Hoşgeldiniz!

namus

Ozan Doğulu & Gülşen - Namus 03:17
Ozan Doğulu & Gülşen - Namus 297.898 izlenme - 3 yıl önce Albüm: Aradım yıllardır seni her yerde Bir türlü karşıma çıkmadın namus Nihayet bir yerde rastladım ama Utançtan yüzüme bakmadın namus Yaklaşıp yanına dedim nerdesin dedin ki yorulma gelmiyor sesin Gayretleri boşa gitti herkesin Kimseyi yanına sokmadın namus Vaziyet dediğin meğer masalmış Namuslu görünmek kimlere kalmış Zenginmiş fakirmiş halkmış kralmış Gördüm ki kimseyi satmadın namus Hadi yandan Hadi hadi yandan Ben senden ne saray ne ev istedim Seni sevenleri sen sev istedim Kıvılcımla aradım alev istedim Bir tek mumu bile yakmadın namus Azizken gözümde sudan ekmekten Yoruldum uslu dur yapma demekten Yüzyıllardır namussuzluk etmekten Bir türlü uslanıp bıkmadın namus Hadi yandan Hadi hadi yandan Şarkı Sözleri(lyrics):
Nasıl O... Oldum? 02:34
Nasıl O... Oldum? 108.289 izlenme - 3 yıl önce Ergenliğe girerken ilk halvet olduğum bu videoyu you tube da bulunca çok mutlu oldum. Benim o zaman yaşadıklarımı şu an yaşayaşan tüm ergenler için gelsin. Arkadaşlar üzülmeyin daha çok böyle video paylaşacağım, o kadar çok video göndereceğim ki beni mecburen admin bile yapacaklar.Bu konuda iddaya ile girdim. Ayrıca profil resmimi kendime aynada bakarak çizdim umarım beğenmişsinizdir.
Genelevde Çalışıp Namuslu Olmak! - Zerrin Egeliler 03:53
Genelevde Çalışıp Namuslu Olmak! - Zerrin Egeliler 69.074 izlenme - 3 yıl önce Başrollerinde Zerrin Egeliler, Mesut Engin ve Enver Çokgör'ün ol adlığı 1979 Ülkü Erakalın filmi Lekeli Kadın'dan bir sahnedir.
Dino-Oy Yare 05:52
Dino-Oy Yare 343.364 izlenme - 10 yıl önce oy yarê oy hevalê karanlık gecenin yıldızı, bekler soğuk kalbleri göremiyorum benden uzaksın bekler özgürlük için yas olmuştur zagros'un üstü çıktı yukarıya inmez aşağıya. oy yarê oy hevalê gençlik ömrüm nerde yüreğimin beklediği nerde küstüde neden gelmez bu özgür yaşamım çalındı benden çocukluğum nerde oy yarê oy hevalê gözlerimden yaş döktürdüler gönlümü ve yüreğimi dağladılar düş ve hayallerimi sattılar... ben yinede baş kaldırd
Ozan Doğulu feat. Gülşen - Namus 03:21
Ozan Doğulu feat. Gülşen - Namus 26.907 izlenme - 3 yıl önce Ozan Doğulu feat. Gülşen'in, Doğan Müzik etiketiyle yayınlanan "Moderato" albümünden "Namus" çalışması netd Müzik'te!
Yeşilçam Irza Geçiş Tekniği 00:58
Yeşilçam Irza Geçiş Tekniği 17.352 izlenme - 2 yıl önce Pek çoğumuz bu filmlerin çekildiği dönemlere yetişemedik;ama bana öyle geliyor ki bir dönemin yönetmenleri anlaşmış gibi tecavüz sahnelerinde aynı hareketleri kullandırmışlar figüranlara. (figüranlara serbest oynama hakkı verilmişse onu bilemem).Çoğu tecavüz sahnelerinde ırza geçenler ağızlarını su aygırı gibi sonuna kadar açarak boyna doğru anlamsız kafa çırpmalarla namusu lekelemeyi başarmıştır...
