Hoşgeldiniz!

nasıl olur

bebek nasıl olur çizgi film 10:21
bebek nasıl olur çizgi film 38.060 izlenme - 7 yıl önce
İlk Öpüşme Nasıl Olur ? 08:29
İlk Öpüşme Nasıl Olur ? 9.885 izlenme - 9 ay önce Gözde Tezer adlı bacımız ilk öpüşmesini ve öpüşmenin nasıl olması gerektiğini açıklamış.
Allah'tan Çok Neyi Sever, Neden Korkar, Kime Güvenirseniz... 03:32
Allah'tan Çok Neyi Sever, Neden Korkar, Kime Güvenirseniz... 16.848 izlenme - 2 yıl önce ALLAH’TAN ÇOK NEYİ SEVER, NEDEN KORKAR, KİME GÜVENİRSENİZ… HAK DOSTLARIM, YÜCE MEVLA’MIZ KULLARININ KENDİSİNE VE YARATIKLARINA VERMESİ GEREKEN DUYGULARI, DAHA ONLARI YARATIRKEN KALPLERİNE YERLEŞTİRMİŞTİR… BU DUYGULARIN SAYILARI, TATLARI VE RENKLERİ ÇOK ÇEŞİTLİ OLMASINA RAĞMEN, SEVGİ, KORKU VE GÜVEN GİBİ ÜÇ ANA DUYGULARDA TOPLAYABİLİRİZ… ALLAH’I SEVMEK, ALLAH’TAN KORKMAK, ALLAH’A GÜVENMEK, İMAN ETMENİN VE MÜSLÜMAN OLMANIN GEREĞİDİR… YARATIKLARI SEVMEKTE İLAHİ BİR EMİRDİR. ANCAK SINIRSIZ NEYİ ALLAH’TAN ÇOK SEVERSENİZ, İMANIN TANIMINA GÖRE BU SEVDİĞİNİZ İLAHINIZ OLACAKTIR. YİNE ALLAH’TAN ÇOK NEDEN KORKARSANIZ İLAHINIZ OLACAK, KORKTUĞUNUZ YARATIKLAR SİZE HEP KORKU SALACAKTIR… VE YİNE, ALLAH’TAN ÇOK NEYE VE KİME GÜVENİR, DOST EDİNİRSENİZ, İLAHINIZ OLACAK, ONLARDAN SÜREKLİ VEFASIZLIK VE İHANET BULACAKSINIZ... HAK DOSTLARIM, DUYGULARI HAKKI İLE YERLİ YERİNDE KULLANMAK VE BU DUYGULARI HAKK’A VE YARATIKLARA VERİRKEN DERECELERİNİ AYARLAMAK BİR SANAT, BİR İLİMDİR… BU NEDENLE DÜNYA VE AHİRETTE BAŞINIZA FELAKETLER GELMEMESİ İÇİN BU İLMİ ÖĞRENİN VE YAŞAMINIZDA MUTLAKA UYGULAYIN. AKSİ TAKDİRDE İMAN VE İMANSIZLIK ARASINDA GİDİP GELİRSİNİZ… BUGÜN YAŞADIĞINIZ VE KARŞILAŞTIĞINIZ YALNIZLIK, GÖZYAŞI, AYRILIK, İHANET VE VEFASIZLIK GİBİ…
Kaza Ve Kader Nedir... 03:15
Kaza Ve Kader Nedir... 12.748 izlenme - 2 yıl önce KAZA VE KADER NEDİR… Kader, Yüce Mevla’mızın âlemleri yaratıp, nasıl yöneteceğini ve idare edeceğini ve ileride olacak işlerin Levh-i Mahfuz’a yazılmasıdır. Kaza ise yazılan kaderin, yeri ve zamanı gelince Hak Teâlâ’nın yarattığı ve yaratacağı şeylere denir. Allahü Teâlâ’nın yaratacağı şeyler iki kısımdır. Birincisi Kazayı Muallak: Bu kulların Allah’a itaat ve itaatsizliğine göre değişen ve yaratılan şeylerdir. Bunların yaratılma şekli kulların yaptıklarına ve dualarına göre değişebilir veya hiç yaratılmaz. Yüce Mevla’mız Kur’an-ı Kerim’de “Allah dilediği hükmü iptal eder, dilediğini sabit bırakır. Ana kitap O’nun yanındadır” (Ra’d Sûresi : Ayet 39) ‘da bu Kazayı Muallak’ı bildirmektedir. İkincisi Kazayı Mübrem: İbadet, iyilik ve dualarla asla değişmeyen, hiçbir şarta bağlı olmayan, hiçbir şartın değiştiremeyeceği muhakkak yaratılan şeylerdir. Yüce Mevla’mızın Kur’an-ı Kerim’de “Benim verdiğim kararlar değiştirilmez. Ben kullarıma karşı asla zulmetmem” (Kaf Sûresi : Ayet 29) ‘da Kazayı Mübrem’i bildirmiştir. Kaza ve kadere uymak; yaşamımızda Allah’ın emir ve yasaklarına uyduktan ve zahiri sebepleri yerine getirdikten sonra başlar… Allah’a karşı itaatsizliğinizin ve nefsinize uyarak yaptığınız hatalarınızın, başınıza getirdikleri, size yaşattıkları kader değildir. Cezadır… Yaşam içersinde