Hoşgeldiniz!

Nas Suresi Videoları İzle

Nas Suresi 00:35
Nas Suresi 13.918 izlenme - 2 yıl önce 02.10.2015 günü Diyanet İşleri Başkanlığı kanalına yüklediğim 'Nas Suresi' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/diyanet kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Nas Suresi 00:29
Nas Suresi 17.493 izlenme - 3 yıl önce Nas Suresi
Nasr Süresi Fazileti Ve Okunuşu 00:28
Nasr Süresi Fazileti Ve Okunuşu 16.388 izlenme - 4 yıl önce Nasr Süresi Fazileti - Türkçe & Arapça Okunuşu
Nas Suresi - İdris Abkar | fussilet Kuran Merkezi 00:37
Nas Suresi - İdris Abkar | fussilet Kuran Merkezi 1.518 izlenme - 4 ay önce fussilet Kuran Merkezi tarafından İdris Abkar'ın sesinden hazırlanmış Nas Suresini bu videoda bulabilir, aynı zamanda mealini okuyarak Allah'ın bize vermiş olduğu mesajı net bir biçimde anlayabilirsiniz. Kanalımızı ziyaret edin: http://www.izlesene.com/fussiletkuranmerkezi Web sitemizi ziyaret edin: www.fussilet.net Mobil Uygulamalarımızı Ücretsiz İndirin: Android: http://izl.sn/cgrp56 iPhone: http://izl.sn/74pdkm iPad: http://izl.sn/3k7wx3 Hatırlatma; Kanalımızdaki tüm Türkçe mealli Kur'an-ı Kerim videoları fussilet Kuran Merkezi tarafından hazırlanmıştır. Videolar hazırlanırken başta Diyanet İşleri Başkanlığı olmak üzere Diyanet Vakfı, Ömer Nasuhi Bilmen, Elmalılı Hamdi Yazır, Tefhim-ul Kur'an, Fizilal-il Kur'an gibi farklı meal çalışmalarından yararlanılmıştır.
Nas Suresi 00:54
Nas Suresi 10.955 izlenme - 4 yıl önce Nas Suresi
Nas Suresi - Nasser al Qatami (Kıraat 3) | fussilet Kuran Merkezi 00:57
Nas Suresi - Nasser al Qatami (Kıraat 3) | fussilet Kuran Merkezi 1.373 izlenme - 8 ay önce fussilet Kuran Merkezi tarafından Nasser al Qatami'nin farklı bir kıraatından hazırlanmış Nas Suresini bu videoda bulabilir, aynı zamanda mealini okuyarak Allah'ın bize vermiş olduğu mesajı net bir biçimde anlayabilirsiniz. Kanalımızı ziyaret edin: http://www.izlesene.com/fussiletkuranmerkezi Web sitemizi ziyaret edin: www.fussilet.net Mobil Uygulamalarımızı Ücretsiz İndirin: Android: http://izl.sn/cgrp56 iPhone: http://izl.sn/74pdkm iPad: http://izl.sn/3k7wx3 Hatırlatma; Kanalımızdaki tüm Türkçe mealli Kur'an-ı Kerim videoları fussilet Kuran Merkezi tarafından hazırlanmıştır. Videolar hazırlanırken başta Diyanet İşleri Başkanlığı olmak üzere Diyanet Vakfı, Ömer Nasuhi Bilmen, Elmalılı Hamdi Yazır, Tefhim-ul Kur'an, Fizilal-il Kur'an gibi farklı meal çalışmalarından yararlanılmıştır.
