Hoşgeldiniz!

Namus Videoları

Ozan Doğulu & Gülşen - Namus 03:17
Ozan Doğulu & Gülşen - Namus 296.207 izlenme - 3 yıl önce Albüm: Aradım yıllardır seni her yerde Bir türlü karşıma çıkmadın namus Nihayet bir yerde rastladım ama Utançtan yüzüme bakmadın namus Yaklaşıp yanına dedim nerdesin dedin ki yorulma gelmiyor sesin Gayretleri boşa gitti herkesin Kimseyi yanına sokmadın namus Vaziyet dediğin meğer masalmış Namuslu görünmek kimlere kalmış Zenginmiş fakirmiş halkmış kralmış Gördüm ki kimseyi satmadın namus Hadi yandan Hadi hadi yandan Ben senden ne saray ne ev istedim Seni sevenleri sen sev istedim Kıvılcımla aradım alev istedim Bir tek mumu bile yakmadın namus Azizken gözümde sudan ekmekten Yoruldum uslu dur yapma demekten Yüzyıllardır namussuzluk etmekten Bir türlü uslanıp bıkmadın namus Hadi yandan Hadi hadi yandan Şarkı Sözleri(lyrics):
Nasıl O... Oldum? 02:34
Nasıl O... Oldum? 102.380 izlenme - 2 yıl önce Ergenliğe girerken ilk halvet olduğum bu videoyu you tube da bulunca çok mutlu oldum. Benim o zaman yaşadıklarımı şu an yaşayaşan tüm ergenler için gelsin. Arkadaşlar üzülmeyin daha çok böyle video paylaşacağım, o kadar çok video göndereceğim ki beni mecburen admin bile yapacaklar.Bu konuda iddaya ile girdim. Ayrıca profil resmimi kendime aynada bakarak çizdim umarım beğenmişsinizdir.
Genelevde Çalışıp Namuslu Olmak! - Zerrin Egeliler 03:53
Genelevde Çalışıp Namuslu Olmak! - Zerrin Egeliler 65.623 izlenme - 2 yıl önce Başrollerinde Zerrin Egeliler, Mesut Engin ve Enver Çokgör'ün ol adlığı 1979 Ülkü Erakalın filmi Lekeli Kadın'dan bir sahnedir.
Dino-Oy Yare 05:52
Dino-Oy Yare 342.902 izlenme - 9 yıl önce oy yarê oy hevalê karanlık gecenin yıldızı, bekler soğuk kalbleri göremiyorum benden uzaksın bekler özgürlük için yas olmuştur zagros'un üstü çıktı yukarıya inmez aşağıya. oy yarê oy hevalê gençlik ömrüm nerde yüreğimin beklediği nerde küstüde neden gelmez bu özgür yaşamım çalındı benden çocukluğum nerde oy yarê oy hevalê gözlerimden yaş döktürdüler gönlümü ve yüreğimi dağladılar düş ve hayallerimi sattılar... ben yinede baş kaldırd
Ozan Doğulu feat. Gülşen - Namus 03:21
Ozan Doğulu feat. Gülşen - Namus 26.744 izlenme - 2 yıl önce Ozan Doğulu feat. Gülşen'in, Doğan Müzik etiketiyle yayınlanan "Moderato" albümünden "Namus" çalışması netd Müzik'te!
Yeşilçam Irza Geçiş Tekniği 00:58
Yeşilçam Irza Geçiş Tekniği 14.982 izlenme - 2 yıl önce Pek çoğumuz bu filmlerin çekildiği dönemlere yetişemedik;ama bana öyle geliyor ki bir dönemin yönetmenleri anlaşmış gibi tecavüz sahnelerinde aynı hareketleri kullandırmışlar figüranlara. (figüranlara serbest oynama hakkı verilmişse onu bilemem).Çoğu tecavüz sahnelerinde ırza geçenler ağızlarını su aygırı gibi sonuna kadar açarak boyna doğru anlamsız kafa çırpmalarla namusu lekelemeyi başarmıştır...
