Hoşgeldiniz!

nasıl çapkın oldum

Nasıl Çapkın Oldum - 6. Bölüm 04:28
Nasıl Çapkın Oldum - 6. Bölüm 633 izlenme - 3 yıl önce Süresi izleyenlerini kesmeyen dizi Nasıl Çapkın Oldum tüm hızıyla devam ediyor. Bora, yaptığı imaj çalışmasıyla Gamze'nin dikkatini çekmeyi başardı. Ertan, Gamze'ye kızıp mekanı terketti ve Fransa'ya pizza yemeye gitti. Gamze ise Ertan'ın bu davranışının üzerine bir de Bora'yı başka bir kadınla görünce kafasındaki "efendi adam - piç adam" karışıklığına engel olamadı. Ee sonra? Sonra ne oldu? Cevabı "Nasıl Çapkın Oldum"un yeni bölümünde. İyi seyirler!
Nasıl Çapkın Oldum - 10. Bölüm 07:24
Nasıl Çapkın Oldum - 10. Bölüm 695 izlenme - 3 yıl önce Nasıl Çapkın Oldum, alkışlarla yaşamaya devam ediyor. Bu bölümde; Gamze tarafından eve çağırılan Bora, büyük bir heyecanla hazırlıklarını tamamlayıp soluğu Gamze'nin evinde alır. Gamze'nin yalnız olduğunu belirtmesi nedeniyle beklentisi had safhadadır. Ertan ise her şeyden habersiz, efendi olma kararıyla boğuşmaktadır. Acaba Bora ile Gamze başbaşa iken neler yaşanacak? Peki bunların Altın Portakal'la ne ilgisi var? Hepsi 10. bölümde. İyi seyirler.
Nasıl Çapkın Oldum - 14. Bölüm 07:23
Nasıl Çapkın Oldum - 14. Bölüm 450 izlenme - 2 yıl önce Geçen yıl ilk sezonunu tamamlayan internet dizisi Nasıl Çapkın Oldum, ikinci sezonuyla da alkışlarla yaşamaya devam ediyor. Elbette "Beş Parasız - Beyin Açıcı Kısa Film" ya da "8 Dalda Ödül Alan Kısa Film - Şizofren Lezbiyen Kız" kalitesinde değilse de bir Sinan Çetin alkışını hakediyor. Sinan Çetin alkışı: Oturduğu yerden kalkmadan, cool biçimde yavaş yavaş fakat güçlü el çarpmalarla başlatılan, ardından alkışa birkaç kişinin daha (belki tüm salonun) dahil olmasıyla birlikte hızlıca ayağa kalkıp daha seri el çarpmalarla devamı gelen gururlu alkış biçimi.
Nasıl Çapkın Oldum - 15. Bölüm 05:49
Nasıl Çapkın Oldum - 15. Bölüm 308 izlenme - 3 yıl önce Çapkınlıklarına tüm hızıyla devam eden Bora'nın aklında 60 yaşındaki halinin söylediği sözler yankılanıyor. Acaba bu yaşlı adam gerçekten de Bora'nın yaşlılığı mı? Süresini uzatmaya hiç niyeti olmayan dizi "Nasıl Çapkın Oldum" 5 dakikadan biraz uzun 15. bölümüyle karşınızda. İyi seyirler.
Nasıl Çapkın Oldum - 16. Bölüm 07:26
Nasıl Çapkın Oldum - 16. Bölüm 352 izlenme - 3 yıl önce Alkışlarlayaşıyorum üyelerinin en sevdiği internet dizisi Nasıl Çapkın Oldum'da bu hafta: Yaşlı haliyle bir kez daha yüzleşmek zorunda kalan Bora, her şeyi bir kenara bırakıp Facebook üzerinden "ünlü bir yazar" olduğu numarasıyla tanıştığı kadınla gerçekleştireceği buluşmaya odaklanır.
