Hoşgeldiniz!

nasıl açılır

Asma Kilit'i Açmanın Yolları 01:35
Asma Kilit'i Açmanın Yolları 5.765 izlenme - 8 ay önce Asma kilit'i açmanın en kolay yolunu anlatan video'da nasıl açılacağının en pratik hali gösterilmiş. Belki bir gün işimize yarayacığının düşüncesi ile seyrediyoruz.
Evde Yufkacı Yufkası Nasıl Açılır - Yufka Hamuru Tarifi 02:05
Evde Yufkacı Yufkası Nasıl Açılır - Yufka Hamuru Tarifi 18.138 izlenme - 2 yıl önce Yufka dendiğinde akla eminim marketlerde satılan hazır yufkalar geliyordur. Fakat daha lezzetlisini evde yapabileceğinizi biliyor musunuz ? Evet hemde kesinlikle bizim yufka nasıl açılır videomuzu izledikten sonra evde kolaylıkla kendi yufkanızı açabilir ve hiç bir şeye gerek duymadan kendi böreklerinizi kendiniz yapabilirsiniz. Tek ihtiyacınız olan şey un ve su. Biz unumuzun bir kısmını tam buğday unundan kullandık siz isterseniz tamamını beyaz un kullanabilirsiniz. Hatta eğer tamamını beyaz un kullanırsınız yufkaları açmak sizler için çok daha kolay olacaktır. Şimdi oturmuş bu satırları okuyorsanız hiç durmayın eminim hepinizin evinde beyaz un zaten vardır geriye kalan tek ihtiyacınız tuz ve su! Ayrıca evde yufka açtığınızda size bir avantajınızı daha söyleyelim. Normalde yufkacılar yufka açarken daha uzun dayanması için hamura çok fazla tuz atarlar bu yüzden yemekleriniz çok daha ağır hale gelir size tabiki yufka hamurunuzu evde kendiniz hazırlamanızı öneriyoruz Bu sayede çocuklarınız ve aileniz için kesinlikle daha sağlıklı öğünler hazırlamış olacaksınız!
Youtube Nasıl Açılır? 02:02
Youtube Nasıl Açılır? 7.656 izlenme - 3 yıl önce
Tek Elle Sütyen Nasıl Açılır? 01:05
Tek Elle Sütyen Nasıl Açılır? 14.102 izlenme - 4 yıl önce Tek Elle Sütyen Nasıl Açılır?
Süt Paketi Nasıl Açılır? 01:15
Süt Paketi Nasıl Açılır? 3.144 izlenme - 11 ay önce Efenim malumunuz eskiden süt paketleri kapaksızdı ve kesmek gerekiyordu. O zamanlar Avusturya'da bir TV kanalındaki yetkili abi paketin nasıl açılacağını gösteriyor. Bu nostaljik videoyu dikkatle izliyoruz.
bir parça kağıt ile bira nasıl açılır 01:29
bir parça kağıt ile bira nasıl açılır 17.838 izlenme - 8 yıl önce bir parça kağıt ile bira nasıl açılır
Şişe Nasıl Açılır 00:15
Şişe Nasıl Açılır 9.233 izlenme - 6 yıl önce
Kavanoz Nasıl Kolay Açılır? 00:43
Kavanoz Nasıl Kolay Açılır? 3.696 izlenme - 2 yıl önce http://www.migrostv.com/kavanoz-nasil-acilir/ Tam da en lazım olduğunda bir türlü açılmayan kavanoz kapakları en büyük zaman kaybı! Peki, kavanoz nasıl kolay açılır ki? Bunu yapmak için iki pratik yöntem var. Bu yöntemleri izlemek ve detayları öğrenmek için buraya buyurun! Pratik öneriler MigrosTV'de; kivi, kereviz nasıl soyulur, karides nasıl ayıklanır? Hepsi ve daha fazlası burada!
Model Hp 20 : Toprak Burgusu 01:29
Model Hp 20 : Toprak Burgusu 3.007 izlenme - 4 yıl önce HP-20 Çukur Açma Makinesi, 0-40 HP güçleri arasındaki tüm traktörlerde ağaç,fidan,tel çit direği, vs .gibi birçok küçük bahçe park ve peyzaj alanlarındaki uygulamalarda çukurların açılmasında kullanılır. HP-20 Çukur Açma Makinaları uygun arazi şartlarında 1 metre derinliğinde ve 35 cm çapında saatte 40-50 adet çukur açılabilmektedir hafif ve hızlı model olması yanında parçalara ayrılarak kolaylıkla taşınabilmektedir.şaftta bulunan disk balata koruma sistemi ile makine ve traktörü olumsuz şartlarda korur.Şase sisteminde bulunan kaldırma kancası ile küçük yüklerinizi indirme ve bindirme işlerinde de kullanabilirsiniz.