İhlas Felak Nas Suresi 01:41
İhlas Felak Nas Suresi 2.797 izlenme - 2 yıl önce İLETİŞİM MAİL dostmevlana@hotmail.com İhlas Felak Nas Suresi CİN VE ŞEYTAN VE TÜRLÜ TÜRLÜ BELALARDAN KORUNMAK İÇİN HER GÜN OKUNMALIDIR
Nas Suresi - Ebubekir Şatıri (Kıraat 3) | fussilet Kuran Merkezi 00:44
Nas Suresi - Ebubekir Şatıri (Kıraat 3) | fussilet Kuran Merkezi 1.517 izlenme - 10 ay önce fussilet Kuran Merkezi tarafından Ebubekir Şatıri'nin farklı bir kıraatından hazırlanmış Nas Suresini bu videoda bulabilir, aynı zamanda mealini okuyarak Allah'ın bize vermiş olduğu mesajı net bir biçimde anlayabilirsiniz. Kanalımızı ziyaret edin: http://www.izlesene.com/fussiletkuranmerkezi Web sitemizi ziyaret edin: www.fussilet.net Mobil Uygulamalarımızı Ücretsiz İndirin: Android: http://izl.sn/cgrp56 iPhone: http://izl.sn/74pdkm iPad: http://izl.sn/3k7wx3 Hatırlatma; Kanalımızdaki tüm Türkçe mealli Kur'an-ı Kerim videoları fussilet Kuran Merkezi tarafından hazırlanmıştır. Videolar hazırlanırken başta Diyanet İşleri Başkanlığı olmak üzere Diyanet Vakfı, Ömer Nasuhi Bilmen, Elmalılı Hamdi Yazır, Tefhim-ul Kur'an, Fizilal-il Kur'an gibi farklı meal çalışmalarından yararlanılmıştır.
Nas Suresi - Maher al Muaiqly 00:29
Nas Suresi - Maher al Muaiqly 3.455 izlenme - 2 yıl önce fussilet Kuran Merkezi tarafından Maher al Muaiqly'nin sesinden hazırlanmış Nas Suresini bu videoda bulabilir, aynı zamanda mealini okuyarak Allah'ın bize vermiş olduğu mesajı net bir biçimde anlayabilirsiniz. Kanalımızı ziyaret edin: http://www.izlesene.com/fussiletkuranmerkezi Web sitemizi ziyaret edin: www.fussilet.net Mobil Uygulamalarımızı Ücretsiz İndirin: Android: http://izl.sn/cgrp56 iPhone: http://izl.sn/74pdkm iPad: http://izl.sn/3k7wx3 Hatırlatma; Kanalımızdaki tüm Türkçe mealli Kur'an-ı Kerim videoları fussilet Kuran Merkezi tarafından hazırlanmıştır. Videolar hazırlanırken başta Diyanet İşleri Başkanlığı olmak üzere Diyanet Vakfı, Ömer Nasuhi Bilmen, Elmalılı Hamdi Yazır, Tefhim-ul Kur'an, Fizilal-il Kur'an gibi farklı meal çalışmalarından yararlanılmıştır.
Abdussamed Fatiha Bakara İhlas Felak Nas Sureleri 07:43
Abdussamed Fatiha Bakara İhlas Felak Nas Sureleri 5.511 izlenme - 3 yıl önce Abdussamed Fatiha Bakara İhlas Felak Nas Sureleri
Nas Suresi Kuran Kerim Dinle 00:30
Nas Suresi Kuran Kerim Dinle 3.166 izlenme - 3 yıl önce Nas Suresi Kuran Kerim Dinle
Nas Süresi Ve Fazileti 00:43
Nas Süresi Ve Fazileti 4.322 izlenme - 4 yıl önce Nas Süresi Ve Fazileti (Türkçe | Arapça)
Nas Suresi - Nasser al Qatami (Kıraat 2) 00:49
Nas Suresi - Nasser al Qatami (Kıraat 2) 2.594 izlenme - 2 yıl önce fussilet Kuran Merkezi tarafından Nasser al Qatami'nin farklı bir kıraatından hazırlanmış Nas Suresini bu videoda bulabilir, aynı zamanda mealini okuyarak Allah'ın bize vermiş olduğu mesajı net bir biçimde anlayabilirsiniz. Kanalımızı ziyaret edin: http://www.izlesene.com/fussiletkuranmerkezi Web sitemizi ziyaret edin: www.fussilet.net Mobil Uygulamalarımızı Ücretsiz İndirin: Android: http://izl.sn/cgrp56 iPhone: http://izl.sn/74pdkm iPad: http://izl.sn/3k7wx3 Hatırlatma; Kanalımızdaki tüm Türkçe mealli Kur'an-ı Kerim videoları fussilet Kuran Merkezi tarafından hazırlanmıştır. Videolar hazırlanırken başta Diyanet İşleri Başkanlığı olmak üzere Diyanet Vakfı, Ömer Nasuhi Bilmen, Elmalılı Hamdi Yazır, Tefhim-ul Kur'an, Fizilal-il Kur'an gibi farklı meal çalışmalarından yararlanılmıştır.
