Hoşgeldiniz!

napolyon

Napolyon, Sultan 2. Abdülhamid'ten Bahsetti Yalanı 01:46
Napolyon, Sultan 2. Abdülhamid'ten Bahsetti Yalanı 15.125 izlenme - 1 yıl önce 2. Abdülhamid'in torunlarından biri olan Nilhan Osmanoğlu, CNN'de çıktığı televizyon kanalında dedesine ait olduğunu iddia ettiği devlet mallarını talep ettiğini açıkladı. Nilhan Osmanoğlu'nun açıklamasında dikkat çekense Napolyon'un II Abdülhamid'ten "Benden sonraki ikinci zengindir" diye bahsettiğini iddia ettiği kısım oldu. Bu kısmın dikkat çekmesinin en büyük sebebiyse Napolyon'un 1821 yılında yani 1842'de 2. Abdülhamid doğmadan tam 21 yıl önce ölmüş olması. Yani Napolyon'un yaşadığı dönemde 2. Abdülhamid henüz doğmamıştı bile.
Heredot Cevdet -  Napolyon 05:52
Heredot Cevdet - Napolyon 2.704 izlenme - 10 yıl önce
Uğur Dündar'ın Tayyip Erdoğan Fıkrası 01:35
Uğur Dündar'ın Tayyip Erdoğan Fıkrası 1.129 izlenme - 3 yıl önce Gün geçmiyor ki güzel ülkemizde başka bir fıkra hadisesi yaşanmasın. Yılların habercisi Uğur Dündar'ın biraz da emekli olmasının vermiş olduğu rahatlıkla Başbakan Erdoğan hakkında anlattığı fıkra, önceden gülmeye ayarlanmış dinleyiciler sayesinde yeni bir anlaşılmayan fıkra kazasına dönüşmeden tatlıya bağlanıyor.
Direnişçilerin Türbanlı Kıza Saldırması 02:04
Direnişçilerin Türbanlı Kıza Saldırması 844 izlenme - 3 yıl önce Efenim gezi olayları malumunuz biber gazının etkisiyle mizah yeteneğimizi de geliştirdi. Başbakanından sitedeki direniş karşıtlarına dek ağızlarından düşmeyen iftiraları da onlarca kez şahit olduk. Yine bi grup direnişçi kardeşimiz de bu bazı iftiraları kendilerinde tiye almışlar. #direngeziparkı #direnankara #direntürkiye
Rosetta (Reşid) Taşı 04:43
Rosetta (Reşid) Taşı 216 izlenme - 1 yıl önce Merhaba, Daha önce Hammurabi kanunlarının yazılı olduğu dikili taşın incelemesini paylaşmıştık. Şimdi, basit bir kaya parçası gibi görünmesine rağmen, Brıtısh Museum'un, hatta Dünya mirasının önemli parçalarından biri olan rosetta (reşid) taşını tanıyoruz. Hiyerogliflerin çözülmesine ışık tutan reşid taşı, üzerinde üç dilde yazılmış yazılar sayesinde bilim adamlarına yol göstermiş, ve çözülmesini sağlamış. Ek bir bilgi olarak; Avrupa Uzay Ajansı, kuyruklu yıldızlar, Mars ve asteroidlerdeki gizemleri çözmek için hazırladığı uzay aracına da Rosetta adını vermiş. Bu araç 2014 yılında, Dünya'dan 550 milyon kilometre ötedeki bir kuyruklu yıldıza başarılı bir şekilde inerek misyonunun ve adının hakkını vermiştir. Açıklamayı fazla ayrıntı ile baymak istemiyorum, video içeriği çok güzel ve ilginç ayrıntılar içermekte. Ben de öğrenmiş oldum. İçerik Khan Academy Türkçe kanalı tarafından hazırlanmıştır.Teşekkür ediyoruz..
