Hoşgeldiniz!

narkotik

Mayına Basan Narkotik Köpeği 00:53
Mayına Basan Narkotik Köpeği 1.946 izlenme - 4 hafta önce Hindistan'da uyuşturucu kontrolü yapan bir köpek yol kenarındaki mayına bastı. Patlamanın etkisi ile havaya fırlayan köpek olaydan yara almadan kurtuldu. Mucize anlardan geriye bu görüntüler kaldı…
Adana'da Duvarda Yazılan Torbacı Aranıyor Yazısı 02:00
Adana'da Duvarda Yazılan Torbacı Aranıyor Yazısı 2.691 izlenme - 2 ay önce ADANA polisinin uyuşturucu ile mücadele kapsamında yaptığı operasyonlar sonrasında çalıştıracak torbacı bulmakta zorlanan zehir tacirleri, evlerin duvarlarına ’torbacı aranıyor’ ilanları yazdı.
Ünlülerin Narkotik Operasyonundaki Gizli Şifreler 05:16
Ünlülerin Narkotik Operasyonundaki Gizli Şifreler 46.245 izlenme - 3 yıl önce Ünlü isimlere yapılan narkotik operasyonunun perde arkası ve şifreleri. Gizem Karaca ve Çağatay Ulusoy arasında geçen konuşmalar ortaya çıktı.
Kenan İmirzalioğlu ile Sarp Apak gözaltına alındı. 01:37
Kenan İmirzalioğlu ile Sarp Apak gözaltına alındı. 51.068 izlenme - 3 yıl önce Ünlü oyuncular Kenan İmirzalioğlu, Sarp Apak ve Nehir Erdoğan gözaltına alındı. İstanbul Narkotik Şubesi ekipleri bu sabah büyük bir uyuşturucu operasyonu başlattı. Operasyonlarda bir çok kişinin gözaltına alındığı belirtilirken, gözaltına alınanlar arasında oyuncu Kenan İmirzalıoğlu, Sarp Apak ve Nehir Erdoğan'ın da olduğu öne sürüldü.
Ünlü isimlere narkotik operasyonu 02:57
Ünlü isimlere narkotik operasyonu 50.545 izlenme - 3 yıl önce İstanbul'da sokak satıcıları olarak bilinen torbacılara yönelik operasyonda, ünlü oyuncular Kenan İmirzalıoğlu, Engin Altan Düzyatan, Nehir Erdoğan, İlker Aksum, Ersin Korkut ve Sarp Apak'ın da bulunduğu 25'i oyuncu 55 kişi gözaltına alındı. Ünlü isimlere 'uyuşturucu kullanmak' ve 'yer temin etmek' suçlamasının yöneltileceği belirtildi. Narkotik ekipleri, yaptıkları tespitlerin ardından dün sabah erken saatlerde İstanbul, Ankara, Çeşme ve Muğla Bodrum'da 60 adresi bastı. Kenan İmirzalıoğlu Ankara'da gözaltına alındı. İstanbul ve Bodrum'da Nehir Erdoğan, Sarp Apak, İlker Aksum, Şahin Irmak, Engin Altan Düzyatan, Gökçe Özyol, Ersin Korkut ve Mehmet Erdem'in de arasında bulunduğu 25 oyuncu gözaltına alındı. Ünlü isimlerin bazılarının Bodrum'da tatil yaptıkları otellerde alındıkları belirtildi. 20 torbacı da İstanbul'daki adreslerinde yakalandı. Operasyonda, kokain, esrar, uyuşturucu haplar ele geçti. Telefon takibinde ünlü isimlerin çoğunun torbacılardan kokain sipariş ettikleri iddia edildi. Çeşme'de ise sabah erken saatlerde kaldıkları otellerde dizi oyuncuları Engin Günaydın, Engin Altan Düzyatan, Orçun Koray Candemir ve Murat Eken de gözaltına alındı. Ankara'da gözaltına alınan Kenan İmirzalıoğlu, ve Bodrum'da gözaltına alınan ünlü oyuncular uçakla İstanbul'a getirildi. Ünlü isimlerin 'uyuşturucu kullanmak' ve 'yer temin etmek' suçlamasının yöneltileceği belirtildi.
