Hoşgeldiniz!

namus

Yeşilçam'ın Vazgeçilmez Eğlencesi Tecavüz 02:00
Yeşilçam'ın Vazgeçilmez Eğlencesi Tecavüz 480.817 izlenme - 2 yıl önce 'Hayır, hayır, zorla, döverek, bayıltarak, bacaklarıma kan sürerek, namusuma el sürmek istediler. Ama ben ona engel oldum.' diyen etine oldukça dolgun bağyanımız, sevdiği içerde tecavüze uğrarken dışarıda felsefe yapan esas oğlan ve olay bittikten sonra gelen köylülerle ibretlik bir kesit. Tecavüz de olmasaydı Yeşilçam'ın hali nice olurdu.
Ozan Doğulu & Gülşen - Namus 03:17
Ozan Doğulu & Gülşen - Namus 277.295 izlenme - 2 yıl önce Albüm: Aradım yıllardır seni her yerde Bir türlü karşıma çıkmadın namus Nihayet bir yerde rastladım ama Utançtan yüzüme bakmadın namus Yaklaşıp yanına dedim nerdesin dedin ki yorulma gelmiyor sesin Gayretleri boşa gitti herkesin Kimseyi yanına sokmadın namus Vaziyet dediğin meğer masalmış Namuslu görünmek kimlere kalmış Zenginmiş fakirmiş halkmış kralmış Gördüm ki kimseyi satmadın namus Hadi yandan Hadi hadi yandan Ben senden ne saray ne ev istedim Seni sevenleri sen sev istedim Kıvılcımla aradım alev istedim Bir tek mumu bile yakmadın namus Azizken gözümde sudan ekmekten Yoruldum uslu dur yapma demekten Yüzyıllardır namussuzluk etmekten Bir türlü uslanıp bıkmadın namus Hadi yandan Hadi hadi yandan Şarkı Sözleri(lyrics):
Nasıl O... Oldum? 02:34
Nasıl O... Oldum? 95.497 izlenme - 2 yıl önce Ergenliğe girerken ilk halvet olduğum bu videoyu you tube da bulunca çok mutlu oldum. Benim o zaman yaşadıklarımı şu an yaşayaşan tüm ergenler için gelsin. Arkadaşlar üzülmeyin daha çok böyle video paylaşacağım, o kadar çok video göndereceğim ki beni mecburen admin bile yapacaklar.Bu konuda iddaya ile girdim. Ayrıca profil resmimi kendime aynada bakarak çizdim umarım beğenmişsinizdir.
Ahlâk Elden Gidiyor! 01:50
Ahlâk Elden Gidiyor! 2.366 izlenme - 2 hafta önce Olacak O Kadar 95.Bölüm (19 Kasım 1992)'den bir skeç.
Genelevde Çalışıp Namuslu Olmak! - Zerrin Egeliler 03:53
Genelevde Çalışıp Namuslu Olmak! - Zerrin Egeliler 61.699 izlenme - 2 yıl önce Başrollerinde Zerrin Egeliler, Mesut Engin ve Enver Çokgör'ün ol adlığı 1979 Ülkü Erakalın filmi Lekeli Kadın'dan bir sahnedir.
dino-oy yare 05:52
dino-oy yare 342.223 izlenme - 9 yıl önce oy yarê oy hevalê karanlık gecenin yıldızı, bekler soğuk kalbleri göremiyorum benden uzaksın bekler özgürlük için yas olmuştur zagros'un üstü çıktı yukarıya inmez aşağıya. oy yarê oy hevalê gençlik ömrüm nerde yüreğimin beklediği nerde küstüde neden gelmez bu özgür yaşamım çalındı benden çocukluğum nerde oy yarê oy hevalê gözlerimden yaş döktürdüler gönlümü ve yüreğimi dağladılar düş ve hayallerimi sattılar... ben yinede baş kaldırd
Şıh Hazretlerinin Buyruklarını Halka Anlatan Genç 04:21
Şıh Hazretlerinin Buyruklarını Halka Anlatan Genç 8.557 izlenme - 4 ay önce Tarih boyunca İnsanların en büyük zaafı olan dinin bir çok yükümlülükleri mevcut . Şimdi bu konuda şıh hazretlerinin emir kulundan ahlak konusunda gerekli bilgileri alıyoruz .
Ozan Doğulu feat. Gülşen - Namus 03:21
Ozan Doğulu feat. Gülşen - Namus 26.545 izlenme - 2 yıl önce Ozan Doğulu feat. Gülşen'in, Doğan Müzik etiketiyle yayınlanan "Moderato" albümünden "Namus" çalışması netd Müzik'te!