100 Derece - Napolyon 03:55
100 Derece - Napolyon 505 izlenme - 6 yıl önce
333 04:18
333 300 izlenme - 8 yıl önce biricikk kuzimmmmmm çok seviorum sni 3
Napolyonun Fatih Sultan Mehmed Han İçin Ettiği İtiraf 03:35
Napolyonun Fatih Sultan Mehmed Han İçin Ettiği İtiraf 374 izlenme - 5 yıl önce Napolyonun Fatih Sultan Mehmed Han İçin Ettiği İtiraf
Uğur Dündar'ın Napolyon Fıkrası 2 01:15
Uğur Dündar'ın Napolyon Fıkrası 2 179 izlenme - 3 yıl önce Uğur Dündar halka karşı yaptığı söyleşisi sırasında aynı fıkrasını bir daha anlatıyor ve aldığı tepki inanılmaz. Not: fıkranın başını kaçırsamda siz zaten biliyonuz... aynı fıkranın öncekisi: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/81367/ugur-dundarin-tayyip-erdogan-fikrasi
Bayrakların Tarihi - İtalya 04:19
Bayrakların Tarihi - İtalya 173 izlenme - 3 yıl önce Köklü geçmişi ile dünya tarihinde önemli bir yeri olan İtalya'nın ve bayrağının hikayesini izliyoruz.
Assassin's Creed: Unity [Türkçe] - 17.Bölüm - Napolyon Ne Demiş? 26:59
Assassin's Creed: Unity [Türkçe] - 17.Bölüm - Napolyon Ne Demiş? 229 izlenme - 3 yıl önce Assassin's Creed: Unity [Türkçe] - 17.Bölüm - Napolyon Ne Demiş? Assassin's Creed: Unity, Ubisoft Montreal liderliğinde 10 farklı stüdyoda geliştirilen, Ubisoft tarafından ise yayımcılığı yapılan tarihsel, aksiyon macera türü video oyunudur.
Gento Napolyon F1 00:28
Gento Napolyon F1 274 izlenme - 6 yıl önce
Kilometre Taşları - Napolyon Bonapart 05:10
Kilometre Taşları - Napolyon Bonapart 205 izlenme - 3 yıl önce Ben Napolyon'u ileriyi gören biri olarak tanımlıyorum.Mesela"para,para,para"sözü günümüzde hâlâ geçerliliğini koruyor.
Cezzar Ahmet Paşa - Akka Kalesi Savunması 04:16
Cezzar Ahmet Paşa - Akka Kalesi Savunması 187 izlenme - 2 yıl önce Cezzar Ahmet Paşa'nın Akka kalesinde umutsuzca verdiği mücadele, Napolyon' un ilk kez yenilgiye uğrayıp çekilmek zorunda kaldığı savaş. Dumlupınar üniversitesi Çizgi-film animasyoın bölümü...
Haylaz Mc & Dj Napolyon 02:15
Haylaz Mc & Dj Napolyon 258 izlenme - 5 yıl önce Haylaz Mc & Dj Napolyon
2 Dakikada Fransızları Tanımak 01:59
2 Dakikada Fransızları Tanımak 163 izlenme - 3 yıl önce 2 dakikada ülkeleri tanıtan ekibin ışıkcısı tarafından hazırlanmış orjinal gruba tamamen bağlı kalınarak yapılmış olan fransa tanıtımı.
Nursel'in Mutfağı - Çilekli Napolyon Tarifi 07:10
Nursel'in Mutfağı - Çilekli Napolyon Tarifi 71 izlenme - 2 yıl önce Nursel'in Mutfağı Lara'nın 23 Nisan Menüsü Nursel Ergin’in sunumuyla hazırlanan Nursel’in Mutfağı, Show TV ekranlarında hafta içi her gün izleyicilerle bluşuyor. Yapımcılığını Postmodern Film Production’ın üstlendiği Nursel’in Mutfağı, Türkiye’nin her yerinden lezzetleri ve bilinmeyen tatları ekranları başındaki seyircilerle paylaşıyor.
Napolyonun Fatih Sultan Mehmed İçin Söylediği Hakikati İtirafı 03:35
Napolyonun Fatih Sultan Mehmed İçin Söylediği Hakikati İtirafı 89 izlenme - 4 yıl önce Bu Zamanın Firavunları Bizi Nasıl Aptallaştırdığını Görün Tıklayın........... Https://www.youtube.com/watch?v=65pih6bes2c Allah Bizi Uyarmıştı Napolyonun Fat...
Napolyon - Tuzla / Adana 00:28
Napolyon - Tuzla / Adana 149 izlenme - 6 yıl önce
Bayrakların Tarihi - Fransa 04:13
Bayrakların Tarihi - Fransa 100 izlenme - 3 yıl önce Mavi, beyaz ve kırmızı renklerden oluşan Fransa bayrağı, 1789 devriminden sonra kabul edildi. Küçük değişikliklerle günümüze kadar gelen bayrağın renkleri hürriyet, adalet ve eşitliği sembolize eder. Fransa'nın ve bayrağının hikayesi "Bayrakların Tarihi" serisinde.
