Hoşgeldiniz!

nash

Nicki Minaj'dan Steve Nash'e Kucak Dansı 01:14
Nicki Minaj'dan Steve Nash'e Kucak Dansı 5.932 izlenme - 1 yıl önce NBA'in unutulmaz oyun kurucularından Steve Nash'i konserde sahneye davet eden ünlü şarkıcı Nicki Minaj efsane basketbolcuyu terletti.
Big Sexy'nin Ülkücü Olması 00:34
Big Sexy'nin Ülkücü Olması 6.980 izlenme - 2 yıl önce WWE'de, 90ların ortasında Kevin Nash(Big Sexy), Scott Hall, Shawn Michaels, Triple H, ve Sean Waltman dan oluşan "Kliq" ve onların kullandığı bozkurt işareti ile ilgili bir pasajı izleyecğiz.
Triple H-Hell in a Cell-Amerikan Güreşi 01:24
Triple H-Hell in a Cell-Amerikan Güreşi 19.591 izlenme - 10 yıl önce Triple H,dünyanın en iyi Amerikan Güreşçisidir.Bu videoda da sırasıyla Mick Foley,Chris Jericho ve Kevin Nash\'ı yok etmiştir.
Big Sexy ve Rey Mysterio'nun 99 Yılındaki Efsane Kapışması 04:36
Big Sexy ve Rey Mysterio'nun 99 Yılındaki Efsane Kapışması 3.287 izlenme - 2 yıl önce Bir dönem hepimizin sempatisini kazanmış Rey Mysterio "Big Sexy" lakaplı sarışın uzun saçlı dev Kevin Nash'a karşı.Dövüşün başında fiilen ve söz ile epey ezilen bir Rey Mysterio ile karşı karşıyayız.(hatta bir pozisyonda Kevin Nash popo darbesiyle Rey'i yere seriyor)Fakat yılmayan Rey gücünü topluyor ve "götü yere yakın olandan korkacan" deyimini sürpriz bir şekilde Big Sexy'e yaşatıyor, alkışlarla izliyoruz efenim.
Smackdown Kevin Nash 02:16
Smackdown Kevin Nash 3.563 izlenme - 9 yıl önce wwe-kevin nash is back !! & help hbk-booker-t & hamplrger !!! 2003
Nash Dengesi Oyun Teorisi (Nash EquilibriumGame Theory) Akıl Oyunları Bar Sahnesi 04:29
Nash Dengesi Oyun Teorisi (Nash EquilibriumGame Theory) Akıl Oyunları Bar Sahnesi 1.785 izlenme - 6 yıl önce Nash Dengesi Oyun Teorisi (Nash EquilibriumGame Theory) Akıl Oyunları Bar Sahnesi
Kobe Steve Nashin Üzerinden Smaç 00:20
Kobe Steve Nashin Üzerinden Smaç 5.816 izlenme - 11 yıl önce gerçekten süperr kobe nash yere yapıştırıyo
goldberg vs nash vs sting vs ddp 08:52
goldberg vs nash vs sting vs ddp 2.089 izlenme - 6 yıl önce goldberg vs nash vs sting vs ddp
Flash TV ile Amerikan Güreşi (Pankreas) 4 07:51
Flash TV ile Amerikan Güreşi (Pankreas) 4 2.638 izlenme - 3 yıl önce 90'ların efsanesi Amerikan Güreşi (Pankreas) bir kesit daha. Bu bölümde -bölümün bir kısmı desek daha yerinde olur- Ric Flair ile Maço'nun kapışmasını izleyeceğiz. Görüntü için elimden bir şey gelmez; zira daha iyi bir görüntü kalitesi maalesef İnternette mevcut değil. Sadece Jimmy ve Nicky için bile izlenir. Keyifli seyirler. Not: Gerekli açıklamalar 3. videoda mevcuttur. Bazı yorumları bulabileceğiniz bağlantı: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/102200/flash-tv-amerikan-guresi Diğer Videolar: Video 1: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/6652/flash-tv-de-amerikan-guresi-pankreas-keyfi Video 2: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/71366/flash-tv-amerikan-guresi-pankreas-keyfi-2 Video 3: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/125896/flash-tv-ile-amerikan-guresi-pankreas-3
Suns-Lakers Game 6 01:12
Suns-Lakers Game 6 4.350 izlenme - 11 yıl önce o nefes kesen seri..