karşılaşılan her şeye kader böyle istedi, böyle istiyor demek, beceriksiz, yeteneksiz ve kendine güvenini yitirmiş kişilere mahsus büyük bir gaflettir. Kaderi ileri sürerek, kadere güvenerek, ibadeti, çalışmayı, zahiri ve manevi eğitimle ilim öğrenmeyi bırakmak, büyük bir cehalettir. Bu nedenle; ezelde yazılan yazılar üzerinde durmayın. Zira neyin değişeceği, neyin değişmeyeceği bilinmediğinden, her gün, her an ibadet ve iyiliklerinizle Yüce Rabbinizi razı etmeye ve yazılanları kendi lehinize çevirmeye bakın.
Kalp Krizi Geçirirken Kalp Nasıl Olur? 00:18
Kalp Krizi Geçirirken Kalp Nasıl Olur? 2.994 izlenme - 7 ay önce İlk kez görüntülenen durum hali ile çok ilginç kalp krizi esnasında kalbin verdiği tepki görüntülenmiş.
müziğe resim ekleme nasıl olur 01:21
müziğe resim ekleme nasıl olur 17.464 izlenme - 5 yıl önce müziğe resim ekleme nasıl olur
Canfeza - Nasıl Olur ? 02:50
Canfeza - Nasıl Olur ? 7.850 izlenme - 3 yıl önce Verse 1: Nasıl başlayacağım bilmiyorum, ellerim titriyor Senin can verdiğin kalbin artık ne yazık ki ritmi yok İç çekişlerin dumanla cengi bitmiyor Hayal kurarken aldığım zevk, senin içinde hiç mi yok Haberin var mı baba kolumdaki kesikten Her damlası içime akar kalbimdeki delikten Bu sadece bir günümden ufacık bir kesit, ben Gram telaşlanmıyorum geçerken bu eşikten Sonuçta benim yolum, orda kalır sağ kolum Gerekirse başım düşer, siz yeter ki sağ olun Bilmek istiyorsan eğer bir cümleyle özetliyorum Etrafımda çitler var, dışında bağ dolu Yani hayallerim, maalesef uzaklar Kafamı kaldıramıyorum ki her tarafta tuzak var Beni ne sen harcayabilirsin nede gereksiz bu zatlar Ben çok uzağım ben sandığın o aşağılık sıfattan (Nakarat) Bugün fark ettim, kimse kusursuz değil Alışkanlık, mutluyken de yapma huzur, 'sus' dedim Bugün fark ettim kusursuz değilim fakat İnsanların pisliğinden hayli huzursuz derim Bir gün fark edersin o gün çok geç olur Ya bir kederle yaşlanırsın mutluluğa genç olup Bir gün fark edersin bugün fark ettiğimi Ancak bu kez tekrar çocuk olmam için geç olur [seni, seni, seni] Verse 2: Seni görünce şaşırdım Çünkü biri yıllar önce seni cebimden aşırdı İsterim ki bu cinnetin günahı adıma yazılsın Üstümde yapmacık duran bir şey varsa yaşımdır Haberin var mı baba gözümdeki yaştan Havanın her halinde o var, çözüm değil akşam Dualarıma her dakika taze bir mum yaksam Yine de fark eden bir şey yok, söner yeni baştan Sonuçta ölümsüz değilim, amacım ölmek Ama ölmeden önce seni ellerimle gömmek İstersen kâbusun olayım, istersen hiç görme İntiharın olmalıyım istersen hiç ölme Yani hayallerin benimkinden farklıdır Beni boğan bir insanın iç geçiremeyen aklıdır Vicdanım rahat değil, ne yazık ki haklıdır Benim olman, benim olmasa da saf kalbimin hakkıdır (Nakarat) Bugün fark ettim, kimse kusursuz değil Alışkanlık, mutluyken de yapma huzur, 'sus' dedim Bugün fark ettim kusursuz değilim fakat İnsanların pisliğinden hayli huzursuz derim Bir gün fark edersin o gün çok geç olur Ya bir kederle yaşlanırsın mutluluğa genç olup Bir gün fark edersin bugün fark ettiğimi Ancak bu kez tekrar çocuk olmam için geç olur.
