Hoşgeldiniz!

nankör

Serdar Ortaç - Nankör 04:41
Serdar Ortaç - Nankör 1.646.274 izlenme - 3 yıl önce Serdar Ortaç'ın, Emre Müzik etiketiyle yayınlanan "Çek Elini Kalbimden" albümünde yer alan "Nankör" isimli şarkısı, video klibiyle netd'de
Dünyanın en nankör çalışanı Manken masörü 01:07
Dünyanın en nankör çalışanı Manken masörü 416.007 izlenme - 6 yıl önce Tek işi mankenlere masaj yapmak olan adam işinden çok sıkıldığını anlatıyor :)
Murat Başaran - Nankör 05:12
Murat Başaran - Nankör 384.914 izlenme - 10 yıl önce Murat Başaran - Nankör (Ali Ağaoğlu'nun yer aldığı video klip)
nankör kedin evden mi kaçtı 00:20
nankör kedin evden mi kaçtı 133.097 izlenme - 8 yıl önce nankör kedin evden mi kaçtı
Mehmet Şanlı - Nankör Kedi (Official Audio Video) 03:25
Mehmet Şanlı - Nankör Kedi (Official Audio Video) 9.329 izlenme - 1 yıl önce Fa Müzik iTunes : http://hyperurl.co/DahaNeler Spotify : https://open.spotify.com/album/76lBem... Söz & Müzik : Anonim
Sinan Yılmaz - Kör Olda Nankör Olma { 2010 } 05:09
Sinan Yılmaz - Kör Olda Nankör Olma { 2010 } 49.656 izlenme - 8 yıl önce sinan yılmaz - kör olda nankör olma (akillara zararsin 2010)
Berk Gürman & Öykü Gürman - Nankör Kedi 04:03
Berk Gürman & Öykü Gürman - Nankör Kedi 4.538 izlenme - 9 ay önce Berk Gürman & Öykü Gürman'ın, Pasaj Müzik etiketiyle yayınlanan "Ubuntu" albümünde yer alan "Nankör Kedi" isimli şarkısı, video klibiyle netd müzik'te. Söz & Müzik: Yusuf Hayaloğlu Düzenleme: Berk Gürman Yönetmen: Gökhan Göktaş Şarkı Sözleri (lyrics): Ne söyledim, ne söyledim sana Ne söyledim ki vurdun kapıyı gittin? Be vicdansız, be insafsızın kızı, be nankör kedi İnsan bir şey söyler Sevmek dedin sevmedik mi? Aşka boyun eğmedik mi? Bütün kötü huyları, hatta güzel dostları Senin için terk etmedik mi? Bugün yine bana bana ayrılmak düşer Deli gibi döne döne savrulmak düşer Bugün yine bana bana of çekmek düşer Off of of of... Bugün yine bana bana ağlamak düşer Çıra gibi yana yana kül olmak düşer Bugün yine bana bana ah çekmek düşer Ah ah ah ah... "Boşver be gitsin, Allah büyük Her acının bir ahı vardır Bir of çekersin biter her şey Of of of of..."
Berk Gürman & Öykü Gürman - Nankör Kedi 04:03
Berk Gürman & Öykü Gürman - Nankör Kedi 5.568 izlenme - 1 yıl önce Berk Gürman & Öykü Gürman - Nankör Kedi Şarkı Sözleri ve Daha Fazla Bilgi: Söz - Müzik: Yusuf Hayaloğlu Düzenleme: Berk Gürman Ne söyledim ne söyledim sana ne söyledim ki Vurdun kapıyı gittin Be vicdansız be insafsızın kızı be nankör kedi İnsan bir şey söyler Sevmek dedin sevmedik mi Aşka boyun eymedik mi Bütün kötü huyları hatta güzel dostları Senin için terketmedik mi Bugün yine bana bana ayrılmak düşer Deli gibi döne döne savrulmak düşer Bugün yine bana bana of çekmek düşer Bugün yine bana bana ağlamak düşer Çıra gibi yana yana kül olmak düşer Bugün yine bana bana ah çekmek düşer Boşver be gitsin Allah büyük Her acının bir ahı vardır Bir of çekesin biter her şey Garaj Stüdyo - Facebook: http://www.facebook.com/garajstudyotv Garaj Stüdyo - Twitter: http://twitter.com/garajstudyotv Garaj Stüdyo - Instagram: http://www.instagram.com/garajstudyo © PASAJ 2017.
İbrahim Tatlises - Nankör Kedi Klip H.q. 03:57
İbrahim Tatlises - Nankör Kedi Klip H.q. 38.268 izlenme - 9 yıl önce ibrahim tatlises - nankör kedi klip h.q.
