Hoşgeldiniz!

nano teknoloji

Nano Teknoloji'nin Şaşırtan Gücü 08:08
Nano Teknoloji'nin Şaşırtan Gücü 8.374 izlenme - 3 yıl önce Nano Teknolojinin Hayatı Kolaylaştıracak Örnekleri
CES2014 LIQUIPEL Nanoteknoloji 03:02
CES2014 LIQUIPEL Nanoteknoloji 6.941 izlenme - 2 yıl önce CES2014 LIQUIPEL Nanoteknoloji 2000li yılların ortalarına doğru yeni ve bilimsel ilgi gelişmeye başladı. Maddenin atomik hassas kontrolü üzerine odaklanan, ayrıca var olan ve tasarlanmış kapasiteler, amaçlar ve uygulamaları tartışan nanoteknoloji yol haritaları üretmek için projeler ortaya çıktı.
Nano Teknoloji 03:16
Nano Teknoloji 6.171 izlenme - 3 yıl önce Vay Anasını Bu Nasıl Bir Teknoloji..
nano teknoloji nedir? 07:15
nano teknoloji nedir? 20.517 izlenme - 7 yıl önce nano teknoloji nedir, nerelerde kullanılır, günlük hayatımızda ki faydaları nelerdir?
NANO TEKNOLOJİ  NEDİR. 05:37
NANO TEKNOLOJİ NEDİR. 2.531 izlenme - 3 yıl önce
Acun Ilıcalı Terk - Survivor Taner 02:40
Acun Ilıcalı Terk - Survivor Taner 1.652 izlenme - 1 yıl önce Survivor isimli yarışmanın ülkemize kazandırdığı değerlerden biri olan taner arkadaşımız çok sevdiği acun ılıcalıyı kendine örnek almış olacak ki o da röportajlarla, advertorial çalışmalarla felan bu sektöre ufaktan girmeye karar vermiş ve de olaylar gelişmiş. kendine has üslubuyla enteresan birşeyler çıkmış ortaya, bende kısa bir özet hazırladım buyurun iyi seyirler. Ne dersiniz ileride taner de bir acun olabilir mi?
nano teknoloji ürünleri 06:53
nano teknoloji ürünleri 2.877 izlenme - 6 yıl önce nano teknolojiyi ve nerelerde kullanılabileceğini anlatan video... fazlası bekbars.com da!
Yeni Teknoloji Oyun Hamurları 03:49
Yeni Teknoloji Oyun Hamurları 980 izlenme - 1 yıl önce Teknolojinin gelişmesi ile birlikte geçmişimizde oynadığımız oyuncaklar da fazlası ile değişmeye başladı. Oyun hamuru benzeri bu madde de ilk görüşte çok garip geliyor insana. Çocuklarımıza vermek için teknolojinin biraz daha gelişmesini beklemek lazım sanırım. Şu zamanda kimsenin gönül rahatlığıyla çocuklarına bu tarz şeyler vereceğini sanmıyorum. Kanser kötü hastalık.
nano teknoloji ürünleri 02:21
nano teknoloji ürünleri 1.478 izlenme - 6 yıl önce nano teknoloji ürünleri için daha fazla sonuç bekbars.com
NanoTeknoloji ile Asla Islanmayan ve Kir Tutmayan Nesneler 04:34
NanoTeknoloji ile Asla Islanmayan ve Kir Tutmayan Nesneler 248 izlenme - 1 yıl önce 21.yyla beraber teknoloji çok gelişti. Nano teknolojiyle ıslanmayan ve kir tutmayan nesneler üretmişler. Bir kaya ıslanırken nanoteknolojili kaya üzerine su tutulduğun üstünde kayar gibi gidiyor. Hayretle izlyiyoruz efenim
hayatı kolaylaştıran teknoloji 02:16
hayatı kolaylaştıran teknoloji 1.009 izlenme - 6 yıl önce nano teknolojik koruma ürünlerinin haberi...
