Hoşgeldiniz!

Narsisistik Videoları İzle

M. Altıoklar - Başbakan'ın Teşhisi Narsisistik Kişilik Bozukluğudur 03:12
M. Altıoklar - Başbakan'ın Teşhisi Narsisistik Kişilik Bozukluğudur 122 izlenme - 2 yıl önce Mustafa Altıoklar Enver Aysever'in programında bu lafları dile getirince bayağı tepkji almış. Lütfen hakaret etmeden yorum yapalım.
Narsisistik kişilik bozukluğu nasıl tedavi edilir? 02:35
Narsisistik kişilik bozukluğu nasıl tedavi edilir? 12 izlenme - 1 yıl önce Narsisistik kişilik bozukluğu, terapiyle tedavi edilir. Özellikle dinamik terapi tekniği faydalı olur. Narsisistik kişilik bozukluğu olan danışan, terapistin de kendisini takdir etmesini bekler. Terapistin sabırlı ve deneyimli olması büyük önem taşır. Kişi, terapinin etkisiyle iç dünyasını görebilmeye başlar. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Narsisistik kişilik bozukluğunda başarısızlık korkusu neden olur? 01:07
Narsisistik kişilik bozukluğunda başarısızlık korkusu neden olur? 9 izlenme - 1 yıl önce Beğenilmemek, narsisistik kişilik bozukluğu olan kişiyi çok rahatsız eder. Bu durum, başarısızlık korkusuna zemin hazırlar. Başarısızlık korkusu, çocukluk çağında yaşanan olaylarla da ilişkilendirilebilir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Narsisistik kişilik bozukluğunun belirtileri nelerdir? 02:48
Narsisistik kişilik bozukluğunun belirtileri nelerdir? 4 izlenme - 1 yıl önce Narsisistik kişilik bozukluğu olan insanların çoğunun ortalama başarısı yüksek olur. Çünkü başarı odaklı yaşarlar. Dolayısıyla iş hayatıyla ilgili fazla sorun yaşamazlar. Genellikle ilişkilere dair sorunları olur. Uzun süreli ilişki yürütmekte zorlanırlar. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Narsisistik kişilik bozukluğu ilişkileri nasıl etkiler? 01:54
Narsisistik kişilik bozukluğu ilişkileri nasıl etkiler? 4 izlenme - 1 yıl önce Narsisistik kişilik bozukluğu, özellikle yakın ilişkilerin kısa süre içinde tükenmesine yol açar. Çünkü narsisistik kişilik bozukluğu olan kişiler, yakınlarındaki insanlara sürekli olarak değersizlik duygusu yüklerler. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Narsisistik kişilik bozukluğunun özellikleri nelerdir? 01:16
Narsisistik kişilik bozukluğunun özellikleri nelerdir? 2 izlenme - 1 yıl önce Narsisistik kişilik bozukluğu, çoğunlukla erkeklerde görülür. Narsisistik kişilik bozukluğu olan kişi, kendisini üstün görür ve çok önemser. Diğer insanları önemsiz ve değersiz görme eğilimleri olur. Tüm bu durumların temelinde içten içe var olan değersizlik hissi yer alır. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Narsisistik Kişilik Bozukluğunda Başarı Korkusu Neden Olur? 01:43
Narsisistik Kişilik Bozukluğunda Başarı Korkusu Neden Olur? 0 izlenme - 1 yıl önce Narsisistik kişilik bozukluğu olan kişilerde genellikle başarısızlık korkusu olur. Ancak nadiren yüksek başarı korkusu da kendini gösterebilir. Hedeflediği başarıdan daha yüksek bir başarı elde eden kişi, bu durumda da kendisini tedirgin ve rahatsız hissedebilir. Çünkü bu durum, iç dünyasındaki yapıyı bozup ruhunda bir parçalanma durumuna sebep olur.