Ermeni'yi Çıldırtan Türk 01:00
Ermeni'yi Çıldırtan Türk 8.752 izlenme - 6 ay önce Amerika'da yapılan Ermeni eylemini sadece bayrak açarak protesto eden Türk kardeşimiz , ermeni'leri çıldırtıyor. Sadece bayrak ile orada beklemesine rağmen ermeniler bunu kaldıramadı.. Ve son olarak Mustafa Kemal Atatürk'ün 21 Mart 1923 'de Hakimiyeti Milliye'ye verdiği şu demeci paylaşmak isterim ; Ermeniler sanat ocaklarımızı işgal etmişler ve bu memleketin sahibi gibi bir vaziyet almışlardır. Şüphesiz haksızlık ve küstahlığın bundan fazlası olamaz. Ermenilerin bu feyizli ülkede hiçbir hakkı yoktur. Memleketiniz sizindir. Türklerindir. Bu memleket tarihte Türk'tü, o halde Türktür ve ebediyen Türk olarak yaşayacaktır.
Kızına Mesaj Atan Futbolcuyu Döven Malzemeci 01:15
Kızına Mesaj Atan Futbolcuyu Döven Malzemeci 5.728 izlenme - 7 ay önce Erbaasporlu futbolcuyu attığı yumrukla yere seren Yeni Amasyaspor’un 35 yıllık malzemecisi Reşat Özlü, "Kızıma sosyal medyadan ’Arkadaş olmak istiyorum’ diye mesaj çekmiş" dedi.
Vatanına Göz Dikeni Ez Oğlum.! 04:58
Vatanına Göz Dikeni Ez Oğlum.! 68.266 izlenme - 8 yıl önce gez oğlum vatanına göz dikeni ez oğlum.! dostun kim düşmanın kim sez oğlum tarihini şerefinle yaz oğlum yaz oğlum.! senden gider sonsuzluğa yol oğlum dört bir yana salmalısın kol oğlum ekmeğini aç olanla böl oğlum haram yeme, hakk uğruna öl oğlum.! çabuk büyü çabuk yetiş tez oğlum çakal gezen şu dağlarda gez oğlum çabuk büyü çabuk yetiş tez oğlum hain gezen şu dağlarda gez oğlum (ata66kan)
Serseri Bela Namus Fukarası 03:43
Serseri Bela Namus Fukarası 13.074 izlenme - 2 yıl önce Serseri Bela Namus Fukarası -2014
Türklerde İman Yok Hristiyanlar Daha İyi 01:10
Türklerde İman Yok Hristiyanlar Daha İyi 6.643 izlenme - 1 yıl önce Cüneyt Özdemir'in 5N1K programı için hazırladığı özel dosya "Umuda Yolculuğun Otobanı" programında botlarla yunan adalarına geçmek için bekleyen göçmenlerle yapılan röportajlarda hepsinin ortak şikayeti çalıştıkları paraları alamamalarıydı. şimdi Cuma'ları kaçırmayan aksatmadan oruç tutup tutmayanlara saldıran pek dindar pek bi muhafazakar esnafımızın mülteci seviciliğin altında yatan nedeni daha iyi anlıyoruz.ağzını açınca muhacir ensar muhabbeti yapan adamların aslında kan emici bir vampir olduğu anlaşılıyor.
Küçük Emrah Genelevde (1985) 07:15
Küçük Emrah Genelevde (1985) 11.296 izlenme - 2 yıl önce Emrah'ın Boynu Bükükler adlı filmine at bir sahnedir, hatırlamayan yoktur herhalde.
ahmet safak  türkiyem 04:11
ahmet safak türkiyem 30.671 izlenme - 7 yıl önce ahmet safak kırmızı bayaz yarim
Zavallılar - Küçük Emrah (1987 - 86 dk) 01:25:49
Zavallılar - Küçük Emrah (1987 - 86 dk) 10.399 izlenme - 2 yıl önce Küçük Emrah' kötü yola düşen annesi ve sakat babasıyla süren hayat mücadelesi... Yönetmen : Ümit Efekan Senaryo : Erdoğan Tünaş Yapımcı : Kemal Dilbaz, Şahin Dilbaz Görüntü Yönetmeni : Muzaffer Turan Tür : Dram Özellikler : Renkli Ülke : Türkiye Oyuncular : Emrah, Oya Aydoğan, Berhan Şimşek, Bayram İlvur, Eray Özbal, Zehra Aktürk, Zeynep Kızıltan, Suzan Avcı, Sırrı Elitaş, Birtanem, Selahattin Fırat, Cevdet Arıkan, Nur Deniz, Şahin Çelik , Devrim Parscan, Zafer Ergin
Mustafa Yıldızdogan 05:11
Mustafa Yıldızdogan 24.577 izlenme - 8 yıl önce Şehİler ölmez
Haysiyet Şeref Namus Derken Hareket Çekiyor 01:01
Haysiyet Şeref Namus Derken Hareket Çekiyor 22 izlenme - 13 saat önce Fethullah Gülen’in son yayımladığı videoda “haysiyet, şeref, namus” derken yaptığı el hareketi dikkat çekti. İslam İşbirliği Teşkilatı'nın (İİT) Cemaat’i terör örgütü ilan ettiğini açıklayan Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’na yanıt veren Fethullah Gülen, “Bir bakan bu yalanı söylüyorsa onu paçasından tutup aşağıya atması gerekir üstünde kim varsa. Yalancının mumu yatsıya kadar yanar” dedi.