Nas Suresi Okunuşu ve Anlamı 00:56
Nas Suresi Okunuşu ve Anlamı 1.427 izlenme - 3 yıl önce Okunuşu: Kul e'ûzü birabbinnâsi. Melikinnâsi. İlâhinnâs. Min şerrilvesvâsilhannâs. Ellezî yüvesvisü fî sudûrinnâsi. Minelcinneti vennâs. Türkçe Meali: Rahman ve Rahim olan adıyla, 1-De ki sığınırım Rabbına nâsın (insanların) 2-Melikine nâsın (insanların Melikine) 3-İlâhına nâsın (insanların ilahına) 4-O sinsi vesvesecinin şerrinden 5-Ki o, insanların göğüslerine vesvese verir. 6-Gerek cinlerden, gerek insanlardan.[4]
Ahmet El Acemi Nas Suresi 00:32
Ahmet El Acemi Nas Suresi 1.551 izlenme - 3 yıl önce Ahmet El Acemi Nas Suresi,ahmet el acemi,Nas Suresi,Ahmet El Acemi Nas Suresi,nas suresi,
Nas Suresini Okuyan Minik Kız 00:40
Nas Suresini Okuyan Minik Kız 343 izlenme - 7 ay önce KÜÇÜK BİR KIZ ÇOCUĞU NAS SURESİNİ KENDİ USLUBUYLA EZBERDEN OKUYOR. Okunuşu Bismillahirrahmânirrahîm. 1- Kul e'ûzü birabbinnâs 2- Melikinnâs 3- İlâhinnâs 4- Min şerrilvesvâsilhannâs 5- Ellezî yüvesvisü fî sudûrinnâsi 6- Minelcinneti vennâs Anlamı Rahmân ve Rahîm olan Allah'ın ismiyle. 1- De ki: Sığınırım ben insanların Rabbine, 2- İnsanların hükümdârına, 3- İnsanların ilâhına, 4- O sinsi vesvesecinin şerrinden. 5- O ki, insanların göğüslerine vesveseler fısıldar. 6- Gerek cinlerden, gerek insanlardan.
İsmail Biçer - Nas Suresi 00:44
İsmail Biçer - Nas Suresi 1.165 izlenme - 2 yıl önce İsmail Biçer - Nas Suresi...
Nas Suresi Kısa Sureler 01:00
Nas Suresi Kısa Sureler 1.619 izlenme - 3 yıl önce Ünlü din alimleri ile yapılan dini sohbetleri bu kanalda bulabilirsiniz. Müslümanlık, Kuran ve İslam dininin gereklilikleri hakkında dini sohbetler, din bilgisi, tefsirler ve açıklamalar bu kanalda.
Abdulbasit Abdussamed - Nas Suresi 01:28
Abdulbasit Abdussamed - Nas Suresi 1.059 izlenme - 2 yıl önce Abdulbasit Abdussamed - Nas Suresi...