BİR YOUTUBERİN HAYATI!! - YouTuber's Life #1 31:39
BİR YOUTUBERİN HAYATI!! - YouTuber's Life #1 8.124 izlenme - 2 yıl önce
facebook da paylaşım yapma videosu 00:50
facebook da paylaşım yapma videosu 10.488 izlenme - 8 yıl önce facebookda paylaşım yapmak.
Doğan Modifiye Nasıl Olur Gör 04:38
Doğan Modifiye Nasıl Olur Gör 5.383 izlenme - 5 yıl önce iyi mni böyle ;)
Savcı Korumasının Dramı 01:25
Savcı Korumasının Dramı 2.444 izlenme - 2 yıl önce Maaşını eksik alan savcı korumasının dertlerini dinliyoruz
İlahili Düğün Nasıl Olur 02:38
İlahili Düğün Nasıl Olur 5.109 izlenme - 4 yıl önce Sizde ilahili düğün organizasyonu istermezmisiniz ? sizler için ilahi grubu, tasavvuf grubu ve semazen grupları ile hizmetinizdeyiz. İslami düğün organizasyonu denildiğinde ilk akla gelen isim olan ünlü ilahi sanatçısı sinan topçu ve ilahi grubu ile birlikte ilahili düğün organizasyonları ve ilahili düğünler, semazenli düğünler için sinan topçu düğün ilahi grubu sizlerin yanında dini düğün organizasyonlarında yılların verdiği tecrübe ile 4 farklı ilahi grubu ile Türkiye'nin neresinde olursanız olun, düğün tarihiniz ne zaman olursa olsun sizler için düğün ilahi grupları ve düğünleriniz için semazen grupları ile hizmetinizdeyiz. Ünlü tasavvuf musikisi sanatçısı sinan topçu ile a dan z ye kusursuz bir islami düğün organizasyonu için sizlerle birlikte olmaktan gurur duyuyoruz. Türkiye'nin en seçkin semazenleri ile birlikte sizde dini düğün organizasyonu yapmak istemezmisiniz? Düğün ilahi ekipleri ile birlikte bir Müslümana yakışan en güzel düğünlerde buluşmak için sinan topçu ilahi grubu ve semazen ekibi gösterisi ile düğününüz hiç aksamaya uğramadan tam anlamıyla bir düğün olsun. Firma merkezi Bursa'da olan islami düğün organizasyonu ile birlikte tüm tükiye'ye hizmet vermekten mutluluk duyan düğün ilahi ekipleri ve semazen ekibi ile sizlerin yanındayız ve size bir telefon kadar uzağız.bize ulaşmak için videodan bulunan telefon numarasından ve 532 457 38 93 numaralı telefondan ulaşabilir ve islami düğün fiyatları ve ilahili düğün fiyatları semazen grubu fiyatları öğrenebilirsiniz.
allahim one _ya nasil olur 00:50
allahim one _ya nasil olur 6.405 izlenme - 9 yıl önce allahim one _ya nasil olur
 Tiki Kız Konuşması 00:48
Tiki Kız Konuşması 2.563 izlenme - 4 yıl önce Tiki kız nasıl olur, tiki kızlar telefonda nasıl konuşur adlı çalışma.