Toprak Burgusu Cukur Acma Makinası Model:hp-40 02:40
Toprak Burgusu Cukur Acma Makinası Model:hp-40 2.310 izlenme - 2 yıl önce Hp-40 Çukur Açma Makinesi 0-40 Hp Güçleri Arasındaki Tüm Traktörlerde Ağaç,fidan,poligon Taşı,çit Direği Ve Bir Çok Genel Amaçlı Çukurların Açılmasında Kullanılır. Hp-40 Çukur Açma Makinesi Uygun Arazi Şartlarında 1 Metre Derinliğinde 20-30-45 Cm.çaplarında Saatte 50-60 Adet Çukur Açabilmektedir. Hp-40 Çukur Açma Makinası Kısa Sürede Demonte Özelliği İle Kolaylıkla Taşınabilmektedir.denge Terazi Sistemi İle Çalışma Ve Taşıma Esnasında Rahat Bir Çalışma Sağlar Engebeleli Arazilerde İstenilen Açıda Cukur Açmanızı Sağlar.dişli Kutusu Sökülerek Taşıma Ve Kaldırma İşlerinde De Kullanılabilmektedir.şaftta Bulunan Disk Balata Koruma Sistemi Sayesinde Çalışma Esnasında Oluşabilecek Olumsuz Durumlarda ,makine İle Traktörü Otomatik Devre Dışı Bırakır.bu Sayede Makine Ve Traktörde Oluşabilecek Büyük Hasarları Engller.
Boşanma Davası Nasıl Açılır? 00:35
Boşanma Davası Nasıl Açılır? 1.262 izlenme - 2 yıl önce http://www.migrostv.com/bosanma-davasi-nasil-acilir/ Av. Rüya Beril Çetintaş ile boşanmanın gerekçelerini ve maddi / manevi tazminat ile ilgili bilinmeyenleri konuşmuştuk. Şimdi gelin dava sürecine değinelim; boşanma davası nasıl açılır? Yanıtı MigrosTV'de!
park yeri nasıl açılır 00:45
park yeri nasıl açılır 1.502 izlenme - 5 yıl önce facebook sayfamız lütfen beğenin http//www.facebook.com/eercelep1 iyi eğlenceler diler...
Metin2 Hile Anlatımı ! 05:41
Metin2 Hile Anlatımı ! 1.348 izlenme - 5 yıl önce
iphone ile bira nasıl açılır 00:12
iphone ile bira nasıl açılır 1.332 izlenme - 5 yıl önce pahalı açacak
Kapı Nasıl Açılır? (1979) 01:47
Kapı Nasıl Açılır? (1979) 475 izlenme - 1 yıl önce Eğitim öğretim haatımızın temeli. Bunu kavrayan Finlandiyalılar bu işe çok erkenden başlamışlar ve işe temelden girişmişler. 1979 yılında kapı açma ve kapama adabı üzerine kafa yormuşlar, öğrenelim.
bir parça kağıt ile bira nasıl açılır  ? 01:29
bir parça kağıt ile bira nasıl açılır ? 2.342 izlenme - 8 yıl önce ogrenın belki işinize yarar :)
İzlesene Nasıl Kayıt Olunur Nasıl Açılır İzle Öğren 03:09
İzlesene Nasıl Kayıt Olunur Nasıl Açılır İzle Öğren 538 izlenme - 1 yıl önce İzlesene Nasıl Kayıt Olunur Nasıl Açılır İzle Öğren
Tümülüs Nasıl Açılır ? (TÜMÜLÜS AÇILIMI ) 03:57
Tümülüs Nasıl Açılır ? (TÜMÜLÜS AÇILIMI ) 300 izlenme - 1 yıl önce Videomuz da Tümülüs Kazı Sistemi Anlatılmaktadır. Yaşam ve Hayatımızın Tek Alternatifsiz Sigortası Bilgidir. Cehaleti Kırın Hayatınızı Bilgi İle Sigortalatın. Huzur, Mutluluk Dolu Hayat Hakkımızdır. Yalan ; Hayatımızı Karanlığa Gömen, Cehaletin Derinliklerine Sürükleyen Şeytanın Pisliğidir. Uzak Durun. İlginç Konular,Duymadıklarımız,Doğru Bildiğimiz Yanlışlar, Antik , Modern ve Teknoloji Hayat ve Tarihin İlginç Derinliklerinde Gezinmek İstiyorsan Video Kanalımıza Abone Olunuz. VİDEO KANALIMIZ : https://www.youtube.com/user/cobanefsane
Stardoll Açma 06:14
Stardoll Açma 488 izlenme - 2 yıl önce Beğenmeden Geçmeyin
Bot Nasıl Açılır 01:53
Bot Nasıl Açılır 772 izlenme - 4 yıl önce bot nasıl açılır
Boşanma Davalarında Kimler Şahit Olarak Gösterilebilir? 00:54
Boşanma Davalarında Kimler Şahit Olarak Gösterilebilir? 661 izlenme - 2 yıl önce http://www.migrostv.com/bosanma-davalarinda-kimler-sahit-olarak-gosterilebilir/ Şiddetli geçimsizliğin nihai sonucu boşanma davası. Peki boşanma davalarında kimler şahit olarak gösterilebilir? Yanıtını Av. Rüya Beril Çetintaş'tan aldık. Boşanma sürecine dair merak edilenler MigrosTV'de!