Nas Suresi 00:29
Nas Suresi 1.493 izlenme - 3 yıl önce İnsan Suresi
Nas Suresi - Nasser al Qatami 00:46
Nas Suresi - Nasser al Qatami 2.041 izlenme - 3 yıl önce fussilet Kuran Merkezi tarafından Nasser al Qatami'nin sesinden hazırlanmış Nas Suresini bu videoda bulabilir, aynı zamanda mealini okuyarak Allah'ın bize vermiş olduğu mesajı net bir biçimde anlayabilirsiniz. Kanalımızı ziyaret edin: http://www.izlesene.com/fussiletkuranmerkezi Web sitemizi ziyaret edin: www.fussilet.net Mobil Uygulamalarımızı Ücretsiz İndirin: Android: http://izl.sn/cgrp56 iPhone: http://izl.sn/74pdkm iPad: http://izl.sn/3k7wx3 Hatırlatma; Kanalımızdaki tüm Türkçe mealli Kur'an-ı Kerim videoları fussilet Kuran Merkezi tarafından hazırlanmıştır. Videolar hazırlanırken başta Diyanet İşleri Başkanlığı olmak üzere Diyanet Vakfı, Ömer Nasuhi Bilmen, Elmalılı Hamdi Yazır, Tefhim-ul Kur'an, Fizilal-il Kur'an gibi farklı meal çalışmalarından yararlanılmıştır.
İshak Danış - Nas Suresi 01:30
İshak Danış - Nas Suresi 2.005 izlenme - 5 yıl önce
Nas Suresi Tecvidli Okunuşu 00:46
Nas Suresi Tecvidli Okunuşu 568 izlenme - 2 yıl önce
Ayetel Kürsi Arapça Okunuşu ve Türkçe Meali Fatih Çollak 01:16
Ayetel Kürsi Arapça Okunuşu ve Türkçe Meali Fatih Çollak 769 izlenme - 2 yıl önce Ayetel Kürsi Fatih Çollak Ayet-el Kürsi Okunuşu Allahü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm. Lâ te’huzühû sinetün ve lâ nevm. Lehû mâ fis-semâvâti vemâ fil erd. Menzellezî yeşfeu indehû illâ biiznihi. ya’lemü mâ beyne eydîhim vemâ halfehüm velâ yühîtûne bişey’in min ilmihî illâ bimâ şâe vesia kürsiyyühüssemâvâti vel erd. Velâ yeûdühü hıfzuhumâ ve hüvel aliyyül azîm. Ayet-el Kürsi Nerelerde Okunur? Ayetel kürsi namaz içinde sure şeklinde okunduğu gibi, namazda tesbihden önce de okunur. Aynı zamanda bu ayeti namaz dışında dua olarak ihlas süresi, nas süresi ve felak süreleri ile birlikte okumanında iyi olduğu söylenmektedir.
My Talking Tom - Nas Suresi (Çocuklar İçin) 01:00
My Talking Tom - Nas Suresi (Çocuklar İçin) 102 izlenme - 3 ay önce Çocuklar İçin Nas Suresi, My Talking Tom'dan Nas Suresi Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
nas suresi - mahir al muaiqly 00:28
nas suresi - mahir al muaiqly 2.762 izlenme - 6 yıl önce mekke imamı
Nas Suresi 00:46
Nas Suresi 386 izlenme - 2 yıl önce Nas Suresi
Nas Suresi İbrahim Jibreen Türkçe Altyazılı Mealli 00:26
Nas Suresi İbrahim Jibreen Türkçe Altyazılı Mealli 1.324 izlenme - 3 yıl önce Nas Suresi İbrahim Jibreen Türkçe Altyazılı Mealli
Nas Suresi Ve Meali Kabe İmamı Mahir 00:29
Nas Suresi Ve Meali Kabe İmamı Mahir 1.116 izlenme - 3 yıl önce Nas Suresi Ve Meali Kabe İmamı Mahir
Kuran I Kerim Kısa Sureler 4 Felak, Nas, Fatiha Dualar 10:34
Kuran I Kerim Kısa Sureler 4 Felak, Nas, Fatiha Dualar 1.478 izlenme - 3 yıl önce Felak Nas