Bu Gözlere Dikkat 01:09
Bu Gözlere Dikkat 8.708 izlenme - 9 yıl önce kendısı yegenım olur nasıl yapıyo o gözlerı öle cözemedım
3 Boyutlu Fotoğraf Nasıl Olur 00:48
3 Boyutlu Fotoğraf Nasıl Olur 1.993 izlenme - 4 yıl önce 3 Boyutlu Fotoğraf Nasıl Olur
İnsanlar Gibi Belgesellerdeki Hayvanlar Çığlık Atarsa Nasıl Olur? 02:00
İnsanlar Gibi Belgesellerdeki Hayvanlar Çığlık Atarsa Nasıl Olur? 464 izlenme - 12 ay önce Matt Amys, BBC'nin Planet Earth 2 belgeselinde bulunan hayvanların çıkardığı sesleri insan çığlıklarıyla dublaj yaptı. Ve tabi ki ortaya eğlenceli bir video çıktı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
bu iş nasıl olur böyle_?? 00:39
bu iş nasıl olur böyle_?? 2.637 izlenme - 8 yıl önce yatağa erkek olarak yattı kız olarak kaltı:))
epilepsi-1 02:45
epilepsi-1 3.313 izlenme - 9 yıl önce prof. dr. ayşe serdaroğlu
Taş Devrinde Msn Aşkı Nasıl Olur İzleyin Ve Görün 01:25
Taş Devrinde Msn Aşkı Nasıl Olur İzleyin Ve Görün 4.616 izlenme - 9 yıl önce taş devrinde aşk nasıl olur diyenler hatta o zamanda msn olsa nasıl kullanılır diyenler İzlesin Www.Tsobilisim.Com
Melih ile Fırat Birbirlerinin Kıyafetini Giyerse Nasıl Olur? 03:54
Melih ile Fırat Birbirlerinin Kıyafetini Giyerse Nasıl Olur? 899 izlenme - 2 yıl önce Bu videoda biz çok eğlendik, umarız siz de eğlenirsiniz. Fırat ile Melih birbirlerinin kıyafetini denedi. Tahmin edeceğiniz gibi, Melih'in giysileri Fırat'a dar, Fırat'ın giysileri de Melih'e bol geldi. Haliyle de ortaya çok komik görüntüler çıktı. Diğer kanalımızdaki birbirinden ilginç videoları izlemek için tıklayın: http://www.youtube.com/ohaadiyorum YAPYAP; pratik, faydalı, ilginç bilgilerin verildiği bir Youtube kanalı. Hayat kurtaran ipuçlarının yanısıra sizi eğlendirecek enteresan konulara da yer veriyoruz. Videolarımızda günlük yaşamınızı kolaylaştıracak pek çok yararlı konu işliyoruz. Burada öğreneceğiniz bilgilerin bazıları hemen, bazıları ise bir gün çok işinize yarayabilir. YAPYAP'a abone olarak yeni videolarımızdan haberdar olabilirsiniz.