Vatanına Göz Dikeni Ez Oğlum.! 04:58
Vatanına Göz Dikeni Ez Oğlum.! 73.769 izlenme - 8 yıl önce gez oğlum vatanına göz dikeni ez oğlum.! dostun kim düşmanın kim sez oğlum tarihini şerefinle yaz oğlum yaz oğlum.! senden gider sonsuzluğa yol oğlum dört bir yana salmalısın kol oğlum ekmeğini aç olanla böl oğlum haram yeme, hakk uğruna öl oğlum.! çabuk büyü çabuk yetiş tez oğlum çakal gezen şu dağlarda gez oğlum çabuk büyü çabuk yetiş tez oğlum hain gezen şu dağlarda gez oğlum (ata66kan)
Şıh Hazretlerinin Buyruklarını Halka Anlatan Genç 04:21
Şıh Hazretlerinin Buyruklarını Halka Anlatan Genç 8.766 izlenme - 9 ay önce Tarih boyunca İnsanların en büyük zaafı olan dinin bir çok yükümlülükleri mevcut . Şimdi bu konuda şıh hazretlerinin emir kulundan ahlak konusunda gerekli bilgileri alıyoruz .
Kızına Mesaj Atan Futbolcuyu Döven Malzemeci 01:15
Kızına Mesaj Atan Futbolcuyu Döven Malzemeci 5.786 izlenme - 12 ay önce Erbaasporlu futbolcuyu attığı yumrukla yere seren Yeni Amasyaspor’un 35 yıllık malzemecisi Reşat Özlü, "Kızıma sosyal medyadan ’Arkadaş olmak istiyorum’ diye mesaj çekmiş" dedi.
Ermeni'yi Çıldırtan Türk 01:00
Ermeni'yi Çıldırtan Türk 8.899 izlenme - 11 ay önce Amerika'da yapılan Ermeni eylemini sadece bayrak açarak protesto eden Türk kardeşimiz , ermeni'leri çıldırtıyor. Sadece bayrak ile orada beklemesine rağmen ermeniler bunu kaldıramadı.. Ve son olarak Mustafa Kemal Atatürk'ün 21 Mart 1923 'de Hakimiyeti Milliye'ye verdiği şu demeci paylaşmak isterim ; Ermeniler sanat ocaklarımızı işgal etmişler ve bu memleketin sahibi gibi bir vaziyet almışlardır. Şüphesiz haksızlık ve küstahlığın bundan fazlası olamaz. Ermenilerin bu feyizli ülkede hiçbir hakkı yoktur. Memleketiniz sizindir. Türklerindir. Bu memleket tarihte Türk'tü, o halde Türktür ve ebediyen Türk olarak yaşayacaktır.
Serseri Bela Namus Fukarası 03:43
Serseri Bela Namus Fukarası 13.404 izlenme - 3 yıl önce Serseri Bela Namus Fukarası -2014
Ahlâk Elden Gidiyor! 01:50
Ahlâk Elden Gidiyor! 2.973 izlenme - 6 ay önce Olacak O Kadar 95.Bölüm (19 Kasım 1992)'den bir skeç.
Küçük Emrah Genelevde (1985) 07:15
Küçük Emrah Genelevde (1985) 11.544 izlenme - 3 yıl önce Emrah'ın Boynu Bükükler adlı filmine at bir sahnedir, hatırlamayan yoktur herhalde.
Türklerde İman Yok Hristiyanlar Daha İyi 01:10
Türklerde İman Yok Hristiyanlar Daha İyi 6.666 izlenme - 2 yıl önce Cüneyt Özdemir'in 5N1K programı için hazırladığı özel dosya "Umuda Yolculuğun Otobanı" programında botlarla yunan adalarına geçmek için bekleyen göçmenlerle yapılan röportajlarda hepsinin ortak şikayeti çalıştıkları paraları alamamalarıydı. şimdi Cuma'ları kaçırmayan aksatmadan oruç tutup tutmayanlara saldıran pek dindar pek bi muhafazakar esnafımızın mülteci seviciliğin altında yatan nedeni daha iyi anlıyoruz.ağzını açınca muhacir ensar muhabbeti yapan adamların aslında kan emici bir vampir olduğu anlaşılıyor.
