Hoşgeldiniz!

narenciye

Aynı Anda Elmayı Soymak, Kemçüğünü Çıkarmak ve Dilimlemek 00:23
Aynı Anda Elmayı Soymak, Kemçüğünü Çıkarmak ve Dilimlemek 682.097 izlenme - 3 yıl önce hayatımızı kolaylaştıran icadlar arasına bir yenisi daha eklendi. 10 sn gibi bir zamandan kısa sürede elmanınız yada benzer meyve çeşitlerinde eş zamanlı olmak üzere hem soyuyor hem dilimliyor hemde kemçüğünü çıkarıyor. (video da meme yoktur.)
Mersin Narenciye Festivali 2011 02:57
Mersin Narenciye Festivali 2011 1.293 izlenme - 6 yıl önce
Touch Me Narenciye Sıkacağı GS401 00:16
Touch Me Narenciye Sıkacağı GS401 660 izlenme - 3 yıl önce Migros'un özgün markası Touch Me ürünleri Migros'ta. Pratik öneriler, farklı, yaratıcı ve pratik yemek tarifleri, kendine özen gösterenler için güzellik ve bakımla ilgili değerli bilgiler, sağlık, eğitim ve daha pek çok konuda uzman görüşleri, hobi, el işi meraklılarına dekoratif fikirler ve çok daha fazlası MigrosTV'de. http://migrostv.migros.com.tr/
tarkan portakal  reklamı 02:12
tarkan portakal reklamı 1.015 izlenme - 8 yıl önce
Tarkan Reklamı 00:46
Tarkan Reklamı 1.227 izlenme - 8 yıl önce tarkanın rus kanalları için çekilen narenciye reklamı
erzin narenciye festivali hd 02:44
erzin narenciye festivali hd 681 izlenme - 6 yıl önce
mersin narenciye festivali başladı. 00:32
mersin narenciye festivali başladı. 584 izlenme - 7 yıl önce mersin narenciye festivali bugün yapılan açılışla başladı
erzin narenciye festivali 02:44
erzin narenciye festivali 302 izlenme - 6 yıl önce
tarkan narenciye portakal reklam filmi 00:48
tarkan narenciye portakal reklam filmi 422 izlenme - 8 yıl önce
Toprağın Bereketi 04:33
Toprağın Bereketi 555 izlenme - 8 yıl önce turunçgiller
narenciye sıkacağı- www.knh-trade.com 00:28
narenciye sıkacağı- www.knh-trade.com 110 izlenme - 6 yıl önce www.knh-trade.com tel 02323399887
turunçgil festivali 00:30
turunçgil festivali 118 izlenme - 8 yıl önce turunçgil festivali başladı
Erzinli Eşe Dezze 04:28
Erzinli Eşe Dezze 64 izlenme - 2 yıl önce Erzin'de geçen hafta düzenlenen 1. narenciye,kültür ve sanat festivalinin tanıtımı amaçlı çekilmiş bi klipmiş,başka bi videoda kendisinin sadece gündelikli bir işçi olduğunu söyleyen Ayşe teyze,videoda halk adına kendisinin kullanılmasına karşı duygulanıyor sevinç ve gurur gözyaşları döküyor,02:35 ten sonra sanatçımız denğişiyor,ilki Rıfat El-Zain,kendisinin şarkıları bilem mevcut yutub da,ikinci şahsı tanımam,bilmem...