John Nash Nobel Ödül Töreni 01:57
John Nash Nobel Ödül Töreni 298 izlenme - 11 ay önce Ünlü bilim adamı John Nash matematik alanında köklü değişiklikle yapmıştır.1959'da, Nash ruhsal bozukluk belirtilerini açıkça göstermeye başladı ve birkaç yılını paranoid şizofreni teşhisiyle akıl hastanelerinde geçirdi. 1970'ten sonra, durumu yavaş da olsa daha iyiye gitmeye başladı ve 1980'lerin ortasında akademik kariyerine geri dönme imkanı buldu. İzliyoruz
Ünlü Şarkıcı Efsane Oyuncuyu Terletti 01:14
Ünlü Şarkıcı Efsane Oyuncuyu Terletti 465 izlenme - 1 yıl önce Şarkıları kadar fiziğiyle de adından söz ettiren Nicki Minaj, bir sahne performansı sırasında NBA'in efsane oyuncularından Steve Nash'ı sahneye davet etti ve yıldız oyuncuya zor anlar yaşattı.
Kevin Nash vs. Hulk Hogan  Efsane WWC Ortaklığı 03:36
Kevin Nash vs. Hulk Hogan Efsane WWC Ortaklığı 576 izlenme - 2 yıl önce Hulk Hogan ve Kevin Nashin sezon boyunca rakip gibi gözükmesi, finalde gerçeğin ortaya çıkışı, Goldberg'in ringi basması ve yediği muazzam dayak.
Karakalem Steve Nash Çizimi 01:40
Karakalem Steve Nash Çizimi 1.229 izlenme - 8 yıl önce steve nash
Nash Dengesi - Oyun Teorisi - Bar Sahnesi 04:29
Nash Dengesi - Oyun Teorisi - Bar Sahnesi 432 izlenme - 3 yıl önce John F. Nash'e 1994 Ekonomi Nobel Ödülü kazandıran Nash Dengesi'nin(Nash equilibrium) nasıl ortaya çıktığını, ne olduğunu anlatan bir görüntü. Oyun teorisinde hakim strateji, Nash dengesi ve maksimin strateji olmak üzere 3 temel strateji vardır. Hakim strateji karar birimlerinin rakipleri ne yaparsa yapsın kendisi için yapabileceği en iyi durumu, Nash dengesi ise rakiplerinin kararları veri iken kendisi için yapabileceğinin en iyisini yaptığı durumu yansıtır.
Nash  And Amere 00:05
Nash And Amere 1.502 izlenme - 11 yıl önce korur and orçun
josh smith steve nash’i yere yapıştırıyor :d 00:28
josh smith steve nash’i yere yapıştırıyor :d 1.387 izlenme - 9 yıl önce
Don Diablo - Starlight Ft. Matt Nash 04:14
Don Diablo - Starlight Ft. Matt Nash 675 izlenme - 4 yıl önce Don Diablo - Starlight ft. Matt Nash (Could You Be Mine) (Video Klip 2014)
Don Diablo & Matt Nash - Starlight (Could You Be Mine) Exclusive Video 03:12
Don Diablo & Matt Nash - Starlight (Could You Be Mine) Exclusive Video 576 izlenme - 4 yıl önce Don Diablo & Matt Nash - Starlight (Could You Be Mine) Exclusive Video
Flash TV ile Amerikan Güreşi (Pankreas) 5 07:36
Flash TV ile Amerikan Güreşi (Pankreas) 5 636 izlenme - 2 yıl önce Alkışlarlayaşıyorum ahalisi, 90'lar furyasında Flash TV'nin yayınladığı efsane program Amerikan Güreşi'ni birçoğumuz biliyoruz. Bu bölümde Konnnan ve Blue Man karşılaşmasını izleyeceğiz.Malesef görünü kalitesi için elimde birşey gelmiyor. Sadece Jimmy ve Nicky'nin muhabbeti için bile izlenir. Keyifli seyirler. Not: Vaktiyle uzun uzun açıklama yapmıştım. Yaptığım açıklarmaların üstüne ekleyeceğim pek fazla bilgi yok. Gerekli açıklamayı 3. videoda bulabilirsiniz. Bazı yorumları bulabileceğiniz bağlantı: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/102200/flash-tv-amerikan-guresi Diğer Videolar: Video 1: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/6652/flash-tv-de-amerikan-guresi-pankreas-keyfi Video 2: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/71366/flash-tv-amerikan-guresi-pankreas-keyfi-2 Video 3: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/125896/flash-tv-ile-amerikan-guresi-pankreas-3 Video 4: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/126239/flash-tv-ile-amerikan-guresi-pankreas-4
Kate Nash - Free My Pussy 02:48
