Hoşgeldiniz!

Napolyon Videoları İzle

Napolyon, Sultan 2. Abdülhamid'ten Bahsetti Yalanı 01:46
Napolyon, Sultan 2. Abdülhamid'ten Bahsetti Yalanı 14.927 izlenme - 3 ay önce 2. Abdülhamid'in torunlarından biri olan Nilhan Osmanoğlu, CNN'de çıktığı televizyon kanalında dedesine ait olduğunu iddia ettiği devlet mallarını talep ettiğini açıkladı. Nilhan Osmanoğlu'nun açıklamasında dikkat çekense Napolyon'un II Abdülhamid'ten "Benden sonraki ikinci zengindir" diye bahsettiğini iddia ettiği kısım oldu. Bu kısmın dikkat çekmesinin en büyük sebebiyse Napolyon'un 1821 yılında yani 1842'de 2. Abdülhamid doğmadan tam 21 yıl önce ölmüş olması. Yani Napolyon'un yaşadığı dönemde 2. Abdülhamid henüz doğmamıştı bile.
Uğur Dündar'ın Tayyip Erdoğan Fıkrası 01:35
Uğur Dündar'ın Tayyip Erdoğan Fıkrası 1.047 izlenme - 2 yıl önce Gün geçmiyor ki güzel ülkemizde başka bir fıkra hadisesi yaşanmasın. Yılların habercisi Uğur Dündar'ın biraz da emekli olmasının vermiş olduğu rahatlıkla Başbakan Erdoğan hakkında anlattığı fıkra, önceden gülmeye ayarlanmış dinleyiciler sayesinde yeni bir anlaşılmayan fıkra kazasına dönüşmeden tatlıya bağlanıyor.
Rosetta (Reşid) Taşı 04:43
Rosetta (Reşid) Taşı 187 izlenme - 5 ay önce Merhaba, Daha önce Hammurabi kanunlarının yazılı olduğu dikili taşın incelemesini paylaşmıştık. Şimdi, basit bir kaya parçası gibi görünmesine rağmen, Brıtısh Museum'un, hatta Dünya mirasının önemli parçalarından biri olan rosetta (reşid) taşını tanıyoruz. Hiyerogliflerin çözülmesine ışık tutan reşid taşı, üzerinde üç dilde yazılmış yazılar sayesinde bilim adamlarına yol göstermiş, ve çözülmesini sağlamış. Ek bir bilgi olarak; Avrupa Uzay Ajansı, kuyruklu yıldızlar, Mars ve asteroidlerdeki gizemleri çözmek için hazırladığı uzay aracına da Rosetta adını vermiş. Bu araç 2014 yılında, Dünya'dan 550 milyon kilometre ötedeki bir kuyruklu yıldıza başarılı bir şekilde inerek misyonunun ve adının hakkını vermiştir. Açıklamayı fazla ayrıntı ile baymak istemiyorum, video içeriği çok güzel ve ilginç ayrıntılar içermekte. Ben de öğrenmiş oldum. İçerik Khan Academy Türkçe kanalı tarafından hazırlanmıştır.Teşekkür ediyoruz..
Heredot Cevdet -  Napolyon 05:52
Heredot Cevdet - Napolyon 2.696 izlenme - 9 yıl önce
Direnişçilerin Türbanlı Kıza Saldırması 02:04
Direnişçilerin Türbanlı Kıza Saldırması 767 izlenme - 2 yıl önce Efenim gezi olayları malumunuz biber gazının etkisiyle mizah yeteneğimizi de geliştirdi. Başbakanından sitedeki direniş karşıtlarına dek ağızlarından düşmeyen iftiraları da onlarca kez şahit olduk. Yine bi grup direnişçi kardeşimiz de bu bazı iftiraları kendilerinde tiye almışlar. #direngeziparkı #direnankara #direntürkiye
100 Derece - Napolyon 03:55
100 Derece - Napolyon 491 izlenme - 5 yıl önce
333 04:18
333 298 izlenme - 7 yıl önce biricikk kuzimmmmmm çok seviorum sni 3
Napolyonun Fatih Sultan Mehmed Han İçin Ettiği İtiraf 03:35
Napolyonun Fatih Sultan Mehmed Han İçin Ettiği İtiraf 332 izlenme - 4 yıl önce Napolyonun Fatih Sultan Mehmed Han İçin Ettiği İtiraf
Uğur Dündar'ın Napolyon Fıkrası 2 01:15
Uğur Dündar'ın Napolyon Fıkrası 2 163 izlenme - 2 yıl önce Uğur Dündar halka karşı yaptığı söyleşisi sırasında aynı fıkrasını bir daha anlatıyor ve aldığı tepki inanılmaz. Not: fıkranın başını kaçırsamda siz zaten biliyonuz... aynı fıkranın öncekisi: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/81367/ugur-dundarin-tayyip-erdogan-fikrasi
Assassin's Creed: Unity [Türkçe] - 17.Bölüm - Napolyon Ne Demiş? 26:59
Assassin's Creed: Unity [Türkçe] - 17.Bölüm - Napolyon Ne Demiş? 225 izlenme - 2 yıl önce Assassin's Creed: Unity [Türkçe] - 17.Bölüm - Napolyon Ne Demiş? Assassin's Creed: Unity, Ubisoft Montreal liderliğinde 10 farklı stüdyoda geliştirilen, Ubisoft tarafından ise yayımcılığı yapılan tarihsel, aksiyon macera türü video oyunudur.
