Hoşgeldiniz!

Nash Videoları

Nicki Minaj'dan Steve Nash'e Kucak Dansı 01:14
Nicki Minaj'dan Steve Nash'e Kucak Dansı 5.439 izlenme - 6 ay önce NBA'in unutulmaz oyun kurucularından Steve Nash'i konserde sahneye davet eden ünlü şarkıcı Nicki Minaj efsane basketbolcuyu terletti.
Kameramanların Korkulu Rüyası - Jason Williams 02:58
Kameramanların Korkulu Rüyası - Jason Williams 4.051 izlenme - 7 ay önce Basketbol'un Eminem'i Jason Williams'ın, üç yıllık Sacramento Kings kariyerinden kesitler.
Big Sexy'nin Ülkücü Olması 00:34
Big Sexy'nin Ülkücü Olması 6.286 izlenme - 1 yıl önce WWE'de, 90ların ortasında Kevin Nash(Big Sexy), Scott Hall, Shawn Michaels, Triple H, ve Sean Waltman dan oluşan "Kliq" ve onların kullandığı bozkurt işareti ile ilgili bir pasajı izleyecğiz.
John Nash Nobel Ödül Töreni 01:57
John Nash Nobel Ödül Töreni 91 izlenme - 1 hafta önce Ünlü bilim adamı John Nash matematik alanında köklü değişiklikle yapmıştır.1959'da, Nash ruhsal bozukluk belirtilerini açıkça göstermeye başladı ve birkaç yılını paranoid şizofreni teşhisiyle akıl hastanelerinde geçirdi. 1970'ten sonra, durumu yavaş da olsa daha iyiye gitmeye başladı ve 1980'lerin ortasında akademik kariyerine geri dönme imkanı buldu. İzliyoruz
Triple H-Hell in a Cell-Amerikan Güreşi 01:24
Triple H-Hell in a Cell-Amerikan Güreşi 19.587 izlenme - 10 yıl önce Triple H,dünyanın en iyi Amerikan Güreşçisidir.Bu videoda da sırasıyla Mick Foley,Chris Jericho ve Kevin Nash\'ı yok etmiştir.
Big Sexy ve Rey Mysterio'nun 99 Yılındaki Efsane Kapışması 04:36
Big Sexy ve Rey Mysterio'nun 99 Yılındaki Efsane Kapışması 2.163 izlenme - 1 yıl önce Bir dönem hepimizin sempatisini kazanmış Rey Mysterio "Big Sexy" lakaplı sarışın uzun saçlı dev Kevin Nash'a karşı.Dövüşün başında fiilen ve söz ile epey ezilen bir Rey Mysterio ile karşı karşıyayız.(hatta bir pozisyonda Kevin Nash popo darbesiyle Rey'i yere seriyor)Fakat yılmayan Rey gücünü topluyor ve "götü yere yakın olandan korkacan" deyimini sürpriz bir şekilde Big Sexy'e yaşatıyor, alkışlarla izliyoruz efenim.
Ünlü Şarkıcı Efsane Oyuncuyu Terletti 01:14
Ünlü Şarkıcı Efsane Oyuncuyu Terletti 460 izlenme - 6 ay önce Şarkıları kadar fiziğiyle de adından söz ettiren Nicki Minaj, bir sahne performansı sırasında NBA'in efsane oyuncularından Steve Nash'ı sahneye davet etti ve yıldız oyuncuya zor anlar yaşattı.