Türk Polisi Özel Harekat Ya Sev Ya Terket 01:59
Türk Polisi Özel Harekat Ya Sev Ya Terket 14.640 izlenme - 7 yıl önce bu vatan bütündür tek dil tek bayrak ya sev ya terket
BAYRAK şiiri 02:02
BAYRAK şiiri 9.506 izlenme - 6 yıl önce İzmirin ödemiş ilçesinden Arife PINAR ın BAYRAK şiirine kattığı yorum..
Vatan Bayrak Namus İntikam Ve Kan 03:55
Vatan Bayrak Namus İntikam Ve Kan 12.194 izlenme - 7 yıl önce vatan bayrak namus İntikam ve kan ekleyen:ahmet çelik
Şahin K'dan Namus Dersi! 03:15
Şahin K'dan Namus Dersi! 4.302 izlenme - 2 yıl önce Kız kardeşinin Dul Meryem'in oğlu Hasan ile görüştüğünü öğrenen Şahin Ağa, bacısını "Evlendirelim seni, başımızı belaya sokma, gözlerini oyarım" diyerek ayar manyağı yapıyor. Gerçek Kesit tadında bir video. Bir "Sarı Bıyık" eksik, o derece yani.
Geniş Aile Zekai Thug Life 00:11
Geniş Aile Zekai Thug Life 4.070 izlenme - 2 yıl önce Yabancıların yeni akımı olan Thug Life bizide etkiledi ve sanki bizimkisi daha güzel oldu. Youtube'da buna benzer daha bir kaç tane daha var arar bulursunuz ama en çok bu benim hoşuma gitti o yüzden bunu yükledim iyi seyirler.
Sezen Aksu-Namus 03:57
Sezen Aksu-Namus 11.128 izlenme - 8 yıl önce sezen aksu-namus
Geniş Aile Zekai - Thug Life 00:11
Geniş Aile Zekai - Thug Life 2.639 izlenme - 2 yıl önce Geniş Aile dizisindeki laf sokmalara başka bir örnek efendim. Özellikle bu konuda usta olan bir isim Zekai'nin Thug Lifelarından bir tanesi.
Dino Namus - Gule Delale 05:11
Dino Namus - Gule Delale 5.778 izlenme - 6 yıl önce by irfan polat
Şahin K'dan Namus Dersi! 03:15
Şahin K'dan Namus Dersi! 4.037 izlenme - 2 yıl önce Kız kardeşinin Dul Meryem'in oğlu Hasan ile görüştüğünü öğrenen Şahin Ağa, bacısını "Evlendirelim seni, başımızı belaya sokma, gözlerini oyarım" diyerek ayar manyağı yapıyor. Gerçek Kesit tadında bir video. Bir "Sarı Bıyık" eksik, o derece yani. Admin notu: Biz de çarşıda gezemiyoruz.
Testere Necmi Anasını Kesiyor - Kurtlar Vadisi 02:47
Testere Necmi Anasını Kesiyor - Kurtlar Vadisi 2.265 izlenme - 1 yıl önce Marangoz çıragı Necmi anasını ustasını yatakta basar ve yatak odasının hemen yanındaki kutunun içinden hazırda bekleyen testereyi alıp kesmeye başlar.
OZAN AHMET TAŞKIN BAYRAK DESTANI...HARİKA ŞİİR 04:47
OZAN AHMET TAŞKIN BAYRAK DESTANI...HARİKA ŞİİR 970 izlenme - 1 yıl önce BAYRAĞIM SEVDİĞİM NAMUSUM AR'IM
murat göğebakan-namus belası 04:16
murat göğebakan-namus belası 4.931 izlenme - 6 yıl önce http//www.facebook.com/pages/murat-gogebakan-resmi-web-sitesi-video-sayfasi/177946092216006