Günümüz Paris'inde Assassin's Creed 03:25
Günümüz Paris'inde Assassin's Creed 93 izlenme - 3 yıl önce Ubisoft'un kendi sponsorluğunda yeni çıkacak oyun olan Assassin's Creed Unity için çekilen bu videoda suikastçi kötü adamlarımızı kovalıyor. Güzel bir tanıtım olmuş yeni oyun için.
Napolyon Ela Gözlü Sevgilim Mp3 02:59
Napolyon Ela Gözlü Sevgilim Mp3 128 izlenme - 6 yıl önce napolyon'un çok sağlam bir parçası . !
Napolyon 28 Sunar 10:08
Napolyon 28 Sunar 96 izlenme - 6 yıl önce müziklerde hata var
napolyon fare 00:05
napolyon fare 84 izlenme - 7 yıl önce
Sinemanın İlkleri - Abel Gance 05:00
Sinemanın İlkleri - Abel Gance 53 izlenme - 2 yıl önce Sinema tarihinin ilklerini anlatan kısa belgeseller serisine devam ediyoruz. Napolyon filmleriyle ünlenen usta yönetmen, Abel Gance'nin sinemaya yaptığı katkıları ve hayat hikayesini izliyoruz efenim.
Hülya Şenkul Napolyon Bonapart'dan Josephine'e 06:13
Hülya Şenkul Napolyon Bonapart'dan Josephine'e 75 izlenme - 7 yıl önce hülya şenkul napolyon bonapart'dan josephine'e
Napolyon Pastasi 03:14
Napolyon Pastasi 27 izlenme - 3 yıl önce http://www.oyunskor.com/napolyonpastasi.htm Bu lezzetli milföylü pastanın tadı damağında kalacak, bu yüzden tarifleri öğrenmek için Sara'nın Aşçılık Sınıfına kaydol. Bu lezzetli tatlıyı hızlı bir şekilde hazırlamak için Sara'nın talimatlarını izle, daha hızlı pişirirsen daha fazla bonus puan kazanırsın. İyi eğlenceler..
Evlilik Programında Napolyon Olmak (Nuri Alço İçerir) 06:24
Evlilik Programında Napolyon Olmak (Nuri Alço İçerir) 38 izlenme - 3 yıl önce İnternette denk geldim. Siz de bi bakın istedim. Hızlı kafalar, hoşuma gitti. Denemiş çocuklar. Dizi sanırım...
napolon 1955 fragmanı 1 01:15
napolon 1955 fragmanı 1 37 izlenme - 6 yıl önce
Napolyon Paşa ve Osmanlı İlişkisi 01:13
Napolyon Paşa ve Osmanlı İlişkisi 4 izlenme - 10 ay önce Askeri olarak zor durumda olan Osmanlı Devleti, Fransa'dan yardım ister ve olaylar gelişir. Napolyon'un ilginç hikayesini öğrenmek için videoyu izleyin. Kanalımıza abone olmayı ve videolarımızı paylaşmayı unutmayın. ABONE OL: http://bit.ly/2dr5BAe Hikayesi Ne kanalında neler var bir bakalım derseniz Röntgenin bulunuşu, ilk Türk tayyarecisi Vecihi Hürkuş’ın hayatı gibi yakın tarih hikayelerini izlemek için https://goo.gl/FZHUAI Hindistan’daki kadın çetesi, Dingo’nun ahırının hikayesi gibi dünyadan ilginç hikayeleri izlemek için https://goo.gl/LwIDao Osmanlı Devleti hakkındaki tüm hikayeler için https://goo.gl/b1rl1B Metin Oktay’ı Ümit Besen’in keşfettiğini biliyor muydunuz? Onu nereden tanıyoruz serimizde birbirinden ilginç bilgileri bulabilirsiniz https://goo.gl/M3GqzZ Hikayesi Ne kanalında tarihi ya da günümüz olayların, durumların ve yaşanmışlıkların az bilinen yönlerini ve fazlasıyla merak uyandıran ilginç bilgileri sizlerle paylaşıyoruz. Yorum yazıp videolarımızı beğenerek destek olursanız çok mutlu oluruz.