Kate Nash - Free My Pussy 330 izlenme - 3 yıl önce Kate Nash - Free My Pussy (Video Klip) Şarkı Sözleri (Lyrics) : They’re the kinda girls that you’d be friends with ‘Cause they look cool and they give a shit About the things you give a shit about I dunno why you have to keep fucking with me I dunno why you have to keep fucking with me Yeah I dunno why you have to keep fucking Let me out I get your point, I think it’s made Power tripping and playing games Well, that’s original, for a man of your stature Well I’m just a girl Like you And you’re just a girl Like me And they’re just the girls that we really need Free my pussy, free my pussy, free my pussy Let it go Yeah, free my pussy, free my pussy, free my pussy You say ‘No!’ Free my pussy, free my pussy, free my pussy Let it go Yeah, free my pussy, free my pussy, free my pussy You say ‘No!’ Meow [lots of times] Well, I’m just a girl in the world And it’s gonna be good enough for you Oh, please! I’m just a girl in the world Stop fucking with me Meow!
Nba Steve Nash Mix 03:11
Nba Steve Nash Mix 622 izlenme - 9 yıl önce steve nash mix(2)
helalim olucaksın xd 04:57
helalim olucaksın xd 568 izlenme - 8 yıl önce naz, naz , naz
Bear - Kısa Film (Türkçe Altyazılı)  10:50
Bear - Kısa Film (Türkçe Altyazılı) 285 izlenme - 3 yıl önce Kahramanimiz Jack, sevgilisi Emily için sürpriz bir dogum günü planlamaktadir. Hayal gücünü biraz zorlayan bu sürpriz, bir anda ürkütücü bir sakaya dönüsür ve isler çigrindan çikar.
Crosby, Stills, Nash and Young - Ohio 03:00
Crosby, Stills, Nash and Young - Ohio 97 izlenme - 1 yıl önce Şarkı Sözleri: Tin soldiers and Nixon coming, We're finally on our own. This summer I hear the drumming, Four dead in Ohio. Gotta get down to it Soldiers are cutting us down Should have been done long ago. What if you knew her And found her dead on the ground How can you run when you know? Gotta get down to it Soldiers are cutting us down Should have been done long ago. What if you knew her And found her dead on the ground How can you run when you know? Tin soldiers and Nixon coming, We're finally on our own. This summer I hear the drumming, Four dead in Ohio.
Kaya Balığı ve Karides'in Yardımlaşması 01:53
Kaya Balığı ve Karides'in Yardımlaşması 310 izlenme - 3 yıl önce 2003 yılında, IMAX şirketi tarafından Greg MacGillivray yönetmenliğinde çekilen "Coral Reef Adventure" belgeseli; Jack Stephens, Osha Gray Davidson, Stephen Judson tarafından yazılıp; Liam Neeson tarafından seslendirilmiştir. Belgesel, görsel bir şölen olmasının yanı sıra; izleyiciyi dünya üzerinde yok olmaya yüz tutmuş resifler hakkında bilinçlendirmeye çalışmaktadır. Bu bölümde, resiflerdeki mercanlarda yaşayan hayvanların nasıl yardımlaştığına tanık oluyoruz. Müzik: Our House, Graham Nash
G-Eazy - The Beautiful & Damned feat. Zoe Nash 03:10
G-Eazy - The Beautiful & Damned feat. Zoe Nash 21 izlenme - 2 ay önce G-Eazy ft. Zoe Nash - The Beautiful & Damned [Audio] 2017 Tüm müzik videoları yüksek ses ve görüntü kalitesinde izlesene.com'da! "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..." Listen to the hottest dance, house, hardstyle, techno, funk, electronic, pop and hip hop tracks from the www.izlesene.com/mplay, artists like Iggy Azalea, Gionnyscandal, INNA, Alexandra Stan, Tom Boxer, Morena, Akcent, Desaparecidos, Raige, Rihanna, Desaparecidos, Pitbull, Lanfranchi and much more! Subscribe to join one of the biggest music communities on izlesene.com! Şarkı Sözleri (lyrics): [Hook: Zoe Nash] Ever seen a devil with a halo Ever seen an angel with some horns Everybody got their