nano teknoloji nedir? 07:15
nano teknoloji nedir? 1.640 izlenme - 7 yıl önce nano nedir, nanoteknoloji nedir, günlük hayatımızda nano teknolojiden nasıl yararlanabiliriz?
nano teknoloji cam seramik uyguluması 00:29
nano teknoloji cam seramik uyguluması 1.187 izlenme - 5 yıl önce cam-seramik nasıl fayda sağlar? yüzeyde ince su ve yağ itici özellikli katman oluşturur. kirin kirecin ve yabancı maddelerin tutunmasını engeller. suyun daha çok boncuklaşmasını sağlar. anti bakteriyel etkiye sahiptir. deniz suyu ve tuzlu su dirençliliği vardır asit yağmurlara karşı dayanıklıdır. uv-stabildir. silikonsuzdur balmumu içeriği yoktur ve yağsızdır. uygulama yapılan objelerde uzun ömür sağlar. elde edilen sonuç
bekbars nano teknoloji tv reklamı 00:10
bekbars nano teknoloji tv reklamı 1.531 izlenme - 7 yıl önce bekbars, alman patentli nano teknoloji ürünlerini insanların kullanımına sundu. ürünler uygulandığı yüzeylere; kolay temizlik, geç kirlenme, çizilmeye karşı direnç, matlaşmayı önleme, korozyon önleme, parmak izi önleme vb. özellikler kazandırıyor.
Secret Style 01:38
Secret Style 352 izlenme - 3 yıl önce Nano Teknoloji Tek Kullanımlık Sıvı Ekran Koruyucu
Farmalife Team (Nano Teknoloji) 02:04
Farmalife Team (Nano Teknoloji) 274 izlenme - 3 yıl önce Rüyaların Takımında Mutlaka Olmalısınız!
ahşap yüzeylerin sudan korunması 00:12
ahşap yüzeylerin sudan korunması 555 izlenme - 6 yıl önce nano teknoloji ürünleri ile çok uygun fiyatlara kolay bir uygulama ile ahşap yüzeyler sudan nemden ve küfden korunabilir.
nano teknoloji nedir? 00:27
nano teknoloji nedir? 379 izlenme - 5 yıl önce www.bekbars.com da daha fazla sonuç...
ucuza ısıtan türk buluşu 09:15
ucuza ısıtan türk buluşu 610 izlenme - 6 yıl önce u elektrik tasarrufu sağlayan çevre dostu ısıtıcı! pestgo elektronik genel müdürü niyazi davran bu faydalı buluşun öyküsünü anlatıyor. diğer videolar için ziyaret edin http//www.tebkobitv.com
nano teknoloji ürünleri 06:53
nano teknoloji ürünleri 329 izlenme - 5 yıl önce www.bekbars.com da daha fazla sonuç
CS Hidrofob Extra Testi 01:48