Denizde Boğulup Ölmek Türkiye'de Yaşamaktan İyidir 02:59
Denizde Boğulup Ölmek Türkiye'de Yaşamaktan İyidir 8.306 izlenme - 3 yıl önce Türkiye'den Yunan Adası "Kos"a göçen bir mülteci genç "Türkiye'de yaşamaktansa denizde boğulup ölüp gitmek daha iyidir" dedi. Tabi savaştan önce süper güç olan kişi başına milli hasılası 120.000 olan suriyeli vatandaşlara Türkiye'yi beğendiremezsin.kusura bakma sana yattığın yerden işsizlik maaşı veremedik babana kişi başı ayrı ayı çocuk parası veremedik.affet bizi çocuk Kendisini 3 siktir git'le uğruyoruz.yıldızın parlasın nankör asalak.hiç olmazsa canını kurtardığımız için bi teşekkür edeydin.
Safiye Soyman - Nankör 05:01
Safiye Soyman - Nankör 2.243 izlenme - 9 ay önce Safiye Soyman - Nankör (Official Video) (Video Klip) 2017 Şarkı Sözleri: imi güler, kimi ağlar garip halime, Cümle alem şahit oldu sevdiğime, Umrunda mı senin için ölsem bile, Gecelere sabahlara kadar bekleyen Ağlamaktan başka bir çare bilmeyen Sevdiği insanla değil yalnız yatan Söyle, söyle sen olsaydın ne yapardın Nankör, sevdim ama değmezsin Nankör, kıymet nedir bilmezsin Körsün kör, seni seveni göremedin Boşver, zaten hiç haketmedin..
Serdar Ortaç - Nankör 04:41
Serdar Ortaç - Nankör 9.835 izlenme - 3 yıl önce Serdar Ortaç'ın, Emre Müzik etiketiyle yayınlanan "Çek Elini Kalbimden" albümünde yer alan "Nankör" isimli şarkısı, video klibi sizlerle... Şarkı Sözleri (Lyrics) ___________________________: Aramızda Bir Sürü Düşman Var Sürü Nankör Var Ve Bakan Kör Var Yanımda Aşkı Bilen Sensin Hak Eden Sensin Sana Borcum Var Nankör Var Nankör Var Nankör Var Delinin Birisi Çaldı Kalbimi Çok Varlığında Yeter Bana Hiç Borcun Yok Yüzümüzde Güneş Aşkımız Sağolsun Yaşasın Kalbimde Başka Hiç Arzum Yok Bana Sorduysan Seni Çok Seviyor Ona Kızdıysan Beni Affet Diyor Ne Kadar Masum Ne Çocuksu Yüzün Bin Belaya Bin Cezaya Eşdeğer Bi Sözün Aramızda Bir Sürü Düşman Var Sürü Nankör Var Ve Bakan Kör Var Yanımda Aşkı Bilen Sensin Hak Eden Sensin Sana Borcum Var Nankör Var Nankör Var Nankör Var "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/gagarino kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Gökhan Doğanay - Nankör (2016 Yepyeni) 04:08
Gökhan Doğanay - Nankör (2016 Yepyeni) 3.401 izlenme - 2 yıl önce Gökhan Doğanay - Nankör (2016 Yepyeni) Şarkı Sözleri: Gökhan Doğanay - Görüşürüz Albümü 2016 Albümdeki Eserler: 1. Bugün Bana Sabah Olmaz 2. Dardayım 3. Diyarbakir Küçeleri 4. Eyvallah 5. Falcı Bacı 6. Gidiyor (feat. Serkan Reçber) 7. Görüşürüz 8. İntikamın Alınacak 9. Nankör 10. Ne Zormuş 11. Tanıyamazsın 12. Yalvaracaksın 13. Yürek Yaram (feat. Maral)
Murat Başaran - Nankör 02:50
Murat Başaran - Nankör 10.970 izlenme - 10 yıl önce murat başaran - nankör
Serdar Ortaç - Nankör (2015) 05:12
Serdar Ortaç - Nankör (2015) 6.736 izlenme - 3 yıl önce Serdar Ortaç - Nankör (2015) Yepyeni Albümünden "Nankör" Şarkısı Sizlerle!
Murat Başaran - Nankör 05:12
Murat Başaran - Nankör 8.420 izlenme - 8 yıl önce İzlesene Kanalimizda Daha Fazla İçerik İçin İzlesene Kanalimiza Abone Olunuz ve Videolarımızı Paylaşiniz. İzlesene Kanalimizin Kurucusunun Sosyal Medya Hesapları : İnstagram : https://www.instagram.com/mustafayenerofficial İnstagram : https://www.instagram.com/lazhayalet Twitter : https://twitter.com/lazhayalet Twitch : https://www.twitch.tv/lazhayalet Scorp : https://scorpapp.com/kimbuwanted Steam Hesap : https://steamcommunity.com/id/LazHayaletOfficial Steam Grubu : https://steamcommunity.com/groups/lazhayalet murat başaran - nankör
Mehmet Balaman 2012 Aşklar nankör 02:20
Mehmet Balaman 2012 Aşklar nankör 7.644 izlenme - 6 yıl önce mehmet balaman 2012 AŞKLAR NANKÖR
Dj Ateş Nankörsün 03:06
Dj Ateş Nankörsün 13.967 izlenme - 10 yıl önce dinle süper
Seyfi Doğanay-Nankör Kedi, Meseleci06 05:32
Seyfi Doğanay-Nankör Kedi, Meseleci06 5.467 izlenme - 7 yıl önce damar ameliyatı başlıyor...