Smackdown Kevin Nash 02:16
Smackdown Kevin Nash 3.559 izlenme - 8 yıl önce wwe-kevin nash is back !! & help hbk-booker-t & hamplrger !!! 2003
Nash Dengesi Oyun Teorisi (Nash EquilibriumGame Theory) Akıl Oyunları Bar Sahnesi 04:29
Nash Dengesi Oyun Teorisi (Nash EquilibriumGame Theory) Akıl Oyunları Bar Sahnesi 1.740 izlenme - 5 yıl önce Nash Dengesi Oyun Teorisi (Nash EquilibriumGame Theory) Akıl Oyunları Bar Sahnesi
Flash TV ile Amerikan Güreşi (Pankreas) 3 06:02
Flash TV ile Amerikan Güreşi (Pankreas) 3 2.487 izlenme - 2 yıl önce 90'lar ve 2000'lerin başlarında gönlümüzde taht kurmuş güreştir, Amerikan Güreşi. Diğer bir adı da Pankreas Güreşi'dir. Dediğim gibi 90'lar kuşağının gece vakti televizyona bağlanma sebebidir. Bazen akşamları yayınlanırdı ailece izlerdik, sonra çoğu zaman gecenin köründe yayınlanmaya başladı ve yavaş yavaş yayından kaldırıldı. Ric Flair'in çavuşu tokatlaması ve dayak yerken sallanması, Hulk Hogan'ın saç fakiri hali ve karizma yapması, kızınca gözlerini pörtletmesi, Sting'in maskeli yüzü -siyah beyaz garip bir maskeydi- ve pek bir numarası yoktu hatırladığım kadarıyla, Big Sexy'nin kızları ve kızların ona tav olması vs. Çok güzel günlerdi. Hee! Unutmadan Amerikan Güreşi'ni Amerikan Güreşi yapan iki tane değerli sunucu vardır. Bunlar efsanevi JİMMY ve NİCKY'di (Mike). Maçlar bir yana bu iki yorumcu olmasa Amerikan Güreşi'nin popüler olacağını pek zannetmiyorum ki bir dönem Fox TV'nin yayınladığı WWA gibi türevlerinin tutmamasının sebebi budur, bence. Efsane diyalogları vardı bu ikilinin. Sunucular: Jimmy(Murat Şen) ve Nicky ya da Mike (Uğur Taşdemir) Karakterler: Hulk Hogan, Big Sexy, Peder, Ric Flair, Sting (Vampiro), Kevin Nash(Big Sexy, Shawn Michaels... Hatırladıklarım. Örneğin; Jimmy: - Jack şu an Sid'i tokatlıyor evet Nicky: - Sid eskiden askerde çavuşmuş Jimmy: -Yani çavuşu tokatlıyor şu anda evet... -------- Jimmy: - Sid çok fena dayak yedi Mike: - Evet, bu sid bi daha kalkamaz jimmy Jimmy: - Evet, bence de bu sid'i kaldırmak için ön sevişme gerekir. Mike: - Sid kalktı, sid kalkıyor,aaa tekrar düştü! Jimmy: - Valla adam kalkmışı indirdi ne diyelim! -------- Jimmy: - Sert girip yumuşak çıkan şey nedir? Mike: - .... Jimmy: - bisküvi !! Bazı yorumları bulabileceğiniz bağlantı: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/102200/flash-tv-amerikan-guresi Kısacası özledik o günleri. Flash TV’nin bize attığı en büyük kazıktır. Tekrar yayınlansa tekrar izleriz. Bir gün tekrar yayınlanması temennisiyle… Diğer Videolar: Video 1: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/6652/flash-tv-de-amerikan-guresi-pankreas-keyfi Video 2: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/71366/flash-tv-amerikan-guresi-pankreas-keyfi-2
goldberg vs nash vs sting vs ddp 08:52
goldberg vs nash vs sting vs ddp 2.081 izlenme - 6 yıl önce goldberg vs nash vs sting vs ddp
Kobe Steve Nashin Üzerinden Smaç 00:20
Kobe Steve Nashin Üzerinden Smaç 5.815 izlenme - 10 yıl önce gerçekten süperr kobe nash yere yapıştırıyo
Flash TV ile Amerikan Güreşi (Pankreas) 4 07:51
Flash TV ile Amerikan Güreşi (Pankreas) 4 2.397 izlenme - 2 yıl önce 90'ların efsanesi Amerikan Güreşi (Pankreas) bir kesit daha. Bu bölümde -bölümün bir kısmı desek daha yerinde olur- Ric Flair ile Maço'nun kapışmasını izleyeceğiz. Görüntü için elimden bir şey gelmez; zira daha iyi bir görüntü kalitesi maalesef İnternette mevcut değil. Sadece Jimmy ve Nicky için bile izlenir. Keyifli seyirler. Not: Gerekli açıklamalar 3. videoda mevcuttur. Bazı yorumları bulabileceğiniz bağlantı: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/102200/flash-tv-amerikan-guresi Diğer Videolar: Video 1: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/6652/flash-tv-de-amerikan-guresi-pankreas-keyfi Video 2: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/71366/flash-tv-amerikan-guresi-pankreas-keyfi-2 Video 3: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/125896/flash-tv-ile-amerikan-guresi-pankreas-3
Suns-Lakers Game 6 01:12
Suns-Lakers Game 6 4.350 izlenme - 10 yıl önce o nefes kesen seri..