own demons Everybody fightin' their own war [Verse 1: G-Eazy] When you move this fast as I'm movin' All the toxic things that I'm using All the substances I'm abusin' All the sex, and the drugs, and the boozin' The decision is mine for the choosin' But I can't understand what I'm losin' Cause I been this way it's not a new thing I know a Gemini can be confusing Split right down the middle like there's two of me No hiding, I bare all nudity This is everything that comes with celebrity Criticism, ridicule and it's suitin' me Think about what I spent on some jewelry But it all comes back to me usually And it's none of y'alls business truthfully You don't know 'bout the fame, what it do to me I'm - talking to myself like every night You could try to be a better guy But to understand a Gemini Angel, devil, it's both him and I Demons in me they just multiply If I don't kill 'em all, I never try Life is short, and men lie, women lie But a legend he could never die [Hook: Zoe Nash & G-Eazy] Ever seen a devil with a halo (yeah) Ever seen an angel with some horns (y'know) Everybody got their own demons Everybody fightin' their own war I can be an angel sometimes I can be real fucked up I miss you only sometimes I give you real tough love 'Cause I'm a devil with a halo (Yeah) [Verse 2: G-Eazy] Put the hours in, put the work in Swear I try so hard to be perfect But sometimes shit feels like a burden Cause I still ain't shit but a person Switch lanes in the Porsche that I'm swervin' Tell myself slow down off the bourbon "When you drive like that, it made me nervous" Not tonight, not closing the curtains When I die, not trying to see hell Feel like I'm headed that way in a V12 And I just broke up with my female On tour, had to do it by email But that's all i'ma save you the detail Therapy with a beat and a freestyle Either way, live today, i'ma be well Cause I never wanna let 'em see me fail I'm talkin' to myself, "What's wrong with you? You should make some songs to turn up to Thinkin' too much like you usually do 'Til you drink some liquor, then you're cool Throw your brain away, that's all it takes Dumb it down, but that's not what he makes Then say fuck the sales, fuck the 'biz It's not that easy Gerald, nothing is" [Hook: Zoe Nash & G-Eazy] Ever seen a devil with a halo (yeah) Ever seen an angel with some horns (y'know) Everybody got their own demons Everybody fightin' their own war I can be an angel sometimes I can be real fucked up I miss you only sometimes I give you real tough love 'Cause I'm a devil with a halo
2005 Smaç Yarışması Efsane Smacı -  Amare ve Nash 01:04
2005 Smaç Yarışması Efsane Smacı - Amare ve Nash 187 izlenme - 3 yıl önce All-Star haftasonu ziyadesiyle akla ilk gelen efsane smaçlardan biri kesinlikle Amare ve Nash ikilisinin bu smacı. Nash'in futbol ile sıkı fıkı oldugunu zaten bilmekteyiz , bu yeteneklerini kullanınca Amare'nin pek de bir şey yapmasına gerek kalmıyor da diyebiliriz. İyi seyirler efenim.
Goldberghulk Hogan Y Sting Vs Kevin Nashsid Vicious Y Ric Steiner Highlights 03:14
Goldberghulk Hogan Y Sting Vs Kevin Nashsid Vicious Y Ric Steiner Highlights 207 izlenme - 3 yıl önce wcw modey nitro maçı
Süper MoonWalking (Süper Ay Yürüyüşü) 00:20
Süper MoonWalking (Süper Ay Yürüyüşü) 183 izlenme - 3 yıl önce ABD'in Kaliforniya eyaletindeki Eric Nash isimli sokak dansçısı, ünlü pop yıldızı Michael Jackson'ın ünlü Ay Yürüyüşü'ne farklı bir yorum getirmiş. Yağmurdan ıslanan sokağı boydan boya sadece 20 saniyede moonwalk ile geçen dansçı buna da süper ay yürüyüşü dedi.