Hoşgeldiniz!

Naomi Campbell

Naomi Campbell'dan Çarpıcı Pozlar 00:56
Naomi Campbell'dan Çarpıcı Pozlar 1.003 izlenme - 4 yıl önce Ünlü iç çamaşırı markası Agent Provocateur'ün 2015 İlkbahar koleksiyonunu tanıtan süpermodel Naomi Campbell, çarpıcı pozlar verdi.
Kim Kardashian Naomi Campbell Eve & Shontelle At The Angel Ball New York City & Fashiont 06:45
Kim Kardashian Naomi Campbell Eve & Shontelle At The Angel Ball New York City & Fashiont 1.458 izlenme - 6 yıl önce http//www.ftv.com/videos new york - the angel balo gabrielle angel vakfı için bağış toplama etkinliği ve new york gala ile yıldız vıp ve her yıl katılıyor animatörler. ayrıca onur kanser araştırmalarına destek için organizasyona büyük hayırsever katkılar sağlayacaktır. bu olay new york'ta cipriani wall street yapıldı . ftv ev sahibi hofit golan yandan festivallere katılmak ve ftv parti için özel erişim vermek oldu. the angel ball kesinlikle en iyi kim kardashian lala anthony solange knowles nat
Naomi Campbell’ın Kusursuz Fiziği İle Yoga Yapması 01:45
Naomi Campbell’ın Kusursuz Fiziği İle Yoga Yapması 248 izlenme - 1 yıl önce 47 Yaşında olmasına rağmen fit bir vücuda sahip olan Londra doğumlu dünyaca ünlü model Naomi Campbell sosyal medya hesabından paylaştığı video ile ne kadar formda olduğunu göstermiş.
Naomi Campbell - Love and Tears 04:19
Naomi Campbell - Love and Tears 257 izlenme - 1 yıl önce [Verse 1] By the look in your eyes And in the silence I hear the change coming It's only a matter of time It's been a long time Since we've made love together And longer since the times When you used to say how you loved me 'Cause I want to know [Chorus] I want to know how to separate Love and tears I want to know how to separate Love and tears I want to know how to separate Love and tears Love and tears [Verse 2] You used to open your heart And tell the secrets You'd dare tell no other You knew that I'd keep them inside, yeah Now all I get are your lies And all your promises There's just no other You'd never have a lover besides me You played me for a fool, yeah [Chorus] I want to know how to separate Love and tears I want to know how to separate Love and tears I want to know how to separate Love and [Bridge] Teardrops falling down again, whoa You let me down again, you see I'm giving you the best of me I'm asking for a chance Or did you find another love Gonna take you away Give you everything you ever dreamed (Wipe away my tears, baby) [Chorus] I want to know how to separate Love and tears I want to know how to separate Love and tears I want to know how to separate Love and tears
Cool As Ice (1991) Fragman 01:56
Cool As Ice (1991) Fragman 327 izlenme - 2 yıl önce 1991 yapımı Cool As Ice filminin fragmanı. Filmde Vanilla Ice ve ünlü model Naomi Campbell başrolde oynuyor.
Michael Jackson & Naomi Campbell - In The Closet (1991) 06:03
Michael Jackson & Naomi Campbell - In The Closet (1991) 437 izlenme - 3 yıl önce Popun kralı Michael Jackson'ın 1991 çıkışlı, her albümü gibi efsane olan Dangerous isimli albümünden mükemmel bir parça ve unutulmaz klibi. Klipte Michael Jackson'a eşlik eden Naomi Campbell'ı da bonus olarak izleyebilirsiniz. Bugüne kadar siteye eklenmemiş olmasına şaşırdığım klip 'In the closet".. Bu vesileyle Michael babayı da alkışlarla yaşatıyoruz efendim..
Naomi Campbell'ın ALS Hastaları İçin Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 00:14
Naomi Campbell'ın ALS Hastaları İçin Başından Aşağı Buzlu Su Dökmesi 215 izlenme - 4 yıl önce Als Association Derneğine Bağış Yapılması İçin "Ya Başından Aşağı Bir Kova Buzlu Su Dökersin Ya Da Hem Bunu Yapıp Hem De 100 Dolar Bağışta Bulunursun" Etkinliği Kapsamında, Als Hastalığına Dikkat Çekmek İçin Son Zamanlarda Bir Çok Ünlünün Başından Aşağı Su Dökmesi Videoları Sitemizde Çokça Yer Aldı.Bu Sefer Naomi Campbell Karşımızda.
Naomi Campbell Yayında Olay Çıkarttı!.. 00:58
Naomi Campbell Yayında Olay Çıkarttı!.. 363 izlenme - 8 yıl önce
Naomi Campbell Kelleşiyor 01:33
Naomi Campbell Kelleşiyor 167 izlenme - 8 yıl önce dünyaca ünlü top model naomi campbellin new yorktaki metropolitan operasının açılış töreninde alın bölgesindeki saçlarının önemli miktarda dökülmüş olmasının kameralara yansıması büyük yankı uyandırdı.
Naomi Campbell Als Hastlığına Sessiz Kalmadı 00:36
Naomi Campbell Als Hastlığına Sessiz Kalmadı 58 izlenme - 4 yıl önce Als hastalığına olan kampanya ve destek günden güne çığ gibi büyümekte.... Naomi Campbell Als hastalığına destek verenlerden.
Atelier Versace Spring/Summer 1999 Haute Couture Show ft Kate Moss, Naomi Campbell | FashionTV 03:25
Atelier Versace Spring/Summer 1999 Haute Couture Show ft Kate Moss, Naomi Campbell | FashionTV 61 izlenme - 6 yıl önce