Boşanma Sürecince Neler Delil Olarak Gösterilebilir? 00:45
Boşanma Sürecince Neler Delil Olarak Gösterilebilir? 638 izlenme - 2 yıl önce http://www.migrostv.com/bosanma-surecinde-neler-delil-olarak-gosterilebilir/ Boşanma davasına dair pek çok merak edilen sorunun cevabı MigrosTV'de! Av. Rüya Beril Çetintaş ile önce anlaşmalı boşanma ve ardından mal paylaşımı üzerine konuştuk. Şimdi de boşanma sürecini etkileyen etkenlerden biri olan 'delil'leri sorduk; davada neler delil olarak gösterilebilir? Yanıtı MigrosTV'de!
Lfs S2 Kilidi Nasıl Açılır 03:10
Lfs S2 Kilidi Nasıl Açılır 357 izlenme - 2 yıl önce S2 Kilidi Nasıl Açılır Kesinlikle Çalışıyor 0 Arkadaşlar Evet Yapan Arkadaşlar Yorum Yapsın Lütfen
Boşanma Davası Hangi Gerekçelerle Açılabilir? 00:50
Boşanma Davası Hangi Gerekçelerle Açılabilir? 504 izlenme - 2 yıl önce http://www.migrostv.com/bosanma-davasi-hangi-gerekcelerle-acilabilir/ Şiddetli geçimsizlik, aile içi şiddet, aldatılma ya da pek çoğu... Boşanma davasının hangi gerekçelerle açılabildiğini işin uzmanına sorduk. Av. Rüya Beril Çetintaş ile konuştuğumuz bir diğer konu ise maddi ve manevi tazminat. Detaylar MigrosTV'de!
Ataç İle Asma Kilit Nasıl Açılır 08:10
Ataç İle Asma Kilit Nasıl Açılır 297 izlenme - 1 yıl önce Malzemeler: bir adet ataç, bir adet tel toka, bir adet kargaburun (videodaki penseye benzeyen alet) ve tabiiki bir asma kilit ve anahtarı.Ataç İle Asma Kilit Nasıl AçılırAtaç İle Asma Kilit Nasıl AçılırAtaç İle Asma Kilit Nasıl AçılırAtaç İle Asma Kilit Nasıl AçılırAtaç İle Asma Kilit Nasıl AçılırAtaç İle Asma Kilit Nasıl AçılırAtaç İle Asma Kilit Nasıl AçılırAtaç İle Asma Kilit Nasıl AçılırAtaç İle Asma Kilit Nasıl AçılırAtaç İle Asma Kilit Nasıl AçılırAtaç İle Asma Kilit Nasıl AçılırAtaç İle Asma Kilit Nasıl AçılırAtaç İle Asma Kilit Nasıl AçılırAtaç İle Asma Kilit Nasıl AçılırAtaç İle Asma Kilit Nasıl AçılırAtaç İle Asma Kilit Nasıl AçılırAtaç İle Asma Kilit Nasıl AçılırAtaç İle Asma Kilit Nasıl AçılırAtaç İle Asma Kilit Nasıl AçılırAtaç İle Asma Kilit Nasıl AçılırAtaç İle Asma Kilit Nasıl AçılırAtaç İle Asma Kilit Nasıl Açılır
Kağıt İle Kola Şişesi Kapağı Nasıl Açılır 00:42
Kağıt İle Kola Şişesi Kapağı Nasıl Açılır 288 izlenme - 1 yıl önce Kağıt ile kola şişesinin nasıl açılacağını uygulamalı olarak anlatan elemanı izliyoruz
20 Saniyede Yufka Nasıl Açılır? 00:24
20 Saniyede Yufka Nasıl Açılır? 357 izlenme - 2 yıl önce Hazır yufkalar çıktı mertlik bozuldu zaten, analarımız gerçekten yufka açıp ev böreği yapabilen son nesil olabilir.
Antep Fıstığı En Kolay Nasıl Açılır 00:56
Antep Fıstığı En Kolay Nasıl Açılır 291 izlenme - 2 yıl önce En lezzetli yemişlerden biri olan antep fıstığını açmak için ptarik bir yöntem geliştirildi. Daha fazlası www.izlesene.com/haberlercom kanalında....
Mınecraft Hunger Games Nasıl Yüklenir Ve Nasıl Açılır 03:12
Mınecraft Hunger Games Nasıl Yüklenir Ve Nasıl Açılır 265 izlenme - 2 yıl önce hunger gamesi anlatan bir video..
Tirbuşon Yokken Nasıl Şarap Açılır? 00:49
Tirbuşon Yokken Nasıl Şarap Açılır? 237 izlenme - 3 yıl önce