Nasıl Çapkın Oldum - 7. Bölüm 06:25
Nasıl Çapkın Oldum - 7. Bölüm 500 izlenme - 3 yıl önce İzleyenlerin yoğun isteklerine dayanamayıp süresini uzatan dizi Nasıl Çapkın Oldum alkışlarla yaşamaya devam ediyor. Gamze'nin Ertan'ı bir kısa mesajla terk etmesi, Ertan için büyük bir yıkım olmuştur. Gamze'nin buluşma isteğiyle karşı karşıya kalan Bora ise sevinç taklalarıyla buluşma yerine gider. Fakat bu kez Gamze'nin karşısına ezik Bora değil, bambaşka biri çıkacaktır.
Nasıl Çapkın Oldum - 3. Bölüm 04:00
Nasıl Çapkın Oldum - 3. Bölüm 359 izlenme - 3 yıl önce Alkışlarlayaşıyorum kullanıcılarınca büyük ilgiyle takip edilen internet dizisi, 3. bölümüyle devam ediyor. Arkadaşlarından aldığı derste kadınların özelliklerine göre ayrıldığı türleri öğrenen Bora, Gamze'nin en zorlu tür olan "Taş" grubuna ait olduğunu da bu derslerde öğrenmiştir. Ancak sevgilisi varken Gamze'ye yaklaşmak kolay olmayacaktır. Ve Bora ile Gamze bir cafede tesadüfen karşılaşırlar. Yaptıkları sohbetin sonunda ise Bora'nın eline Ertan ile ilgili sürpriz bir koz geçecektir. 1. Bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/141109/nasil-capkin-oldum-1-bolum 2. Bölüm: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/142752/nasil-capkin-oldum-2-bolum
Nasıl Çapkın Oldum - 5. Bölüm 04:26
Nasıl Çapkın Oldum - 5. Bölüm 316 izlenme - 3 yıl önce Nasıl Çapkın Oldum 5. bölümüyle emekli bir KPSS adayından nasıl bir çapkın varolabileceğini anlatmaya kaldığı yerden devam ediyor. Bora'nın evrim geçirmiş bir özgüvenle bara geldiğini gören Gamze şoke olur. Bora içinse daha başka planlar yapılmıştır. Acaba arkadaşlarının Bora ile tanışması için ayarladıkları Sude, Gamze tarafından nasıl karşılanacaktır? "Olmuyor çekmeyin." New York Times "Otisabi tutmadı bu da tutmaz." Washington Post "Kızlı erkekli dizi çekiyorlar." Tamer Kırbaç "Biz çapkınlığı iyi biliriz." RTE
Nasıl Çapkın Oldum - 2. Bölüm 03:59
Nasıl Çapkın Oldum - 2. Bölüm 228 izlenme - 2 yıl önce İlk bölümü geçen hafta yayınlanan internet dizisinin ikinci bölümü. Usta çapkın Bora'nın "çapkınlık" hikayesi devam ediyor. Sevdiği kadını elde edebilmek için "piç" olma kararı alan Bora arkadaşlarından yardım istiyor ve ilk ders başlıyor: "Doğada, kadınlar dörde ayrılır.."
Nasıl Çapkın Oldum - 13. Bölüm 10:18
Nasıl Çapkın Oldum - 13. Bölüm 297 izlenme - 3 yıl önce Eline kadın eli değmemiş, çekingen, ezik, saf ve efendi genç Bora'nın sevdiği kadını elde edebilmek adına giriştiği değişim çabalarına hep birlikte tanık olduk. Peki tüm bu çabalar Bora'yı nereye götürecek? Çareyi yatak odasında arayan Bora, acaba aradığı çareyi bulabilecek mi? Bora, Nasıl çapkın oldu? Neden çapkın oldu? Ertan efendi olabilecek mi? Sinan ne yapacak? Gamze ile Bora ilişkisi nereye gidecek? Tüm bu soruların cevabı Nasıl Çapkın Oldum'un 1. sezon finalinde! İyi seyirler. Yönetmenden alkışlarlayaşıyorum'a not: "Küfrettiniz, hakaret ettiniz, dalga geçtiniz, kadın oyuncularla ilgili abazanca yorumlar yaptınız ama biz hiç alınmadık. Çünkü geyik yaptığınızın bilincinde olduk hep. O yüzden de gönül rahatlığıyla bölümleri paylaşmaya devam ettik. Teşekkür ederiz izleyen izlemeyen, hiç izlemedim diyip de her bölümde mutlaka yorum atan herkese. Ve evet, yeni sezon da olacak. Üzgünüm. "
Nasıl Çapkın Oldum - 11. Bölüm 05:50
Nasıl Çapkın Oldum - 11. Bölüm 181 izlenme - 2 yıl önce Sezon finaline 3 bölüm kala Nasıl Çapkın Oldum'da: Bora, Enişte'den aldığı fikir sayesinde Gamze'yi en çok etkileyebileceği alanın amatör olarak ilgilenmekte olduğu "Fotoğrafçılık" olduğunu farketmiştir ve Gamze ile bir çekim günü ayarlamıştır. Bu gün, belki de Bora'nın hayatındaki en önemli gün olacaktır.