Süsleme İçin 500 Bin Narenciye Kullanılacak 01:21
Süsleme İçin 500 Bin Narenciye Kullanılacak 83 izlenme - 3 yıl önce Türkiye 'de yaklaşık 3,6 milyon tonluk narenciye üretiminin yüzde 30'unu karşılayan Mersin'de, bu yıl beşincisi düzenlenecek "Uluslararası Narenciye Festivali" kapsamında bin 500 metrekare alan ile mobil figürlerin süslenmesi için 100 tona karşılık gelen 500 bin narenciye kullanılacak. Narenciye üretiminde lider kent konumunda bulunan Mersin'de, Adnan Menderes Bulvarı Mezitli Kavşağı'ndaki festival alanı, limon, portakal ve greyfurtla süslenerek adeta narenciye bahçesine dönüştürülüyor. Sahil şeridindeki Kızkalesi, Uzuncaburç ve Side harabelerinin imitasyonu ile demirden yapılan gemi ve vagonlar, festival alanına konularak narenciyeyle süslendi. İskeleti demirden yapılan ve şehir turu için araçların üzerine yerleştirilen zürafa, fil, otomobil, mask, caretta caretta figürlerinin üzeri de narenciye ürünleriyle donatılıyor. Mersin Büyükşehir Belediyesi, Mersin Ticaret Borsası, Akdeniz, Yenişehir, Toroslar ve Mezitli ilçe belediyelerinin 15-16 Kasım'da düzenleyeceği 5. Narenciye Festivali'ne 26 ülkeden misafir bekleniyor. Çeşitli kurum ve kuruluşların stant açacağı festivalde, Mersin Olgunlaşma Enstitüsü öğretmen ve öğrencileri tarafından özel tasarımlarla hazırlanan "narenciye" temalı defile de gerçekleştirilecek. Mersin Ticaret Borsası ve Festival İcra Kurulu Başkanı Abdullah Özdemir, AA muhabirine, kentin narenciyeyle özdeşleştiğine dikkati çekerek, Türkiye'de yapılan narenciye ihracatının yüzde 40'ının Mersin'den sağlandığını söyledi. Etkinlik için yapılan süslemelerde narenciye kullanarak dikkat çektiklerini belirten Özdemir, şöyle devam etti: "Mersin'i, yetiştirdiği narenciye ürünleriyle süsleyip, renklendiriyoruz. Birçok kişinin üretip kazanç sağladığı ürünlerimizi festivalle dünyaya duyurmaya çalışıyoruz. Son zamanlarda ülkemizde narenciye üretimininde azalma görüyoruz. Bunu artırmak, aynı zamanda ihracatını da bir nebze olsun hareketlendirebilmek adına gayret gösteriyoruz. Narenciye fiyatlarının düşüşünü önlemek ve üreticiyi cesaretlendirmek için de böyle motive edici festivaller düzenliyoruz. Bin 500 metrekarelik festival alanını, mobil ve sabit figürleri, 100 ton narenciye ile yani 500 bin limon, portakal ve greyfurtla süslüyoruz." Özdemir, yaklaşık 700 kişinin festival öncesinde günlerce emek sarf ederek süsleme işlemlerini yetiştirmeye çalıştıklarını söyledi. Süslemede kullanılan narenciyelerin ise festival sonrası boşa gitmediğine dikkati çeken Özdemir, "Bunca emekle değişik süslemelere malzeme olan narenciyeyi değerlendiriyoruz. Tabi bazıları zaman içerisinde bozulabiliyor. Onları ayıklayıp atmak zorunda kalıyoruz. Sağlamlarını ise hakkaniyetli bir şekilde isteyene dağıtıyoruz" şeklinde konuştu.
Festival Başladı 01:12
Festival Başladı 20 izlenme - 3 yıl önce Bu yıl 5'incisi düzenlenen Uluslararası Mersin Narenciye Festivali, 30 ülkeden katılımcıların gösterileriyle başladı.
Tuvalet İhtiyacını Gidermek İstedi, 5 Metrelik Su Kuyusuna Düştü 05:48
Tuvalet İhtiyacını Gidermek İstedi, 5 Metrelik Su Kuyusuna Düştü 2 izlenme - 8 ay önce Tuvalet ihtiyacını gidermek istedi, 5 metrelik su kuyusuna düştü ADANA - Adana'da, tuvalet ihtiyacını gidermek için narenciye bahçesine giden bir kişi, bahçede bulunan 5 metre derinliğinde su kuyusuna düştü.