Hoşgeldiniz!

nasıl olacak

cübbeli ahmet hoca cennette İnsanlarin Şeklİ 02:01
cübbeli ahmet hoca cennette İnsanlarin Şeklİ 86.981 izlenme - 8 yıl önce cübbeli ahmet hoca cennette İnsanlarin Şeklİ nasil olacak
Beyaz Show - Yaprak Dökümü Finali Nasıl Olacak 07:12
Beyaz Show - Yaprak Dökümü Finali Nasıl Olacak 61.774 izlenme - 7 yıl önce
Seydi - Nasıl Olacak 04:33
Seydi - Nasıl Olacak 771 izlenme - 4 ay önce Seydi'nin, Seyhan Müzik etiketiyle yayınlanan "Nasıl Olacak" isimli tekli çalışması, video klibiyle netd müzik'te. Söz: Akan Güneş Müzik: Seydi Düzenleme: Altan Turan Yönetmen: Erkan Nas
Alihan - Nasıl Olacak Bu İş 02:46
Alihan - Nasıl Olacak Bu İş 2.881 izlenme - 3 yıl önce Sunum : Çilekeşh Adem Reis.
Açılmıyor Yardım :( 01:18
Açılmıyor Yardım :( 1.737 izlenme - 3 yıl önce nasıl olacak yorumlara yazar mısınız arkadaşlar lütfen yorumlarınızla bana destek olun :(((((
Battlefield 4 Kurulum ve directx sorunu çözümü 00:56
Battlefield 4 Kurulum ve directx sorunu çözümü 4.104 izlenme - 4 yıl önce battlefield 4 nasıl indirilir izleyin
komedi 02:23
komedi 2.147 izlenme - 8 yıl önce açıklama yokk...
Türkler Zaman Makinesi İcat Etmiş Olsa Ne Olurdu 02:59
Türkler Zaman Makinesi İcat Etmiş Olsa Ne Olurdu 1.469 izlenme - 2 yıl önce Bugün sizlere Türkler Zaman Makinesi İcat Etmiş Olsa Ne Olurdu onu aktaracağım.İyi seyirler. Abone olun! http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=sahtearap Canlı Yayın https://www.younow.com/sahtearap SAHTE ARAP Sosyal Ağ Adresleri Facebook: https://www.facebook.com/sahtearap Twitter: https://twitter.com/sahtearap Instragram: @hakan_kaan Reklam ve/veya sponsorluk için hakan.0@hotmail.com İkinci Kanalım https://www.youtube.com/c/yepyenitv İcat edilen aracın yerli mi yoksa başka bir aracın benzeri mi olduğu tartışmaları ortaya çıkardı. Araç kullanıma başlandıktan hemen sonra Beylikdüzü - Söğütlüçeşme hattına yerleştirilir, metrobüs olarak hizmete açılırdı. Bir zaman makinesine alabileceği maksimum kapasiteden fazla insan bindirilmeye çalışılırdı. Zamanda yolculuk olsa bile yine sıkış tepiş gitmek zorunda kalırdık. Bazı uyanıklar, zaman makinesine atlayıp ay sonuna giderler ve maaşlarını çekip geri dönerlerdi. Aracı bazı zaman dilimlerinde ise, yakıt harcanmasın diye boşa alıp öyle kullanırdık. Ailesini toplayıp zaman makinesine atlayan insanlarımız, aracı 1950'lerin İstanbul'una çeker, orada boğaza karşı güzel bir mangal yapar, sonra ertesi gün iş var diye erkenden evine dönerdi. Araç az yaksın diye, Nükleer Enerjiyle çalışan Füzyon Ayrıştırıcı Reaktörü sökülüp yerine LPG tüpü takılırdı. Olası bir kavga ya da sürtüşmede kullanmak için; bagajda, tüpün yanında "Haydar" adı verilen bir sopa bulunurdu. Birçok kişide bu zaman makinesinden bulunacağından, geçmişe gidip Sayısal Loto gibi şans oyunlarını oynamanın bir anlamı kalmazdı. Köprü trafiğine yakalanmamak için zamanda yolculuk yapılıp 3 saat öncesine gidilir, o köprüden geçildikten sonra da 3 saat ileriye gidip, geri gelinirdi. Bayramlarda ise yaşlanmış versiyonlarımızı ya da akrabalarımızı ziyaret etmek için geleceğe giderdik. Ramazanda ise, iftara kadar dayanamayanlar zaman makinesine atlar iftar saatine giderlerdi. Zaman makinesi büyük ihtimalle bir yerlerde arıza yapar, vurdurarak çalıştırılmaya uğraşılırdı. Artık eskisi gibi nostalji muhabbetleri yapılmazdı. Çok sıkıldığımızda 90'lara geri döner, kendi küçüklüğümüzle taso ya da misket oynar, o yıllara özlemimizi giderirdik.
