Hoşgeldiniz!

nar ekşisi

Nar Ekşili Acı Şalgam Sulu Slime Yarışması En Güzeli Hangisi ? | Slime Deneyi 11:23
Nar Ekşili Acı Şalgam Sulu Slime Yarışması En Güzeli Hangisi ? | Slime Deneyi 8.126 izlenme - 10 ay önce Merhaba arkadaşlar nar ekşisi ! Şalgam suyu ! hangisi ile daha güzel slime olur sonucuna şaşıracaksınız.. TIKLA ABONE OL TAKİP ET : https://goo.gl/bI4fiy DİĞER KANALLARIMIZ Melike Elif : https://goo.gl/7invbG Sürpriz Tv : https://goo.gl/yruRMq Serkan Abi : https://goo.gl/U1J2DR Sosyal Medya Adreslerimiz Facebook : https://goo.gl/2SHzJU Twitter : https://goo.gl/pHHMNa instagram : https://goo.gl/z57zfA Sponsorluk ve Reklam Teklifleri ve Tüm soru ve önerileriniz için oyuncaxtv@gmail.com Adresine Yazınız. Lütfen ; Yorumlarda saygılı olup küfür ve hakaret edenleri bildiriniz. Kanal tanıtımı ve reklam yapmak yasaktır.
Çılgın Çiğ Köfteci Ali Usta 02:59
Çılgın Çiğ Köfteci Ali Usta 7.577 izlenme - 2 yıl önce Çiğ Köfte eğlenceli bir şekilde nasıl satılır sorusunun cevabı Ali Usta.Kendine has üslubuyla,hoş ve eğlenceli şovuyla çiğ köfte sunumu yapıyor.
Nar Ekşisi Tarifi 02:18
Nar Ekşisi Tarifi 13.872 izlenme - 5 yıl önce Ayrıntılı Anlatımıyla Nar Ekşisi Tarifi
Evde nar ekşisi nasıl yapılır? Püf noktası 09:31
Evde nar ekşisi nasıl yapılır? Püf noktası 1.003 izlenme - 2 yıl önce Özellikle salatalarda bolca kullandığımız nar ekşisi evde nasıl yapılır? İşte doğal nar ekşisi tarifi ve videolu anlatımı
Ev Yapımı Doğal Nar Ekşisi Tarifi 02:36
Ev Yapımı Doğal Nar Ekşisi Tarifi 92 izlenme - 2 ay önce Ekranlara taşıdığı güncel ve pratik bilgilerle izleyenleri aydınlatan Dr. Feridun Kunak, içerisinde nar suyu ve tuz bulunan kolesterol ve şeker düşürücü nar ekşisi tarifini izleyiciyle paylaştı. Kunak, beş kilo kadar narın suyunu sıkıp tencerede pekmez kıvamına gelinceye kadar kaynatılıp kenarlarında oluşan köpüklerin alınmasının iyi olacağını söyledi. Ardından soğumaya bırakılan nar ekşisini cam kaplara koyup buzdolabında ya da serin bir yerde saklanmasının uygun olacağını belirtti. Feridun Kunak kolesterol ve şekeri olanların her gün bir tatlı kaşığı içtikleri zaman hem şekerlerinde hem de kolesterollerinde düşme olduğunu söyledi.
Nar Ekşisi 00:28
Nar Ekşisi 905 izlenme - 5 yıl önce Nar Suyunun Kaynatılıp Belli Bir Kıvama Getirilmesi İle Elde Edilen Nar Ekşisi Şifanur Kalitesi İle Tamamen Doğal Olarak Sofralarınızda.
Kühne Nar Ekşisi ile Vegan Salata Tarifi 00:55
Kühne Nar Ekşisi ile Vegan Salata Tarifi 27 izlenme - 2 ay önce Kühne Nar Ekşisi ile Vegan Salata Tarifi
Nar Ekşisi 00:28
Nar Ekşisi 147 izlenme - 4 yıl önce Nar Ekşisi,narın Temizlendikten Sonra Suyunun Sıkılıp Kaynatılıp ve Güneşlendirilmesi Aşamalarından Sonra Elde Edilir.