17 Sanatçıya Yakalama Ve Yurt Dışı Çıkıs Yasağı 00:36
17 Sanatçıya Yakalama Ve Yurt Dışı Çıkıs Yasağı 30.598 izlenme - 3 yıl önce Türkiye 'nin 17 Ünlü Sanatçılarına Yakalanma Ve Yurt Dışı Çıkıs Yasağı ( Narkotik Şube ) Mahkeme ünlü oyuncular Çağatay Ulusoy ve Gizem Karaca ile şarkıcı Cenk Eren'in de aralarında bulunduğu 13 sanık hakkında yurt dışına çıkış yasağı koydu. İstanbul 16. Ağır Ceza Mahkemesi, 'uyuşturucu temin etmek' suçundan 5 yıldan 15 yıla kadar hapis cezası istenen menajer Ayşe Selin Boronkay'ın da aralarında bulunduğu 17 kişi hakkında tutuklanmaları istemiyle yakalama kararı çıkardı.İstanbul Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin 25 Ocak'ta Beşiktaş, Şişli, Etiler ve Ulus bölgesinde düzenlediği operasyonda, aralarında Gizem Karaca, Cenk Eren, Çağatay Ulusoy, Yusuf Hasan Akgün ve Ayşe Selin Boronkay'ın da bulunduğu 38 kişi gözaltına alınmış, operasyonda 20 kilogram esrar, 500 gram kokain, bir miktar eroin ve bir miktar bonzai maddesi ele geçirilmişti. Savcılık tarafından yapılan sorgulamanın ardından Çağatay Ulusoy, Gizem Karaca, menajer Selin Boronkay ve Yusuf Hasan Akgün serbest bırakılmıştı. İddianameyi hazırlayan savcı Abdullah Mirza Coşkun, Ulusoy, Karaca, Akgün ve Boronkay ile şarkıcı Cenk Eren'in "Uyuşturucu temin etmek" suçundan 5 yıldan 15 yıla kadar hapisle cezalandırılmalarını talep etmişti. İddianamede ünlü oyuncuların arkadaşlarına uyuşturucu verdikleri, örgütle bağlantıları olmadıkları ve bazı ünlü isimlerin birbirlerinden uyuşturucu aldıklarını kabul ettikleri yer almıştı. Hazırlanan iddianameyi önceki gün kabul eden 16. Ağır Ceza Mahkemesi bugün tensip tutanağını hazırladı.16. Ağır Ceza Mahkemesi hazırladığı tensip tutanağında Ayşe Selin Boronkay, Onur Tezer, Necati Fidan, Faruk Polat, Şennaz Çalıkoparan, Kadir Çalıkoparan'ın da aralarında bulunduğu 17 sanığın tutuklanarak cezaevine gönderilmesi kararını verdi. Ünlü dizi oyuncuları Çağatay Ulusoy, Gizem Karaca ile Cenk Eren, Alp Parlar, Mustafa Kabahor, Ergun Taş, Niyazi Canbaz'ın da aralarında bulunduğu 13 sanık hakkında ise yurt dışına çıkış yasağı koyuldu16. Ağır Ceza Mahkemesi'ndeki ilk duruşma 28 Kasım tarihinde görülecek.