Ahmet Safak  Türkiyem 04:11
Ahmet Safak Türkiyem 30.708 izlenme - 8 yıl önce ahmet safak kırmızı bayaz yarim
Zavallılar - Küçük Emrah (1987 - 86 dk) 01:25:49
Zavallılar - Küçük Emrah (1987 - 86 dk) 12.638 izlenme - 2 yıl önce Küçük Emrah' kötü yola düşen annesi ve sakat babasıyla süren hayat mücadelesi... Yönetmen : Ümit Efekan Senaryo : Erdoğan Tünaş Yapımcı : Kemal Dilbaz, Şahin Dilbaz Görüntü Yönetmeni : Muzaffer Turan Tür : Dram Özellikler : Renkli Ülke : Türkiye Oyuncular : Emrah, Oya Aydoğan, Berhan Şimşek, Bayram İlvur, Eray Özbal, Zehra Aktürk, Zeynep Kızıltan, Suzan Avcı, Sırrı Elitaş, Birtanem, Selahattin Fırat, Cevdet Arıkan, Nur Deniz, Şahin Çelik , Devrim Parscan, Zafer Ergin
Mustafa Yıldızdogan 05:11
Mustafa Yıldızdogan 24.580 izlenme - 9 yıl önce Şehİler ölmez
Türk Polisi Özel Harekat Ya Sev Ya Terket 01:59
Türk Polisi Özel Harekat Ya Sev Ya Terket 14.670 izlenme - 7 yıl önce bu vatan bütündür tek dil tek bayrak ya sev ya terket
Bayrak Şiiri 02:02
Bayrak Şiiri 9.918 izlenme - 7 yıl önce İzmirin ödemiş ilçesinden Arife PINAR ın BAYRAK şiirine kattığı yorum..
Vatan Bayrak Namus İntikam Ve Kan 03:55
Vatan Bayrak Namus İntikam Ve Kan 12.205 izlenme - 8 yıl önce vatan bayrak namus İntikam ve kan ekleyen:ahmet çelik
Şahin K'dan Namus Dersi! 03:15
Şahin K'dan Namus Dersi! 4.492 izlenme - 3 yıl önce Kız kardeşinin Dul Meryem'in oğlu Hasan ile görüştüğünü öğrenen Şahin Ağa, bacısını "Evlendirelim seni, başımızı belaya sokma, gözlerini oyarım" diyerek ayar manyağı yapıyor. Gerçek Kesit tadında bir video. Bir "Sarı Bıyık" eksik, o derece yani.
Sezen Aksu-Namus 03:57
Sezen Aksu-Namus 11.143 izlenme - 8 yıl önce sezen aksu-namus
Geniş Aile Zekai Thug Life 00:11
Geniş Aile Zekai Thug Life 4.125 izlenme - 2 yıl önce Yabancıların yeni akımı olan Thug Life bizide etkiledi ve sanki bizimkisi daha güzel oldu. Youtube'da buna benzer daha bir kaç tane daha var arar bulursunuz ama en çok bu benim hoşuma gitti o yüzden bunu yükledim iyi seyirler.
Dino Namus - Gule Delale 05:11
Dino Namus - Gule Delale 5.802 izlenme - 7 yıl önce by irfan polat
Geniş Aile Zekai - Thug Life 00:11
Geniş Aile Zekai - Thug Life 2.664 izlenme - 2 yıl önce Geniş Aile dizisindeki laf sokmalara başka bir örnek efendim. Özellikle bu konuda usta olan bir isim Zekai'nin Thug Lifelarından bir tanesi.
Şahin K'dan Namus Dersi! 03:15
Şahin K'dan Namus Dersi! 4.598 izlenme - 2 yıl önce Kız kardeşinin Dul Meryem'in oğlu Hasan ile görüştüğünü öğrenen Şahin Ağa, bacısını "Evlendirelim seni, başımızı belaya sokma, gözlerini oyarım" diyerek ayar manyağı yapıyor. Gerçek Kesit tadında bir video. Bir "Sarı Bıyık" eksik, o derece yani. Admin notu: Biz de çarşıda gezemiyoruz.
Murat Göğebakan-Namus Belası 04:16
Murat Göğebakan-Namus Belası 5.227 izlenme - 6 yıl önce http//www.facebook.com/pages/murat-gogebakan-resmi-web-sitesi-video-sayfasi/177946092216006
Testere Necmi Anasını Kesiyor - Kurtlar Vadisi 02:47
Testere Necmi Anasını Kesiyor - Kurtlar Vadisi 2.558 izlenme - 2 yıl önce Marangoz çıragı Necmi anasını ustasını yatakta basar ve yatak odasının hemen yanındaki kutunun içinden hazırda bekleyen testereyi alıp kesmeye başlar.
Sakallı Adamın Namus Bekçiliği 00:53
Sakallı Adamın Namus Bekçiliği 41 izlenme - 2 hafta önce İzmir'de metroda sevgilileri kameraya çekip namussuzluk iftirasıyla tehdit eden insanlık ve uygarlık düşmanı yobaza, hemşehrilerim ağzının payını vermiş...