Gökyüzü Tırı'nın Uğradığı İlk Nokta Sivas! 03:23
Gökyüzü Tırı'nın Uğradığı İlk Nokta Sivas! 1.028 izlenme - 7 yıl önce 27 eylül-1 ekim tarihleri boyunca sivas'ta ağırlandık. sivaslı öğrencilerle yaptığımız atölyelerde çektiğimiz görüntülerden biri şimdi sizlerle!
Üç Günlük Hava Tahmini (21 Şubat Pazar 2016) 04:15
Üç Günlük Hava Tahmini (21 Şubat Pazar 2016) 240 izlenme - 1 yıl önce 21 Şubat 2016 Pazar günü, ülke genelinde 3 ila 7 derece azalacağı, diğer yerlerde önemli bir değişiklik olmayacağı, güney ve batı bölgelerde mevsim normalleri civarında, kuzey, iç ve doğu kesimlerde mevsim normallerinin altında seyredeceği tahmin ediliyor. Hava sıcaklıkları, Ankara'da yağmurlu 9, İstanbul'da sağnak yağışlı 9, İzmir'de sağnak yağışlı 15 derece olacak.
Cennet Hayatı Nasıl Olacak Merak Ediyor musunuz? 11:33
Cennet Hayatı Nasıl Olacak Merak Ediyor musunuz? 201 izlenme - 3 yıl önce Kimler cennete gidecek. Cennet nasıl bir yer. Sonsuz bir cennette nimetler bitmeyecekmi. Cennette nimetin lezzeti yedikçe artıyor. Cennete sadece iman edenler mi girecek. Cennette insanlar kaç yaşında olacak. Cennette herşey vardır ne demektir. Cennette Allahı görebilecekmiyiz. Huriler nasıl varlıklardır. Cennette kaç tane huri vardır. Yeni çıkan video ve kısa filmlerden anında haberdar olmak için Sözler Köşkü Youtube kanalına da ABONE olabilirsiniz . http://youtube.com/user/sozlerkosku?sub_confirmation=1 Sözler Köşkü Web Sitesi: http://www.sozlerkosku.com Sözler Köşkü Facebook: https://www.facebook.com/SozlerKoskuIzmir Sözler Köşkü Youtube: https://www.youtube.com/user/sozlerkosku Sözler Köşkü Twitter : https://twitter.com/sozler_kosku
Nasıl Olacak 03:51
Nasıl Olacak 142 izlenme - 5 yıl önce Gönlüme Göre Vermiş Hep Hayat Bana sancısı Tuzu Biberi Olacak O Kadar Da taşmış Ruhum Hiç Sığmamış Kalıbına uçurtmalarla Salınmış Uzak Diyarlara nasıl Olacak Hep Bir Sen Nasıl Olacak Yine Bir Sen içimi Görüp Isıtan Bir Ömüre Dert Olan Yine Sen.. nasıl Olacak Hep Bir Sen Nasıl Olacak Yine Bir Sen içimi Görüp Isıtan Bir Ömüre Dert Olan Yine Sen.. alıştığınla Kurtulamıyorsan Huzurunun İpi Gergin Bekliyorsa kaç Yılımız Var Ki Şurda? yeter Diyor İçimden Biri Öbürü Diyor Sarıl Bırakma.. ömrümün Tadı Şekeri Olmasan Çoktan Koşa Koşa Kaçabilirim Bir An Dönüp Bakmadan tutmuş Büyün,sen Yoksan Hep Bir Kördüğüm kalbime Bakma O Sevmiş Yerden Göğe Kadar.. nasıl Olacak Hep Bir Sen Nasıl Olacak Yine Bir Sen içimi Görüp Isıtan Bir Ömüre Dert Olan Yine Sen.. nasıl Olacak Hep Bir Sen Nasıl Olacak Yine Bir Sen içimi Görüp Isıtan Bir Ömüre Dert Olan Yine Sen.. alıştığınla Kurtulamıyorsan Huzurunun İpi Gergin Bekliyorsa kaç Yılımız Var Ki Şurda? yeter Diyor İçimden Biri Öbürü Diyor Sarıl Bırakma.. nasıl Olacak Hep Bir Sen Nasıl Olacak Yine Bir Sen içimi Görüp Isıtan Bir Ömüre Dert Olan Yine Sen.. nasıl Olacak Hep Bir Sen Nasıl Olacak Yine Bir Sen içimi Görüp Isıtan Bir Ömüre Dert Olan Yine Sen..