Vatanına Göz Dikeni Ez Oğlum.! 04:58
Vatanına Göz Dikeni Ez Oğlum.! 75.287 izlenme - 8 yıl önce gez oğlum vatanına göz dikeni ez oğlum.! dostun kim düşmanın kim sez oğlum tarihini şerefinle yaz oğlum yaz oğlum.! senden gider sonsuzluğa yol oğlum dört bir yana salmalısın kol oğlum ekmeğini aç olanla böl oğlum haram yeme, hakk uğruna öl oğlum.! çabuk büyü çabuk yetiş tez oğlum çakal gezen şu dağlarda gez oğlum çabuk büyü çabuk yetiş tez oğlum hain gezen şu dağlarda gez oğlum (ata66kan)
Şıh Hazretlerinin Buyruklarını Halka Anlatan Genç 04:21
Şıh Hazretlerinin Buyruklarını Halka Anlatan Genç 8.828 izlenme - 1 yıl önce Tarih boyunca İnsanların en büyük zaafı olan dinin bir çok yükümlülükleri mevcut . Şimdi bu konuda şıh hazretlerinin emir kulundan ahlak konusunda gerekli bilgileri alıyoruz .
Serseri Bela Namus Fukarası 03:43
Serseri Bela Namus Fukarası 13.427 izlenme - 3 yıl önce Serseri Bela Namus Fukarası -2014
Kızına Mesaj Atan Futbolcuyu Döven Malzemeci 01:15
Kızına Mesaj Atan Futbolcuyu Döven Malzemeci 5.804 izlenme - 1 yıl önce Erbaasporlu futbolcuyu attığı yumrukla yere seren Yeni Amasyaspor’un 35 yıllık malzemecisi Reşat Özlü, "Kızıma sosyal medyadan ’Arkadaş olmak istiyorum’ diye mesaj çekmiş" dedi.
Ermeni'yi Çıldırtan Türk 01:00
Ermeni'yi Çıldırtan Türk 8.980 izlenme - 1 yıl önce Amerika'da yapılan Ermeni eylemini sadece bayrak açarak protesto eden Türk kardeşimiz , ermeni'leri çıldırtıyor. Sadece bayrak ile orada beklemesine rağmen ermeniler bunu kaldıramadı.. Ve son olarak Mustafa Kemal Atatürk'ün 21 Mart 1923 'de Hakimiyeti Milliye'ye verdiği şu demeci paylaşmak isterim ; Ermeniler sanat ocaklarımızı işgal etmişler ve bu memleketin sahibi gibi bir vaziyet almışlardır. Şüphesiz haksızlık ve küstahlığın bundan fazlası olamaz. Ermenilerin bu feyizli ülkede hiçbir hakkı yoktur. Memleketiniz sizindir. Türklerindir. Bu memleket tarihte Türk'tü, o halde Türktür ve ebediyen Türk olarak yaşayacaktır.
Küçük Emrah Genelevde (1985) 07:15
Küçük Emrah Genelevde (1985) 11.759 izlenme - 3 yıl önce Emrah'ın Boynu Bükükler adlı filmine at bir sahnedir, hatırlamayan yoktur herhalde.
Ahmet Safak  Türkiyem 04:11
Ahmet Safak Türkiyem 30.723 izlenme - 8 yıl önce ahmet safak kırmızı bayaz yarim
Türklerde İman Yok Hristiyanlar Daha İyi 01:10
Türklerde İman Yok Hristiyanlar Daha İyi 6.678 izlenme - 2 yıl önce Cüneyt Özdemir'in 5N1K programı için hazırladığı özel dosya "Umuda Yolculuğun Otobanı" programında botlarla yunan adalarına geçmek için bekleyen göçmenlerle yapılan röportajlarda hepsinin ortak şikayeti çalıştıkları paraları alamamalarıydı. şimdi Cuma'ları kaçırmayan aksatmadan oruç tutup tutmayanlara saldıran pek dindar pek bi muhafazakar esnafımızın mülteci seviciliğin altında yatan nedeni daha iyi anlıyoruz.ağzını açınca muhacir ensar muhabbeti yapan adamların aslında kan emici bir vampir olduğu anlaşılıyor.
Ahlâk Elden Gidiyor! 01:50
Ahlâk Elden Gidiyor! 3.118 izlenme - 9 ay önce Olacak O Kadar 95.Bölüm (19 Kasım 1992)'den bir skeç.