Polisleri Hırsız Sanınca İmdat Polis Diye Balkona Fırladı 02:10
Polisleri Hırsız Sanınca İmdat Polis Diye Balkona Fırladı 7.057 izlenme - 1 yıl önce Narkotik operasyonu yapan polisleri hırsız sanan bir apartman sakini, "imdat polis" diyerek balkona fırladı. Polisler ise "biz polisiz zaten kapıyı aç" diyerek karşılık verdi. İstanbul'da sabah saatlerinde gerçekleşen narkotik operasyonunda ilginç bir olay yaşandı. ekipler Ekipler Başakşehir Ziya Gökalp Mahallesi'nde de 3 katlı bir binaya baskın düzenledi. Özel Harekat polisleri eşliğinde gerçekleşen operasyonda polisler bina dış kapısını kırıp içeri girdi. Bu sırada ne olduğunu anlayamayan bir apartman sakini ise, "İmdat polis" diyerek balkona fırladı. Görevli polisler ise "biz polisiz zaten kapıyı aç" diye karşılık verdi. Bunun üzerine bazı apartman sakinlerini tepki gösterdiği de görüldü
Hakan Türkmen - Narkotik Baskını 03:23
Hakan Türkmen - Narkotik Baskını 10.388 izlenme - 1 yıl önce Hakan Türkmen - Narkotik Baskını HAKAN TÜRKMEN NARKOTİK BASKINI SÖZ MÜZİK:HAKAN TÜRKMEN MÜZİK YÖNETMENİ: VOLKAN ÇAKAR(ANKARA'LI VOLKAN) KLİP YÖNETMENİ :EFSANE HÜSEYİN
sirhot kadın 2006 narkotİc 03:21
sirhot kadın 2006 narkotİc 43.528 izlenme - 8 yıl önce Sirhot'ın Erkeklere Kadın'lar Hakkında Tawsieleri :D:D
narkotik polis şakası 06:27
narkotik polis şakası 18.992 izlenme - 9 yıl önce narkotik polis şakası komik eğlence mizah tiyatro burayatakıl
Narkotik İncelemeler - Esrar (45 Dk) 45:19
Narkotik İncelemeler - Esrar (45 Dk) 1.735 izlenme - 1 yıl önce Esrar (Marijuana) kenevir bitkisinin Cannabis Sativa/Cannabis Indica türlerinin çiçeklerinden ve tohum yataklarından elde edilen, vücutta kullanıldığında sarhoşluk ve keyif veren bitki parçalarının ve uyuşturucunun halk arasındaki adıdır. İnsanlık tarihinde uzun bir süredir yer almış çoğu ayin, dini ve kabile kutlamalarında kendine yer bulmuş. Diğer uyuşturucalara oranla zararı daha az olmasına rağmen diğer kapıları açtığı için tüm uyuşturucu yollarının kilit anahtarı olarak görülür. Bazı ülkelerde serbest olması ayrıca yasak olan bölgeler de bununla ilgili kampanyalarla serbest bırakılmasını istenen yasalar çıkartılmak istenmiştir. National Geographic tarafından hazırlanan bu belgesel sağlık problemleri, üretimi ve nasıl insanlara ulaştığını anlatan güzel bir yapım.
Boluda Uyusturucu Ticareti 01:37
Boluda Uyusturucu Ticareti 6.395 izlenme - 10 yıl önce Boluda Uyuşturucu Ticareti www.mengenpostasi.com'da
 Filmleri aratmayan uyuşturucu oprasoyonu 01:34
Filmleri aratmayan uyuşturucu oprasoyonu 2.087 izlenme - 3 yıl önce İstanbul Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri, uluslar arası uyuşturucu ticareti yapan bir çeteye operasyon düzenledi. İstanbul Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri, uluslar arası uyuşturucu ticareti yapan bir çeteye operasyon düzenledi. Operasyonlarda 116 kilogram eroin, 54 kilogram kokain ele geçirilirken, polis kameralarına yansıyan operasyon görüntüleri nefes kesti.Edinilen bilgiye göre, İstanbul Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şubesi ekipleri, 4 ay süren bir çalışma sonucu uluslararası uyuşturucu ticareti yapan bir çeteye yönelik operasyon düzenledi. Polis ekipleri ilk olarak çetenin İran’dan aldığı yüklü miktardaki eroin maddesini Karadeniz üzerinden Moldova’ya transfer edeceği bilgisine ulaşarak, eroin taşınan TIR’ı takibe aldı. Narkotik Polisi, Tır'ın güzergahı ile ilgili Gürcistan polisine bilgi verdi. Gürcistan polisi, içinde eroin bulunan Tır’ı sınırı geçtikten kısa bir süre sonra Tiflis’te durdurdu. Tır’da yapılan aramalarda, Tır’ın