Bayrakların Tarihi - İtalya 04:19
Bayrakların Tarihi - İtalya 147 izlenme - 2 yıl önce Köklü geçmişi ile dünya tarihinde önemli bir yeri olan İtalya'nın ve bayrağının hikayesini izliyoruz.
Gento Napolyon F1 00:28
Gento Napolyon F1 264 izlenme - 5 yıl önce
Kilometre Taşları - Napolyon Bonapart 05:10
Kilometre Taşları - Napolyon Bonapart 177 izlenme - 2 yıl önce Ben Napolyon'u ileriyi gören biri olarak tanımlıyorum.Mesela"para,para,para"sözü günümüzde hâlâ geçerliliğini koruyor.
Haylaz Mc & Dj Napolyon 02:15
Haylaz Mc & Dj Napolyon 257 izlenme - 4 yıl önce Haylaz Mc & Dj Napolyon
Nursel'in Mutfağı - Çilekli Napolyon Tarifi 07:10
Nursel'in Mutfağı - Çilekli Napolyon Tarifi 56 izlenme - 1 yıl önce Nursel'in Mutfağı Lara'nın 23 Nisan Menüsü Nursel Ergin’in sunumuyla hazırlanan Nursel’in Mutfağı, Show TV ekranlarında hafta içi her gün izleyicilerle bluşuyor. Yapımcılığını Postmodern Film Production’ın üstlendiği Nursel’in Mutfağı, Türkiye’nin her yerinden lezzetleri ve bilinmeyen tatları ekranları başındaki seyircilerle paylaşıyor.
Cezzar Ahmet Paşa - Akka Kalesi Savunması 04:16
Cezzar Ahmet Paşa - Akka Kalesi Savunması 103 izlenme - 2 yıl önce Cezzar Ahmet Paşa'nın Akka kalesinde umutsuzca verdiği mücadele, Napolyon' un ilk kez yenilgiye uğrayıp çekilmek zorunda kaldığı savaş. Dumlupınar üniversitesi Çizgi-film animasyoın bölümü...
Napolyonun Fatih Sultan Mehmed İçin Söylediği Hakikati İtirafı 03:35
Napolyonun Fatih Sultan Mehmed İçin Söylediği Hakikati İtirafı 79 izlenme - 3 yıl önce Bu Zamanın Firavunları Bizi Nasıl Aptallaştırdığını Görün Tıklayın........... Https://www.youtube.com/watch?v=65pih6bes2c Allah Bizi Uyarmıştı Napolyonun Fat...
Napolyon - Tuzla / Adana 00:28
Napolyon - Tuzla / Adana 146 izlenme - 5 yıl önce
Bayrakların Tarihi - Fransa 04:13
Bayrakların Tarihi - Fransa 81 izlenme - 2 yıl önce Mavi, beyaz ve kırmızı renklerden oluşan Fransa bayrağı, 1789 devriminden sonra kabul edildi. Küçük değişikliklerle günümüze kadar gelen bayrağın renkleri hürriyet, adalet ve eşitliği sembolize eder. Fransa'nın ve bayrağının hikayesi "Bayrakların Tarihi" serisinde.