Nasıl Çapkın Oldum - 4. Bölüm 03:59
Nasıl Çapkın Oldum - 4. Bölüm 241 izlenme - 3 yıl önce Alkışlarlayaşıyorum kullanıcılarının favori dizisi olmaya aday internet dizisi "Nasıl Çapkın Oldum" tüm hızıyla devam ediyor! Ertan tarafından ekildiğini anlayan Gamze, arkadaşı Merve ile dertleşir. Ertan'ın da masaya dahil olmasıyla Gamze ile Ertan arasında hararetli bir tartışma başlar. Bu hararetli tartışmayı şaşırtıcı bir gelişme bölecektir.
Nasıl Çapkın Oldum - 9. Bölüm 06:56
Nasıl Çapkın Oldum - 9. Bölüm 266 izlenme - 3 yıl önce Nasıl Çapkın Oldum'un Alkışlarla Yaşıyorum göndermeli yeni bölümünde bu hafta: Eski çapkın "Enişte"nin vereceği bilgiler, Bora'nın hayatını değiştirecektir. Gamze ise Ertan'ın ihanetiyle acı çekmekte, Amerikan filmi benzeri bir bunalım yaşamaktadır. Peki Gamze bu bunalımdan nasıl çıkacak?
Nasıl Çapkın Oldum fragman 01:16
Nasıl Çapkın Oldum fragman 247 izlenme - 4 yıl önce Kendi imkanlarıyla çektiği amatör diziler Lost Bilgisayarı,Prinç gibi yapımların sahibi Evliya Çelebi'den yeni komedi web dizisi geliyor, "Nasıl Çapkın Oldum"
Nasıl Çapkın Oldum - 8. Bölüm 05:55
Nasıl Çapkın Oldum - 8. Bölüm 210 izlenme - 3 yıl önce Behzat Ç. kadrosundan sürpriz bir oyuncuyu ekibe dahil eden Nasıl Çapkın Oldum 8. bölümüyle karşınızda! Gamze son bir yüzleşme için Ertan'la görüşmek ister. Bora ise Gamze ile yakınlaşmayı başarmış olsa da bundan sonrasında ne yapacağını bilmemektedir.
Nasıl Çapkın Oldum - Fragman - İnternet Dizisi 00:25
Nasıl Çapkın Oldum - Fragman - İnternet Dizisi 145 izlenme - 2 yıl önce İnternet dizilerinin gittikçe yaygınlaştığı bu dönemde bir yeni internet dizisi daha yayına hazırlanıyor. "Nasıl Çapkın Oldum" tecrübeli bir çapkının, çapkınlığa giden macerasını anlatırken, kadın erkek ilişkileri hakkında da eğlenceli bilgiler sunacak. Güldürecek, falan.
Nasıl Çapkın Oldum - 12. Bölüm 05:19
Nasıl Çapkın Oldum - 12. Bölüm 128 izlenme - 3 yıl önce Önümüzdeki hafta sezon finali yapacak Nasıl Çapkın Oldum'da; Bora sonunda muradına ermiş, Gamze ile sevgili olmayı başarmıştı. Bulutların üzerinde uçuyordu adeta. Bu bölümde Bora ile Gamze'nin ilişkisini mercek altına alıyoruz. Bakalım, Bora ve Gamze nasıl bir çift olacak? Bakalım alkışlarlayaşıyorum üyeleri yine ne yorumlar yapacak? (Valla sırf yorumları merak ettiğimden yükler oldum.)