Tüp Bebek Nasıl Olur , Tüp Bebek Nasıl Yapılır 06:24
Tüp Bebek Nasıl Olur , Tüp Bebek Nasıl Yapılır 1.893 izlenme - 4 yıl önce http://www.tupbebek-istanbul.com Randevu ve Bilgi: 0212 867 79 18 - 0212 867 79 38 Medicana TÜP BEBEK İstanbul / Beylikdüzü Doç. Dr. Selman Laçin Tüp Bebek
Doğum Anında Bebeğin Hareketleri Nasıl Olur  02:15
Doğum Anında Bebeğin Hareketleri Nasıl Olur 285 izlenme - 8 ay önce doğum sırasında bebeğin hareketleri nasıl olur Doğum eylemi başlamadan önce bebeğin kafası rahim içinde ve kemik yapının dışında bulunur. Bir başka deyişle bebeğin kafası amniyon sıvısı içinde yüzmektedir. Doğumun ilk hareketi angajmandır. Babeğin iki yandan gelen kafa kemikleri ortada birleşir ve bu eklem sagital sütür olarak adlandırılır. Normal doğumun ikinci esas hareketi bebeğin doğum kanalı içinde aşağıya doğru ilerlemesidir. Fetal iniş tek bir hareket olmayıp eylemin ikinci evresi boyunca devam eden bir sürekliliktir. Doğumun üçüncü esas hareketi fleksiyondur. Fleksiyon bebeğin kafasını önüne doğru eğmesidir. Rahim kasılmaları ve bebeğin aşağı doğru itilmesi sırasında karşılaştığı yumuşak doku direnci ile bebek kafasını öne doğru eğer ve çenesini göğsüne yaklaştırır Doğumun dördüncü esas hareketi internal rotasyondur. Burada bebek kafasını yandan öne doğru çevirmeye başlar. İnernal rotasyonun amacı kafanın en küçük çapını pelvisin en küçük çapına uydurmaktır. Doğumun beşinci esas hareketi kafanın yukarıya doğru kaldırılması yani ekstansyondur. Burada bebek çenesini göğsünden uzaklaştırmaktadır. Taçlanma gerçekleşip bebek doğmaya hazırlandığında boynunun hemen arkasında yer alan annenin kemiğinden kurtulmasının tek kolay yolu budur. Bebeğin kafası doğduktan sonra doğum eyleminde kısa bir duraklama olur. Bebeğin kafası doğduğunda yüzü arkaya doğru bakmaktadır. Çünkü kafası doğum kanalından en kolay bu şekilde çıkabilir. Doğumun son kardinal hareketi bebeğin rahim dışına atılması yani ekspulisyondur. Eksternal rotasyon gerçekleştikten sonra doktorunuz önce bebeği aşağıya doğru çekerek öndeki omuzu doğurtur. Bu harketin hemen ardından bebek yukarıya doğru kaldırılarak arkada kalan omuz da doğurtulur. Daha sonra bebek çekilerek gövdesi ve bacakları da doğurtulunca bebeğin doğumu gerçekleşmiş olur.
İncesaz - Nasıl Olur 02:47
İncesaz - Nasıl Olur 1.410 izlenme - 6 yıl önce
Sonax Yeşil Boyasız Göçük Düzeltme, Çizik Giderme, Boya Koruma Uygulamaları 03:03
Sonax Yeşil Boyasız Göçük Düzeltme, Çizik Giderme, Boya Koruma Uygulamaları 1.417 izlenme - 3 yıl önce Sonax Yeşil Boyasız Göçük Düzeltme, Çizik Giderme, Boya Koruma Uygulamaları
Kulak Nasıl Temizlenir 04:09
Kulak Nasıl Temizlenir 940 izlenme - 2 yıl önce http://www.atillasengor.net Kulak temizlenirken dikkat edilmesi gerekenler ve vakumla kulak temizleme hakkında Dr. Atilla Şengör bilgi veriyor. Kulak kiri nedir, kulak kiri nasıl olur, kulak kiri nasıl temizlenir, kulak kirini temizlemek zararlı mı, vakumla kulak aspirasyonu nasıldır gibi pek çok sorunun yanıtını veriyor.
böyle park görmediniz 00:14
böyle park görmediniz 2.757 izlenme - 9 yıl önce
Kovalarla Müzik Yapılırsa Bakın Nasıl Olur 02:15
Kovalarla Müzik Yapılırsa Bakın Nasıl Olur 1.449 izlenme - 5 yıl önce Dev kovalar ve plastik sopalarla müzik yapan grup
kuru buz ve sabun tozundan kopuk nasıl olur ? 00:59
kuru buz ve sabun tozundan kopuk nasıl olur ? 1.643 izlenme - 7 yıl önce
Koca Dediğin Nasıl Olur Gülmekten Öldüm. İzleyin 04:26
Koca Dediğin Nasıl Olur Gülmekten Öldüm. İzleyin 391 izlenme - 2 yıl önce Koca Dediğin Nasıl olur Gülmekten Öldüm. Koca Dediğin Nasıl olur Gülmekten Öldüm. Koca Dediğin Nasıl olur Gülmekten Öldüm.