Kevin Nash vs. Hulk Hogan  Efsane WWC Ortaklığı 03:36
Kevin Nash vs. Hulk Hogan Efsane WWC Ortaklığı 461 izlenme - 1 yıl önce Hulk Hogan ve Kevin Nashin sezon boyunca rakip gibi gözükmesi, finalde gerçeğin ortaya çıkışı, Goldberg'in ringi basması ve yediği muazzam dayak.
Karakalem Steve Nash Çizimi 01:40
Karakalem Steve Nash Çizimi 1.228 izlenme - 8 yıl önce steve nash
Nash Dengesi - Oyun Teorisi - Bar Sahnesi 04:29
Nash Dengesi - Oyun Teorisi - Bar Sahnesi 346 izlenme - 2 yıl önce John F. Nash'e 1994 Ekonomi Nobel Ödülü kazandıran Nash Dengesi'nin(Nash equilibrium) nasıl ortaya çıktığını, ne olduğunu anlatan bir görüntü. Oyun teorisinde hakim strateji, Nash dengesi ve maksimin strateji olmak üzere 3 temel strateji vardır. Hakim strateji karar birimlerinin rakipleri ne yaparsa yapsın kendisi için yapabileceği en iyi durumu, Nash dengesi ise rakiplerinin kararları veri iken kendisi için yapabileceğinin en iyisini yaptığı durumu yansıtır.
Don Diablo - Starlight Ft. Matt Nash 04:14
Don Diablo - Starlight Ft. Matt Nash 672 izlenme - 3 yıl önce Don Diablo - Starlight ft. Matt Nash (Could You Be Mine) (Video Klip 2014)
Don Diablo & Matt Nash - Starlight (Could You Be Mine) Exclusive Video 03:12
Don Diablo & Matt Nash - Starlight (Could You Be Mine) Exclusive Video 576 izlenme - 3 yıl önce Don Diablo & Matt Nash - Starlight (Could You Be Mine) Exclusive Video
Flash TV ile Amerikan Güreşi (Pankreas) 5 07:36
Flash TV ile Amerikan Güreşi (Pankreas) 5 525 izlenme - 1 yıl önce Alkışlarlayaşıyorum ahalisi, 90'lar furyasında Flash TV'nin yayınladığı efsane program Amerikan Güreşi'ni birçoğumuz biliyoruz. Bu bölümde Konnnan ve Blue Man karşılaşmasını izleyeceğiz.Malesef görünü kalitesi için elimde birşey gelmiyor. Sadece Jimmy ve Nicky'nin muhabbeti için bile izlenir. Keyifli seyirler. Not: Vaktiyle uzun uzun açıklama yapmıştım. Yaptığım açıklarmaların üstüne ekleyeceğim pek fazla bilgi yok. Gerekli açıklamayı 3. videoda bulabilirsiniz. Bazı yorumları bulabileceğiniz bağlantı: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/102200/flash-tv-amerikan-guresi Diğer Videolar: Video 1: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/6652/flash-tv-de-amerikan-guresi-pankreas-keyfi Video 2: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/71366/flash-tv-amerikan-guresi-pankreas-keyfi-2 Video 3: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/125896/flash-tv-ile-amerikan-guresi-pankreas-3 Video 4: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/126239/flash-tv-ile-amerikan-guresi-pankreas-4
Kate Nash - Free My Pussy 02:48
Kate Nash - Free My Pussy 328 izlenme - 2 yıl önce Kate Nash - Free My Pussy (Video Klip) Şarkı Sözleri (Lyrics) : They’re the kinda girls that you’d be friends with ‘Cause they look cool and they give a shit About the things you give a shit about I dunno why you have to keep fucking with me I dunno why you have to keep fucking with me Yeah I dunno why you have to keep fucking Let me out I get your point, I think it’s made Power tripping and playing games Well, that’s original, for a man of your stature Well I’m just a girl Like you And you’re just a girl Like me And they’re just the girls that we really need Free my pussy, free my pussy, free my pussy Let it go Yeah, free my pussy, free my pussy, free my pussy You say ‘No!’ Free my pussy, free my pussy, free my pussy Let it go Yeah, free my pussy, free my pussy, free my pussy You say ‘No!’ Meow [lots of times] Well, I’m just a girl in the world And it’s gonna be good enough for you Oh, please! I’m just a girl in the world Stop fucking with me Meow!