Özel Görüntüleri internette Paylaşılan Kadın Konuştu 03:16
Özel Görüntüleri internette Paylaşılan Kadın Konuştu 373 izlenme - 5 ay önce Kadınlara ait özel görüntülerin internette şantaj ve korkutma amacıyla paylaşılması tüm dünyada giderek büyüyen bir sorun. BBC Arapça Servisi; Kuzey Afrika, Orta Doğu ve Güney Asya'yı kapsayan araştırmasında, özel görüntüleri kendi rızaları dışında internette paylaşılan ve tehditlere boyun eğmeyen kadınlarla konuştu. Serinin ilk haberinde Mısırlı Kader Ahmed, başından geçenleri ve verdiği mücadeleyi anlatıyor: Kader 18 yaşındayken, dans ederken çekilmiş bir videosunu erkek arkadaşına göndermişti. Videoda saçları kapalı değildi ve üzerinde kısa etekli bir elbise vardı. Kader videoyu gönderirken, bir gün bu görüntünün kendisine karşı tehdit olarak kullanılabileceği aklından geçmemişti. Ama yıllar sonra bu oldu. Verdiği hukuki ve toplumsal mücadelenin ardından, videoyu kendi Facebook sayfasında da paylaşarak, dünyaya utanması gereken bir şey yapmadığını göstermeye karar verdi Kader. İşte kaleminden kendi hikâyesi... 'Utanılacak bir şey yapmadım' 2009 yılında, 18 yaşımdayken bir arkadaşımızın evinde toplanmış kız kıza eğlenip dans ediyorduk. Mısır'da kadınların toplum içinde dans edebileceği yerler yok. Bu yüzden evlerde, kapalı kapılar ardında toplanıp eğleniriz. Bir arkadaşımdan, dans ederken beni videoya çekmesini istedim. Görüntülerde pornografik hiçbir şey yoktu, ama üzerimde vücudumu gösteren açık bir elbise vardı. Birkaç gün sonra videoyu, o dönemki erkek arkadaşıma gönderdim. Avrupa ya da Amerika'da bu büyük bir olay olmaz. Ama ben Nil Havzası'nda yaşayan Müslüman bir aileden geliyorum. Kocamdan başka hiçbir erkeğin vücudumu görmemesi gerektiğine inandırılarak yetiştirildim. O zamanlar hâlâ ev dışında başörtüsü takıyordum. Toplumuzda örtünmek "kadın namusunun" bir sembolü olarak görülüyor. Kocam ya da nişanlım olmayan birine bu videoyu göndermenin riskli olduğunu biliyordum ama yine de yaptım. Hatta bir süre sonra ona daha özel fotoğraflarımı da gönderdim. 2012'de erkek arkadaşımla ayrıldık. Tehditler bundan sonra başladı. Ona geri dönmezsem, video ve fotoğraflarımı internete koyacağını söyledi. Toplumda kadın hakları savunucusu ve siyasi eylemci olarak bir yer edinmeye geliştirmeye başladığımı biliyordu. Elindeki video ve fotoğraflarla, kariyerimi bitirebileceğini ve beni karalayabileceğini düşündü. 'Bedenlerimiz bize değil, ailenin erkeklerine ait' Gerçekten çok korktum, bunun hayatımı bile tehlikeye atabileceğini düşündüm. Toplumumuzda tüm ailenin saygınlığı, ailenin kadınları üzerinden tanımlanıyor. Bedenlerimiz bize değil, ailenin erkeklerine ait. Bedenlerimiz ailenin "onurunu" koruyan araçlar olarak görülüyor. Görüntülerin ailemi utandıracağından, arkadaşlarımız ve komşularımızın babamı "iyi bir kız yetiştirememekle" suçlayacağından korktum. Eski erkek arkadaşıma görüntüleri yayınlamaması için yalvardım. Bir yıl sonra, arkadaşlarımla konuşurken dans etmeyi çok sevdiğimi söyledim. Arkadaş grubumuzdaki bir erkeğin verdiği cevabı hiç unutamayacağım. "Biliyorum, dans ederkenki videonu YouTube'da izledim" dedi. Eski erkek arkadaşım sadece dans videomu değil, özel fotoğraflarımdan oluşan bir videoyu da internete koymuştu. Fotoğrafların olduğu videoyu YouTube'dan sildirmeyi başardım ama dans görüntülerim hâlâ oradaydı. Avukat bir arkadaşıma gizlice, hukuki olarak bir girişimde bulunup bulunamayacağımı sordum. Arkadaşım eski erkek arkadaşıma "karalama" şikayetiyle dava açmamı önerdi. Ertesi gün eski erkek arkadaşımı polis ihbar ettim.