Sivastan Gökyüzü Tırı Geçti! 00:40
Sivastan Gökyüzü Tırı Geçti! 169 izlenme - 7 yıl önce 27 eylül-1 ekim tarihleri arasında sivastaydık.işte düzenlediğimiz atölyeden bir bölüm!
gökyüzü tırı'nın ilk durağı sivas! 00:34
gökyüzü tırı'nın ilk durağı sivas! 146 izlenme - 7 yıl önce ziyaret ettiğimiz ilk şehir olan sivas'ta 27 eylül'den 1 ekim'e kadar kaldık. sihirli küremiz ve çadırımızla önce sivaslılar tanıştı!
bugün hava nasıl olacak basın toplantısı 05:00
bugün hava nasıl olacak basın toplantısı 129 izlenme - 7 yıl önce iklim değişikliği farkındalık atölyesiyoluna dolu dizgin devam ediyor!işte basın toplantısından görüntüler!
27, 28 ve 29 Aralık hava nasıl olacak? 01:46
27, 28 ve 29 Aralık hava nasıl olacak? 63 izlenme - 2 yıl önce 27 Aralık pazar, 28 Aralık pazartesi ve 29 Aralık salı günü hava nasıl olacak? Yağışlar ne zaman başlayacak? İşte 3 günlük hava durumu raporu
Mutlu İnsan Kime Denir? 29:24
Mutlu İnsan Kime Denir? 131 izlenme - 3 yıl önce İnsanın yaradılış gayesi nedir ? tevekkül ne demektir ? insanın bu dünyadaki kurtuluşu nasıl olucak, yaradılış ve insan, kainatın yaradılış gayesi nedir, mutlu olmak için neler yapılır, Allahı nasıl tanıyabilirim, Marifetullah nedir, İman etmek yetiyormu, insandaki mutluluk hormonu nasıl çalışır, insanı gerçekten mutlu eden nedir, insan nelere üzülüyor üzüldükleri karşısında neler yapar, kafirler neden Allaha düşman olur, cinler ve insanların yaradılış gayesi nedir, insanların en mutlu olduğu vakitler, Allah ve kul arasındaki bağlantı nasıl olmalı, insan neden sevdiğinden korkar, İnsan Allahtan neden korkmalıdır Konuşmacı: Serkan Aktaş Konu: Mektubat / 20. Yirminci Mektub, Daha Fazlası İçin: Sözler Köşkü Web Sitesi: http://www.sozlerkosku.com Sözler Köşkü Facebook: https://www.facebook.com/SozlerKoskuIzmir Sözler Köşkü Youtube: https://www.youtube.com/user/sozlerkosku Sözler Köşkü Twitter : https://twitter.com/sozler_kosku
Gökyüzü Tırı Şanlıurfa'da! 00:40
Gökyüzü Tırı Şanlıurfa'da! 81 izlenme - 7 yıl önce 4-7 ekim tarihleri arasında şanlıurfada düzenlenen iklim değişikliği farkındalık atölyesinden ilk görüntüler!
Kıyamet Klibi [ Temsili  ] 04:27
Kıyamet Klibi [ Temsili ] 60 izlenme - 3 yıl önce Temsili Kıyamet Videosu
Gökyüzü Tırımızın İlk Durağı Sivas! 02:26
Gökyüzü Tırımızın İlk Durağı Sivas! 56 izlenme - 7 yıl önce gökyüzü tırı'mızın türkiye turundaki ilk durağı olan sivasta düzenlemiş olduğumuz atölyelerden görüntüler!
Nasıl Olacak 1 04:58
Nasıl Olacak 1 120 izlenme - 7 yıl önce balıkesir üni. öğrencisi umut tınaz ve gerid kalan 3 senenin full komedi anlatımı:)