josh smith steve nash’i yere yapıştırıyor :d 00:28
josh smith steve nash’i yere yapıştırıyor :d 1.387 izlenme - 8 yıl önce
Nash  And Amere 00:05
Nash And Amere 1.502 izlenme - 10 yıl önce korur and orçun
Nba Steve Nash Mix 03:11
Nba Steve Nash Mix 622 izlenme - 8 yıl önce steve nash mix(2)
Bear - Kısa Film (Türkçe Altyazılı)  10:50
Bear - Kısa Film (Türkçe Altyazılı) 260 izlenme - 2 yıl önce Kahramanimiz Jack, sevgilisi Emily için sürpriz bir dogum günü planlamaktadir. Hayal gücünü biraz zorlayan bu sürpriz, bir anda ürkütücü bir sakaya dönüsür ve isler çigrindan çikar.
helalim olucaksın xd 04:57
helalim olucaksın xd 568 izlenme - 7 yıl önce naz, naz , naz
Matt Nash - From Here 04:01
Matt Nash - From Here 76 izlenme - 9 ay önce Matt Nash - From Here (Video Klip 2016) Şarkı Sözleri (lyrics): Hey there, unfortunately we don’t have the lyrics of this song named “Matt Nash - From Here” yet. We do try our best to have all the lyrics you want, but sometimes the lyrics are just not submited to us yet. Do you have the lyrics? Why not submit them! If you have the lyrics for “Matt Nash - From Here”, it would be great if you can submit these. This will help other people find these lyrics instantly! __________________________________________ Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Listen to the hottest dance, house, hardstyle, techno, funk, electronic, pop and hip hop tracks from the www.izlesene.com/mplay, artists like Iggy Azalea, Gionnyscandal, INNA, Alexandra Stan, Tom Boxer, Morena, Akcent, Desaparecidos, Raige, Rihanna, Desaparecidos, Pitbull, Lanfranchi and much more! Subscribe to join one of the biggest music communities on izlesene.com! Matt Nash - From Here (Official Music Video)Matt Nash - From Here (Official Music Video) Knocking it out of the ball park time and time again when it comes to melodic prowess, Matt Nash makes his welcome return to Armada Trice after ‘Rivers (I’ll Take Care Of You)’. Featuring enthralling and dynamic vocals and marvelous chords, ‘From Here’ is where Matt Nash continues his astronomic rise to international stardom. Well-deserved, judging by the sheer quality of this tune.
Steve Nash'in En İyi 10 Asisti 02:49
Steve Nash'in En İyi 10 Asisti 195 izlenme - 1 yıl önce Draft Tur: 1 / Sıra: 15, 1996'da Phoenix Suns tarafından seçildi. Phoenix Suns (1996–1998) Dallas Mavericks (1998–2004) Phoenix Suns (2004–2012) Los Angeles Lakers (2012–günümüz) Ödüller ve Başarılar Asist krallığı(5 kez):2004-2005, 2005-2006, 2006-2007, 2009-2010, 2010-2011 2x NBA MVP (2005, (2006) 8x NBA All-Star (2002-2003),(2005-2008),(2010-2012) 3x All-NBA Birinci Takımı (2005-2007) 2x All-NBA İkinci Takımı (2008,2010) 2x All-NBA Üçüncü Takımı (2002,2003) 2x Yetenek Yarışması Şampiyonu (2005, 2010) J. Walter Kennedy Yurttaşlık Ödülü (2007)
7 Temmuz, 1996: NWO Grubunun Kuruluşu! - Türkçe Çeviri 06:36
7 Temmuz, 1996: NWO Grubunun Kuruluşu! - Türkçe Çeviri 87 izlenme - 12 ay önce Şovun Yayınlandığı Tarih: 7 Temmuz, 1996 (Pazar günü) Şov: WCW Bash At The Beach 1996 Şirket: World Championship Wrestling Şovun Yapıldığı Yer & Arena: Daytona Beach, Florida - Ocean Center Şovun Türü & Yayın Türü: Pay-Per-View Şovu & Canlı Şova Katılan Seyirci Sayısı: 8,300. Hulk Hogan güreş tarihinin en büyük heel turn'lerinden birisini gerçekleştirir ve nWo grubunun yükselişini başlatır.
Goldberghulk Hogan Y Sting Vs Kevin Nashsid Vicious Y Ric Steiner Highlights 03:14
Goldberghulk Hogan Y Sting Vs Kevin Nashsid Vicious Y Ric Steiner Highlights 203 izlenme - 2 yıl önce wcw modey nitro maçı