Zavallılar - Küçük Emrah (1987 - 86 dk) 01:25:49
Zavallılar - Küçük Emrah (1987 - 86 dk) 13.795 izlenme - 3 yıl önce Küçük Emrah' kötü yola düşen annesi ve sakat babasıyla süren hayat mücadelesi... Yönetmen : Ümit Efekan Senaryo : Erdoğan Tünaş Yapımcı : Kemal Dilbaz, Şahin Dilbaz Görüntü Yönetmeni : Muzaffer Turan Tür : Dram Özellikler : Renkli Ülke : Türkiye Oyuncular : Emrah, Oya Aydoğan, Berhan Şimşek, Bayram İlvur, Eray Özbal, Zehra Aktürk, Zeynep Kızıltan, Suzan Avcı, Sırrı Elitaş, Birtanem, Selahattin Fırat, Cevdet Arıkan, Nur Deniz, Şahin Çelik , Devrim Parscan, Zafer Ergin
Mustafa Yıldızdogan 05:11
Mustafa Yıldızdogan 24.582 izlenme - 9 yıl önce Şehİler ölmez
Türk Polisi Özel Harekat Ya Sev Ya Terket 01:59
Türk Polisi Özel Harekat Ya Sev Ya Terket 14.679 izlenme - 7 yıl önce bu vatan bütündür tek dil tek bayrak ya sev ya terket
Bayrak Şiiri 02:02
Bayrak Şiiri 10.074 izlenme - 7 yıl önce İzmirin ödemiş ilçesinden Arife PINAR ın BAYRAK şiirine kattığı yorum..
Vatan Bayrak Namus İntikam Ve Kan 03:55
Vatan Bayrak Namus İntikam Ve Kan 12.212 izlenme - 8 yıl önce vatan bayrak namus İntikam ve kan ekleyen:ahmet çelik
Sezen Aksu-Namus 03:57
Sezen Aksu-Namus 11.161 izlenme - 9 yıl önce sezen aksu-namus
Şahin K'dan Namus Dersi! 03:15
Şahin K'dan Namus Dersi! 4.634 izlenme - 3 yıl önce Kız kardeşinin Dul Meryem'in oğlu Hasan ile görüştüğünü öğrenen Şahin Ağa, bacısını "Evlendirelim seni, başımızı belaya sokma, gözlerini oyarım" diyerek ayar manyağı yapıyor. Gerçek Kesit tadında bir video. Bir "Sarı Bıyık" eksik, o derece yani.
Geniş Aile Zekai Thug Life 00:11
Geniş Aile Zekai Thug Life 4.247 izlenme - 3 yıl önce Yabancıların yeni akımı olan Thug Life bizide etkiledi ve sanki bizimkisi daha güzel oldu. Youtube'da buna benzer daha bir kaç tane daha var arar bulursunuz ama en çok bu benim hoşuma gitti o yüzden bunu yükledim iyi seyirler.
Şahin K'dan Namus Dersi! 03:15
Şahin K'dan Namus Dersi! 5.527 izlenme - 2 yıl önce Kız kardeşinin Dul Meryem'in oğlu Hasan ile görüştüğünü öğrenen Şahin Ağa, bacısını "Evlendirelim seni, başımızı belaya sokma, gözlerini oyarım" diyerek ayar manyağı yapıyor. Gerçek Kesit tadında bir video. Bir "Sarı Bıyık" eksik, o derece yani. Admin notu: Biz de çarşıda gezemiyoruz.
Dino Namus - Gule Delale 05:11
Dino Namus - Gule Delale 5.817 izlenme - 7 yıl önce by irfan polat
Murat Göğebakan-Namus Belası 04:16
Murat Göğebakan-Namus Belası 5.459 izlenme - 7 yıl önce http//www.facebook.com/pages/murat-gogebakan-resmi-web-sitesi-video-sayfasi/177946092216006
Geniş Aile Zekai - Thug Life 00:11
Geniş Aile Zekai - Thug Life 2.688 izlenme - 2 yıl önce Geniş Aile dizisindeki laf sokmalara başka bir örnek efendim. Özellikle bu konuda usta olan bir isim Zekai'nin Thug Lifelarından bir tanesi.
Testere Necmi Anasını Kesiyor - Kurtlar Vadisi 02:47
Testere Necmi Anasını Kesiyor - Kurtlar Vadisi 2.737 izlenme - 2 yıl önce Marangoz çıragı Necmi anasını ustasını yatakta basar ve yatak odasının hemen yanındaki kutunun içinden hazırda bekleyen testereyi alıp kesmeye başlar.
Karayılan , Vurun Antepli Namus Günü 03:06
Karayılan , Vurun Antepli Namus Günü 5.779 izlenme - 9 yıl önce karayılan , vurun antepli namus günü
Çanakkale Türküsü Ardından Ozan Arif 06:32
Çanakkale Türküsü Ardından Ozan Arif 7.808 izlenme - 9 yıl önce "i.m.k."ben giderim adım kalır dostlar beni hatırlasın