Napolyon Bonapart Dönemi Fransa 08:39
Napolyon Bonapart Dönemi Fransa 16 izlenme - 1 yıl önce Napolyon savaşlarının tarih dersi için haritalarla anlatımı napolyon
Günümüz Paris'inde Assassin's Creed 03:25
Günümüz Paris'inde Assassin's Creed 79 izlenme - 2 yıl önce Ubisoft'un kendi sponsorluğunda yeni çıkacak oyun olan Assassin's Creed Unity için çekilen bu videoda suikastçi kötü adamlarımızı kovalıyor. Güzel bir tanıtım olmuş yeni oyun için.
2 Dakikada Fransızları Tanımak 01:59
2 Dakikada Fransızları Tanımak 96 izlenme - 2 yıl önce 2 dakikada ülkeleri tanıtan ekibin ışıkcısı tarafından hazırlanmış orjinal gruba tamamen bağlı kalınarak yapılmış olan fransa tanıtımı.
Napolyon 28 Sunar 10:08
Napolyon 28 Sunar 96 izlenme - 5 yıl önce müziklerde hata var
Napolyon Ela Gözlü Sevgilim Mp3 02:59
Napolyon Ela Gözlü Sevgilim Mp3 120 izlenme - 5 yıl önce napolyon'un çok sağlam bir parçası . !
Napolyon Paşa ve Osmanlı İlişkisi 01:13
Napolyon Paşa ve Osmanlı İlişkisi 1 izlenme - 1 hafta önce Askeri olarak zor durumda olan Osmanlı Devleti, Fransa'dan yardım ister ve olaylar gelişir. Napolyon'un ilginç hikayesini öğrenmek için videoyu izleyin. Kanalımıza abone olmayı ve videolarımızı paylaşmayı unutmayın. ABONE OL: http://bit.ly/2dr5BAe Hikayesi Ne kanalında neler var bir bakalım derseniz Röntgenin bulunuşu, ilk Türk tayyarecisi Vecihi Hürkuş’ın hayatı gibi yakın tarih hikayelerini izlemek için https://goo.gl/FZHUAI Hindistan’daki kadın çetesi, Dingo’nun ahırının hikayesi gibi dünyadan ilginç hikayeleri izlemek için https://goo.gl/LwIDao Osmanlı Devleti hakkındaki tüm hikayeler için https://goo.gl/b1rl1B Metin Oktay’ı Ümit Besen’in keşfettiğini biliyor muydunuz? Onu nereden tanıyoruz serimizde birbirinden ilginç bilgileri bulabilirsiniz https://goo.gl/M3GqzZ Hikayesi Ne kanalında tarihi ya da günümüz olayların, durumların ve yaşanmışlıkların az bilinen yönlerini ve fazlasıyla merak uyandıran ilginç bilgileri sizlerle paylaşıyoruz. Yorum yazıp videolarımızı beğenerek destek olursanız çok mutlu oluruz.
napolyon fare 00:05
napolyon fare 82 izlenme - 7 yıl önce
Napolyon Pastasi 03:14
Napolyon Pastasi 27 izlenme - 2 yıl önce http://www.oyunskor.com/napolyonpastasi.htm Bu lezzetli milföylü pastanın tadı damağında kalacak, bu yüzden tarifleri öğrenmek için Sara'nın Aşçılık Sınıfına kaydol. Bu lezzetli tatlıyı hızlı bir şekilde hazırlamak için Sara'nın talimatlarını izle, daha hızlı pişirirsen daha fazla bonus puan kazanırsın. İyi eğlenceler..
Sinemanın İlkleri - Abel Gance 05:00
Sinemanın İlkleri - Abel Gance 37 izlenme - 2 yıl önce Sinema tarihinin ilklerini anlatan kısa belgeseller serisine devam ediyoruz. Napolyon filmleriyle ünlenen usta yönetmen, Abel Gance'nin sinemaya yaptığı katkıları ve hayat hikayesini izliyoruz efenim.
Hülya Şenkul Napolyon Bonapart'dan Josephine'e 06:13
Hülya Şenkul Napolyon Bonapart'dan Josephine'e 74 izlenme - 6 yıl önce hülya şenkul napolyon bonapart'dan josephine'e
Napolyonun Fatih Sultan Mehmed İçin Söylediği Hakikati İtirafı 03:35
Napolyonun Fatih Sultan Mehmed İçin Söylediği Hakikati İtirafı 46 izlenme - 3 yıl önce Bu Zamanın Firavunları Bizi Nasıl Aptallaştırdığını Görün Tıklayın...........