dorsesinin tavan kısmına saklanmış, 232 paket halinde 116 kilogram eroin maddesi ele geçirildi. Operasyonda Adnan S. Ve Simone B. isimli şahıslar gözaltına alınırken, Türk polisinin desteği ile gerçekleştirilen operasyonda ele geçirilen 116 kilogramlık eroin maddesinin Gürcistan’da son 10 yılda en çok uyuşturucunun yakalandığı operasyon olduğu öğrenildi. Söz konusu çeteyi takip etmeye devam eden polis ekipleri, çetenin bu kez Avrupa’dan Türkiye’ye kokain maddesi sokacağı bilgisine ulaşırken, bu kapsamda bir otomobil ve bir Tır’ı takibe aldı. İlk olarak 3 Ağustos’ta Tır’a operasyon düzenleyen polis, Kapıkule’den giriş yapan Tır’ı takibe aldı. Kapıkule’den giriş yaptıktan sonra otobana giren Tır’ı durduran polis ekipleri, araçta yaptıkları aramalarda 32 kilo 500 gram kokain maddesi ele geçirdi.Kokain bulunan Tır’a düzenlenen operasyon anları polis kameralarına yansırken, polisin takibi ve Tır’a yapılan operasyon filmleri aratmadı. Olayda tır sürücüsü Murat F. Gözaltına alındı.Otomobili de takibe alan polis ekipleri, söz konusunu araca otoban Esenyurt mevkiinde operasyon düzenledi. Otomobilde arama yapan polis ekipleri, aracın yakıt deposunda zula halinle 22 kilo 200 gram kokain maddesi ele geçirildi. Uluslararası uyuşturucu kaçakçılığı yaptığı iddia edilen gruba yönelik 3 ayrı operasyonda çete lideri olduğu iddia edilen Fethi Çiğdem, Özgür İ., Şenol A., Halil U., Chyukryu Mehmedemin H., Murat F., Adnan S. ve Simon B. olmak üzere 8 kişi gözaltına alınırken, gözaltına alınan şahıslar mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.
Oktay Öztürk Yusuf Baş Ziyareti 01:50
Oktay Öztürk Yusuf Baş Ziyareti 571 izlenme - 2 yıl önce AkdenizTürk Tv Adana'nın en çok izlenen yerel televizyonu... http://www.akdenizturk.com https://www.facebook.com/akdenizturktv https://twitter.com/akdenizturk "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/akdenizturktv kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Peynir Tenekelerinden Esrar Çıktı 05:11
Peynir Tenekelerinden Esrar Çıktı 337 izlenme - 1 yıl önce Uyuşturucu Tacirleri Muğla Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Ekiplerince düzenlenen operasyonda yakalandı. Sokak satıcısı olarak tabir edilen uyuşturucu tacirlerine yönelik başlatılan çalışmalarda kapsamında, Muğla Emniyet Müdürlüğümüz, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce 12 Ekim 2015 günü temin ettikleri uyuşturucu maddeleri Bodrum ilçesinde piyasaya sürecekleri tespit edilen 2 şüpheli 4 KİLO 710 GRAM ESRAR MADDESİ ile düzenlenen operasyonda yakalanarak gözaltına alındı.
Şişli'de Uyuşturucu Operasyonu - İstanbul 04:45
Şişli'de Uyuşturucu Operasyonu - İstanbul 847 izlenme - 2 yıl önce Şişli’de polis, uyuşturucu satıcılarına yönelik helikopter destekli operasyon düzenledi. Operasyonda çok miktarda uyuşturucu madde ele geçirilirken, çok sayıda kişi de gözaltına alındı. İstanbul-emniyet-mudurlugu/ " target="_blank" class="tag">İstanbul Emniyet Müdürlüğü Narkotik Şube ekipleri, Şişli’de sabahın erkek saatlerinde Özel Harekat, Çevik Kuvvet polisleri ve Yunus polisleri eşliğinde operasyon yaptı. Uyuşturucu satıcılarına yönelik helikopter destekli operasyonda polis, daha önceden takibe aldığı çok sayıda ev ve iş yerine baskın düzenledi. Yapılan baskınlarda aralarında, sentetik uyuşturucu maddesi olarak bilinen bonzainin de bulunduğu çok miktarda uyuşturucu madde ele geçirildi. Polis, evlerde yaptığı aramalarda tabanca, makineli tabanca ve uzun namlulu silahlara ele koydu. Olaylarla ilgili çok sayıda kişi gözaltına alınarak polis merkezine götürüldü.