CS Hidrofob Extra Testi 219 izlenme - 4 yıl önce Cs Hidrofob Extra; Cam, Seramik, Mermer Ya Da Granit Gibi Camlaştırılmış Yüzeylerde Kullanılır. Hidrofobik (su İtici) Ve Olefobik (yağ İtici) Etkisi 1 Yıl Veya Daha Uzun Süreyle Yağların, Kireç Taşlarının Ve Diğer Kirlerin Sert Temizlik Kimyasallarına Ve Aparatlarına Gerek Kalmadan Yüzeyden Zahmetsizce Temizlenmesini Sağlar. kullanım Alanları otomobil Camları (sağlanan Sürekli Açık Görüş Bu Sebeple Oluşan Kaza Riskini Ortadan Kaldırır) camlar: Duşa Kabin Camları, Emaye Ve Cam Ocaklar, Aynalar, Cam Eşyalar Vb. seramikler: Lavabolar, Klozetler, Tezgâhlar, Fayanslar Vb. dış Cephe Camları: Temizliği Zor Pencere Camları, Katlanır Balkon Camları, Cam Giydirme Binaların Dış Cephe Camları diğer Özellikleri Ve Rakip Ürünlerden Farkı çok Güçlü Hidrofobik Etki (...104o) güçlü Yapışmazlık Özelliği tüm Kirler Ve Kireç Taşları İçin Mükemmel Kolay Temizlik Etkisi gıda Alanlarında Kullanıma Uygunluk (sertifikalı) gözle Görünmeyen Kaplama Kalınlığı 100-150nm kalıcı Uv Dayanımı Ve Aşınmaya Karşı Direnç yüksek Isı Dayanımı (450o) nefes Alma kimyasal Direnç (12,5ph) tüketicinin Kendi Yapabileceği Çok Kolay Uygulama kalıcılık Ve Uzun Ömürlülük: Uv Direnci Yıllarca Devam Eder, Bu Direnç Yaklaşık Olarak Koruma Yapılmış Yüzeyin Kullanım Ömrü Süresince Devam Edebilir. Benzer Amaçla Kullanılan Birçok Rakip Ürün Güneş Işığından Yavaşça Zarar Görerek Bu Özelliğini Kaybeder. aşınma/sürtünme Direnci: Kalıcı Kimyasal Bağlayıcılar Mükemmel Bir Sürtünme Direncine Olanak Tanır. Birçok Rakip Ürün Sürtünme Sırasında Yüzeyden Kolayca Silinir. kimyasal Dayanıklılık: Evde Ve Endüstride Kullanılan Tüm Standart Kimyasallara Karşı Dirençlidir. Birçok Rakip Ürünün Temizlik İşlemleri Sonrası Yeniden Uygulanmaları Gerekir. düşük Kullanım Miktarı: 7-8ml/m2. (50ml Set 2 Duşakabin, 2 Lavabo, 2 Klozet Ya Da 3 Komple Araç Camı İçin Yeterlidir) uygulama: Bez Yardımıyla Dairesel Hareketlerle Yüzeye Sürülür. Temiz Ve Kuru Mikrofiber Bezle Oval Hareketlerle Parlatılır.
Araç Bakımı - Nano Teknoloji (Caraudıosoul Uygulamaları) 01:52
Araç Bakımı - Nano Teknoloji (Caraudıosoul Uygulamaları) 128 izlenme - 3 yıl önce Araç Bakımı Nano Teknoloji 1 Yıl Boyunca Aracınızın Cam Ve Kaporta Yüzeyleri Tüm Lekeler Ve Suya Karşı Koruma Altında... Ürünün En Önemli Özelliği Kuşkusuz.,...
Sıvı Ekran Koruma Nano Teknolojisi 11:24
Sıvı Ekran Koruma Nano Teknolojisi 119 izlenme - 3 yıl önce teleplus.com.tr sunmuş olduğu sıvı ekran koruma Nano Teknolojisi
döeşemelerin lekelerden korunması 00:11
döeşemelerin lekelerden korunması 223 izlenme - 6 yıl önce bekbars nano teknoloji ürünleri ile koltuklarınızı lekelerden koruyabilirsiniz.
