - 6 ay önce ŞARKI SÖZLERİ ! Annem beni yetiştirdi, bu ellere yolladı Al bayrağı/sancağı teslim etti, Allah'a ısmarladı Boş oturma çalış dedi, hizmet eyle vatana Sütüm sana helal olmaz, saldırmazsan düşmana Arş ileri! Marş ileri! Türk askeri dönmez geri! Yastığımız mezar taşı, yorganımız kan olsun Biz bu yoldan döner isek, namus bize ar olsun Ne şereftir ölmek bize, bu güzel vatan için Yanar yürek yurt aşkıyla, daima için için Arş ileri! Marş ileri! Türk askeri dönmez geri!
Ahlâk Elden Gidiyor! 01:50
Ahlâk Elden Gidiyor! 3.556 izlenme - 1 yıl önce Olacak O Kadar 95.Bölüm (19 Kasım 1992)'den bir skeç.
Bayrak Şiiri 02:02
Bayrak Şiiri 10.213 izlenme - 8 yıl önce İzmirin ödemiş ilçesinden Arife PINAR ın BAYRAK şiirine kattığı yorum..
Türk Polisi Özel Harekat Ya Sev Ya Terket 01:59
Türk Polisi Özel Harekat Ya Sev Ya Terket 14.687 izlenme - 8 yıl önce bu vatan bütündür tek dil tek bayrak ya sev ya terket
Vatan Bayrak Namus İntikam Ve Kan 03:55
Vatan Bayrak Namus İntikam Ve Kan 12.217 izlenme - 9 yıl önce vatan bayrak namus İntikam ve kan ekleyen:ahmet çelik
Şahin K'dan Namus Dersi! 03:15
Şahin K'dan Namus Dersi! 7.678 izlenme - 3 yıl önce Kız kardeşinin Dul Meryem'in oğlu Hasan ile görüştüğünü öğrenen Şahin Ağa, bacısını "Evlendirelim seni, başımızı belaya sokma, gözlerini oyarım" diyerek ayar manyağı yapıyor. Gerçek Kesit tadında bir video. Bir "Sarı Bıyık" eksik, o derece yani. Admin notu: Biz de çarşıda gezemiyoruz.
Şahin K'dan Namus Dersi! 03:15
Şahin K'dan Namus Dersi! 5.112 izlenme - 4 yıl önce Kız kardeşinin Dul Meryem'in oğlu Hasan ile görüştüğünü öğrenen Şahin Ağa, bacısını "Evlendirelim seni, başımızı belaya sokma, gözlerini oyarım" diyerek ayar manyağı yapıyor. Gerçek Kesit tadında bir video. Bir "Sarı Bıyık" eksik, o derece yani.
Dino Namus - Gule Delale 05:11
Dino Namus - Gule Delale 5.826 izlenme - 8 yıl önce by irfan polat
Geniş Aile Zekai Thug Life 00:11
Geniş Aile Zekai Thug Life 4.458 izlenme - 3 yıl önce Yabancıların yeni akımı olan Thug Life bizide etkiledi ve sanki bizimkisi daha güzel oldu. Youtube'da buna benzer daha bir kaç tane daha var arar bulursunuz ama en çok bu benim hoşuma gitti o yüzden bunu yükledim iyi seyirler.
Murat Göğebakan-Namus Belası 04:16
Murat Göğebakan-Namus Belası 5.702 izlenme - 7 yıl önce http//www.facebook.com/pages/murat-gogebakan-resmi-web-sitesi-video-sayfasi/177946092216006
Geniş Aile Zekai - Thug Life 00:11
Geniş Aile Zekai - Thug Life 2.705 izlenme - 3 yıl önce Geniş Aile dizisindeki laf sokmalara başka bir örnek efendim. Özellikle bu konuda usta olan bir isim Zekai'nin Thug Lifelarından bir tanesi.
Karayılan , Vurun Antepli Namus Günü 03:06
Karayılan , Vurun Antepli Namus Günü 5.847 izlenme - 9 yıl önce karayılan , vurun antepli namus günü
Çanakkale Türküsü Ardından Ozan Arif 06:32
Çanakkale Türküsü Ardından Ozan Arif 7.813 izlenme - 9 yıl önce "i.m.k."ben giderim adım kalır dostlar beni hatırlasın
Testere Necmi Anasını Kesiyor - Kurtlar Vadisi 02:47
Testere Necmi Anasını Kesiyor - Kurtlar Vadisi 2.894 izlenme - 3 yıl önce Marangoz çıragı Necmi anasını ustasını yatakta basar ve yatak odasının hemen yanındaki kutunun içinden hazırda bekleyen testereyi alıp kesmeye başlar.