Son darbe 3 Narkotik kısa fİlm 05:49
Son darbe 3 Narkotik kısa fİlm 1.162 izlenme - 4 yıl önce SUSKUN FİLM SUNAR YÖNETMEN
Wolfteam Narkotik 06:12
Wolfteam Narkotik 941 izlenme - 5 yıl önce wolfteam narkotik
Darayeni Narkotikrap 03:06
Darayeni Narkotikrap 1.069 izlenme - 7 yıl önce
Narkotex Ve Wh 02:43
Narkotex Ve Wh 1.037 izlenme - 6 yıl önce wh budur
Hıyarlı Babanın Aslında Ümraniye Sapığı Olması 25:28
Hıyarlı Babanın Aslında Ümraniye Sapığı Olması 459 izlenme - 2 yıl önce Bu video da sizi; sınırları içinde çöp patlamaları yaşanan, hala sokaklarında bilimum apaçinin gezindiği güzide ilçemiz ümraniye'ye götüreceğiz. koltuklarınıza tutunun ve bu yrk gibi maceraya hazır olun.
Narkotik Mc&74 Bela&23 Kabus 01:34
Narkotik Mc&74 Bela&23 Kabus 1.008 izlenme - 7 yıl önce şerefsiz sevgilim
son darbe 3 polisiye kısa film 2012 05:49
son darbe 3 polisiye kısa film 2012 388 izlenme - 4 yıl önce
 Gözaltına alınan şüpheli, 'Biz sülalece hırsızız ağabey' 01:40
Gözaltına alınan şüpheli, 'Biz sülalece hırsızız ağabey' 252 izlenme - 3 yıl önce İstanbul’da narkotik ekiplerinin helikopter destekli düzenlediği uyuşturucu operasyonunda 18 kişi gözaltına alındı. İstanbul’da narkotik ekiplerinin helikopter destekli düzenlediği uyuşturucu operasyonunda 18 kişi gözaltına alındı. Polis kamerası ile görüntülenen operasyonda çok miktarda uyuşturucu madde ve 1 Glock marka silah ele geçirildi.İstanbul Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, sokak satıcılarına yönelik çalışma başlattı. Yapılan 10 aylık çalışmanın ardından bugün sabahın erken saatlerinde önceden belirlenen adreslere helikopter destekli, özel harekat ekiplerinin de katıldığı eş zamanlı uyuşturucu operasyonu düzenlendi. Başta Gaziosmanpaşa Sarıgöl Mahallesi, Merkez Mahallesi ile Kadıköy’de belirlenen 45 adrese yapılan baskınlarda 150 gram esrar, 249 gram ecstasy, 100 gram bonzai, 2 gram kokain ve 1 Glock marka silah ele geçirildi. Bin polisin katıldığı operasyonda, torbacıların yuvası olan Sarıgöl Mahallesi adeta ablukaya alındı.Helikopter destekli yapılan ve aksiyon filmlerini aratmayan operasyon anları polis kamerası tarafından da görüntülendi. Görüntülerde helikopterden çekilmiş operasyon görüntüleri, çelik kapıların koçbaşı ile kırılarak içeri girilmesi, evde yapılan aramalar, ele geçirilen uyuşturucular, zanlılardan birinin kaçarken çatıda yakalanması, zanlıların gözaltına alınması yer alıyor. Yatakta gözaltına alınan bir zanlı ise polise, “Biz sülalece hırsızız ağabey, 170 dosyam var” diyor. 20 kişinin yakalanmasının hedeflendiği operasyonda 1’i kadın 18 kişinin gözaltına alındığı kaydedilirken, bir firarinin asker kaçağı olduğu ve inzibatlar tarafından daha önce yakalanarak askerliğini yapmak üzere götürüldüğü öğrenildi. Yakalanan zanlılardan 10’u bugün emniyetteki işlemlerinin ardından adli mercilere sevk edilirken, diğer 8 zanlının emniyetteki işlemleri sürüyor.