Sinan Yılmaz - Kör Olda Nankör Olma 05:06
Sinan Yılmaz - Kör Olda Nankör Olma 6.389 izlenme - 8 yıl önce ayrılık hançerini hergün bagrıma vurma , sana son bir sözüm var kör olda nankör olma
İbrahim Tatlıses İsyan Ediyor 01:41
İbrahim Tatlıses İsyan Ediyor 3.478 izlenme - 3 yıl önce İdo' ya müzik dersi için flüt alacak parası olmayan İbo çıldırıyor. Ben söyleyeyim ibo, döktüğün rakıdan daha ucuz bir flüt. Oğluna flüt alamıyorsan trombon al.
Serdar Ortaç - Nankör 04:41
Serdar Ortaç - Nankör 2.364 izlenme - 3 yıl önce Serdar Ortaç - Nankör (Video Klip) 2015 Şarkı Sözleri: Aramızda bir sürü düşman var Sürü nankör var Ve bakan kör var Yanımda aşkı bilen sensin Hak eden sensin Sana borcum var Delinin birisi çaldı kalbimi çok Varlığında yeter bana hiç borcun yok Yüzümüzde güneş aşkımız sağ olsun Yaşasın kalbimde başka hiç arzum yok Bana sorduysan seni çok seviyor Ona kızdıysan beni affet diyor Ne kadar masum ve çocuksu yüzün Bin belaya bin cezaya eşdeğer bir sözün
Kodes - Zamana Nankör 04:03
Kodes - Zamana Nankör 4.478 izlenme - 8 yıl önce kodes'in güzel parçalarından birisi zamana nankör şarkısı başarılı bir çalışma küfür hakaret içermeyen bir şarkı ve benimde devamlı dinlediğim şarkılardan birisi tavsiye ederim.
Murat Başaran - Nankör 03:58
Murat Başaran - Nankör 2.561 izlenme - 4 yıl önce Murat Başaran - Nankör 2013 ( Sound Remix ) HD Şarkı Sözleri: Beni sevmen için düştüğüm bu hallere Kimi güler, kimi ağlar garip halime, Cümle alem şahit oldu sevdiğime, Umrunda mı senin için ölsem bile, Gecelere sabahlara kadar bekleyen Ağlamaktan başka bir çare bilmeyen Sevdiği insanla değil yalnız yatan Söyle, söyle sen olsaydın ne yapardın Nankör, sevdim ama değmezsin Nankör, kıymet nedir bilmezsin Körsün kör, seni seveni göremedin Boşver, zaten hiç haketmedin..
Berk Gürman & Öykü Gürman - Nankör Kedi 04:03
Berk Gürman & Öykü Gürman - Nankör Kedi 70 izlenme - 3 hafta önce Berk Gürman & Öykü Gürman'ın, Pasaj Müzik etiketiyle yayınlanan "Ubuntu" albümünde yer alan "Nankör Kedi" isimli şarkısı, video klibiyle netd müzik'te. Söz & Müzik: Yusuf Hayaloğlu Düzenleme: Berk Gürman Yönetmen: Gökhan Göktaş "Nankör Kedi" şarkı sözleri ile Ne söyledim ne söyledim sana ne söyledim ki Vurdun kapıyı gittin Be vicdansız be insafsızın kızı be nankör kedi İnsan bir şey söyler Sevmek dedin sevmedik mi Aşka boyun eymedik mi Bütün kötü huyları hatta güzel dostları Senin için terketmedik mi Bugün yine bana bana ayrılmak düşer Deli gibi döne döne savrulmak düşer Bugün yine bana bana of çekmek düşer Bugün yine bana bana ağlamak düşer Çıra gibi yana yana kül olmak düşer Bugün yine bana bana ah çekmek düşer Boşver be gitsin Allah büyük Her acının bir ahı vardır Bir of çekesin biter her şey
Sertaç Taçses - Kullar Nankör 04:26
Sertaç Taçses - Kullar Nankör 3.230 izlenme - 6 yıl önce
kodes - zamana nankör 04:03
kodes - zamana nankör 6.958 izlenme - 10 yıl önce
Sanalika Yukarı Çıkma Hilesi 00:40
Sanalika Yukarı Çıkma Hilesi 3.576 izlenme - 7 yıl önce beğenen oy veren yorum yapın ve herkes nasıl beğenir çayırova/kocaeli no4 102skk da sanalikacsı ecisko-98 birisini fısıldadım berke412 oyuncusuna fısıldıyor... dedim viptim zaten sizde bize katılın herkes burayı oy versin beğensin yorum yapcaksınız neden? çünkü be n doktor değildim bi adamı doktor yaptım sonra da ben yatıyorudm 0212 435 34 34 ü arayın....
Murat Başaran - Nankör 05:08
Murat Başaran - Nankör 2.929 izlenme - 5 yıl önce Murat Başaran - Nankör
Antekeli Mesut - Nankör Pissik 03:14
Antekeli Mesut - Nankör Pissik 1.214 izlenme - 4 yıl önce