Nano Teknoloji - Kir Tutmayan, Islanmayan Eşyalar 04:34
Nano Teknoloji - Kir Tutmayan, Islanmayan Eşyalar 99 izlenme - 2 yıl önce Nano Teknoloji - Kir Tutmayan, Islanmayan Eşyalar
nano teknoloji 04:51
nano teknoloji 107 izlenme - 5 yıl önce www.bekbars.com da daha fazla sonuç
bekbars nano teknoloji 05:02
bekbars nano teknoloji 151 izlenme - 5 yıl önce www.bekbars.com da daha fazla sonuç
Taş Yüzeylerde Kendinden Temizlenme Etkisi 02:01
Taş Yüzeylerde Kendinden Temizlenme Etkisi 149 izlenme - 4 yıl önce Bekbars Nano Taş Ve Ahşap Koruma taş Ve Ahşap Koruma, Yüzeye Dökülen Sıvıları Boncuklaştırarak Yüzeyin Sıvıyı Emmesini Engeller. Nem, Küf Ve Leke Oluşumu Engellenir. Yüzeylerin Üzerinde Biriken Tozlar, Yağan Yağmurla Veya Su İle Kendiliğinden Temizlenir. kullanım Alanları işlenmemiş Ahşap Malzemeler mineral Zeminler, Doğal Taşlar Ve Mermer lifli Çimento, Tuğla Ve Kiremitler kumtaşı Ve Gaz Betonu klinker Ve Kaplama Malzemeleri diğer Özellikleri Ve Rakip Ürünlerden Farkı çok Güçlü Hidrofobik Etki (...149o) güçlü Yapışmazlık Özelliği tüm Kirler İçin Mükemmel Kolay Temizlik Etkisi gıda Alanlarında Kullanıma Uygunluk (sertifikalı) gözle Görünmeyen Kaplama Kalınlığı 100-150nm kalıcı Uv Dayanımı nefes Alma kimyasal Direnç (12,5ph) tüketicinin Kendi Yapabileceği Çok Kolay Uygulama kalıcılık Ve Uzun Ömürlülük: Uv Direnci Yıllarca Devam Eder, Bu Direnç Yaklaşık Olarak Koruma Yapılmış Yüzeyin Kullanım Ömrü Süresince Devam Edebilir. Benzer Amaçla Kullanılan Birçok Rakip Ürün Güneş Işığından Yavaşça Zarar Görerek Bu Özelliğini Kaybeder. aşınma/sürtünme Direnci: Kalıcı Kimyasal Bağlayıcılar Mükemmel Bir Sürtünme Direncine Olanak Tanır. Birçok Rakip Ürün Sürtünme Sırasında Yüzeyden Kolayca Silinir. kimyasal Dayanıklılık: Evde Ve Endüstride Kullanılan Tüm Standart Kimyasallara Karşı Dirençlidir. Birçok Rakip Ürünün Temizlik İşlemleri Sonrası Yeniden Uygulanmaları Gerekir. düşük Kullanım Miktarı: Taşın Ya Da Ahşabın Emiciliğine Göre M2/30-150ml Arasında Kullanılır. uygulama: Temiz Yüzeye Püskürtülür Ve Kuruması Beklenir.
Yeni Nesil Protezlerle Dokunma Hissi - İtalya 03:59
Yeni Nesil Protezlerle Dokunma Hissi - İtalya 40 izlenme - 1 yıl önce İsveç'te bulunan Malmo Üniversitesi Araştırma Hastanesi'nde el ve parmaklarını kaybeden hastalarara bir günlük operasyonlarla protezler takılıyor, hastaların ellerini eskisi gibi kullanabilmeleri sağlanıyor. Ancak modern tıpta protezler yalnızca kavrama ve yazı yazma gibi işlemleri vaad edebiliyor. Şimdiyse geliştirilen yeni bir sistem sayesinde dokunma duyusu da el ve parmak porotezleriyle hastaya kazandırılacak. İtalya'nın Toskana bölgesindeki Pisa şehrinde bulunan Superiore Sant Anna Okulu'nda Avrupa Araştırma Projesi kapsamında yürütülen bir diğer proje Nano Bio Touch, dokunma hissini yaşatıyor. Nano çiplerle beyindeki hissetme sinirlerine sinyal gönderen sistem oldukça hassas sensörleriyle tam bir algılama sağlıyor. Dr. Lucia Beccai'nin önderliğinde yürütülen proje Micro Robot Merkezi'nde şekillendi.
Küreselleşen Dünya: Bilim Ve Teknoloji 02:02
Küreselleşen Dünya: Bilim Ve Teknoloji 11 izlenme - 9 ay önce ÇAĞDAŞ TÜRK VE DÜNYA TARİHİ DERSİ, KÜRESELLEŞEN DÜNYA KONUSUNDA BİLİM VE TEKNOLOJİ ALANLARIDA YAŞANAN ÖNEMLİ GELİŞMELER İLE İLGİLİ BİLGİ İÇERİR.