Inp - Madde Bağımlısı Gencin İbretlik Haykırışı 04:30
Inp - Madde Bağımlısı Gencin İbretlik Haykırışı 203 izlenme - 2 yıl önce Madde Bağımlısı Gencin İbretlik Haykırışı. Http://www.inp.gov.tr İstanbul Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce Yurtiçi Ve Yurtdışı Kaynaklı Uyuşturucu Örgütlerine Karşı Yürütülen Mücadeleleri Ve Operasyonel ...
narkotik köpekleri uyuşturucuyu fark etmesin diye esanslı parfüm sıkmış 01:28
narkotik köpekleri uyuşturucuyu fark etmesin diye esanslı parfüm sıkmış 556 izlenme - 5 yıl önce narkotik köpekleri uyuşturucuyu fark etmesin diye esanslı parfüm sıkmışgaziantep cihan - gaziantep polisi düzenlediği operasyonla batı illerine eroin sevkıyatı yapmaya hazırlanan bir kişiyi otogarda yakaladı. valizin bölmesinde 8 kilo 180 gram eroinle yakalanan şahısla birlikte taksi şoförlüğü yapan ve kendisini otogara bırakan kardeşi de gözaltına alındı. yakalanan şahsın ayrıca eroinlerin narkotik köpekleri tarafından fark edilmemesi için uyuşturucu paketlerinin üzerine esanslı parfüm sıktığı
Nefes Kesen Narkotik Operasyonu 05:44
Nefes Kesen Narkotik Operasyonu 1 izlenme - 5 gün önce Uyuşturucuyla Mücadele Şube Müdürlüğü ve Gaziosmanpaşa İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı çok sayıda ekip, Gaziosmanpaşa'da çok sayıda adrese operasyon düzenledi. Baskınlarda bazı evlerde uyuşturucu madde ele geçirildi. Uyuşturucu operasyonunun startı Gaziosmanpaşa İlçe Emniyet Müdürlüğü önünden verildi. Buradan harekete ekipler ilçe genelinde birçok adrese baskın düzenledi. DEDEKTÖR KÖPEKLER... Polis ekipleri şüpheli gördükleri kişiler ve araçlar ile baskın yapılan adreslerde didik didik arama yaptı. Aramalar sırasında Narkotik dedektör köpekleri 'Maya' ve 'Fırtına' da kullanıldı. Baskınlar sonrası bazı evlerde uyuşturucu madde ele geçirildi. POLİSİ GÖRÜNCE KAÇMAYA BAŞLADI Operasyon sırasında bir kişi polisleri görünce evinin bahçe duvarından atlayarak kaçmaya başladı. Kaçan şüpheli kısa sürede yakalandı, gözaltına alındı. Şüphelinin yakalanması ve film sahnelerini aratmayan operasyon anlarında kameralar da kayıttaydı. KARTAL'DA DA OPERASYON İstanbul'un bir diğer ilçesi Kartal'da uyuşturucu operasyonu vardı. Bir eve yapılan operasyonda 50 kilogram esrar ot esrar ve 350 gram toz esrar ele geçrildi. Baskın sonrası Türkmenistan uyruklu G.K. isimli kadın ile A.A. ve C.A. gözaltına alındı. Şüphelilerden ikisi çıkarıldıkları mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.
narkotik - kapa gözünü ve aç [2009] komedi 03:34
narkotik - kapa gözünü ve aç [2009] komedi 602 izlenme - 7 yıl önce narkotik - kapa gözünü ve ac 2009 komedi palyaço album cok yakinda!
Bonzai İçen Genç Uzatılan Çayı Bile İçemedi 01:36
Bonzai İçen Genç Uzatılan Çayı Bile İçemedi 124 izlenme - 1 yıl önce Merkez Osmangazi İlçesi Doğanbey Mahallesi'nde bonzai isimli sentetik uyuşturucu madde kullandığı öne sürülen genç polis ekipleri tarafından baygın halde bulundu. 16 yaşındaki R.K, Cem Sultan Lisesi'nin önünde uyuşturucu madde aldıktan sonra bir anda fenalaşarak yere yığıldı.
Polisten Bomba Narkotik Operasyonu 02:59
Polisten Bomba Narkotik Operasyonu 251 izlenme - 3 yıl önce Polisten Bomba Narkotik Operasyonu